Sacensību video

Skatīt visus video
Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

6. Ezerkauliņi Salaspils pilsētas pusmaratons 2020 | Saraksts

21,0975km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Aleksejeva AnfisaS20Ķegums
2.  Andžs ArtūrsV40Maratona klubs
Ventspils
3.  Audere SilvaS30Priekuļi
4.  Avota IneseS40Riga
5.Azarevics AleksandrsV60LSC
Riga
6.  Bambāns VjačeslavsV30Žolneroviča skriešanas klubs
Jurmala SS
7.  Beļinskis MārtiņšV30Baldone
8.  Birznieks AldisV60MARATONA KLUBS/VSK NOSKRIEN
Ventspils
9.  Butāns JānisV30Salaspils
10.  Caune IvetaS40Ikšķile
11.Cursins KonstantisV30ChursinTeam / LSC / VSK Noskrien
Rīga
12.  Daukšts SergejsV20Piramida Triathlon club
Riga
13.  Ezerkalns GatisV30Rīga
14.  Fišere DainaS50Salaspils
15.  Frišenbrūdere BaibaS40Engures sportam
Tukums
16.  Gelsberga-Sokolova MadaraS30-
Riga
17.Groza EdgarsV30VSK Noskrien
Koknese
18.  Ivanovs Apm.nisV30Salaspils
19.  Kalniņš MārcisV30Jaunmārupe Skrien!
Jaunmārupe
20.  Kapče SandraS20Rīga
21.  Katlaps UldisV20Ineši
Rīga
22.  Kirilova VivianaS40Rīga
23.  Kizlo ČeslavsV30Riga
24.  Kļaviņa RitaS40Magnen
Rēzekne
25.  Kļaviņš UldisV30VSK Noskrien/ Rieksti
Sigulda
26.  Kļaviņš ValdisV50Magnen
Rēzekne
27.  Kojala DonatasV30Peter Camenzind
Vilnius
28.  Krīgalis KārlisV30Barkava
29.  Kuliks ViktorsV60Salaspils
30.  Lapsa KristapsV30Zvēri
Salaspils
31.  Lārmane KristīneS30Sigulda
32.  Liepiņš VilnisV60Maratona klubs
Carnikava
33.  Limanāne IlzeS40VSK Noskrien Vāveres
Rīga
34.  Limanāns DainisV30RIEKSTI
Biksti
35.  Loca AijaS40Daugavpils runners
Daugavpils
36.  Lulle ŽanisV40Riga
37.  Lūsis MārtiņšV30Žolneroviča skriešanas klubs
Ādaži
38.  Malahovs NikolajsV60Salaspils
39.  Malihins ViktorsV40Žolneroviča skriešanas klubs
Rēzekne
40.  Mamedovs RuslansV30Daugavpils Runners
Daugavpils
41.  Meiers RainersV50Maratona klubs/VSK Noskrien
Kazdanga, Aizputes novads
42.  Miķelsons AndisV40Vidrizi
43.  Miņins AinārsV40Žolneroviča skriešanas klubs
VIĻAKAS NOV.
