Sacensību video

Skatīt visus video
Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

Jelgavas nakts pusmaratons, skrējienu seriāls "Skrien Latvija" | Saraksts

Jelgava, 21,0975km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Aleksejeva-Nikolajeva JanaSRīga
2.  Arikawa YasunoriV40Minsk
3.  Breiling JuergenV60LT Schweich
Mertesdorf
4.  Bulkovskis MareksVJelgava
5.  Bužinska ĒrikaSDaugavpils
6.Cumakovs AndrejsVzoorbagan
riga
7.  Drēska TomsV.Jelgava
8.Gatti FedericoVAlderi, Ādažu nov.
9.  Gavrilova SofjaSRīga
10.  Gudēvics AinārsVVSK Noskrien
Jelgava
11.  Heinols MārisV40VAS "Latvijas autoceļu uzturētājs"
Rīga
12.  Inte ViestursVJelgava
13.  Kiļupa MaritaSRīga
14.  Kokankaite BrigitaSKauno BMK
Zarasai
15.  Kuznecovs IvansV.Jelgava
16.Laščenko IgorsVJelgava
17.  Lipkins DavidsVRiga
18.  Lore ViestursV40En8
Rīga
19.  Lubāne DžesikaSRīga
20.  Mergina KristīneSValmiera
21.Mežiņš LaurisVRīga
22.  Miezīte ElīnaSRīga
23.Miguts OlegsVJelgava
24.  Ozoliņa SandijaSSandijas komanda
Jelgava
25.  Popēns OskarsV40Rīga
26.  Putniņa SandaSRīga
27.  Rašmanis AigarsV40Jelgava
28.  Rudzīte-Ločmele DanaSKalnciems
29.  Samohvalovs AleksandrsVRīga
30.  Serbulovs RomānsVJelgava
31.  Sniega IlzeSFOLKMAŅI
Jelgava
32.  Šanceva SvetlanaSMusļiks
Jelgava
33.  Šauriņs ArtisVRīga
34.  Šimkovs EduardsVVIA-S Running Division
Liepāja
35.  Uzuliņa DiānaSSalacgrīva
36.Vasulis GuntarsVRīga
37.  Vilks IntsV40Rīga
38.  Vilks JurijsV40ZOMBIES,RUN!!!
Riga

Jelgava, 10km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Akmentiņš JānisVN30Florbols Bauska
Jelgava
2.  Andrijauska IlzeSN50Rīga
3.Banga NatālijaSN30Rīga
4.  Briede SantaSN40Sigulda
5.  Buharova VladaSN30Rīga
6.  Buinova JulijaSN20Rīga
7.  Černuho MadaraSN30Jelgava
8.  Dambīte-Polīte IevaSN30Jelgava
9.  Heinola IlzeSN40VAS "Latvijas autoceļu uzturētājs"
Rīga
10.  Ivanova KarīnaSN20Ķekava
11.  Kaļass ErvīnsVN60SK Ozolnieki 60+
Jelgava
12.  Konavko DmitrijsVN30-
Jelgavas novads, Vircava
13.  Lagzdiņa AgeneseSN30VAS "Latvijas autoceļu uzturētājs"
Rīga
14.Lībeka InaSN40Talsi
15.Medne AnitaSN30Jelgava
16.Medne Dārta-ArtaSN20Alūksne
17.  Mickus JurģisVN20VAS "Latvijas autoceļu uzturētājs"
Rīga
18.Mitrohina AnnaSN30Rīga
19.  Pētersone IlzeSN30GLIEMEŽI
jELGAVA
20.  Purena AmandaSNJ.Salaspils
21.  Puriņa ĒrikaSN40Rīga
22.  Ragauša SolvitaSNJ.Preiļi
23.  Rekalo AigaSN40-
Tukums
24.  Ronis ArtūrsVN30Evelo Team
Jelgava
25.  Rumba AigarsVN30Olaine
26.  Sokolova LaineSNJ.Salaspils
27.  Šmits ArtisVN40VSK Noskrien/Lucavsalas Ledus Lāči
Rīga
28.Učelniece Līva-KristaSNJ.Talsi
29.  Ustupa IevaSN40Rīga
30.Veisberga VinetaSN40Saldus
31.Ziediņa SkaidrīteSN30Jelgava

