Sacensību video

Skatīt visus video
Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

Valmieras maratons, skrējienu seriāls "Skrien Latvija" | Saraksts

Valmiera, 42,195km (līdz 15.07.2020. cenā iekļauts oficiālais T-KREKLS)

SM

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Roze ZaneJRK
Ogre

VM

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Spalviņš NaurisVAS "Latvijas autoceļu uzturētājs"
Rīga

VM40

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Heinols MārisVAS "Latvijas autoceļu uzturētājs"
Rīga
2.  Medeikis AlgirdasBėgimo klubas
Šiauliai
3.  Namnieks AinārsHondaman
Rīga
4.  Namnieks AinārsHondaman
Rīga

SM50

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Zariņa LīgaOK MONA
Rīga

VM50

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Pētersons JurisRūjiena

Valmiera, 21,0975km

S

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Mergina KristīneValmiera
2.  Sniega IlzeFOLKMAŅI
Jelgava
3.  Vancāne GundegaSK Tērauds
Ķekava

V

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Cumakovs Andrejszoorbagan
riga
2.  Domburs JānisValmiera
3.  Mickus JurģisVAS "Latvijas autoceļu uzturētājs"
Rīga
4.  Samohvalovs AleksandrsRīga
5.  Šteinbergs RaitisVAS "Latvijas autoceļu uzturētājs"
Rīga

V40

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Šmits ArtisVSK Noskrien/Lucavsalas Ledus Lāči
Rīga
2.  Vilks IntsRīga
3.  Vilks JurijsZOMBIES,RUN!!!
Riga

Valmiera, 10km

SN20

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Broma OlitaValmiera

SN30

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Mellēna AivaAmatas novads

VN30

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Lasis IlmārsVAS "Latvijas autoceļu uzturētājs"
Rīga

SN40

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Briede SantaSigulda
2.  Heinola IlzeVAS "Latvijas autoceļu uzturētājs"
Rīga

VN60

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Baltais MārisVSK Noskrien
Ogre

Valmiera, 5km

STB

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Balode KerlīnaValmiera
2.  Vilde LauraVAS "Latvijas autoceļu uzturētājs"
Rīga

VTB

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Elksnis KristersVAS "Latvijas autoceļu uzturētājs"
Rīga
2.Zabors ĢirtsVAS "Latvijas autoceļu uzturētājs"
Rīga

STA

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Elksne KitijaVAS "Latvijas autoceļu uzturētājs"
Rīga
2.Kalniņa Samanta-SonoraJēkabpils

ST

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Andersone LīvaLiepāja
2.Elksne IngaVAS "Latvijas autoceļu uzturētājs"
Rīga
3.  Niedra SantaVAS "Latvijas autoceļu uzturētājs"
Rīga
4.  Šulce SantaVAS "Latvijas autoceļu uzturētājs"
Rīga

VT

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Paulskaitis SandisVAS "Latvijas autoceļu uzturētājs"
Rīga
2.  Roķis RaimondsNoskrien Cēsis
Cēsis
3.  Vucāns IgorsDaugavpils
4.  Zeltiņš LaurisRP SIA RĪGAS SATIKSME
Rīga

Valmiera, Nūjošana

SNUJ

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Ragevičiusa VinetaIndividuāli
Valmiera

Valmiera, Bērnu skrējiens

SB1

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Neija KerolaTukums
2.Purvīte KatrīnaRīga

VB1

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Ādamsons JurģisLimbaži SKRIEN
Limbaži
2.  Gaņģītis GustavseBIOpower
Kuldīga
3.  Gilučs OliversRīga
4.Klass RafailsKlasu ģimene
Rīga
5.Ludboržs ReinisRēzekne
6.  Paulskaitis RaulsVAS "Latvijas autoceļu uzturētājs"
Rīga
7.Straubergs ErnestsLimbaži

SB2

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Allena Elizabete-AnnaLabs starts
Rīga
2.  Mačevska Paula-MarijaJelgava
3.Malacanova AnnijaJelgava
4.Sniega PaulaFOLKMAŅI
Jelgava

VB2

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Aksenoks KristofersCSDD
Rīga
2.  Daņilovskis VladimirsRīga
3.  Ozers ArnoldsRīga
4.  Vilks KrišjānisRīga

SB3

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Balode KeidijaValmiera
2.  Ļežaņina JeļenaRīga
3.Mačevska Ieva-Martajelgava
4.  Miltiņa AnceMiltiņi
Vērgale

VB3

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Gaņģītis LinardseBIOpower
Kuldīga
2.  Griņevičs EļdarsABC software
Baloži
3.Pakula GrigorijsRīga
4.  Vilks OtoRīga

SB4

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Maļavko Laura-ElizabeteOzolnieki

VB4

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Briedis RalfsSigulda

Kopā pieteikušies: 67