Sacensību video

Skatīt visus video
Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

Kuldīgas pusmaratons, skrējienu seriāls "Skrien Latvija" | Saraksts

Kuldīga, 21,0975km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Aleksandrovs VitālijsV40Purene
Cēsis
2.  Arikawa YasunoriV40Minsk
3.  Bērziņa StellaSPurene
Cēsis
4.Cumakovs AndrejsVzoorbagan
riga
5.  Geraseva AnastasijaSSPORTLAT
Jelgava
6.  Grike ZaneSLübbers-mpt
Mainz
7.  Heinols MārisV40VAS "Latvijas autoceļu uzturētājs"
Rīga
8.  Konavko DmitrijsVJelgavas novads, Vircava
9.  Lauva JurisV50Kuldīga
10.Lavysh AnzhelaSMinsk
11.  Samohvalovs AleksandrsVRīga
12.  Sniega IlzeSFOLKMAŅI
Jelgava
13.  Šimkovs EduardsVVIA-S Running Division
Liepāja
14.  Teteruks VitalijsVVentspils
15.  Vilks IntsV40Rīga
16.  Vilks JurijsV40ZOMBIES,RUN!!!
Riga

Kuldīga, 10km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Briede SantaSN40Sigulda
2.  Heinola IlzeSN40VAS "Latvijas autoceļu uzturētājs"
Rīga
3.  Lagzdiņa AgeneseSN30VAS "Latvijas autoceļu uzturētājs"
Rīga
4.  Mickus JurģisVN20VAS "Latvijas autoceļu uzturētājs"
Rīga
5.  Rēķis DanielsVN30Rīgas satiksme
Rīga
6.  Silkalna SolveigaSN50Jūrmala
7.  Šmits ArtisVN40VSK Noskrien/Lucavsalas Ledus Lāči
Rīga
8.  Šteinbergs RaitisVN20VAS "Latvijas autoceļu uzturētājs"
Rīga

Kuldīga, 5km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Elksne IngaSTVAS "Latvijas autoceļu uzturētājs"
Rīga
2.  Elksne KitijaSTAVAS "Latvijas autoceļu uzturētājs"
Rīga
3.  Elksnis KristersVTBVAS "Latvijas autoceļu uzturētājs"
Rīga
4.Grīnerte SabīneSTVentspils
5.Kalniņa Samanta-SonoraSTAJēkabpils
6.  Lagzdiņa RandijaSTBVAS "Latvijas autoceļu uzturētājs"
Rīga
7.Otto AneteSTKuldīga
8.  Šulce SantaSTVAS "Latvijas autoceļu uzturētājs"
Rīga
9.  Vucāns IgorsVTDaugavpils
10.Zabors ĢirtsVTBVAS "Latvijas autoceļu uzturētājs"
Rīga
11.  Zeltiņš LaurisVTRP SIA RĪGAS SATIKSME
Rīga

Kuldīga, Nūjošana

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Vicinska LiesmaSNUJBrocēnu cilpotājas
Brocēni

Kuldīga, Bērnu skrējiens

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Ādamsons JurģisVB1Limbaži SKRIEN
Limbaži
2.  Aksenoks KristofersVB2CSDD
Rīga
3.Allena Elizabete-AnnaSB2Labs starts
Rīga
4.Bērics MartinsVB1Kuldīga
5.  Briedis RalfsVB4Sigulda
6.  Daņilovskis VladimirsVB2Rīga
7.  Dundenieks RobertsVB2Rīga
8.  Gaņģītis GustavsVB1eBIOpower
Kuldīga
9.  Gaņģītis LinardsVB3eBIOpower
Kuldīga
10.  Gilučs OliversVB1Rīga
11.Grīnerts DanielsVB3Ventspils
12.Grīnerts DinārsVB1Ventspils
13.  Griņevičs EļdarsVB3ABC software
Baloži
14.Klass RafailsVB1Klasu ģimene
Rīga
15.Ludboržs ReinisVB1Rēzekne
16.  Ļežaņina JeļenaSB3Rīga
17.Mačevska Ieva-MartaSB3jelgava
18.  Mačevska Paula-MarijaSB2Jelgava
19.Malacanova AnnijaSB2Jelgava
20.  Maļavko Laura-ElizabeteSB4Ozolnieki
21.  Miltiņa AnceSB3Miltiņi
Vērgale
22.Neija KerolaSB1Tukums
23.  Ozers ArnoldsVB2Rīga
24.Pakula GrigorijsVB3Rīga
25.Purvīte KatrīnaSB1Rīga
26.Sniega PaulaSB2FOLKMAŅI
Jelgava
27.Straubergs ErnestsVB1Limbaži
28.  Vilks KrišjānisVB2Rīga
29.  Vilks OtoVB3Rīga

Kopā pieteikušies: 65