44.Mogilins MaksimsV402Dbl
Riga
45.  Mozins JurijsV30Salaspils
46.  Muceniece GitaS30Maratona klubs
Rundāles novads
47.  Muceniece LaumaS30Ķekava
48.  Mūrnieks AgnisV30OVI
Rīga
49.  Noveičuks ArnisV30Žolneroviča skriešanas klubs
Antūži
50.  Ņilovs ValdisV40Maratona klubs/VSK Noskrien/LSC/SK Ozolnieki/Ogres SC
Ogre
51.Ozoliņš LaurisV30Salaspils
52.  Petrovs DzintarsV40MARATONA KLUBS
Rīga
53.  Petrovskis HenrihsV40VSK Noskrien
Salaspils
54.  Pugacovs StanislavsV302Dbl
Salaspils
55.  Radkovska KristīneS30Salaspils
56.  Ragovska EvitaS20LDz
Salaspils
57.  Ragovskis DainisV50LDz
Salaspils
58.Ratkus AndrisV30Ogre
59.  Rēders AndrisV40Rēderu banda
Ielejas
60.  Runčs Apm.nisV40Pieci kaķi
Salaspils
61.  Semjonovs AndrejsV30Salaspils Siltums
Salaspils
62.  Sidilovs SergejsV40SSV RUNNER
Riga
63.  Skrypnik OleksandrV30RadhaKrishna
Salaspils
64.  Skujenieks JānisV30Rīga
65.  Skujenieks MārtiņšV30Salaspils
66.  Sniega IlzeS30Jelgava
67.  Sproģis EdgarsV30Ķeipenes kodes
Ogre
68.  Stepančuks AndžejsV20Noskrien Cēsis
Cēsis
69.  Šmidlers AndulisV50VSK Noskrien / LSC
Salaspils, Rīga
70.Test TestV20Riga
71.  Tīds GatisV40Rīga
72.  Troksa PeterisV30Ātrie vilki
Salaspils
73.  Tropiņš EdijsV20MARATONA KLUBS
Dundaga
74.Vanags AinisV40Salaspils
75.  Videmanis MārisV40Ogre
76.  Vilks JurijsV40ZOMBIES,RUN!!!
Riga
77.  Vīmane SantaS30Baldone
78.  Vīmanis AinārsV40Baldone
79.  Vircavs IngussV40Salaspils
80.  Volāne InitaS50Kadaga
81.  Zebuliņa LāsmaS40Riga Runners/Nike Riga Run Club
Rīga
82.  Zemturis IvoV40Juno Runners
Rīga
83.  Žuburs DainisV40Dunalka

10,55km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Ābeltiņš TomsVK30Salaspils
