Sacensību video

Skatīt visus video

Šodienas jubilāri

Sportlat lojalitātes CashBack karte

Statistika

eXTReMe Tracker

MTB velobrauciens "Apkārt Burtnieku ezeram" | Saraksts

47 km

Npk. UzvārdsVārdsGrupaKomandaPilsēta 
1. ĀbelīteSantaS40Mazsalaca
2. ActiņaLīgaS30ELKORRīga
3. AksenoksKasparsV40CSDDRiga
4. AntoneAnitaS20Baldones velokomandaBaldone
5. AprupsViktorsV50-Rīga
6. ArājsRenārsV40DAKO /Vidzemes mērnieksValmiera
7. BalodeSandraS30Rīgas pašvaldības policijaRīga
8. BalodisKasparsV30PiepeJurmala
9. BalodisMārtiņšV40Rīgas pašvaldības policijaRīga
10. BazevičsJānisV40Kombucha.lv/Bikram Yoga Riga/SwedbankRīga
11. BērziņšAndrisV20KSKRubene
12. BinovskisArmandsV40TEIKA NEMIRSTRīga
13. BinovskisBrunoV15Teikas vsk.Rīga
14. BraučaIngaS30Rīgas pašvaldības policijaRīga
15. BriedisMārtiņšV30LECRīga
16. BrokānsAndrisV40Pēdu navMazsalaca
17. BukovsPēterisV30Valmiera
18. BuliņšArtisV40Pēdu navSēļi
19. BuliņšGvidoV20Pēdu navSēļi
20. BurcevsIngusV30Burtnieku nov.
21. CābulisEdžusV20BALTICFLOCCēsis
22. CelmiņaAstrīdaS50Velotreniņi.lv B teamRīga
23. CeplisEdijsV40Jaunpiebalga
24. CeskeUldisV30Belo Cycling ProjectRīga
25. EglīteIlzeS30PārgājiensViesīte
26. ĒrenbotsGintsV40Piņķi
27. GagainisIntarsV40Baldones velokomandaBaldone
28. GailisAndisV40VALMIERA
29. GedrovicsArtisV50VellapēdaRīga
30. GolvereRitaS50TwixPiņķi
31. GolversValērijsV50Piņķi
32. GramsVilnisV50Sigulda
33. GraseElīnaS20
34. HarkinaKarīnaS16DakoGaujiena
35. HarkinsDzintarsV40DakoGAUJIENA
36. JaunslavietisJēkabsV20Ebike MachineKOKŠI
37. JukšinskisAlēnsV30
38. JurēvičaDiānaS30Rīgas pašvaldības policijaRīga
39. JurēvičsMārisV30Rīgas pašvaldības policijaRīga
40. KalniņšArnisV50Krītiņu bandaCēsis
41. KalniņšNormundsV50PRO VIARīga
42. KampussValdisV50Pēdu navMazsalaca
43. KārkliņaRenāteS15Mazsalaca
44. KažociņaLitaS20Bauska
45. KokorišsValdisV50MonaRīga
46. KompaSergejsV30Rīga
47. KrievānsAgrisV30Pēdu navNaukšēni
48. KrievānsArtisV40Pēdu navValmiera
49. KristiņšMārisV30Valmiera
50. KrjukovsEdgarsV20Bauska
51. KrūkleElīnaS30SportlatValmiera
52. KukaineMadaraS20VSK NoskrienRīga
53. KuļikovaMarikaS30Piņķi
54. ĶibermanisJānisV30BURTNIEKU NOVADSBurtnieku novads
55. LaugaleAstraS40Rīga
56. LērmeIntsV40DAKO
57. LevkāneMonikaS30PiepeIkšķile
58. LiepiņšElvijsV20DAKO/ Vidzemes mērnieksValmiera
59. LočmeleSanitaS30Wunder LatviaValmiera
60. ĻubickisSergejsV50ELKORRīga
61. MacešaDaigaS50Rīgas pašvaldības policijaRīga
62. MartinovsIngarsV16Lizums
63. MillersJānisV30BURTNIEKU NOVADSBurtnieku novads
64. MorovskisLaurisV30ASK PATRIA MTBRīga
65. NaglisPēterisV50VARI-DARIRĪGA
66. NītiņšValdisV50Sporta Klubs WENDICēsis
67. OdziņšAivarsV30
68. OlšteinsElmārsV50ĀdažiVeloĀdaži
69. OrgaBaibaS30Rīga
70. OzolaLāsmaS20PATRIA BOTTECCHIARīga
71. OzolsUģisV40DAKO
72. PavlovsValērijsV60Rīga
73. PenkaGatisV30Pēdu navMazsalaca
74. PērkonsRaimondsV20Rīgas pašvaldības policijaRīga
75. PertsAndrisV60Rīga
76. PētersonsMārisV30Pēdu navBurtnieku nov.
77. PivarsAndrisV60Ogre
78. PivarsValdisV15Ogre
79. PlūmaneGundaS40Pēdu navMazsalaca
80. PogodinsKirilsV30Fans AP-PrintRīga
81. ReveliņšArnisV40COURLAND CLUBTalsi
82. RodionovaRenāteS15Carnikavas sporta centrsCarnikava
83. RodionovsLaurisV20Carnikavas sporta centrsCarnikava
84. RodionovsSergejsV50ĀdažiVeloCarnikava
85. RubiksJānisV20
86. RubiksMārisV30Valmieras velo vienībaRīga
87. RusmanisKārlis-KrišjānisV16Mazsalaca
88. RutkovskaZandaS30ĀdažiVeloRīga
89. RutkupsJānisV50LiVelo/ZeltaZemeTalsi
90. SavčenkoVadimsV30Riga
91. SedlovsValdisV30SwedbankValmiera
92. SerovsPēterisV60
93. SikaSolvitaS50Ikšķile VeloIkšķile
94. SimsonsAldisV50MTB PriekuļiJāņmuiža
95. SimsonsGustsV15MTB PriekuļiJāņmuiža
96. SirmaisDāvisV30DAKOValmiera
97. SisolatinsArtursV30Belo Cycling ProjectRīga
98. SkangaleSindijaS30Kombucha.lv/Bikram Yoga Riga/SwedbankRīga
99. SniedziņšNeilsV40Courland.clubTalsi
100. SorokinDimitriyV30Rietumu Banka-RīgaRīga
101. StauneRobertsV30KS Sporta klubsIkšķile
102. ŠmitsIlgvarsV30Pēdu navĒrģeme
103. ŠulceKristīneS40One lifeRiga
104. TalcisNormundsV50Rīga
105. TaučaAnnaS20Rīgas pašvaldības policijaRīga
106. TimmaRaimondsV50Timma & CoRīga
107. TišaņinovsJurisV50
108. ŪdreGintaS40Rīgas pašvaldības policijaRīga
109. VaitkevičsMārtiņšV30Piņķi
110. VecvagareBeāteS30TimiānsLiepāja
111. VeinbergsUldisV30Valmiera
112. VektersVarisV50LECParkmali
113. VidovskisJānisV50pēdu navMazsalaca
114. VimbaJānisV40Valmieras velovienïbaValmiera
115. VitkovskisGunārsV40velobraucējs no MaskačkasRīga
116. VītolsDidzisV50LECValmiera
117. ZemmereAgneseS30Ikšķile
118. ZučiksZigmārsV30DAKO /SportlifeRīga
119. ZvirbulisIvarsV50Pēdu navValmiera