Jelgava, 5km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Artamonova RenāteSTAJelgava
2.Aukseliene IlzeSTSalaspils
3.  Baltiņa MairitaSTJelgava
4.Duļbinska LīvaSTJelgava
5.Elksne IngaSTVAS "Latvijas autoceļu uzturētājs"
Rīga
6.  Elksnis KristersVTBVAS "Latvijas autoceļu uzturētājs"
Rīga
7.  Gudēvica SandraSTVSK Noskrien
Jelgava
8.  Gudēvics MārcisVTBVSK Noskrien
Jelgava
9.  Jēgerts GuntarsVTJelgava
10.Kalniņa Samanta-SonoraSTAJēkabpils
11.  Krafta VinetaSTRīga
12.  Kravalis EmīlsVTASiguldas maratona klubs
Sigulda
13.  Kravalis JānisVTBSiguldas Sporta skola
Sigulda
14.  Krieviņa Līna-KarlīnaSTBĢimenīte
Jelgava
15.  Lagzdiņa RandijaSTBVAS "Latvijas autoceļu uzturētājs"
Rīga
16.  Lapiņš IvarsVTSPORTLAT
Liepāja
17.Lībeks VilnisVTTalsi
18.Menska LauraSTJelgava
19.  Mļečko EdvīnsVTJelgava
20.  Pētersone AnnaSTBGLIEMEŽI
jELGAVA
21.  Rafaela-Mačevska DzintraSTJelgava
22.  Rutka DaigaSTJelgava
23.Stiebriņa LieneSTRīga
24.  Strautnieks MārisVTJelgava
25.  Šulce SantaSTVAS "Latvijas autoceļu uzturētājs"
Rīga
26.  Terliņš OskarsVTVentspils
27.  Tikhomirova EkaterinaSTRīga
28.  Vucāns IgorsVTDaugavpils
29.Zabors ĢirtsVTBVAS "Latvijas autoceļu uzturētājs"
Rīga
30.  Zeltiņš LaurisVTRP SIA RĪGAS SATIKSME
Rīga

Jelgava, Nūjošana

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Vicinska LiesmaSNUJBrocēnu cilpotājas
Brocēni

Jelgava, Bērnu skrējiens

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Ādamsons JurģisVB1Limbaži SKRIEN
Limbaži
2.  Aksenoks KristofersVB2CSDD
Rīga
3.Allena Elizabete-AnnaSB2Labs starts
Rīga
4.Antonovs HenrijsVB1Jelgava
5.  Briedis RalfsVB4Sigulda
6.  Daņilovskis VladimirsVB2Rīga
7.Denisko PolinaSB1Jelgava
8.  Gaņģītis GustavsVB1eBIOpower
Kuldīga
9.  Gaņģītis LinardsVB3eBIOpower
Kuldīga
10.  Gilučs OliversVB1Rīga
11.  Griņevičs EļdarsVB3ABC software
Baloži
12.  Gudēvics GustsVB2VSK Noskrien
Jelgava
13.  Gudēvics LinardsVB1VSK Noskrien
Jelgava
14.Klass RafailsVB1Klasu ģimene
Rīga
15.  Kudrjavcevs RodrigoVB2Jelgava
16.  Lazdāne AnnijaSB2Siguldas maratona klubs
Sigulda
17.Ludboržs ReinisVB1Rēzekne
18.  Ļežaņina JeļenaSB3Rīga
19.Mačevska Ieva-MartaSB3jelgava
20.  Mačevska Paula-MarijaSB2Jelgava
21.Malacanova AnnijaSB2Jelgava
22.  Maļavko Laura-ElizabeteSB4Ozolnieki
23.  Miltiņa AnceSB3Miltiņi
Vērgale
24.  Montvids KirilsVB3Jelgava
25.Neija KerolaSB1Tukums
26.  Ozers ArnoldsVB2Rīga
27.Pakula GrigorijsVB3Rīga
28.Purvīte KatrīnaSB1Rīga
29.Sniega PaulaSB2FOLKMAŅI
Jelgava
30.Stibe MārcisVB1Ģimenīte
Jelgava
31.Straubergs ErnestsVB1Limbaži
32.Šteinberga Lorīna-AliseSB1Jelgava
33.  Vilks KrišjānisVB2Rīga
34.  Vilks OtoVB3Rīga
35.Zikmanis RobertsVB3Jelgava

Kopā pieteikušies: 135