Sacensību video

Skatīt visus video
Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

Kuldīgas pusmaratons, skrējienu seriāls "Skrien Latvija" | Saraksts

Kuldīga, 21,0975km

S

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Bērziņa StellaPurene
Cēsis
2.  Geraseva AnastasijaSPORTLAT
Jelgava
3.  Grike ZaneLübbers-mpt
Mainz
4.Lavysh AnzhelaMinsk
5.  Sniega IlzeFOLKMAŅI
Jelgava

V

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Cumakovs Andrejszoorbagan
riga
2.  Konavko DmitrijsJelgavas novads, Vircava
3.  Samohvalovs AleksandrsRīga
4.  Šimkovs EduardsVIA-S Running Division
Liepāja
5.  Teteruks VitalijsVentspils

V40

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Aleksandrovs VitālijsPurene
Cēsis
2.  Arikawa YasunoriMinsk
3.  Heinols MārisVAS "Latvijas autoceļu uzturētājs"
Rīga
4.  Vilks IntsRīga
5.  Vilks JurijsZOMBIES,RUN!!!
Riga

V50

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Lauva JurisKuldīga

Kuldīga, 10km

VN20

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Mickus JurģisVAS "Latvijas autoceļu uzturētājs"
Rīga
2.  Šteinbergs RaitisVAS "Latvijas autoceļu uzturētājs"
Rīga

SN30

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Lagzdiņa AgeneseVAS "Latvijas autoceļu uzturētājs"
Rīga

VN30

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Rēķis DanielsRīgas satiksme
Rīga

SN40

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Briede SantaSigulda
2.  Heinola IlzeVAS "Latvijas autoceļu uzturētājs"
Rīga

VN40

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Šmits ArtisVSK Noskrien/Lucavsalas Ledus Lāči
Rīga

SN50

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Silkalna SolveigaJūrmala

Kuldīga, 5km

STB

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Lagzdiņa RandijaVAS "Latvijas autoceļu uzturētājs"
Rīga

VTB

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Elksnis KristersVAS "Latvijas autoceļu uzturētājs"
Rīga
2.Zabors ĢirtsVAS "Latvijas autoceļu uzturētājs"
Rīga

STA

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Elksne KitijaVAS "Latvijas autoceļu uzturētājs"
Rīga
2.Kalniņa Samanta-SonoraJēkabpils

ST

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Elksne IngaVAS "Latvijas autoceļu uzturētājs"
Rīga
2.Grīnerte SabīneVentspils
3.Otto AneteKuldīga
4.  Šulce SantaVAS "Latvijas autoceļu uzturētājs"
Rīga

VT

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Vucāns IgorsDaugavpils
2.  Zeltiņš LaurisRP SIA RĪGAS SATIKSME
Rīga

Kuldīga, Nūjošana

SNUJ

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Vicinska LiesmaBrocēnu cilpotājas
Brocēni

Kuldīga, Bērnu skrējiens

SB1

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Neija KerolaTukums
2.Purvīte KatrīnaRīga

VB1

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Ādamsons JurģisLimbaži SKRIEN
Limbaži
2.Bērics MartinsKuldīga
3.  Gaņģītis GustavseBIOpower
Kuldīga
4.  Gilučs OliversRīga
5.Grīnerts DinārsVentspils
6.Klass RafailsKlasu ģimene
Rīga
7.Ludboržs ReinisRēzekne
8.Straubergs ErnestsLimbaži

SB2

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Allena Elizabete-AnnaLabs starts
Rīga
2.  Mačevska Paula-MarijaJelgava
3.Malacanova AnnijaJelgava
4.Sniega PaulaFOLKMAŅI
Jelgava

VB2

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Aksenoks KristofersCSDD
Rīga
2.  Daņilovskis VladimirsRīga
3.  Dundenieks RobertsRīga
4.  Ozers ArnoldsRīga
5.  Vilks KrišjānisRīga

SB3

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Ļežaņina JeļenaRīga
2.Mačevska Ieva-Martajelgava
3.  Miltiņa AnceMiltiņi
Vērgale

VB3

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Gaņģītis LinardseBIOpower
Kuldīga
2.Grīnerts DanielsVentspils
3.  Griņevičs EļdarsABC software
Baloži
4.Pakula GrigorijsRīga
5.  Vilks OtoRīga

SB4

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Maļavko Laura-ElizabeteOzolnieki

VB4

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Briedis RalfsSigulda

Kopā pieteikušies: 65