9 km

Npk. UzvārdsVārdsGrupaKomandaPilsēta 
1. BinovskaRūtaS12TeikaRīga
2. BinovskisKrišjānisV12Teikas vsk.Rīga
3. CeskeEdgarsV12Belo Cycling ProjectRiga
4. GagainisLinards-GustsV12Baldone
5. HarkinsĢirtsV12DakoGaujiena
6. JurēvičaIevaS12Rīgas pašvaldības policijaRīga
7. PerovsRenārsV12Valmieras velovienībaValmiera
8. RupeiksAndisV12Belo Cycling ProyectRīga
9. SelgaElēnaS12HAWAII EXPRESSOgre
10. SkrapcisOlivers-JēkabsV12VeloLifestyle/Smiltenes BJSSSmiltene

1-ātruma velosipēdu brauciens, 9 km

Npk. UzvārdsVārdsGrupaKomandaPilsēta 
1. BukaNiksVV1''Street pandas''Valmiera
2. DrabovičsRuslansVV1Olaine
3. KoļesnikovsRuslansVV1Salaspils
4. KrūmiņšKārlisVV1LEWCMārupe
5. LokessRalfsVV1''Street pandas''Valmiera
6. RauskaLinardsVV1Mazsalaca
7. ŠpuneLīvaSV1Lubānas stiprieLubāna
8. WayneBruceVV1Seattle
9. ZarinsRaivisVV1Sporta klubs Talavas Nedzirdīgo SportsMazsalaca

Bērnu distance

Npk. UzvārdsVārdsGrupaKomandaPilsēta 
1. BaumertsToms-DanielsVB3Baldones riteņbraukšanas nodaļaBaldone
2. CeskeRobertsVB2Belo Cycling ProjectRiga
3. FjodorovaJekaterinaSB2Olaine
4. GedrovicsEdvardsVB2VellapēdaRīga
5. GončarovsDanielsVB1Rīga
6. HarkinsArtisVB2DakoGAUJIENA
7. IceMārtiņšVB2Vidzemes mērnieks-Dako ziemeļvidzemegaujiena
8. JansoneKatrīnaSB2MoriciIkšķile
9. JansonsRūdolfsVB1MoriciIkšķile
10. KacēvičaPaulaSB2-Mazsalaca
11. KalniņaIevaSB3Gulbene
12. KalniņšOskarsVB3Gulbene
13. KrastinsRaiensVB1Valmiera
14. ĶerpeMareksVB1Valmiera
15. MiķelsoneIevaSB2Piltene
16. PodiņšJēkabsVB10
17. PodiņšKrišjānisVB10
18. RauskaAdriansVB1Mazsalaca
19. RibaksSemjonsVB1Salaspils
20. SiliņšOttoVB1Sporta klubsCēsis
21. SkrapceNikola-AnnaSB1VeloLifestyleSmiltene
22. SkružeLoteSB2SPORTLATValmiera
23. ZučiksKasparsVB3SportlifeRīga

Kopā pieteikušies: 161