Sacensību video

Skatīt visus video

Šodienas jubilāri

Sportlat lojalitātes CashBack karte
Laika eksperti
Bigbank Skrien Latvija 2018

Statistika

eXTReMe Tracker

MTB velobrauciens Ogre - Ikšķile 2017 | Saraksts

Maratons 48 km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Actiņa LīgaS30ELKOR
Rīga
2.  Aleksejevs LeonīdsV50Fans
Rīga
3.  Andrejevs MareksV40IMBRC
Cēsis
4.  Andrijanovs ReinisV20Ikšķile Velo
Rīga
5.  Ankravs JānisV40ELKOR
Mārupe
6.  Ansulis AndisV40RK Liepāja
Grobiņa
7.  Antone AnitaS20Baldones velokomanda
Baldone
8.  Apinis OskarsV30ASK PATRIA MTB
Rīga
9.  Asins GatisV30ELKOR
Riga
10.  Avotiņš JānisV30PATRIA BOTTECCHIA
Rīga
11.  Baltacis KārlisV20PATRIA BOTTECCHIA
Carnikava
12.  Barzilova MarinaS30Belo Cycliyng Project
Riga
13.  Bazevičs JānisV40Kombucha.lv/Bikram Yoga
Rīga
14.  Berners UldisV50Hawaii Express
riga
15.  Birkants ViestursV50Rīga
16.  Bramanis MārtiņšV30Ogre/ Nesēdi mājās
Ogre
17.  Brics RaimondsV30MySport Veikals
Pļaviņas
18.  Brigmanis EdgarsV30Baldones velokomanda
Baldone
19.  Cholščevnikov AndrejV50Vilnius
20.  Daškins ArtjomsV20ELKOR
Riga
21.  Dzalbs GunārsV40Hawaii Express Filter
Olaine
22.  Eaton JonathanV30IMBRC
Tallaght
23.  Fišers ReinisV20Engures sportam
Rīga
24.  Fūrmane MadaraS20Kombucha.lv/Bikram Yoga
Valmiera
25.  Gagainis IntarsV40Baldones velokomanda
Baldone
26.  Gailītis MārtiņšV30Ogre/ Nesēdi mājās
Ogre
27.  Galibeckis JurisV40SPARS
Madona
28.  Gauja ŽanisV40Baldones velokomanda
Baldone
29.  Gulbis DainisV50Rīga
30.  Gulmanis MārisV30ELKOR
Rīga
31.  Jakovels GintsV30KS Sporta klubs
Rīga
32.  Jaunslaviete KatrīnaS20Zilie kurmji/ ZZK
Riga
33.  Jaunslavietis JēkabsV20Zilie kurmji/ Ebike Machine
KOKŠI
34.  Jukšinskis AlēnsV30Jēkabpils
35.  Juršēvičs ReinisV20MTB Priekuļi
Cēsis
36.  Kaimiņš KristapsV30Jaunogre
Ogre
37.  Kalveits ArtisV30Ikšķiles Velo
Rīga
38.  Kampāns KārlisV20Ogre/Nesēdi mājās
Ķegums
39.  Kancers KristapsV30PATRIA BOTTECCHIA
Rīga
40.  Kaņepējs DzintarsV40Virši-A
41.  Kapralovs AleksandrsV50Velo+
Rīga
42.  Karlsons AndrisV40KFC team
Ulbroka
43.  Krastiņš JānisV30SUBARU AD REM Auto MTB
ROPAŽI
44.  Krasts AigarsV50NN Sporta Klubs
Ulbroka
45.  Krūmiņa AnastasijaS20BeloCyclingProject
Rīga
46.  Ļubickis SergejsV50ELKOR
Rīga
47.  Meņģelsons AnrijsV30Jūrmala
48.  Mihailovskis JevgēnijsV40Hawaii Express Filter
Salacgrīva
49.  Mihelsons ValtsV50EMU Mālpils sporta klubs
Mālpils novads
50.  Mūrnieks ĢirtsV30Hawaii Express Filter
Salaspils
51.  Natalevičius PauliusV20FOCUS Vilnius
LTU
52.  Nerugals ViktorsV30Zilie kurmji/ ebike Machine
Rīga
53.  Norītis DainisV50Ikšķile
54.  Noritis ReinisV30Ikšķile
55.  Osītis DzintarsV40Priekuļi
56.  Ozola LāsmaV20PATRIA BOTTECCHIA
Rīga
57.  Paksis AtisV30Hawaii Express Filter
Rīga
58.  Peslaks EdmundsV50Ikšķile Velo
Ikskile
59.  Pitkēvičs VoldemārsV40SUBARU AD REM Auto MTB komanda
Suntaži
60.  Pivors ArmandsV30Ogre/ Nesēdi mājās
Ogre
61.  Platacis JānisV30Ikšķile velo
Ikšķile
62.  Purniņš LaurisV30MySport Veikals
Rīga
63.  Remeika ArtūrasV30JOKERS- SANTA MONICA NETWORKS
Vilnius
64.  Ribulis AndrisV40DREMEL
Dzelmes
65.  Rodionovs SergejsV50ĀdažiVelo(
Carnikava
66.  Rubiks JānisV20Sportlife.lv
Valmiera
67.  Rubins SergejsV30Salaspils
68.  Rutkovska ZandaS30ĀdažiVelo
Rīga
69.  Rutkups JānisV50LiVelo/ZeltaZeme
Talsi
70.  Saulītis OskarsV30SUBARU AD REM Auto MTB komanda
Sigulda
71.  Savčenko AndrejsV40SUBARU AD REM Auto MTB komanda
Ogre
72.  Silins GatisV30ELKOR
Riga
73.  Sinagins IļjaV30Ikšķile Velo
Ikšķile
74.  Sisolatins ArtursV30Belo Cycling Project
Rīga
75.  Skrastiņš RihardsV30PATRIA BOTTECCHIA
Rīga
76.  Sniķers LaurisV50Tandēms Dobele
Dobele
77.  Snipke PaulisV30Baloži
78.  Strauss AivarsV50EMU Mālpils sporta klubs
Malpils Novads
79.  Strazdiņš RegoV50Hawaii Express Filter
Līgatne
80.  Šarākovs RenārsV40Zilie kurmji/ Ebike/Machine
Saulkrasti
81.  Šmaukstelis AndrisV30Velotrenini.lv/sufferfest
Ikskile
82.  Šmits IlgvarsV30Pēdu nav
Ērģeme
83.  Terinks RaivisV40Ikšķile Velo
Ikškile
84.  Uļģis JurisV50individuāli
Ikšķile
85.  Zils RaivoV30Ogre/ Nesēdi mājās
Ogre
86.  Zīmelis RaivisV40MySport Veikals
Sigulda

