Sacensību video

Skatīt visus video
Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

Liepājas pusmaratons, skrējienu seriāls "Skrien Latvija" | Saraksts

Liepāja, 21,0975km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Ansbergs AigarsV40Maratona klubs Ventspils
Ventspils
2.  Antāne KateS.Liepāja
3.Astrausks RenatsVValsts policija
Grobiņa
4.  Babicevs DmitrijsVLiepaja
5.  Bagāts ReinisVRīga
6.  Baltkājis AndrejsV40Garkalne
7.Becchi CarloV40Riga
8.  Bežan LjubovS40Swedbank
Rīga
9.Boguša LeldeSRīga
10.  Brakmanis AndisVDOBELE
11.  Brikšķe VilnisV60Limbaži
12.  Bulkovskis MareksVRK Mītava
Jelgava
13.  Buls RaimondsV50Jūrmala
14.  Ceriņa ZaneSLiepāja
15.Cicens AdrisV40Liepaja
16.Cumakovs AndrejsVzoorbagan
riga
17.  Čekanauskis AigarsV40TROJA
Rīga
18.  Češķis ElvissVRK Vikingi
Liepāja
19.Dambis EdgarsV40Liepāja
20.  Dasko JevgenijsVIronman.lv
Liepāja
21.  Daukšts SergejsVRiga
22.  Demeško AndrejsV40Rīga
23.  Deruma IlzeS40Rīga
24.  Dieviņa DaceSCF Liepāja
Liepāja
25.  Dobelis MartinsVLiepāja
26.  Dubovskis IļjaV40Idea Port Riga
Rīga
27.  Dudko ElvijsVTelia Latvija
Tukums
28.  Ekholm CrisSLaguja
29.  Ekholm ElmarV50Laguja
30.Gercāne ElīnaSMārupe
31.  Gintere ZaneSSigulda
32.  Ivanovs OļegsV40Līvāni
33.  Jansone IlzeS50Ādaži
34.Jēkabsons GuntarsV50VELORONIS
LIEPĀJA
35.  Joce LudmilaS50Matisons Runner`s Club
Kuldīgas nov.
36.  Judkins AleksandrsVRiga
37.  Kalnenieks RaitisVLiepāja
38.  Karlovskis GatisV40Ventspils
39.  Karuzina NataļjaS40Liepāja
40.  Karuzins IgorsV40USK,,Atekas sala,,
Liepāja
41.  Kizlo ČeslavsVRiga
42.  Klucis ValtsV50Langstiņi
43.Kraujiņa MartaSLiepāja
44.  Kravčenko ValentinsV60Rīga
