Sacensību video

Skatīt visus video
Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

Liepājas pusmaratons, skrējienu seriāls "Skrien Latvija" | Saraksts

Liepāja, 21,0975km

S

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Boguša LeldeRīga
2.  Ceriņa ZaneLiepāja
3.  Dieviņa DaceCF Liepāja
Liepāja
4.  Ekholm CrisLaguja
5.Gercāne ElīnaMārupe
6.  Gintere ZaneSigulda
7.Kraujiņa MartaLiepāja
8.  Lazda MadaraRanka
9.  Liepina-Matharu DaigaCSR Warriors
Reading
10.  Nudiena IneseVentspils
11.Ozoliņa DiānaHuining
Liepāja
12.  Putniņa SandaRiga
13.  Sakne BenitaValmiera
14.  Sniega IlzeFOLKMAŅI
Jelgava
15.  Urtāne IndraRīga
16.Ziediņa SkaidrīteRK Mītava
Jelgava
17.  Zīverte ElīnaLiepāja
18.  Zumberga MartaDundaga

V

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Astrausks RenatsValsts policija
Grobiņa
2.  Babicevs DmitrijsLiepaja
3.  Bagāts ReinisRīga
4.  Brakmanis AndisDOBELE
5.  Bulkovskis MareksRK Mītava
Jelgava
6.Cumakovs Andrejszoorbagan
riga
7.  Češķis ElvissRK Vikingi
Liepāja
8.  Dasko JevgenijsIronman.lv
Liepāja
9.  Daukšts SergejsRiga
10.  Dobelis MartinsLiepāja
11.  Dudko ElvijsTelia Latvija
Tukums
12.  Judkins AleksandrsRiga
13.  Kalnenieks RaitisLiepāja
14.  Kizlo ČeslavsRiga
15.  Krūmiņš ArtūrsRīga
16.Ludboržs AinārsRēzekne
17.  Ļaudups GuntisLiepāja
18.Maskancevs VadimsRiga
19.  Mozins JurijsSalaspils
20.Prulis-Munda EdgarsJelgava
21.  Samohvalovs AleksandrsRīga
22.  Siguta DmitrijsLiepaja
23.  Stonis AivisLiepāja
24.  Šits ArtūrsRun With Anita
Rīga
25.  Timpa EdgarsZS 17.kaujas atbalsta bataljons
Rīga
26.  Vaivods KasparsDOTE
Rīga
27.  Vecvagars ArtūrsLiepaja
28.  Veliks IgorsMarupe Luxury Village
Mārupe
29.  Zauka DanielsAutoStils-L
liepāja
30.  Zuze JānisRīga

S40

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Bežan LjubovSwedbank
Rīga
2.  Deruma IlzeRīga
3.  Karuzina NataļjaLiepāja
4.  Kristiansone OfēlijaRīga
5.  Leja IvetaVSK Noskrien / Skrienam Liepājā
Liepāja
6.  Pūpola IvetaAizpute

V40

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Ansbergs AigarsMaratona klubs Ventspils
Ventspils
2.  Baltkājis AndrejsGarkalne
3.Becchi CarloRiga
4.Cicens AdrisLiepaja
5.  Čekanauskis AigarsTROJA
Rīga
6.Dambis EdgarsLiepāja
7.  Demeško AndrejsRīga
8.  Dubovskis IļjaIdea Port Riga
Rīga
9.  Ivanovs OļegsLīvāni
10.  Karlovskis GatisVentspils
11.  Karuzins IgorsUSK,,Atekas sala,,
Liepāja
12.  Kristapsons GundarsASK Patria
Rīga
13.  Kristiansons HokansRīga
14.  Lankups JānisLiepāja
15.  Ņilovs ValdisMaratona klubs
Ogre
16.  Popēns OskarsRīga
17.  Rose CraigJelgava
18.Sevcenko KonstantinsRezekne
19.  Šnipaitis RegimantasUkmerge
20.  Šukteris GintsLiepāja
21.Vaivods MārisLiepāja
22.  Vesperis GuntisLiepāja
23.  Vilks IntsRīga
24.  Vilks JurijsZOMBIES,RUN!!!
Riga

S50

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Jansone IlzeĀdaži
2.  Joce LudmilaMatisons Runner`s Club
Kuldīgas nov.

