Sacensību video

Skatīt visus video

Šodienas jubilāri

Valmieras maratons 2017
Sportlat lojalitātes CashBack karte

Statistika

eXTReMe Tracker

Skrējiens "Vecāķi" | Saraksts

10km

Npk. UzvārdsVārdsGrupaKomandaPilsēta 
1. AnanevaAnnaS30RunningDeadClubRīga
2. BērziņaJanaS30VSK Noskrien,Outdoor Training ClubRīga
3. BezanLjubovS40I LOVE RUNNINGRīga
4. BiezumaGitaS40Rīga
5. BirkmanisArvisV40Rīga
6. BuharovaVladaS30Rīga
7. BujaksAndrisV20Līvbērze
8. CīmureIntaS30CīmurēniRīga
9. DauģeDaceS30DPD LatvijaRīga
10. GailisDainisV40Sigulda
11. GrāvelsiņaEvelīnaS20Rubene
12. JankavsJānisV20Rīga
13. JuryevnaAnnaS20Sigulda
14. Kalniņa-VīndedzkalnaDaigaS40VSK NOSKRIENRīga
15. KarsaKristīneS30Rīga
16. KeinoLīgaS30Riga
17. KravalisAinārsV40Sigulda
18. KuzņecovaJūlijaS40Dr. KlaunsRīga
19. LapiņšIvarsV40SPORTLATLiepāja
20. LauskaDiānaS30DPD LatvijaRīga
21. ŅilovsValdisV40VSK NoskrienOgre
22. PalmakovskisKristapsV20Rīga
23. PienisRaivoV30ASK PatriaVilce, Jelgavas nov.
24. PuidaJānisV20Bebrene
25. RītereMudīteS50Ogres Slēpotāju KlubsOgres novads
26. StolarovsJurijsV60Daugavpils
27. StraumeMārtiņšV20DPD LatvijaRīga
28. StupiņšDeividsV20SK KatrīnaKuldīga
29. SupeJānisV60Tirza
30. UpenieksGundarsV40SPORTLATRīga
31. UrbāneIlzeS40VSK NoskrienRīga
32. UrbāneTerēzeS16SK TēraudsRīga
33. ViļumaMadaraS20DPD LatvijaRīga
34. ZālīteMarikaS30VSK NoskrienĶekava
35. ŽukovskaMaritaS50VSK NoskrienOgre

5km

Npk. UzvārdsVārdsGrupaKomandaPilsēta 
1. BogdanovsSergejsVT (tautas klase)Riga
2. BrivuleLīvaST (tautas klase)Rīga
3. BrīvulisJurisVT (tautas klase)Rīga
4. BrīvulisRalfsV12Riga
5. DubovskaAleksandraS12I Love RunningRīga
6. GaileLīnaS15SSSSigulda
7. GansovskayaKarolinaST (tautas klase)Rīga
8. JukšinskaKristīneST (tautas klase)Mārupe
9. KarssArtūrs-JānisV15SS ArkādijaRīga
10. KravalisEmīlsV15Siguldas Sporta SkolaSigulda
11. KravalisJānisV12Siguldas Sporta skolaSigulda
12. KrivickaDarjaST (tautas klase)Rīga
13. LanginsNormundsVT (tautas klase)VSK NoskrienRīga
14. LeonidovsArtjomsV12Daugavpils
15. LipinaKristīneST (tautas klase)Deju studija 27Rīga
16. LivčāneIevaST (tautas klase)Stopiņu novads
17. Maurīte-ŠmiteSanitaST (tautas klase)Rīga
18. MūrēnsEmīlsV15Riga
19. PirktiņšKārlisV15JDFS AlbertsRīga
20. PūceAndisVT (tautas klase)Riga
21. RaimoRikardsVT (tautas klase)Sporta skolaRīga
22. ŠmitsArtisVT (tautas klase)Rīga
23. TikmereLindaST (tautas klase)Mežciema pamatskolaRīga
24. UpītisArtisVT (tautas klase)Riga
25. VdovinaKaterinaST (tautas klase)Rīga

Bērnu skrējiens

Npk. UzvārdsVārdsGrupaKomandaPilsēta 
1. BērziņaPaulaSB2BērziņiRīga
2. BērziņaSandijaSB3BērziņiRīga
3. BērziņaUndīneSB1BērziņiRīga
4. CīmursKārlisVB2cīmurēniRīga
5. CīmursViestursVB1cīmurēniRīga
6. CīrulisAlens-OliversVB1Jelgava
7. ČodereLuīzeSB1Sigulda
8. ČodersKurtsVB2Sigulda
9. DaņilovskisVladimirsVB1Rīga
10. DubovskisGeorgijsVB3I Love RunningRīga
11. EihmaneAmandaSB3SSRīga
12. FelšusKārlisVB2FelšusSalaspils
13. GaileLote-LeaSB3Sigulda
14. GubinaDarjaSB2DzeguzesOlaine
15. GubinaJekaterinaSB1DzeguzesOlaine
16. IvanenkoTimursVB2Riga
17. JubelisKasparsVB3Japāņu cīņu mākslu skola ''KISHINTAI''Rīga
18. JurevičsRalfsVB3Rīga
19. JurjevičaEleonoraSB3Rīga
20. KārkliņšIvoVB2Carnikava
21. KārkliņšRaivoVB1Carnikava
22. KarssRoberts-KārlisVB3Rīga
23. KeinoKrišsVB2Riga
24. KrivickisJaroslavsVB1Rīga
25. LangeLaumaSB2RiteņvasaraRīga
26. LangeLoteSB1RiteņvasaraRīga
27. PankoksDidzisVB1Liepājas Vieglatlētikas klubsLiepāja
28. PotapovsIļjaVB3Rīga
29. PronausksAntonsVB3Rīga
30. RiekstiņaAnna-OlīvijaSB2Rīga
31. RozentāleAmandaSB1Iecava
32. SaldābolsTimursVB2Rīga
33. ŠarpioTomsVB3-Rīga
34. ŠmitsRičardsVB3Rīga
35. TikmerePatrīcija-PaulīneSB2Mežciema pamatskolaRīga
36. TikmersNamejsVB1Mežciema pamatskolaRīga
37. TreščinskisPāvelsVB1Rīga
38. VdovinaDarjaSB3Rīga
39. ZālīteAnnikaSB2SS ArkādijaRīga
40. ZālīteLoretaSB3SS ArkādijaRīga
41. ZālīteMelānijaSB3Baldones vieglatlētikas nodaļaĶekava
42. ZālītisJānisVB1Rīga
43. ZālītisMarkussVB1Baldones vieglatlētikas nodaļaĶekava
44. ŽagataDanielsVB1EkviCarnikava
45. ŽagataDarjaSB2EkviCarnikava

Kopā pieteikušies: 105



Vecāķu skrējiens