45.  Kristapsons GundarsV40ASK Patria
Rīga
46.  Kristiansone OfēlijaS40Rīga
47.  Kristiansons HokansV40Rīga
48.  Krūmiņš ArtūrsVRīga
49.  Lankups JānisV40Liepāja
50.  Lapsa GvidoV50gulbene
51.Laškovs KārlisV.Liepāja
52.  Lazda MadaraSRanka
53.  Leja IvetaS40VSK Noskrien / Skrienam Liepājā
Liepāja
54.  Liepina-Matharu DaigaSCSR Warriors
Reading
55.Ludboržs AinārsVRēzekne
56.  Ļaudups GuntisVLiepāja
57.Maskancevs VadimsVRiga
58.  Mozins JurijsVSalaspils
59.  Nudiena IneseSVentspils
60.  Ņilovs ValdisV40Maratona klubs
Ogre
61.Ozoliņa DiānaSHuining
Liepāja
62.Pavinkšnis ReinisV.Nav
Baldone
63.  Popēns OskarsV40Rīga
64.Prulis-Munda EdgarsVJelgava
65.  Pūpola IvetaS40Aizpute
66.  Putniņa SandaSRiga
67.  Rose CraigV40Jelgava
68.  Roze JurisV50LSSK
Liepāja
69.  Sakne BenitaSValmiera
70.  Samohvalovs AleksandrsVRīga
71.  Saulius TiminskasV50Penki kalnai
Lietuva
72.Sevcenko KonstantinsV40Rezekne
73.  Siguta DmitrijsVLiepaja
74.  Sniega IlzeSFOLKMAŅI
Jelgava
75.  Stonis AivisVLiepāja
76.  Sūna DainisV60Mezgls
Rīga
77.  Šits ArtūrsVRun With Anita
Rīga
78.  Šnipaitis RegimantasV40Ukmerge
79.  Špaks DanielsV.Liepāja
80.  Šukteris GintsV40Liepāja
81.  Timpa EdgarsVZS 17.kaujas atbalsta bataljons
Rīga
82.  Urtāne IndraSRīga
83.  Vaivods KasparsVDOTE
Rīga
84.Vaivods MārisV40Liepāja
85.  Vecvagars ArtūrsVLiepaja
86.  Veliks IgorsVMarupe Luxury Village
Mārupe
87.  Vesperis GuntisV40Liepāja
88.  Vilks IntsV40Rīga
89.  Vilks JurijsV40ZOMBIES,RUN!!!
Riga
90.  Vilsons MiksV50VSK Noskrien
Upesciems
91.  Zauka DanielsVAutoStils-L
liepāja
92.Ziediņa SkaidrīteSRK Mītava
Jelgava
93.  Zīverte ElīnaSLiepāja
94.  Zumberga MartaSDundaga
95.  Zuze JānisVRīga

