Sacensību video

Skatīt visus video

Šodienas jubilāri

Laika eksperti
Bigbank Skrien Latvija 2018
Sportlat lojalitātes CashBack karte

Statistika

eXTReMe Tracker

MTB velobrauciens "Apkārt Burtnieku ezeram" | Saraksts

47 km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Ābelīte SantaS40Mazsalaca
2.  Actiņa LīgaS30ELKOR
Rīga
3.  Aksenoks KasparsV40CSDD
Riga
4.  Antone AnitaS20Baldones velokomanda
Baldone
5.  Aprups ViktorsV50-
Rīga
6.  Arājs RenārsV40DAKO /Vidzemes mērnieks
Valmiera
7.  Balode SandraS30Rīgas pašvaldības policija
Rīga
8.  Balodis KasparsV30Piepe
Jurmala
9.  Balodis MārtiņšV40Rīgas pašvaldības policija
Rīga
10.  Bazevičs JānisV40Kombucha.lv/Bikram Yoga Riga/Swedbank
Rīga
11.  Bērziņš AndrisV20KSK
Rubene
12.  Binovskis ArmandsV40TEIKA NEMIRST
Rīga
13.  Binovskis BrunoV15Teikas vsk.
Rīga
14.  Brauča IngaS30Rīgas pašvaldības policija
Rīga
15.  Briedis MārtiņšV30LEC
Rīga
16.  Brokāns AndrisV40Pēdu nav
Mazsalaca
17.  Bukovs PēterisV30Valmiera
18.  Buliņš ArtisV40Pēdu nav
Sēļi
19.  Buliņš GvidoV20Pēdu nav
Sēļi
20.  Burcevs IngusV30Burtnieku nov.
21.  Cābulis EdžusV20BALTICFLOC
Cēsis
22.  Celmiņa AstrīdaS50Velotreniņi.lv B team
Rīga
23.  Ceplis EdijsV40Jaunpiebalga
24.  Ceske UldisV30Belo Cycling Project
Rīga
25.  Eglīte IlzeS30Pārgājiens
Viesīte
26.  Ērenbots GintsV40Piņķi
27.  Gagainis IntarsV40Baldones velokomanda
Baldone
28.  Gailis AndisV40VALMIERA
29.  Gedrovics ArtisV50Vellapēda
Rīga
30.  Golvere RitaS50Twix
Piņķi
31.  Golvers ValērijsV50Piņķi
32.  Grams VilnisV50Sigulda
33.  Grase ElīnaS20
34.  Harkina KarīnaS16Dako
Gaujiena
35.  Harkins DzintarsV40Dako
GAUJIENA
36.  Jaunslavietis JēkabsV20Ebike Machine
KOKŠI
37.  Jukšinskis AlēnsV30
38.  Jurēviča DiānaS30Rīgas pašvaldības policija
Rīga
39.  Jurēvičs MārisV30Rīgas pašvaldības policija
Rīga
40.  Kalniņš ArnisV50Krītiņu banda
Cēsis
41.  Kalniņš NormundsV50PRO VIA
Rīga
42.  Kampuss ValdisV50Pēdu nav
Mazsalaca
43.  Kārkliņa RenāteS15Mazsalaca
44.  Kažociņa LitaS20Bauska
45.  Kokorišs ValdisV50Mona
Rīga
46.  Kompa SergejsV30Rīga
47.  Krievāns AgrisV30Pēdu nav
Naukšēni
48.  Krievāns ArtisV40Pēdu nav
Valmiera
49.  Kristiņš MārisV30Valmiera
50.  Krjukovs EdgarsV20Bauska
51.  Krūkle ElīnaS30Sportlat
Valmiera
52.  Kukaine MadaraS20VSK Noskrien
Rīga
53.  Kuļikova MarikaS30Piņķi
54.  Ķibermanis JānisV30BURTNIEKU NOVADS
Burtnieku novads
55.  Laugale AstraS40Rīga
56.  Lērme IntsV40DAKO
57.  Levkāne MonikaS30Piepe
Ikšķile
58.  Liepiņš ElvijsV20DAKO/ Vidzemes mērnieks
Valmiera
59.  Ločmele SanitaS30Wunder Latvia
Valmiera
60.  Ļubickis SergejsV50ELKOR
Rīga
61.  Maceša DaigaS50Rīgas pašvaldības policija
Rīga
62.  Martinovs IngarsV16Lizums
63.  Millers JānisV30BURTNIEKU NOVADS
Burtnieku novads
64.  Morovskis LaurisV30ASK PATRIA MTB
Rīga
65.  Naglis PēterisV50VARI-DARI
RĪGA
66.  Nītiņš ValdisV50Sporta Klubs WENDI
Cēsis
67.  Odziņš AivarsV30
68.  Olšteins ElmārsV50ĀdažiVelo
Ādaži
69.  Orga BaibaS30Rīga
70.  Ozola LāsmaS20PATRIA BOTTECCHIA
Rīga
71.  Ozols UģisV40DAKO
72.  Pavlovs ValērijsV60Rīga
73.  Penka GatisV30Pēdu nav
Mazsalaca
74.  Pērkons RaimondsV20Rīgas pašvaldības policija
Rīga
75.  Perts AndrisV60Rīga
76.  Pētersons MārisV30Pēdu nav
Burtnieku nov.
77.  Pivars AndrisV60Ogre
78.  Pivars ValdisV15Ogre
79.  Plūmane GundaS40Pēdu nav
Mazsalaca
80.  Pogodins KirilsV30Fans AP-Print
Rīga
81.  Reveliņš ArnisV40COURLAND CLUB
Talsi
82.  Rodionova RenāteS15Carnikavas sporta centrs
Carnikava
83.  Rodionovs LaurisV20Carnikavas sporta centrs
Carnikava
84.  Rodionovs SergejsV50ĀdažiVelo
Carnikava
85.  Rubiks JānisV20
86.  Rubiks MārisV30Valmieras velo vienība
Rīga
87.  Rusmanis Kārlis-KrišjānisV16Mazsalaca
88.  Rutkovska ZandaS30ĀdažiVelo
Rīga
89.  Rutkups JānisV50LiVelo/ZeltaZeme
Talsi
90.  Savčenko VadimsV30Riga
91.  Sedlovs ValdisV30Swedbank
Valmiera
92.  Serovs PēterisV60
93.  Sika SolvitaS50Ikšķile Velo
Ikšķile
94.  Simsons AldisV50MTB Priekuļi
Jāņmuiža
95.  Simsons GustsV15MTB Priekuļi
Jāņmuiža
96.  Sirmais DāvisV30DAKO
Valmiera
97.  Sisolatins ArtursV30Belo Cycling Project
Rīga
98.  Skangale SindijaS30Kombucha.lv/Bikram Yoga Riga/Swedbank
Rīga
99.  Sniedziņš NeilsV40Courland.club
Talsi
100.  Sorokin DimitriyV30Rietumu Banka-Rīga
Rīga
101.  Staune RobertsV30KS Sporta klubs
Ikšķile
102.  Šmits IlgvarsV30Pēdu nav
Ērģeme
103.  Šulce KristīneS40One life
Riga
104.  Talcis NormundsV50Rīga
105.  Tauča AnnaS20Rīgas pašvaldības policija
Rīga
106.  Timma RaimondsV50Timma & Co
Rīga
107.  Tišaņinovs JurisV50
108.  Ūdre GintaS40Rīgas pašvaldības policija
Rīga
109.  Vaitkevičs MārtiņšV30Piņķi
110.  Vecvagare BeāteS30Timiāns
Liepāja
111.  Veinbergs UldisV30Valmiera
112.  Vekters VarisV50LEC
Parkmali
113.  Vidovskis JānisV50pēdu nav
Mazsalaca
114.  Vimba JānisV40Valmieras velovienïba
Valmiera
115.  Vitkovskis GunārsV40velobraucējs no Maskačkas
Rīga
116.  Vītols DidzisV50LEC
Valmiera
117.  Zemmere AgneseS30Ikšķile
118.  Zučiks ZigmārsV30DAKO /Sportlife
Rīga
119.  Zvirbulis IvarsV50Pēdu nav
Valmiera

