Sacensību video

Skatīt visus video
Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

Vaidavas triatlons, standarta distance, LK 5. posms | Nolikums

KRONIS Vaidavas triatlons 2022 šogad, vasarā gaida mūs uz neaizmirstamu piedzīvojumu! Gaidīts ir ikviens, ieplāno jau tagad un nenožēlosi!

 

Triatlona Latvijas kausa 5. posms 2022. gada 3. jūlijā, tagadējā, nu jau, Valmieras novadā! Ar pamatdistanci KRONIS: 750 metri peldēšana, 20 km riteņbraukšana, 5 km skriešana, kā arī dažādu citu garumu distances atbilstošām vecuma grupām.

 

Vai zināji, ka 2017. gadā pirmo reizi Latvijas vēsturē norisinājās triatlona sacensības vidējā distancē Half Ironman? Vēsturē ierakstīts un tagad arī turpināts, tikai citās distancēs, bet tikpat jaudīgi, lai Vaidavā sportiskais spars dzīvo!

 

Latvijas triatlona federācija plāno izveidot vēl nebijušu studentu stafeti, lai iekustinātu jauniešu aktīvo sporta garu triatlonā! Seko mums un sīkāka informācija būs vēlāk.

 

Atbalstītāji: Valmieras novads, Milzu! pārslas, Rūjienas saldējums, Valmiermuižas alus un BTA apdrošināšana. Protams, arī “Kronis” ir Vaidavas triatlona atbalstītājs kopš 2021. gada, kas ir pazīstams kā sulu, konservējumu un citu garšīgu produktu uzņēmums, kas starp citu, turpat kaimiņos Vaidavai, iegādājies bijušo “Milda” rūpnīcu Kocēnos!

 

Vairāk informācijas par Vaidavas triatlons 2022:   marketings@triatlons.lv

8. Ezerkauliņi Salaspils pusmaratons 2022