Liepāja, 10km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Ābols JānisVN40MARATONA KLUBS / Viesnīca-Vecais Pasts
Madona - Rīga
2.  Andersone ZaneSN20Kuldīga
3.  Apse ViktorijaSN20Liepāja
4.  Bardulis MārtiņšVNJ.Liepāja
5.Bezruka-Jākobsone TerēzeSN30Liepāja
6.Bikova JekaterinaSN20Liepāja
7.  Bunka IvarsVN40JURECKIS UN KO
LIEPĀJA
8.Cesnauskiene AstaSN50Begimo klubas
Plunge
9.  Cukure SintijaSN30Liepāja
10.Domarkiene NeringaSN40Begimo klubas
Skuodas
11.  Dragunova TatjanaSN30Riga
12.  Egliņš DainisVN40Jūrkalne
13.  Ekholm HeliSN50Laguja
14.Fjodorova VitaSN30Jūrmala
15.Fjodorovs AndrejsVN30Jūrmala
16.Grasis RaitisVN20Valmiera
17.Grigorjevs JevgenijsVN20Rīga
18.  Gromule AliseSN20Rīga
19.Grudula MontaSN20Gruduli
Liepāja
20.Gruduls EdmonsVN30Gruduli
Liepāja
21.  Heinola IlzeSN40VAS "Latvijas autoceļu uzturētājs"
Rīga
22.  Yakupova YuliaSN30Riga
23.  Janopulo AleksejsVN30Riga
24.Jawdo-Dco-Sac SahidhfcsVN50Jelgava
25.  Jesers IntarsVN20Matisons Runner's Club
Liepāja
26.  Kainova OksanaSNJ.Rīga
27.  Kalniņa-Vīndedzkalna DaigaSN40VSK NOSKRIEN
Rīga
28.  Kalniņš-Vīndedzkalns KārlisVN50VSK NOSKRIEN
Rīga
29.Kareckis ViktorsVN40Liepāja
30.Kareckis ViktorsVN40Liepaja
31.  Krēsliņš JānisVN30Swedbank
Rīga
32.  Krupins VjačeslavsVNJ.Matisons Runner's Club / Spars - MK
Preiļi
33.  Kubiliene NomedaSN40Mazeikiai
34.  Kurovs JevgēņijsVN30RISEBA
Rīga
35.  Ķikāne IneseSN30Jelgava
36.  Lagzdiņa AgeneseSN30VAS "Latvijas autoceļu uzturētājs"
Rīga
37.Lībeka InaSN40Talsi
38.  Līne ZandaSN40Liepāja
39.  Lisovskis JānisVN50Individuāli
Jelgava
40.Lozbergs GatisVN40Limbaži Skrien
Limbaži
41.  Malta LāsmaSN50Viļāni
Viļāni
42.  Maļčenkova ArinaSN30Rīga
43.  Matveeva EleonoraSNJ.skola 7
Liepāja
44.  Mickus JurģisVN20VAS "Latvijas autoceļu uzturētājs"
Rīga
45.  Narvik SilviaSN50Haabneeme
46.  Ogorceva MarikaSN30Rucava
47.Osītis JānisVN20Limbaži SKRIEN
Limbaži
48.  Pētersons MairisVN30Alūksne
49.  Pinne ElīnaSN20Valmiera
50.  Porcika AijaSN30Skrienam Liepājā
Liepāja
51.  Potrubeiko TatjanaSN30Riga
52.  Puķe MārtiņšVN30Valmiera
53.  Purvīte ArtaSN30Maratona klubs
Rīga
54.  Rakšte LīgaSN20Maratona klubs
Rīga
55.  Rozenberga LauraSN40Jēkabpils
56.  Salna BaibaSN40Mārupe
57.Salnāja LauraSN30Liepāja
58.Sausiņa IlzeSN40SUHARIKI
LIEPĀJA
59.  Savvina DaceSN50ЛатУкр
Резекне-Коломыя
60.  Smertjevs ArtjomsVN20Elektrika
Riga
61.  Sutris-Adijāns RenārsVN40Латукр
Резекне-Коломыя
62.  Šestakova KarinaSN40Liepāja
63.Štarka SvetlanaSN50Liepāja
64.Štarks EdijsVN20Liepāja
65.  Terliņš OskarsVN40Ventspils
66.  Timbra IvetaSN30viesu nams
Liepāja
67.  Titova JeļenaSN20Rīga
68.Vaivode IngaSN30Liepaja
69.  Veinbergs AivisVN20Liepāja
70.Veisberga VinetaSN40Saldus boksa klubs
Saldus
71.  Vīksne DaceSN30VSK Noskrien Liepāja
Liepāja
72.  Vītiņa MaijaSN20Valmiera
73.  Zlaugotne LīgaSNJ.Young Folks LV
Staicele
74.  Ždaņenko JeļenaSN30Liepāja
75.  Živula IngaSN30Rīga

