Sacensību video

Skatīt visus video
Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

PĀRCELTS. SALASPILS novadā DEKLARĒTAJIEM, 6. Ezerkauliņu Salaspils pilsētas pusmaratons 2020. Detalizēta informācija sekos. | Saraksts

SALASPILS novadā DEKLARĒTAJIEM, 21,0975km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Butāns JānisV30Salaspils
2.  Fišere DainaS50Salaspils
3.  Ivanovs JānisV30Salaspils
4.  Lapsa KristapsV30Zvēri
Salaspils
5.  Malahovs NikolajsV60Salaspils
6.Mogilins MaksimsV402Dbl
Riga
7.  Mozins JurijsV30Salaspils
8.  Petrovskis HenrihsV40VSK Noskrien
Salaspils
9.  Pugacovs StanislavsV302Dbl
Salaspils
10.  Radkovska KristīneS30Salaspils
11.  Ragovska EvitaS20LDz
Salaspils
12.  Ragovskis DainisV50LDz
Salaspils
13.  Runčs JānisV40Pieci kaķi
Salaspils
14.  Skrypnik OleksandrV30RadhaKrishna
Salaspils
15.  Skujenieks MārtiņšV30Salaspils
16.  Sproģis EdgarsV30Ķeipenes kodes
Ogre
17.  Troksa PeterisV30Ātrie vilki
Salaspils
18.Vanags AinisV40Salaspils
19.  Vircavs IngussV40Salaspils

SALASPILS novadā DEKLARĒTAJIEM, 10,55km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Ābeltiņš TomsVK30Salaspils
Salaspils
2.  Arnicāns AinārsVK40PaBaso.lv / VSK Noskrien
Salaspils
3.  Brokāns JānisVK30Swedbank
Salaspils
4.  Bušmanis AskoldsVK50Salaspils
Salaspils
5.Dimpers IgorsVK20Salaspils
6.  Gguseva DianaSK30Salaspils
7.  Karasenko DmitrijsVK40Salaspils
8.  Kasparāns MārtiņšVK30Salaspils
9.  Kasparāns UģisVK30Salaspils
10.  Kļaviņa-Kindzule IevaSK30Salaspils
11.  Korica AnnaSK30Salaspils
12.  Kristapsons DēvidsVK20ASK Patria
Salaspils
13.  Kristapsons GundarsVK40ASK Patria
Salaspils
14.  Ķikusts TomsVK40TallRo
Salaspils
15.  Lakovica ZentaSK30Salaspils
16.  Lakovics MatīssVK30CSDD
Rīga
17.  Liepiņš LaurisVK30Salaspils
18.  Ligeris EdgarsVK30Salaspils
19.Meinerts GuntisVK30Salaspils
20.  Noble-Karmone IngaSK50Salaspils
21.  Partoļina AleksandraSK30AVE RIGA
Salaspils
22.  Peļņiks GunārsVK40Salaspils
23.  Petrovska EvijaSKJVSK Noskrien
Salaspils
24.Priedīte AndaSK30Salaspils
25.  Ratačova ViktorijaSK20Salaspils
26.  Rupeika OlgaSK30Body Factory
Salaspils
27.  Stolniece-Permaņicka DiānaSK40Salaspils
28.  Tolokonceva ElīnaSK40VSK Noskrien
Salaspils
29.  Vasjoha JekaterinaSK40Salaspils
30.  Vircava AneteSK20Salaspils
31.  Vircava VivitaSK40Salaspils

