Sacensību video

Skatīt visus video

Šodienas jubilāri

Sportlat lojalitātes CashBack karte
Labās mantas

Statistika

eXTReMe Tracker

MTB velobrauciens Ogre - Ikšķile 2017 | Saraksts

Maratons 48 km

Npk. UzvārdsVārdsGrupaKomandaPilsēta 
1. ActiņaLīgaS30ELKORRīga
2. AndrejevsMareksV40IMBRCCēsis
3. EatonJonathanV30IMBRCTallaght
4. GagainisIntarsV40Baldones velokomandaBaldone
5. JuršēvičsReinisV20MTB PriekuļiCēsis
6. ĻubickisSergejsV50ELKORRīga
7. NoritisReinisV30Ogre
8. RibulisAndrisV40DREMELDzelmes
9. RubinsSergejsV30Salaspils
10. RutkupsJānisV50LiVelo/ZeltaZemeTalsi
11. UļģisJurisV50individuāliIkšķile

Pusmaratons 32 km

Npk. UzvārdsVārdsGrupaKomandaPilsēta 
1. CvetkovsNiklāvsV16Bauska
2. ČākursAldisVT (tautas klase)sigulda
3. EleksisElmārsV60GulbeneGulbene
4. HarkinaKarīnaS16Vidzemes Mērnieks - Dako ZiemeļvidzemeGaujiena
5. HarkinsDzintarsVT (tautas klase)Vidzemes Mērnieks - Dako ZiemeļvidzemeGAUJIENA
6. JudeiksAinārsVT (tautas klase)Rīga
7. JurgelānsPēterisVT (tautas klase)ikškile velosalaspils
8. KažociņaLitaST (tautas klase)Bauska
9. KrastiņšJānisVT (tautas klase)ZibenzellisROPAŽI
10. KrjukovsEdgarsVT (tautas klase)Bauska
11. KudrjavcevsMaksimsVT (tautas klase)Rīga
12. LeončiksJānisVT (tautas klase)Rīga
13. LubānsAndrisV60Carnikava
14. MartinovaElzaS15Lizums
15. MartinovsIngarsV16Lizums
16. MaurmanisEdgarsVT (tautas klase)ikskile
17. MellisJānisVT (tautas klase)isk ZB FizkultūraOgre
18. PērkumsIvarsVT (tautas klase)Sigulda
19. PētersonsJānisVT (tautas klase)A/SRīga
20. RudzītisGuntarsVT (tautas klase)
21. SlaideMontaS15Baldones LauvasRīga
22. StelpsNormundsVT (tautas klase)Dārziņi 1Rīga
23. StelpsOlafsVT (tautas klase)Dārziņi 1Rīga
24. StrazdsIgorsVT (tautas klase)BauskaBauska
25. ToporovsEdvīnsVT (tautas klase)#Go Hard Or Go HomeRīga
26. ViļumsRobertsVT (tautas klase)PārogrePārogre
27. ZandersVilnisV60navRīga

Ģimeņu distance 16 km

Npk. UzvārdsVārdsGrupaKomandaPilsēta 
1. HarkinsĢirtsV12Vidzemes Mērnieks - Dako ZiemeļvidzemeGaujiena
2. MalvessInesisVTGBirzgales pagasts
3. SlaideLailaS12Baldones LauvasRīga
4. StrazdsAlensVTGBauskaBauska
5. UpenieksGundarsVTGSPORTLATRīga

Bērnu distance

Npk. UzvārdsVārdsGrupaKomandaPilsēta 
1. BaltpurviņaRūtaSB2Salaspils
2. BarabanovsTimursVB2Saurieši
3. BerķisRenāraVB2Ikšķile
4. BernātsRalfsVB1RiteņvasaraRīga
5. Ermanis-MarčenkoAlensVB1Motosports Racing TeamRīga
6. HarkinsArtisVB2Vidzemes Mērnieks - Dako ZiemeļvidzemeGAUJIENA
7. JansoneKatrīnaSB2MoriciIkšķile
8. JansonsRūdolfsVB1MoriciIkšķile
9. KalniņaIevaSB3Gulbene
10. KalniņšOskarsVB3Gulbene
11. LejaBeatriseSB2Ogre
12. LejaViktorijaSB1Ogre
13. PlukseJustīneSB2KittySalaspils Novads
14. SivakovaNikolaSB2Ogre
15. SlaideEmīlijaSB3Baldones LauvasRīga
16. SlaideRalfsVB1Baldones LauvasRīga

Kopā pieteikušies: 59



Sportlat lojalitātes CashBack karte