Salaspils
2.  Ābols JānisVK40MARATONA KLUBS / Viesnīca-Vecais Pasts
Madona - Rīga
3.  Ādmine-Stūris IngaSK40Carnikava
4.  Andrijauska IlzeSK50Rīga
5.  Arnicāns AinārsVK40PaBaso.lv / VSK Noskrien
Salaspils
6.Auzenbahs KasparsVK40ZS 19.KNB
Kadaga
7.Auziņš EdgarsVK40Matisons Runner's Club
Rīga
8.  Beldava LindaSK40VSK Noskrien
Rīga
9.Bitenieks AlvisVK30Riga Wood Baltic
Rīga
10.Blaževiča JanaSK20Rīga
11.  Bogustovs ĒvaldsVK40Free Run
Rīga/Ogre/Piltene
12.  Bražinska RenāteSK30Salaspils Siltums
Salaspils
13.  Brokāns Apm.nisVK30Swedbank
Salaspils
14.  Brokāns ArtisVKJSalaspils
15.  Bušmanis ArvilsVK50Līvānu VK
Līvāni
16.  Bušmanis AskoldsVK50Salaspils
Salaspils
17.  Čibisovs VitālijsVK30SK TĒRAUDS
Riga
18.  Čoiča RasmaSK20Rīga
19.  Čudars JēkabsVKJSalaspils sporta skola
Salaspils
20.  Daldere GunitaSK30Rīga
21.Daškova SantaSK40Maratona klubs
Rīga
22.Dimpers IgorsVK20Salaspils
23.Dmitrijevs SergejsVK30Salaspils
24.Dūcis MiksVK30Salaspils
25.  Ecētājs JānisVK30Militārā policija
Salaspils
26.  Felšus KristapsVK30Felšus
Salaspils
27.Gabrans ErnestsVK30Wunder
Salaspils
28.  Gaile LīnaSKJSiguldas Maratona klubs
Sigulda
29.  Gailuma KristīneSK20Ilzeskalna pag.
30.  Gguseva DianaSK30Salaspils
31.  Griķis JānisVK30Daugavpils Runners
Daugavpils
32.  Gruberte ZaneSK40Rīga
33.Hmeļņickis ArmandsVK30Cēsis
34.  Ieleja AgraSK40Rīga
35.  Ielejs KārlisVK40Rīga
36.  Ivanovs SandrisVK30BTA
Talsi, Salaspils
37.  Ivanovska AnnijaSK20-
Cirava
38.  Ivzāns RobertsVK50OGRE
Ogres novads
39.  Jākobsone LīgaSK30Rīga
40.  Jansone JanaSK40Riga
41.  Jeļņikovs JurisVK30Saldus
42.Kaķis RobertsVK20Salaspils Siltums
Salaspils
43.Kandiba-Sprudzāne MarijaSK20Aizkraukle
44.  Karasenko DmitrijsVK40Salaspils
45.Kārkliņs JevgenijsVK30Rīga
46.  Kasparāns MārtiņšVK30Salaspils
47.  Kasparāns UģisVK30Salaspils
48.  Kaspere ZaneSK30Bauska
49.  Kiore-Kučiere MartaSK30Salaspils
50.  Kļaviņa-Kindzule IevaSK30Salaspils
51.  Korica AnnaSK30Salaspils
52.  Krastiņš OskarsVK30Rīga
53.  Kravalis EmīlsVKJSiguldas maratona klubs
Sigulda
54.  Kristapsons DēvidsVK20ASK Patria
Salaspils
55.  Kristapsons GundarsVK40ASK Patria
Salaspils
56.  Krūmiņa MarutaSK30Maratona klubs
Tukums
57.  Ķemeris ArtisVK30Aizpute
58.  Ķikuste LoretaSKJSalaspils
59.  Ķikusts TomsVK40TallRo
Salaspils
