Sacensību video

Skatīt visus video
Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

PĀRCELTS. 6. Ezerkauliņi Salaspils pilsētas pusmaratons 2020. Detalizēta informācija sekos. | Saraksts

21,0975km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Andersons JānisV50VSK Noskrien
Rīga
2.  Andžs ArtūrsV40Maratona klubs
Ventspils
3.  Avota IneseS40Riga
4.  Beļinskis MārtiņšV30Baldone
5.  Caune IvetaS40Ikšķile
6.  Ezerkalns GatisV30Rīga
7.  Frišenbrūdere BaibaS40Engures sportam
Tukums
8.Groza EdgarsV30VSK Noskrien
Koknese
9.  Kļaviņa RitaS40Magnen
Rēzekne
10.  Kļaviņš ValdisV50Magnen
Rēzekne
11.  Krīgalis KārlisV30Barkava
12.  Ķeģis GunārsV50VSK Noskrien
Rīga
13.  Limanāne IlzeS40VSK Noskrien Vāveres
Rīga
14.  Limanāns DainisV30RIEKSTI
Biksti
15.  Loca AijaS40Daugavpils runners
Daugavpils
16.  Meiers RainersV50Maratona klubs/VSK Noskrien
Kazdanga, Aizputes novads
17.  Miķelsons AndisV40Vidrizi
18.  Mūrnieks AgnisV30OVI
Rīga
19.  Ņilovs ValdisV40Maratona klubs/VSK Noskrien/LSC/SK Ozolnieki/Ogres SC
Ogre
20.Ozoliņš LaurisV30Salaspils
21.  Semjonovs AndrejsV30Salaspils Siltums
Salaspils
22.  Skujenieks JānisV30Rīga
23.  Sniega IlzeS30Jelgava
24.  Stepančuks AndžejsV20Noskrien Cēsis
Cēsis
25.  Tropiņš EdijsV20MARATONA KLUBS
Dundaga
26.  Videmanis MārisV40Ogre
27.  Vilks JurijsV40ZOMBIES,RUN!!!
Riga
28.  Zebuliņa LāsmaS40Riga Runners/Nike Riga Run Club
Rīga
29.  Zemturis IvoV40Juno Runners
Rīga

10,55km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Ābols JānisVK40MARATONA KLUBS / Viesnīca-Vecais Pasts
Madona - Rīga
2.  Andrijauska IlzeSK50Rīga
3.  Beldava LindaSK40VSK Noskrien
Rīga
4.  Bogustovs ĒvaldsVK40Free Run
Rīga/Ogre/Piltene
5.  Bražinska RenāteSK30Salaspils Siltums
Salaspils
6.  Bušmanis ArvilsVK50Līvānu VK
Līvāni
7.  Daldere GunitaSK30Rīga
8.Dmitrijevs SergejsVK30Salaspils
9.Dūcis MiksVK30Salaspils
10.  Felšus KristapsVK30Felšus
Salaspils
11.Gabrans ErnestsVK30Wunder
Salaspils
12.  Gaile LīnaSKJSiguldas Maratona klubs
Sigulda
13.  Gailuma KristīneSK20Ilzeskalna pag.
14.  Gguseva DianaSK30Salaspils
15.  Griķis JānisVK30Daugavpils Runners
Daugavpils
16.  Gruberte ZaneSK40Rīga
17.Hmeļņickis ArmandsVK30Cēsis
18.  Ieleja AgraSK40Rīga
19.  Ielejs KārlisVK40Rīga
20.  Ivanovs SandrisVK30BTA
Talsi, Salaspils
21.  Ivanovska AnnijaSK20-
Cirava
22.  Ivzāns RobertsVK50OGRE
Ogres novads
23.  Jākobsone LīgaSK30Rīga
24.Kaķis RobertsVK20Salaspils Siltums
Salaspils
25.Kandiba-Sprudzāne MarijaSK20Aizkraukle
26.  Kaspere ZaneSK30Bauska
27.  Kiore-Kučiere MartaSK30Salaspils
28.  Krūmiņa MarutaSK30Maratona klubs
Tukums
29.  Lūse InāraSK50Carnikavas Sporta centrs
Carnikava
30.Mastakova JolantaSK20Riga
31.  Noble JorgeVK50
32.  Ņikiforovs LinardsVK40MRC
Kazdanga
33.Ozoliņš JānisVK40Salaspils
34.Ozoliņš ValdisVK30Salaspils
35.  Poļikarpova IlzeSK20Salaspils Siltums
Salaspils
36.  Popko AnnaSK30Ogre
37.  Popko DenissVK30Ogre
38.Reča RutaSK30Salaspils
39.  Rītere MudīteSK50Ogres Slēpotāju Klubs
Ogres novads
40.Sadovska LiliteSK30Salaspils
41.  Simanoviča KristīneSK30Liepāja
42.  Sokolova SaivaSK40Salaspils
43.Supe RenārsVK30Salaspils
44.  Tiltiņš IngarsVK40Eleja
45.  Upenieks DainisVK50SK Ozolnieki B
Jelgava
46.  Vecgailis DmitrijsVK30Rīga
47.  Vilensone GitaSK30Vāveres
Rīga
48.  Zariņa ZitaSK40Riga