Liepāja, 5km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Ādamsons JēkabsVTBLimbaži SKRIEN
Limbaži
2.  Alne IlzeSTSkrienam kopā
Valmiera
3.Andersone LīvaSTLiepāja
4.  Ansberga OdrijaSTBAnsbergi
Ventspils
5.  Ansbergs RobertsVTBAnsbergi
Ventspils
6.Antans AgrisVTAJūrkalne
7.Auzinš AivisVTJelgava
8.  Bitāne MadaraSTSPORTLAT
Saldus
9.  Bondere TatjanaSTDaugavpils
10.  Brižaka VinetaSTMaratona klubs
liepaja
11.  Brucis-Meiris KristiansVTBPelmeņi
Liepāja
12.  Bušs ArmandsVTFolkmaņi
Bauska
13.  Djačoka AlīnaSTRīga
14.  Egle BaibaSTVentspils
15.Egliņa AltaSTAJūrkalne
16.Elksne IngaSTVAS "Latvijas autoceļu uzturētājs"
Rīga
17.  Elksne KitijaSTAVAS "Latvijas autoceļu uzturētājs"
Rīga
18.  Elksnis KristersVTBVAS "Latvijas autoceļu uzturētājs"
Rīga
19.Ernsone LauraSTLiepāja
20.  Freimanis AlansVTBLiepāja
Liepāja
21.  Grīniņš LaurisVTAKuldīga
22.Huyy GggVTMaskava
23.Ivanova OlgaSTJelgava
24.  Jaunzemnieks Roberts-PaulsVTRīga
25.Kalniņa Samanta-SonoraSTAKrustpils
26.  Kirsānova JogitaSTRīga
27.  Krastiņa GuntaSTliepaja
28.  Krone LūcijaSTOlaine
29.  Krūma-Mudele KristiānaSTRīga
30.  Kunce ElīnaSTIkšķile
31.  Kuža MārtiņšVTVeselības grupa
Druva
32.Ķēniņa IneseSTLiepāja
33.  Lagzdiņa RandijaSTBVAS "Latvijas autoceļu uzturētājs"
Rīga
34.Laukagale LieneSTLiepaja
35.  Lazdāns GregorsVTBLiepāja
36.  Lescinska KristinaSTRīga
37.Lescinska ViktorijaSTRīga
38.Lībeks VilnisVTTalsi
39.  Liekmanis RaivoVTAMARATONA KLUBS
Nīkrāce
40.Liepiņš UldisVTLiepiņi
Liepāja
41.Liubins RobertsVTBLiepāja
42.Lozbergs Daniels-AdriansVTBLimbaži Skrien
Limbaži
43.  Ļaudama MartaSTBAizpute
44.Ļaudams GuntarsVTAizpute
45.Malacanovs FilipsVTBJelgava
46.  Metla LauraSTSaldus
47.Mizēna AnceSTLiepāja
48.  Pāvulēna LauraSTPāvulēni
Rīga
49.  Pence JolantaSTAJaunsardze
Lejasciems
50.  Pence KristīneSTAJaunsardze
Lejasciems
51.  Porciks EdgarsVTVSK Noskrien
Liepāja
52.Salnāja AneteSTBLiepāja
53.Sausiņa LindaSTLiepāja
54.  Seņins ArtjomsVTJelgava
55.Siliņa LīnaSTFolkmaņi
Bauska
56.  Stirna GuntaSTVAS "Latvijas autoceļu uzturētājs"
Rīga
57.  Šulce SantaSTVAS "Latvijas autoceļu uzturētājs"
Rīga
58.  Taimiņa AnnaSTLiepāja
59.  Upesjure IngaSTBeverīna
60.  Vasiļevska KristīneSTDaugavpils novads
61.  Viekale-Gasjūne ElīzaSTAFOLKMAŅI
Jelgava
62.  Viekals-Gasjūns TomsVTBFOLKMAŅI
Jelgava
63.  Virbickis ArtūrsVTLiepāja
64.  Vucāns IgorsVTDaugavpils
65.Zabors ĢirtsVTBVAS "Latvijas autoceļu uzturētājs"
Rīga
66.  Zalāns DāvidsVTwww.davidszalans.lv
Limbaži
67.  Zauka KitijaSTBAutoStils-L
Liepāja
68.  Zeltiņš LaurisVTRP SIA RĪGAS SATIKSME
Rīga
69.Zīverte DaigaSTLiepāja
70.  Zīverte LaumaSTBLiepāja
71.  Zvaigzne ElīnaSTSPORTLAND
Liepāja