60.  Laicāne SanitaSK40SK Tērauds
Ādaži
61.  Lakovica ZentaSK30Salaspils
62.  Lakovics MatīssVK30CSDD
Rīga
63.  Larionovs SantisVK20Salaspils
64.Laube-Vitina VirdzinijaSK30Rīga
65.  Lepere IvitaSK30Salaspils
66.  Liepiņš LaurisVK30Salaspils
67.  Liniņš PēterisVK30Rīga
68.Lozbergs GatisVK40Limbaži Skrien
Limbaži
69.  Lūse InāraSK50Carnikavas Sporta centrs
Carnikava
70.  Maksimenko MaksimsVK40Salaspils
71.  Mamedova KarīnaSK20Daugavpils Runners
Daugavpils
72.Mastakova JolantaSK20Riga
73.Meinerts GuntisVK30Salaspils
74.  Meļķis MārisVK30SK Tērauds
Valmieras Pagasts
75.  Noble JorgeVK50
76.  Noble-Karmone IngaSK50Salaspils
77.Nordena InāraSK30Bēne
78.  Ņikiforovs LinardsVK40MRC
Kazdanga
79.Opolais JānisVK30Salaspils
80.Ozoliņš JānisVK40Salaspils
81.Ozoliņš ValdisVK30Salaspils
82.  Partoļina AleksandraSK30AVE RIGA
Salaspils
83.  Pēdājs MārtiņšVK30Salaspils
84.  Peļņiks GunārsVK40Salaspils
85.Perova OlgaSK30Salaspils
86.  Petrovska EvijaSKJVSK Noskrien
Salaspils
87.  Poļikarpova IlzeSK20Salaspils Siltums
Salaspils
88.  Popko AnnaSK30Ogre
89.  Popko DenissVK30Ogre
90.  Potrubeiko TatjanaSK30Riga
91.Priedīte AndaSK30Salaspils
92.  Prikulis DenisVK30Vegan runners uk
Sigulda
93.Puckovs AleksandrsVK30Riga
94.  Ratačova ViktorijaSK20Salaspils
95.Reča RutaSK30Salaspils
96.  Rikveile SolvitaSK40Salaspils
97.  Rītere MudīteSK50Ogres Slēpotāju Klubs
Ogres novads
98.  Rupeika OlgaSK30Body Factory
Salaspils
99.Sadovska LiliteSK30Salaspils
100.  Semenenko ViktorijaSK30Riga
101.  Simanoviča KristīneSK30Liepāja
102.  Sokolova SaivaSK40Salaspils
103.  Solovjovs ĒriksVK20Salaspils sporta skola
Salaspils
104.  Stolniece-Permaņicka DiānaSK40Salaspils
105.  Strogonovs DmitrijsVK30Riga
106.  Stūris IvarsVK40Carnikava
107.Supe RenārsVK30Salaspils
108.  Tiltiņš IngarsVK40Eleja
109.  Tolokonceva ElīnaSK40VSK Noskrien
Salaspils
110.  Upenieks DainisVK50SK Ozolnieki B
Jelgava
111.  Vasjoha JekaterinaSK40Salaspils
112.  Vecgailis DmitrijsVK30Rīga
113.Veisberga VinetaSK40Saldus boksa klubs
Saldus
114.  Vilensone GitaSK30Vāveres
Rīga
115.  Vircava AneteSK20Salaspils
116.  Vircava VivitaSK40Salaspils
117.  Vītiņš JānisVK40RIEKSTI
Riga
118.  Zariņa ZitaSK40Riga

5,27km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Ābeltiņa Laura4SSalaspils