V50

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Buls RaimondsJūrmala
2.  Ekholm ElmarLaguja
3.Jēkabsons GuntarsVELORONIS
LIEPĀJA
4.  Klucis ValtsLangstiņi
5.  Lapsa Gvidogulbene
6.  Roze JurisLSSK
Liepāja
7.  Saulius TiminskasPenki kalnai
Lietuva
8.  Vilsons MiksVSK Noskrien
Upesciems

V60

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Brikšķe VilnisLimbaži
2.  Kravčenko ValentinsRīga
3.  Sūna DainisMezgls
Rīga

S.

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Antāne KateLiepāja

V.

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Laškovs KārlisLiepāja
2.Pavinkšnis ReinisNav
Baldone
3.  Špaks DanielsLiepāja

Liepāja, 10km

SN20

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Andersone ZaneKuldīga
2.  Apse ViktorijaLiepāja
3.Bikova JekaterinaLiepāja
4.  Gromule AliseRīga
5.Grudula MontaGruduli
Liepāja
6.  Pinne ElīnaValmiera
7.  Rakšte LīgaMaratona klubs
Rīga
8.  Titova JeļenaRīga
9.  Vītiņa MaijaValmiera

VN20

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Grasis RaitisValmiera
2.Grigorjevs JevgenijsRīga
3.  Jesers IntarsMatisons Runner's Club
Liepāja
4.  Mickus JurģisVAS "Latvijas autoceļu uzturētājs"
Rīga
5.Osītis JānisLimbaži SKRIEN
Limbaži
6.  Smertjevs ArtjomsElektrika
Riga
7.Štarks EdijsLiepāja
8.  Veinbergs AivisLiepāja

SN30

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Bezruka-Jākobsone TerēzeLiepāja
2.  Cukure SintijaLiepāja
3.  Dragunova TatjanaRiga
4.Fjodorova VitaJūrmala
5.  Yakupova YuliaRiga
6.  Ķikāne IneseJelgava
7.  Lagzdiņa AgeneseVAS "Latvijas autoceļu uzturētājs"
Rīga
8.  Maļčenkova ArinaRīga
9.  Ogorceva MarikaRucava
10.  Porcika AijaSkrienam Liepājā
Liepāja
11.  Potrubeiko TatjanaRiga
12.  Purvīte ArtaMaratona klubs
Rīga
13.Salnāja LauraLiepāja
14.  Timbra Ivetaviesu nams
Liepāja
15.Vaivode IngaLiepaja
16.  Vīksne DaceVSK Noskrien Liepāja
Liepāja
17.  Ždaņenko JeļenaLiepāja
18.  Živula IngaRīga

VN30

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Fjodorovs AndrejsJūrmala
2.Gruduls EdmonsGruduli
Liepāja
3.  Janopulo AleksejsRiga
4.  Krēsliņš JānisSwedbank
Rīga
5.  Kurovs JevgēņijsRISEBA
Rīga
6.  Pētersons MairisAlūksne
7.  Puķe MārtiņšValmiera

SN40

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Domarkiene NeringaBegimo klubas
Skuodas
2.  Heinola IlzeVAS "Latvijas autoceļu uzturētājs"
Rīga
3.  Kalniņa-Vīndedzkalna DaigaVSK NOSKRIEN
Rīga
4.  Kubiliene NomedaMazeikiai
5.Lībeka InaTalsi
6.  Līne ZandaLiepāja
7.  Rozenberga LauraJēkabpils
8.  Salna BaibaMārupe
9.Sausiņa IlzeSUHARIKI
LIEPĀJA
10.  Šestakova KarinaLiepāja
11.Veisberga VinetaSaldus boksa klubs
Saldus

VN40

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Ābols JānisMARATONA KLUBS / Viesnīca-Vecais Pasts
Madona - Rīga
2.  Bunka IvarsJURECKIS UN KO
LIEPĀJA
3.  Egliņš DainisJūrkalne
4.Kareckis ViktorsLiepāja
5.Kareckis ViktorsLiepaja
6.Lozbergs GatisLimbaži Skrien
Limbaži
7.  Sutris-Adijāns RenārsЛатукр
Резекне-Коломыя
8.  Terliņš OskarsVentspils

SN50

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Cesnauskiene AstaBegimo klubas
Plunge
2.  Ekholm HeliLaguja
3.  Malta LāsmaViļāni
Viļāni
4.  Narvik SilviaHaabneeme
5.  Savvina DaceЛатУкр
Резекне-Коломыя
6.Štarka SvetlanaLiepāja

VN50

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Jawdo-Dco-Sac SahidhfcsJelgava
2.  Kalniņš-Vīndedzkalns KārlisVSK NOSKRIEN
Rīga
3.  Lisovskis JānisIndividuāli
Jelgava

SNJ.

