Sacensību video

Skatīt visus video
Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

Siguldas pusmaratons, skrējienu seriāls "Skrien Latvija" | Saraksts

Sigulda, 21,0975km

S

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Androsova AlinaRiga
2.  Sniega IlzeFOLKMAŅI
Jelgava

V

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Bukšs KristapsKÖDIENS
Sigulda
2.Cumakovs Andrejszoorbagan
riga
3.  Dedumietis DainisRauna
4.Gatti FedericoĀdažu nov.
5.  Samohvalovs AleksandrsRīga

V40

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Arikawa YasunoriMinsk
2.  Heinols MārisVAS "Latvijas autoceļu uzturētājs"
Rīga
3.  Šmits ArtisVSK Noskrien/Lucavsalas Ledus Lāči
Rīga
4.  Vilks IntsRīga
5.  Vilks JurijsZOMBIES,RUN!!!
Riga
6.Zavjalovs VitālijsRīga

V50

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Ekholm ElmarLaguja

Sigulda, 10km

VN20

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Mickus JurģisVAS "Latvijas autoceļu uzturētājs"
Rīga
2.  Šteinbergs RaitisVAS "Latvijas autoceļu uzturētājs"
Rīga

SN30

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Mellēna AivaAmatas novads

SN40

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Briede SantaSigulda
2.  Heinola IlzeVAS "Latvijas autoceļu uzturētājs"
Rīga

Sigulda, 5km

VTB

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Elksnis KristersVAS "Latvijas autoceļu uzturētājs"
Rīga
2.Zabors ĢirtsVAS "Latvijas autoceļu uzturētājs"
Rīga

STA

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Elksne KitijaVAS "Latvijas autoceļu uzturētājs"
Rīga

ST

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Elksne IngaVAS "Latvijas autoceļu uzturētājs"
Rīga
2.  Stirna GuntaVAS "Latvijas autoceļu uzturētājs"
Rīga
3.  Šulce SantaVAS "Latvijas autoceļu uzturētājs"
Rīga

VT

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Vucāns IgorsDaugavpils
2.  Zeltiņš LaurisRP SIA RĪGAS SATIKSME
Rīga

Sigulda, Bērnu skrējiens

SB1

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Neija KerolaTukums
2.Purvīte KatrīnaRīga

VB1

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Ādamsons JurģisLimbaži SKRIEN
Limbaži
2.  Gaņģītis GustavseBIOpower
Kuldīga
3.  Gilučs OliversRīga
4.Klass RafailsKlasu ģimene
Rīga
5.Ludboržs ReinisRēzekne
6.Straubergs ErnestsLimbaži

SB2

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Allena Elizabete-AnnaLabs starts
Rīga
2.  Mačevska Paula-MarijaJelgava
3.Malacanova AnnijaJelgava
4.Sniega PaulaFOLKMAŅI
Jelgava

VB2

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Aksenoks KristofersCSDD
Rīga
2.  Daņilovskis VladimirsRīga
3.  Ozers ArnoldsRīga
4.  Vilks KrišjānisRīga

SB3

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Ļežaņina JeļenaRīga
2.Mačevska Ieva-Martajelgava
3.  Miltiņa AnceMiltiņi
Vērgale

VB3

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Gaņģītis LinardseBIOpower
Kuldīga
2.  Griņevičs EļdarsABC software
Baloži
3.Pakula GrigorijsRīga
4.  Vilks OtoRīga

SB4

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Maļavko Laura-ElizabeteOzolnieki

VB4

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Briedis RalfsSigulda

Kopā pieteikušies: 52