Salaspils
2.Ananica Elza1STukums
3.  Ananics Maikls-Niks2VTukums
4.  Anaņjevs Arsēnijs1V-
Salaspils
5.  Anaņjevs Deniss4VSalaspils
6.  Āre Uldis5Volaine pag.PURINI
7.  Augustauska Evelīna2SSalaspils sporta skola
Salaspils
8.Aukseliene Ilze4SSalaspils
9.  Aukselis Vytautas4VBMK Vejas
Pakruojis
10.  Auzāne-Arnicāne Jeļena5SPaBaso.lv / VSK Noskrien
Jūrmala
11.Auziņa Linda2SSS Arkādija
Rīga
12.Auziņš Toms-Kārlis1VSS Arkādija
Rīga
13.  Baltruševičs Artjoms2VSalaspils
14.Bārda Evija4SSalaspils Siltums
Salaspils
15.Bērziņa Liene4SIeskriet kontrollaikā
Salaspils
16.Bērziņš Gusts1VIeskriet kontrollaikā
Salaspils
17.  Biļkina Katrīna1SSalaspils
18.  Biļkina Kristiāna1SSalaspils
19.Binduka Frida2SSalaspils sporta skola
Salaspils
20.Binduka Vita2SSalaspils sporta skola
Salaspils
21.  Blanka Ksenija4SSalaspils
22.  Blanks Aksels4VSalaspils
23.  Bondere Tatjana4SDaugavpils
24.Borozinskis Dzintars5VMaratona klubs
Ķegums
25.Borozinskis Kaspars2VMaratona klubs
Ķegums
26.  Brokāns Ralfs-Jānis1VSalaspils
27.Brūvere Madara4SRiga
28.  Budetskyi Bogdan1VSalaspils
29.  Bušs Aigars4VSalaspils Siltums
Salaspils
30.  Caics Jānis6V---
Rīga
31.  Caune Megija1SSalaspils
32.Cibuļska Ilva4SOgre
33.  Cīrule Inga4SOgre
34.Čornijs Stepans2VSalaspils sporta skola
Salaspils
35.Demidovs Daniils2VSalaspils Karate Klubs
Salaspils
36.  Dmitračenoks Sergejs1VSalaspils sporta skola
Salaspils
37.  Dmitrijeva Adriana1SSalaspils
38.Drēviņš Mārcis2VSalaspils sporta skola
Salaspils
39.Ecētāja Madara4SSalaspils
40.Ekss Ilja1VSalapils
41.  Feteris Aigars4VSalaspils sporta skola
Salaspils
42.  Fridrihsons Ričards1VSalaspils sporta skola
Salaspils
43.Gapejenko Dmitrijs4VGapejnko
Salaspils
44.Gapejenko Svetlana4SGapejenko
Salaspils
45.Gasjuls Andrejs1VG-family
Salaspils
46.Gasjuls Oleģs1VG-family
Salaspils
47.Gisca Sandu4VRiga
48.  Gribs Daniels1VSalaspils sporta skola
Salaspils
49.  Griķe Alise4SDaugavpils Runners
Daugavpils
50.  Griķe Amanda2SDaugavpils Runners
Daugavpils
51.  Janišs Ričards1VSalaspils
52.Jansone Ilona4SJansoni
Rīga
53.  Jansons Andris4VSalaspils
54.Kalniņa Gita4SSalaspils
55.Kalvīte Santa4SSalaspils
56.Kaskure Marija4SUlbroka
57.Kasperavicius Sergejus4VVilnius
58.  Kaušelis Magnuss2VCarnikavas nov.
59.  Koroļkova Anastasija4SSalaspils
60.  Krauze Baiba4Ssalaspils
61.  Kravalis Ainārs5VSiguldas maratona klubs
Sigulda
62.  Kravalis Jānis2VSiguldas maratona klubs
Sigulda
63.  Krone Lūcija6SOlaine
64.  Krupina Natālija4SPreiļu BJSS
Preiļi
65.  Krupins Vjačeslavs3VMatisons Runner's Club
Preiļi
66.  Kubliņa-Ķemere Renāte4SLiepāja
67.  Kūms Sandis4Vjelgava
68.Kuprevica Liga4S-
Salaspils
69.  Kupreviča Šarlote1S-
Salaspils
70.  Kursišs Rolands4VJelgava
71.  Ķīkule Zane4SSalaspils sporta skola
Salaspils
72.  Ķikuste Anete4STallRo
Salaspils
73.  Ķikusts Lūkass1VSalaspils
74.  Lazdiņa-Gudeļonoka Sandra5SRīga
75.  Līcītis Oskars1VSalaspils sporta skola
Salaspils
76.Liepa Māris4VSalaspils
77.  Liepiņa Kristīne4SSalaspils