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Kainova OksanaRīga
2.  Matveeva Eleonoraskola 7
Liepāja
3.  Zlaugotne LīgaYoung Folks LV
Staicele

VNJ.

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Bardulis MārtiņšLiepāja
2.  Krupins VjačeslavsMatisons Runner's Club / Spars - MK
Preiļi

Liepāja, 5km

STB

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Ansberga OdrijaAnsbergi
Ventspils
2.  Lagzdiņa RandijaVAS "Latvijas autoceļu uzturētājs"
Rīga
3.  Ļaudama MartaAizpute
4.Salnāja AneteLiepāja
5.  Zauka KitijaAutoStils-L
Liepāja
6.  Zīverte LaumaLiepāja

VTB

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Ādamsons JēkabsLimbaži SKRIEN
Limbaži
2.  Ansbergs RobertsAnsbergi
Ventspils
3.  Brucis-Meiris KristiansPelmeņi
Liepāja
4.  Elksnis KristersVAS "Latvijas autoceļu uzturētājs"
Rīga
5.  Freimanis AlansLiepāja
Liepāja
6.  Lazdāns GregorsLiepāja
7.Liubins RobertsLiepāja
8.Lozbergs Daniels-AdriansLimbaži Skrien
Limbaži
9.Malacanovs FilipsJelgava
10.  Viekals-Gasjūns TomsFOLKMAŅI
Jelgava
11.Zabors ĢirtsVAS "Latvijas autoceļu uzturētājs"
Rīga

STA

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Egliņa AltaJūrkalne
2.  Elksne KitijaVAS "Latvijas autoceļu uzturētājs"
Rīga
3.Kalniņa Samanta-SonoraKrustpils
4.  Pence JolantaJaunsardze
Lejasciems
5.  Pence KristīneJaunsardze
Lejasciems
6.  Viekale-Gasjūne ElīzaFOLKMAŅI
Jelgava

VTA

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Antans AgrisJūrkalne
2.  Grīniņš LaurisKuldīga
3.  Liekmanis RaivoMARATONA KLUBS
Nīkrāce

ST

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Alne IlzeSkrienam kopā
Valmiera
2.Andersone LīvaLiepāja
3.  Bitāne MadaraSPORTLAT
Saldus
4.  Bondere TatjanaDaugavpils
5.  Brižaka VinetaMaratona klubs
liepaja
6.  Djačoka AlīnaRīga
7.  Egle BaibaVentspils
8.Elksne IngaVAS "Latvijas autoceļu uzturētājs"
Rīga
9.Ernsone LauraLiepāja
10.Ivanova OlgaJelgava
11.  Kirsānova JogitaRīga
12.  Krastiņa Guntaliepaja
13.  Krone LūcijaOlaine
14.  Krūma-Mudele KristiānaRīga
15.  Kunce ElīnaIkšķile
16.Ķēniņa IneseLiepāja
17.Laukagale LieneLiepaja
18.  Lescinska KristinaRīga
19.Lescinska ViktorijaRīga
20.  Metla LauraSaldus
21.Mizēna AnceLiepāja
22.  Pāvulēna LauraPāvulēni
Rīga
23.Sausiņa LindaLiepāja
24.Siliņa LīnaFolkmaņi
Bauska
25.  Stirna GuntaVAS "Latvijas autoceļu uzturētājs"
Rīga
26.  Šulce SantaVAS "Latvijas autoceļu uzturētājs"
Rīga
27.  Taimiņa AnnaLiepāja
28.  Upesjure IngaBeverīna
29.  Vasiļevska KristīneDaugavpils novads
30.Zīverte DaigaLiepāja
31.  Zvaigzne ElīnaSPORTLAND
Liepāja

VT

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Auzinš AivisJelgava
2.  Bušs ArmandsFolkmaņi
Bauska
3.Huyy GggMaskava
4.  Jaunzemnieks Roberts-PaulsRīga
5.  Kuža MārtiņšVeselības grupa
Druva
6.Lībeks VilnisTalsi
7.Liepiņš UldisLiepiņi
Liepāja
8.Ļaudams GuntarsAizpute
9.  Porciks EdgarsVSK Noskrien
Liepāja
10.  Seņins ArtjomsJelgava
11.  Virbickis ArtūrsLiepāja
12.  Vucāns IgorsDaugavpils
13.  Zalāns Dāvidswww.davidszalans.lv
Limbaži
14.  Zeltiņš LaurisRP SIA RĪGAS SATIKSME
Rīga