5,27km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Āre Uldis5Volaine pag.PURINI
2.  Aukselis Vytautas4VBMK Vejas
Pakruojis
3.  Auzāne-Arnicāne Jeļena5SPaBaso.lv / VSK Noskrien
Jūrmala
4.Bārda Evija4SSalaspils Siltums
Salaspils
5.Borozinskis Dzintars5VMaratona klubs
Ķegums
6.Borozinskis Kaspars2VMaratona klubs
Ķegums
7.Brūvere Madara4SRiga
8.  Bušs Aigars4VSalaspils Siltums
Salaspils
9.  Caics Jānis6V---
Rīga
10.Cibuļska Ilva4SOgre
11.  Cīrule Inga4SOgre
12.  Dmitrijeva Adriana1SSalaspils
13.Ekss Ilja1VSalaspils
14.  Griķe Alise4SDaugavpils Runners
Daugavpils
15.  Griķe Amanda2SDaugavpils Runners
Daugavpils
16.Kalvīte Santa4SSalaspils
17.  Krone Lūcija6SOlaine
18.  Kupreviča Šarlote1S-
Salaspils
19.  Kursišs Rolands4VJelgava
20.  Lazdiņa-Gudeļonoka Sandra5SRīga
21.Liepa Māris4VSalaspils
22.  Locs Linards2VDaugavpils
23.  Miņkova Jūlija4SSalaspils
24.  Moļvinska Anastasija4SRīga
25.  Naglis Ainārs5VRīga
26.  Neiburga Gundega5SSalaspils
27.  Ņikiforova Rigonda4SMRC
Kazdanga
28.Ozoliņa Vineta4SSalaspils
29.Puncule Agrita4SSalaspils
30.  Rikarde Elīna4SMARATONA KLUBS
Liepāja
31.  Saulītis Gustavs1VSalaspils karatē klubs
Salasps
32.Šapale-Mamošina Simone1SSalaspils
33.  Štulbergs Gatis4VMaratona klubs/Dionsportlab
Rīga
34.  Taimiņa Anna4SLiepāja
35.  Zeltiņš Lauris4VRP SIA RĪGAS SATIKSME
Rīga

Bērnu skrējiens 700m

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Āboliņš MarkussZ3Maratona Klubs
Talsi
2.Āboliņš MārtiņšZ1Maratona Klubs
Talsi
3.Anaņjeva MargaritaM1Salaspils
4.Bogdanova DarjaM3Rīga
5.  Daņilovskis VladimirsZ2Rīga
6.Dzirne SabīneM3Salaspils
7.Gasjule JelizavetaM1G-family
Salaspils
8.  Izotovs ArtemijsZ2Ulbroka
Ulbroka
9.  Kanonovčs TomassZ3Jelgava
10.Karasenko NikolajsZ2Salaspils
11.Kozļakovska LizetaM1Malpils
12.Kozļakovskis RegnārsZ1Malpils
13.Krauze AinārsZ1Salaspils
14.  Krīgalis KristensZ1Madona
15.Krūmiņa MētraM1Liepāja
16.Krūmiņš ViestursZ2Liepāja
17.  Kučiers ErnestsZ1Salaspils
18.Liepiņa EvelīnaM1Jaunmārupe
19.Liepiņa EvitaM1Jaunmārupe
20.  Liepiņa KasandraM3Dzidrinas
21.Liepiņš RodionsZ1Jaunmārupe
22.  Limanāns GustavsZ3RIEKSTI
Rīga
23.  Miņkovs SvjatoslavsZ2Salaspils
24.Nahodkina ValērijaM1Rīga
25.Nahodkins DominiksZ1Rīga
26.Naumovs TimursZ1Bumba Rumba
Salaspils
27.Ņikiforovs MartinsZ1Kazdanga
28.  Opolais ErvīnsZ3Salaspils
29.Popko AdriansZ1Ogre
30.  Popko TomassZ2Ogre
31.Selezena AnastasijaM1Salaspils
32.Selezens AleksandrsZ1Salaspils
33.Sniega PaulaM2Jelgava
34.  Stalidzāne Emīlija-PaulaM2Salaspils
35.Stārostniece NoraM1Ikšķiles novads
36.Šapale-Mamošina EstereM3Salaspils
37.Tolokoncevs ArtūrsZ1Salaspils
38.  Tutins DominiksZ2Salaspils
39.  Ukavics HugoZ1Salaspils pagasts
40.Zaščirinskis MarkussZ1Spils
Salaspils

Nūjošanas pārgājiens 10,55km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Dmitrijeva MarinaVNUJSalaspils
2.  Gaile Lote-LeaSNUJSiguldas Maratona klubs
Sigulda
3.  Gailis DainisVNUJSiguldas Maratona klubs
Sigulda

Kopā pieteikušies: 155