78.  Liepiņš Ričards-Jānis2VSalaspils sporta skola
Salaspils
79.Liepkalne Annija4SSalaspils
80.Litevskis Roberts4VRīga
81.  Locs Linards2VDaugavpils
82.  Lucika Laura-Anna2SSalaspils Sporta skola
Salaspils
83.  Mālbergs Arnis4VVSK Noskrien
Līči
84.  Mālbergs Deivids2VLīči
85.  Mažoriņa Evelīna2SSalaspils sporta skola
Salaspils
86.  Melgalve Ilze4SHONESTRENT
Valmiera
87.  Melins Marks1VSalaspils sporta skola
Salaspils
88.Mihailovs Mārtiņš4VSalaspils
89.  Miņkova Jūlija4SSalaspils
90.Mjadeļecs Maksims4VSalaspils
91.  Moļvinska Anastasija4SRīga
92.  Naglis Ainārs5VRīga
93.  Neiburga Gundega5SSalaspils
94.  Ņikiforova Rigonda4SMRC
Kazdanga
95.  Ozoliņa Kristiāna2SSalaspils sporta skola
Salaspils
96.Ozoliņa Vineta4SSalaspils
97.  Ozoliņš Gustavs1VSalaspils
98.  Petrovska Mārite4SSalaspils
99.  Petrovskis Emīls2VVSK Noskrien
Salaspils
100.Puncule Agrita4SSalaspils
101.Purviņš Edvarts-Ernests1VSalaspils sporta skola
Salaspils
102.  Rēdere Evelīna2SRēderu banda
Ielejas
103.  Reinfelds Emīls-Matiass1VSK Metroons/ Nike
Rīga
104.  Reinfelds Emīls-Matiass1VSK Metroons
Rīga
105.  Rikarde Elīna4SMARATONA KLUBS
Liepāja
106.Roziņa Samanta1SSalaspils
107.  Rumbergs Janeks4VŽolneroviča skriešanas klubs
Talsi
108.  Runča Kate1SPieci ķaķi
Salaspils
109.  Runča Rūta2SPieci kaķi
Salaspils
110.  Saldons Andris4VMatisons Runner's club
Jūrmala
111.  Saulītis Gustavs1VSalaspils karatē klubs
Salasps
112.Silonoka Olga4SSalaspils
113.Skovronska Laura4SSalaspils
114.Smiltiņš Edgars4VGulbene
115.Sokunovs Romans4VSalaspils
116.Solovjova Marija4SSalaspils
117.  Sperga Tomass1VSalaspils sporta skola
Salaspils
118.Spūle Leo-Kristians2VSalaspils sporta skola
Salaspils
119.  Strāders Reinis4VJelgava
120.  Svilāne Zane4SSalaspils
121.Šapale-Mamošina Simone1SSalaspils
122.  Štulbergs Gatis4VMaratona klubs/Dionsportlab
Rīga
123.  Taimiņa Anna4SLiepāja
124.Tutina Anna4SSalaspils
125.Ukavica Madara4SSalaspils pagasts
126.Vladimirovs Nikolajs4VSalaspils
127.Vladimirovs Rihards1VSalaspils sporta skola
Salaspils
128.Vladimirovs Roberts1VSalaspils sporta skola
Salaspils
129.  Zalāns Dāvids4Vwww.davidszalans.lv
Limbaži
130.  Zeltiņš Lauris4VRP SIA RĪGAS SATIKSME
Rīga
131.  Žolneroviča Inna4SŽolneroviča skriešanas klubs
.

Bērnu skrējiens 700m

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Āboliņš MarkussZ3Maratona Klubs
Talsi
2.Āboliņš MārtiņšZ1Maratona Klubs
Talsi
3.Ananica AliseM1Tukums
4.  Ananics HugoZ1Tukums
5.Anaņjeva MargaritaM1Salaspils
6.Baltruševiča KatrīnaM1Salaspils Karate Klubs
Salaspils
7.Beluga MarjanaM1Salaspils
8.Beluga RomansZ1Salaspils
9.  Bernāts RalfsZ2Riteņvasara
Rīga
10.  Blažēvica MaijaM2Nav
Salaspils
11.Blažēvics OskarsZ1Nav
Salaspils
12.Bogdanova DarjaM3Rīga
13.Buls RobertsZ1Baldone
14.  Daņilovskis VladimirsZ2Rīga
15.Dubicka GabrielaM2Salaspils
16.Dzirne SabīneM3Salaspils
17.  Ertmane AdrijaM3Rīga
18.  Fridrihsone AnnijaM3Salaspils SS
Salaspils
19.Gapejenko AnastasijaM2Gapejenko
Salaspils