Liepāja, Nūjošana

SNUJ

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Domaille DaceVSK NOSKRIEN
Rīga

Liepāja, Bērnu skrējiens

SB1

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Burkovska RēzijaLiepāja
2.  Jonase IevaLiepāja
3.Liepina-Matharu OlīvijaCSR Warriors
Reading
4.Lutere AgneseLiepāja
5.Lutere AnnijaLiepāja
6.Mizēna KatrīnaLiepāja
7.Mizēna LīvaLiepāja
8.Neija KerolaTukums
9.Ozola EmīlijaOzoli
Liepāja
10.Ozola EvelīnaOzoli
Liepāja
11.Purvīte KatrīnaRīga
12.Rouza FreijaJelgava

VB1

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Ādamsons JurģisLimbaži SKRIEN
Limbaži
2.  Aigars MārcisLiepāja
3.Ceplenieks OliversLiepāja
4.Ceriņš RodrigoLiepāja
5.  Dasko BogdansLiepāja
6.  Gaņģītis GustavseBIOpower
Kuldīga
7.  Gilučs OliversRīga
8.Gruduls Kristofs-JānisGruduli
Liepāja
9.  Gruduls Pīters-ViestursGruduli
Liepāja
10.Klass RafailsKlasu ģimene
Rīga
11.Lankups RobertsLiepāja
12.Ludboržs ReinisRēzekne
13.Ļaudams JānisAizpute
14.  Ļaudams KārlisAizpute
15.Mednis NamejsKabiles pagasts
16.Priekulis MartinsLiepaja
17.Rouzs FrancisJelgava
18.Straubergs ErnestsLimbaži
19.  Žvagulis RalfsLiepāja

SB2

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Abersone KeitijaLiepāja
2.Allena Elizabete-AnnaLabs starts
Rīga
3.Atamuradova NellijaLiepāja
4.Burkovska ElzaLiepāja
5.Deidere Rūta-TerēzeLiepāja
6.Galdika EstereDubeņi
7.Kreidere ElizabeteLiepāja
8.  Mačevska Paula-MarijaJelgava
9.Malacanova AnnijaJelgava
10.Ozola ElizabeteOzoli
Liepāja
11.Ozola MontaLiepāja
12.Salnāja KateLiepāja
13.Sniega PaulaFOLKMAŅI
Jelgava
14.  Zīverte MartaLiepāja

VB2

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Aksenoks KristofersCSDD
Rīga
2.  Brucis-Meiris RūdolfsPelmeņi
Liepāja
3.  Daņilovskis VladimirsRīga
4.Freimanis RobertsEvitinjsh2@inbox.lv
Liepāja
5.Krūmiņš ViestursLiepāja
6.Liepiņš GustavsCSR Warriors
Grobina
7.  Ļaudups TimotejsLiepāja
8.  Ozers ArnoldsRīga
9.Saulītis JānisNicas pagasts
10.Vasiļjevs OskarsDaugavpils
11.  Vilks KrišjānisRīga

SB3

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Atamuradova AdrianaLiepāja
2.Balode PaulaLiepāja
3.Burkovska EnijaLiepāja
4.  Dasko EmilijaLiepāja
5.  Lankupa DitaLiepāja
6.  Ļežaņina JeļenaRīga
7.Mačevska Ieva-Martajelgava
8.  Miltiņa AnceMiltiņi
Vērgale
9.  Veita SolveigaLiepāja

VB3

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Gaņģītis LinardseBIOpower
Kuldīga
2.  Griņevičs EļdarsABC software
Baloži
3.  Gruduls Edmons-MarkussGruduli
Liepāja
4.  Nikovskis Orlando-OstinsLiepāja
5.Pakula GrigorijsRīga
6.  Tenisons Darens-KristofersLiepāja
7.  Vilks OtoRīga

SB4

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Aigare GitaLiepāja
2.  Demeško AlīnaRīga
3.  Lankupa MarikaLiepāja
4.  Maļavko Laura-ElizabeteOzolnieki
5.  Sudmale Estere-PaulaLiepāja

VB4

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Briedis RalfsSigulda
2.Deiders Toms-RobertsLiepāja
3.  Skindulis RihardsLiepāja

Kopā pieteikušies: 322