Sacensību video

Skatīt visus video
Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

Siguldas pusmaratons, skrējienu seriāls "Skrien Latvija" | Saraksts

Sigulda, 21,0975km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Androsova AlinaSRiga
2.  Arikawa YasunoriV40Minsk
3.Bukšs KristapsVKÖDIENS
Sigulda
4.Cumakovs AndrejsVzoorbagan
riga
5.  Dedumietis DainisVRauna
6.  Ekholm ElmarV50Laguja
7.Gatti FedericoVĀdažu nov.
8.  Heinols MārisV40VAS "Latvijas autoceļu uzturētājs"
Rīga
9.  Samohvalovs AleksandrsVRīga
10.  Sniega IlzeSFOLKMAŅI
Jelgava
11.  Šmits ArtisV40VSK Noskrien/Lucavsalas Ledus Lāči
Rīga
12.  Vilks IntsV40Rīga
13.  Vilks JurijsV40ZOMBIES,RUN!!!
Riga
14.Zavjalovs VitālijsV40Rīga

Sigulda, 10km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Briede SantaSN40Sigulda
2.  Heinola IlzeSN40VAS "Latvijas autoceļu uzturētājs"
Rīga
3.  Mellēna AivaSN30Amatas novads
4.  Mickus JurģisVN20VAS "Latvijas autoceļu uzturētājs"
Rīga
5.  Šteinbergs RaitisVN20VAS "Latvijas autoceļu uzturētājs"
Rīga

Sigulda, 5km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Elksne IngaSTVAS "Latvijas autoceļu uzturētājs"
Rīga
2.  Elksne KitijaSTAVAS "Latvijas autoceļu uzturētājs"
Rīga
3.  Elksnis KristersVTBVAS "Latvijas autoceļu uzturētājs"
Rīga
4.  Stirna GuntaSTVAS "Latvijas autoceļu uzturētājs"
Rīga
5.  Šulce SantaSTVAS "Latvijas autoceļu uzturētājs"
Rīga
6.  Vucāns IgorsVTDaugavpils
7.Zabors ĢirtsVTBVAS "Latvijas autoceļu uzturētājs"
Rīga
8.  Zeltiņš LaurisVTRP SIA RĪGAS SATIKSME
Rīga

Sigulda, Bērnu skrējiens

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Ādamsons JurģisVB1Limbaži SKRIEN
Limbaži
2.  Aksenoks KristofersVB2CSDD
Rīga
3.Allena Elizabete-AnnaSB2Labs starts
Rīga
4.  Briedis RalfsVB4Sigulda
5.  Daņilovskis VladimirsVB2Rīga
6.  Gaņģītis GustavsVB1eBIOpower
Kuldīga
7.  Gaņģītis LinardsVB3eBIOpower
Kuldīga
8.  Gilučs OliversVB1Rīga
9.  Griņevičs EļdarsVB3ABC software
Baloži
10.Klass RafailsVB1Klasu ģimene
Rīga
11.Ludboržs ReinisVB1Rēzekne
12.  Ļežaņina JeļenaSB3Rīga
13.Mačevska Ieva-MartaSB3jelgava
14.  Mačevska Paula-MarijaSB2Jelgava
15.Malacanova AnnijaSB2Jelgava
16.  Maļavko Laura-ElizabeteSB4Ozolnieki
17.  Miltiņa AnceSB3Miltiņi
Vērgale
18.Neija KerolaSB1Tukums
19.  Ozers ArnoldsVB2Rīga
20.Pakula GrigorijsVB3Rīga
21.Purvīte KatrīnaSB1Rīga
22.Sniega PaulaSB2FOLKMAŅI
Jelgava
23.Straubergs ErnestsVB1Limbaži
24.  Vilks KrišjānisVB2Rīga
25.  Vilks OtoVB3Rīga

Kopā pieteikušies: 52