20.Gapejenko KirillsZ1Gapejenko
Salaspils
21.Gasjule JelizavetaM1G-family
Salaspils
22.Grdzelidze ŅikitaZ2Salaspils
23.Griba GabrielaM1Gribu ģimene
Salaspils
24.  Gribs RičardsZ2Gribu ģimene
Salaspils
25.  Grundāne AnnijaM3Salaspils sporta skola
Salaspils
26.Grundāne KeitijaM3Salaspils sporta skola
Salaspils
27.  Hripčenko RodionsZ3Salaspils
28.Hutornaja NikolaM2Bauska
29.Iščuka IevaM1Brīvlauki
Salaspils
30.  Izotovs ArtemijsZ2Ulbroka
Ulbroka
31.  Jakovļeva SamantaM1JK_Family
Salaspils
32.  Janiša KatrīnaM1Salaspils
33.  Kanonovčs TomassZ3Jelgava
34.Karasenko NikolajsZ2Salaspils
35.Kārkliņa SofijaM3Rīga
36.Klementjevs MaksimsZ1Riga
37.Klementjevs StanislavsZ2Riga
38.Kozļakovska LizetaM1Malpils
39.Kozļakovskis RegnārsZ1Malpils
40.Krauze AinārsZ1Salaspils
41.  Krīgalis KristensZ1Madona
42.Krūmiņa MētraM1Liepāja
43.Krūmiņš ViestursZ2Liepāja
44.  Kučiers ErnestsZ1Salaspils
45.Lakovica EstereM1Salaspils
46.Lazda LūkassZ1Salaspils
47.  Lazda TomsZ3Salaspils
48.Liepiņa EvelīnaM1Jaunmārupe
49.Liepiņa EvitaM1Jaunmārupe
50.  Liepiņa KasandraM3Dzidrinas
51.Liepiņš RodionsZ1Jaunmārupe
52.  Limanāns GustavsZ3RIEKSTI
Rīga
53.Maksimenko ViktorijaM2Salaspils
54.Meinerts ArtisZ2Salaspils
55.Melešs KirillsZ2Salaspils
56.Mičuls AugustsZ1Salaspils
57.Millers EdgarsZ1Salaspils
58.  Miņkovs SvjatoslavsZ2Salaspils
59.Nahodkina ValērijaM1Rīga
60.Nahodkins DominiksZ1Rīga
61.Naumovs TimursZ1Bumba Rumba
Salaspils
62.Ņikiforovs MartinsZ1Kazdanga
63.  Opolais ErvīnsZ3Salaspils
64.Pēdāja ElizabeteM2Salaspils
65.Pēdājs KrišjānisZ1Salaspils
66.Pomerance RenāteM3Bauska
67.Popko AdriansZ1Ogre
68.  Popko TomassZ2Ogre
69.  Runča MadeM2Pieci kaķi
Salaspils
70.  Rupeika LuīzaM3Body Factory
Salaspils
71.Ružkovska EvaM1Salaspils
72.Selezena AnastasijaM1Salaspils
73.Selezens AleksandrsZ1Salaspils
74.Serkovs ArsenijsZ2Salaspils
75.  Sīle-Seile KeitaM2Salaspils
Salaspils
76.Slaktere NikijaM2Salaspils
77.Slavenieks MatīssZ1Pumpuri
78.Sniega PaulaM2Jelgava
79.  Sola Krišapm.nisZ2Salaspils
80.Spēka ElzaM2Salaspils
81.Spēks ErnestsZ1Salaspils
82.  Stalidzāne Emīlija-PaulaM2Salaspils
83.Stārostniece NoraM1Ikšķiles novads
84.Šapale-Mamošina EstereM3Salaspils
85.Terehovs Ralfs-AtisZ2Salaspils
86.Tocs-Macāns Kristaps-JānisZ1Salaspils
87.Tolokoncevs ArtūrsZ1Salaspils
88.  Tutins DominiksZ2Salaspils
89.  Ukavics HugoZ1Salaspils pagasts
90.Uzule MadaraM1Salaspils
91.Vladimirova MartaM1Salaspils
92.Zariņš MairisZ1Salaspils
93.Zaščirinskis MarkussZ1Spils
Salaspils
94.  Ziemelis DāvisZ3Salaspils
95.Ziemelis KlāvsZ1Salaspils

Nūjošanas pārgājiens 10,55km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  De-Kopē BrigitaSNUJcarnikava
Carnikava
2.Dmitrijeva MarinaVNUJSalaspils
3.  Gaile Lote-LeaSNUJSiguldas Maratona klubs
Sigulda
4.  Gailis DainisVNUJSiguldas Maratona klubs
Sigulda
5.Jēgermane GitaSNUJСаласпилс
6.  Jubele ViktorijaSNUJDREAMCREATOR
Riga

Kopā pieteikušies: 433



6. Ezerkauliņi Salaspils pilsētas pusmaratons 2020