Sacensību video

Skatīt visus video
Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

Ģimeņu komandu dalībnieku reģistrācija apvidus skrējienam "Rozentālam pa pēdām 2024" | Saraksts

Ģimeņu komandu dalībniekiem - Skrējiens - PARKA AINAVA AR FAUNIEM, 20km - 22km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Sniega Ilze21S40Sniegi
Jelgava
2.  Sukaruks Jānis21V40Brize.eu
Priekuļi
3.  Zemturis Matīss21VMamma piespieda
Ogre

Ģimeņu komandu dalībniekiem - Skrējiens - DZĪVES DEJA, 10km - 12km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Anaņičs Maikls-Niks10V18Anaņiči
Tukums
2.Kalniņš Aigars10V40KOPĀ JAUTRĀK
Jelgava
3.Rasa Karīna10Skarinaopelte@gmail.com
Saldus
4.Rasa Marcis10VRasas
Saldus
5.Samuševs Ruslans10V40Vēl nav, bet būs
Rīga
6.  Stiba Gatis10V40Stibuki
Skrunda

Ģimeņu komandu dalībniekiem - Skrējiens - SKATS UZ MIESTU, 5km - 6km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Āboliņa Tatjana5S40Maratona klubs
TALSI
2.  Āboliņš Guntars5V50Maratona klubs
TALSI
3.  Āboliņš Markuss5V18Maratona klubs
Talsi
4.  Āboliņš Mārtiņš5V18Maratona klubs
TALSI
5.Brenča Ilva5S50Tukuma smukie
Tukums
6.Brenčs Andris5V50Tukuma smukie
Tukums
7.Endzele Inita5S50Tukuma smukie
Tukums
8.  Gasjūns Armīns5V40Trijatā Čilkotinas mežos
Jelgava
9.Jankēviča Diāna5SKK_DJ
Rīga
10.  Kāknēna Dace5S40Debesmanna
Kuldīga
11.Kalniņš Jānis5V50Tukuma smukie
Tukums
12.Klūga Laura5SSaldus novada sporta skola - airēšana
Brocēni
13.  Kocers Karlis5VKK_DJ
Rīga
14.  Krastiņa Lāsma5SKrastiņi
Bauska
15.Krastiņš Gustavs5V18Krastiņi
Bauska
16.Krastiņš Māris5VKrastiņi
Bauska
17.Mertens Rolands5V40Bauska
18.Miksone Agnese5SKuldīga
19.  Miksons Girts5V40SK Katrīna
Kuldīga
20.Ozola Laura5S40Ģimene
Saldus
21.Pavlovska Līga5S40TEAM Pavlovski
Kuldīga
22.  Pavlovska Madara5S18TEAM Pavlovski
Kuldīga
23.Pavlovska Marta5S18TEAM Pavlovski
Kuldīga
24.Pavlovskis Aldis5V40TEAM Pavlovski
Kuldīga
25.  Podgaļskis Kirils5Vskriešanas fani
Liepāja
26.Prokopeņa Katerina5SALOHA!
OGRE
27.Skromane Gunta5S50Tukuma smukie
Tukums
28.Šarka Santa5SBauska
29.  Viekale-Gasjūne Elīza5STrijatā Čilkotinas mežos
Jelgava
30.  Viekale-Gasjūne Sandra5S40Trijatā Čilkotinas mežos
Jelgava

Ģimeņu komandu dalībniekiem - Skrējiens - SKATS NO BALKONA, 2km - 2,5km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Āboliņš MarkussVT14Maratona klubs
Talsi
2.Anaņiča ElzaSTAnaņiči
Tukums
3.Anaņičs HugoVT14Anaņiči
Tukums
4.Budule MarikaST40Buduļi
Saldus
5.Buduls VitālijsVT40Buduļi
Saldus
6.  Goļinska AnnaST14skriešanas fani
Liepāja
7.  Goļinska EļinaSTskriešanas fani
Liepāja
8.Krastiņš EmīlsVT14Krastiņi
Bauska
9.Miksons MarksVT14Kuldīga
10.Miksons NiksVT14Kuldīga
11.Ozola Beātrise-KateST14Ģimene
Saldus
12.Ozols Eduards-AtisVT14Ģimene
Saldus
13.Stiba Rainers-NilsVT14Stibuki
Skrunda
14.  Stiba Rēzija-TīnaSTStibuki
Skrunda
15.  Viekals-Gasjūns TomsVT14Trijatā Čilkotinas mežos
Jelgava
16.Žižina NatālijaST40ALOHA!
OGRE

Ģimeņu komandu dalībniekiem - Skrējiens - GAVILĒJOŠIE BĒRNI, 1300m

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Āboliņš MārtiņšVB11Maratona klubs
TALSI
2.Budule Māra-BetaSB11Buduļi
Saldus
3.  Cēbere EnijaSB11Saldus
4.Kalniņa RebekaSB11KOPĀ JAUTRĀK
Jelgava
5.Kampenuss OliversVB11Ezeres pamatskola
Ezere
6.Kocere KatrīnaSB11KK_DJ
Rīga
7.Rasa PatrīcijaSB11Rasas
Saldus
8.  Samuševs EtjēnsVB11Vēl nav, bet būs
Rīga
9.Tuklere DārtaSB11Saldus sporta skola
Saldus

Ģimeņu komandu dalībniekiem - Bērnu skrējiens - RŪĶI, 400m

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Anaņiča AliseSB7Anaņiči
Tukums
2.Anaņičs HugoVB9Anaņiči
Tukums
3.Cēberis AlekssVB7Saldus
4.  Goļinskis DmitrijsVB9skriešanas fani
Liepāja
5.Kāknēna ElzaSB7Debessmanna
Kuldīga
6.Kalniņa KatrīnaSB7KOPĀ JAUTRĀK
Jelgava
7.Kampenusa SigneSB9Ezeres pamatskola
Ezere
8.Kampenuss MikelisVB9Ezeres pamatskola
Ezere
9.Klūga MiķelisVB9Saldus novada sporta skola - airēšana
Brocēni
10.Krasovska AneteSB7Anaņiči
Tukums
11.  Krasovska AnnijaSB9Anaņiči
Tukums
12.Krasovskis ArtūrsVB7Anaņiči
Tukums
13.Kupše MārtiņšVB9Saldus
14.Lielgaidiņa LīvaSB7Saldus
15.Mertens RodrigoVB7Bauska
16.Miksone LoretaSB9Kuldīga
17.Oficiere AgneseSB7Saldus
18.Oficiere LieneSB9Saldus
19.Podgaļska AllaSB7skriešanas fani
Liepāja
20.Podgaļskis AleksandrsVB7skriešanas fani
Liepāja
21.Vasiļevska AustraSB9Saldus pamatskola
Saldus

Kopā pieteikušies: 85