9 km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Binovska RūtaS12Teika
Rīga
2.  Binovskis KrišjānisV12Teikas vsk.
Rīga
3.  Ceske EdgarsV12Belo Cycling Project
Riga
4.  Gagainis Linards-GustsV12Baldone
5.  Harkins ĢirtsV12Dako
Gaujiena
6.  Jurēviča IevaS12Rīgas pašvaldības policija
Rīga
7.  Perovs RenārsV12Valmieras velovienība
Valmiera
8.  Rupeiks AndisV12Belo Cycling Proyect
Rīga
9.  Selga ElēnaS12HAWAII EXPRESS
Ogre
10.  Skrapcis Olivers-JēkabsV12VeloLifestyle/Smiltenes BJSS
Smiltene

1-ātruma velosipēdu brauciens, 9 km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Buka NiksVV1''Street pandas''
Valmiera
2.  Drabovičs RuslansVV1Olaine
3.  Koļesnikovs RuslansVV1Salaspils
4.  Krūmiņš KārlisVV1LEWC
Mārupe
5.  Lokess RalfsVV1''Street pandas''
Valmiera
6.  Rauska LinardsVV1Mazsalaca
7.  Špune LīvaSV1Lubānas stiprie
Lubāna
8.  Wayne BruceVV1Seattle
9.  Zarins RaivisVV1Sporta klubs Talavas Nedzirdīgo Sports
Mazsalaca

Bērnu distance

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Baumerts Toms-DanielsVB3Baldones riteņbraukšanas nodaļa
Baldone
2.  Ceske RobertsVB2Belo Cycling Project
Riga
3.  Fjodorova JekaterinaSB2Olaine
4.  Gedrovics EdvardsVB2Vellapēda
Rīga
5.  Gončarovs DanielsVB1Rīga
6.  Harkins ArtisVB2Dako
GAUJIENA
7.  Ice MārtiņšVB2Vidzemes mērnieks-Dako ziemeļvidzeme
gaujiena
8.  Jansone KatrīnaSB2Morici
Ikšķile
9.  Jansons RūdolfsVB1Morici
Ikšķile
10.  Kacēviča PaulaSB2-
Mazsalaca
11.  Kalniņa IevaSB3Gulbene
12.  Kalniņš OskarsVB3Gulbene
13.  Krastins RaiensVB1Valmiera
14.  Ķerpe MareksVB1Valmiera
15.  Miķelsone IevaSB2Piltene
16.  Podiņš JēkabsVB10
17.  Podiņš KrišjānisVB10
18.  Rauska AdriansVB1Mazsalaca
19.  Ribaks SemjonsVB1Salaspils
20.  Siliņš OttoVB1Sporta klubs
Cēsis
21.  Skrapce Nikola-AnnaSB1VeloLifestyle
Smiltene
22.  Skruže LoteSB2SPORTLAT
Valmiera
23.  Zučiks KasparsVB3Sportlife
Rīga

Kopā pieteikušies: 161