SALASPILS novadā DEKLARĒTAJIEM, 5,27km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Ābeltiņa Laura4SSalaspils
Salaspils
2.  Anaņjevs Arsēnijs1V-
Salaspils
3.  Anaņjevs Deniss4VSalaspils
4.Aukseliene Ilze4SSalaspils
5.  Baltruševičs Artjoms2VSalaspils
6.  Biļkina Katrīna1SSalaspils
7.  Biļkina Kristiāna1SSalaspils
8.  Budetskyi Bogdan1VSalaspils
9.  Caune Megija1SSalaspils
10.Demidovs Daniils2VSalaspils Karate Klubs
Salaspils
11.Ekss Ilja1VSalapils
12.  Fridrihsons Ričards1VSalaspils sporta skola
Salaspils
13.Gapejenko Dmitrijs4VGapejnko
Salaspils
14.Gapejenko Svetlana4SGapejenko
Salaspils
15.Gasjuls Andrejs1VG-family
Salaspils
16.Gasjuls Oleģs1VG-family
Salaspils
17.  Gribs Daniels1VSalaspils sporta skola
Salaspils
18.  Janišs Ričards1VSalaspils
19.  Jansons Andris4VSalaspils
20.Kalniņa Gita4SSalaspils
21.  Koroļkova Anastasija4SSalaspils
22.  Krauze Baiba4Ssalaspils
23.  Ķikuste Anete4STallRo
Salaspils
24.  Liepiņa Kristīne4SSalaspils
25.Liepkalne Annija4SSalaspils
26.Ligere Baiba4SSalaspils
27.  Ligere Elīza1SSalaspils Sporta Skola
Salaspils
28.  Ligeris Kristiāns2VSalaspils Sporta Skola
Salaspils
29.  Melins Marks1VSalaspils sporta skola
Salaspils
30.Mjadeļecs Maksims4VSalaspils
31.  Petrovska Mārite4SSalaspils
32.  Petrovskis Emīls2VVSK Noskrien
Salaspils
33.  Runča Kate1SPieci ķaķi
Salaspils
34.  Runča Rūta2SPieci kaķi
Salaspils
35.Silonoka Olga4SSalaspils
36.Skovronska Laura4SSalaspils
37.Smiltiņš Edgars4VGulbene
38.Ukavica Madara4SSalaspils pagasts
39.Vladimirovs Nikolajs4VSalaspils

SALASPILS novadā DEKLARĒTAJIEM, Bērnu skrējiens 700m

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Baltruševiča KatrīnaM1Salaspils Karate Klubs
Salaspils
2.Beluga MarjanaM1Salaspils
3.Beluga RomansZ1Salaspils
4.  Blažēvica MaijaM2Nav
Salaspils
5.Blažēvics OskarsZ1Nav
Salaspils
6.Dubicka GabrielaM2Salaspils
7.  Fridrihsone AnnijaM3Salaspils SS
Salaspils
8.Gapejenko AnastasijaM2Gapejenko
Salaspils
9.Gapejenko KirillsZ1Gapejenko
Salaspils
10.Griba GabrielaM1Gribu ģimene
Salaspils
11.  Gribs RičardsZ2Gribu ģimene
Salaspils
12.  Hripčenko RodionsZ3Salaspils
13.Iščuka IevaM1Brīvlauki
Salaspils
14.  Jakovļeva SamantaM1JK_Family
Salaspils
15.  Janiša KatrīnaM1Salaspils
16.Lakovica EstereM1Salaspils
17.  Ligere LuīzeM2Salaspils
18.Meinerts ArtisZ2Salaspils
19.  Runča MadeM2Pieci kaķi
Salaspils
20.  Rupeika LuīzaM3Body Factory
Salaspils
21.Ružkovska EvaM1Salaspils
22.  Sīle-Seile KeitaM2Salaspils
Salaspils
23.  Sola KrišjānisZ2Salaspils
24.Spēka ElzaM2Salaspils
25.Spēks ErnestsZ1Salaspils
26.Terehovs Ralfs-AtisZ2Salaspils
27.Uzule MadaraM1Salaspils
28.Vladimirova MartaM1Salaspils
29.Zariņš MairisZ1Salaspils
30.  Ziemelis DāvisZ3Salaspils
31.Ziemelis KlāvsZ1Salaspils

Kopā pieteikušies: 120