Sacensību video

Skatīt visus video
Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

6. Ezerkauliņi Salaspils pilsētas pusmaratons 2020 | Saraksts

21,0975km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Andersons JānisV50VSK Noskrien
Rīga
2.  Andžs ArtūrsV40Maratona klubs
Ventspils
3.  Frišenbrūdere BaibaS40Engures sportam
Tukums
4.Groza EdgarsV30VSK Noskrien
Koknese
5.  Krīgalis KārlisV30Barkava
6.  Limanāne IlzeS40VSK Noskrien Vāveres
Rīga
7.  Limanāns DainisV30RIEKSTI
Biksti
8.  Semjonovs AndrejsV30Salaspils Siltums
Salaspils
9.  Sniega IlzeS30Jelgava
10.  Stepančuks AndžejsV20Noskrien Cēsis
Cēsis
11.  Videmanis MārisV40Ogre
12.  Zebuliņa LāsmaS40Riga Runners/Nike Riga Run Club
Rīga

10,55km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Ābols JānisVK40MARATONA KLUBS / Viesnīca-Vecais Pasts
Madona - Rīga
2.  Bogustovs ĒvaldsVK40Free Run
Rīga/Ogre/Piltene
3.  Bražinska RenāteSK30Salaspils Siltums
Salaspils
4.  Daldere GunitaSK30Rīga
5.  Gaile LīnaSKJSiguldas Maratona klubs
Sigulda
6.  Gguseva DianaSK30Salaspils
7.Hmeļņickis ArmandsVK30Cēsis
8.  Ivanovs SandrisVK30BTA
Talsi, Salaspils
9.  Jākobsone LīgaSK30Rīga
10.Kaķis RobertsVK20Salaspils Siltums
Salaspils
11.Kandiba-Sprudzāne MarijaSK20Aizkraukle
12.  Kiore-Kučiere MartaSK30Salaspils
13.  Krūmiņa MarutaSK30Maratona klubs
Tukums
14.  Noble JorgeVK50
15.  Poļikarpova IlzeSK20Salaspils Siltums
Salaspils
16.Reča RutaSK30Salaspils
17.  Simanoviča KristīneSK30Liepāja
18.  Tiltiņš IngarsVK40Eleja
19.  Zariņa ZitaSK40Riga

5,27km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Aukselis Vytautas4VBMK Vejas
Pakruojis
2.Bārda Evija4SSalaspils Siltums
Salaspils
3.  Bušs Aigars4VSalaspils Siltums
Salaspils
4.  Caics Jānis6V---
Rīga
5.  Krone Lūcija6SOlaine
6.  Kursišs Rolands4VJelgava
7.  Lazdiņa-Gudeļonoka Sandra5SRīga
8.  Naglis Ainārs5VRīga
9.  Rikarde Elīna4SMARATONA KLUBS
Liepāja
10.Šapale-Mamošina Simone1SSalaspils
11.  Štulbergs Gatis4VMaratona klubs/Dionsportlab
Rīga
12.  Zeltiņš Lauris4VRP SIA RĪGAS SATIKSME
Rīga

Bērnu skrējiens 700m

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Āboliņš MarkussZ3Maratona Klubs
Talsi
2.Āboliņš MārtiņšZ1Maratona Klubs
Talsi
3.  Daņilovskis VladimirsZ2Rīga
4.Kozļakovska LizetaM1Malpils
5.Kozļakovskis RegnārsZ1Malpils
6.Krauze AinārsZ1Salaspils
7.  Krīgalis KristensZ1Madona
8.  Kučiers ErnestsZ1Salaspils
9.  Limanāns GustavsZ3RIEKSTI
Rīga
10.Nahodkina ValērijaM1Rīga
11.Nahodkins DominiksZ1Rīga
12.Sniega PaulaM2Jelgava
13.  Stalidzāne Emīlija-PaulaM2Salaspils
14.Šapale-Mamošina EstereM3Salaspils

Nūjošanas pārgājiens 10,55km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Gaile Lote-LeaSNUJSiguldas Maratona klubs
Sigulda
2.  Gailis DainisVNUJSiguldas Maratona klubs
Sigulda

Kopā pieteikušies: 59



Salaspils pusmaratons