Liepāja, Nūjošana

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Domaille DaceSNUJVSK NOSKRIEN
Rīga

Liepāja, Bērnu skrējiens

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Abersone KeitijaSB2Liepāja
2.Ādamsons JurģisVB1Limbaži SKRIEN
Limbaži
3.Aigare GitaSB4Liepāja
4.  Aigars MārcisVB1Liepāja
5.  Aksenoks KristofersVB2CSDD
Rīga
6.Allena Elizabete-AnnaSB2Labs starts
Rīga
7.Atamuradova AdrianaSB3Liepāja
8.Atamuradova NellijaSB2Liepāja
9.Balode PaulaSB3Liepāja
10.  Briedis RalfsVB4Sigulda
11.  Brucis-Meiris RūdolfsVB2Pelmeņi
Liepāja
12.Burkovska ElzaSB2Liepāja
13.Burkovska EnijaSB3Liepāja
14.Burkovska RēzijaSB1Liepāja
15.Ceplenieks OliversVB1Liepāja
16.Ceriņš RodrigoVB1Liepāja
17.  Daņilovskis VladimirsVB2Rīga
18.  Dasko BogdansVB1Liepāja
19.  Dasko EmilijaSB3Liepāja
20.Deidere Rūta-TerēzeSB2Liepāja
21.Deiders Toms-RobertsVB4Liepāja
22.  Demeško AlīnaSB4Rīga
23.Freimanis RobertsVB2Evitinjsh2@inbox.lv
Liepāja
24.Galdika EstereSB2Dubeņi
25.  Gaņģītis GustavsVB1eBIOpower
Kuldīga
26.  Gaņģītis LinardsVB3eBIOpower
Kuldīga
27.  Gilučs OliversVB1Rīga
28.  Griņevičs EļdarsVB3ABC software
Baloži
29.  Gruduls Edmons-MarkussVB3Gruduli
Liepāja
30.Gruduls Kristofs-JānisVB1Gruduli
Liepāja
31.  Gruduls Pīters-ViestursVB1Gruduli
Liepāja
32.  Jonase IevaSB1Liepāja
33.Klass RafailsVB1Klasu ģimene
Rīga
34.Kreidere ElizabeteSB2Liepāja
35.Krūmiņš ViestursVB2Liepāja
36.  Lankupa DitaSB3Liepāja
37.  Lankupa MarikaSB4Liepāja
38.Lankups RobertsVB1Liepāja
39.Liepina-Matharu OlīvijaSB1CSR Warriors
Reading
40.Liepiņš GustavsVB2CSR Warriors
Grobina
41.Ludboržs ReinisVB1Rēzekne
42.Lutere AgneseSB1Liepāja
43.Lutere AnnijaSB1Liepāja
44.Ļaudams JānisVB1Aizpute
45.  Ļaudams KārlisVB1Aizpute
46.  Ļaudups TimotejsVB2Liepāja
47.  Ļežaņina JeļenaSB3Rīga
48.Mačevska Ieva-MartaSB3jelgava
49.  Mačevska Paula-MarijaSB2Jelgava
50.Malacanova AnnijaSB2Jelgava
51.  Maļavko Laura-ElizabeteSB4Ozolnieki
52.Mednis NamejsVB1Kabiles pagasts
53.  Miltiņa AnceSB3Miltiņi
Vērgale
54.Mizēna KatrīnaSB1Liepāja
55.Mizēna LīvaSB1Liepāja
56.Neija KerolaSB1Tukums
57.  Nikovskis Orlando-OstinsVB3Liepāja
58.  Ozers ArnoldsVB2Rīga
59.Ozola ElizabeteSB2Ozoli
Liepāja
60.Ozola EmīlijaSB1Ozoli
Liepāja
61.Ozola EvelīnaSB1Ozoli
Liepāja
62.Ozola MontaSB2Liepāja
63.Pakula GrigorijsVB3Rīga
64.Priekulis MartinsVB1Liepaja
65.Purvīte KatrīnaSB1Rīga
66.Rouza FreijaSB1Jelgava
67.Rouzs FrancisVB1Jelgava
68.Salnāja KateSB2Liepāja
69.Saulītis JānisVB2Nicas pagasts
70.  Skindulis RihardsVB4Liepāja
71.Sniega PaulaSB2FOLKMAŅI
Jelgava
72.Straubergs ErnestsVB1Limbaži
73.  Sudmale Estere-PaulaSB4Liepāja
74.  Tenisons Darens-KristofersVB3Liepāja
75.Vasiļjevs OskarsVB2Daugavpils
76.  Veita SolveigaSB3Liepāja
77.  Vilks KrišjānisVB2Rīga
78.  Vilks OtoVB3Rīga
79.  Zīverte MartaSB2Liepāja
80.  Žvagulis RalfsVB1Liepāja

Kopā pieteikušies: 322