Pusmaratons 32 km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Ābele AinārsVT (tautas klase)Rīga
2.  Aksenoks KasparsVT (tautas klase)CSDD
Riga
3.  Antonovs MārisVT (tautas klase)Rīga
4.  Apsītis UldisVT (tautas klase)Fjord Software
Tīnūži
5.  Arklons GuntarsVT (tautas klase)Ogre/ Nesēdi mājās
Ogre
6.  Armans AustrisVT (tautas klase)Sigulda
7.  Artjuhs DmitrijsVT (tautas klase)West Side
Ikskile
8.  Bautris JānisVT (tautas klase)Black Label
Rīga
9.  Beitāns Mārcis-KlāvsV15SnowFeel
Stopiņu novads
10.  Berzins JurisVT (tautas klase)Ligatne
11.  Bērziņš AtisVT (tautas klase)Ikšķile Velo
Ikšķile
12.  Besere BaibaST (tautas klase)Belo Cycling Project
Olaines novads
13.  Beseris JānisVT (tautas klase)Belo Cycling Project
Olaines novads
14.  Bitko SanitaST (tautas klase)Briedis Bedrē Brikšķināja
Ogre
15.  Blumbergs JustsVT (tautas klase)Ikšķile
16.  Bojans NormundsV16Limbaži
17.  Boļšis NiklāvsV16Ķnss
Ķekava
18.  Bormanis MārisVT (tautas klase)Trīs lodītes
Rīga
19.  Brigmane ElīnaST (tautas klase)Baldones velokomanda
Baldone
20.  Buks MintautsV60Sigulda
21.  Celmiņa AstrīdaS50Velotreniņi.lv B team
Rīga
22.  Ceļmillere-Ice LauraST (tautas klase)Vidzemes Mērnieks- Dako Ziemeļvidzeme
Gaujiena
23.  Cvetkovs NiklāvsV16Bauska
24.  Čākurs AldisVT (tautas klase)sigulda
25.  Dambergs RaivisVT (tautas klase)Ozolnieki
26.  Dreimanis MonvīdsVT (tautas klase)Rīga
27.  Dzelmītis MārtiņšVT (tautas klase)POLICISTU VELOBIEDRĪBA
Rīga
28.  Eleksis ElmārsV60Gulbene
Gulbene
29.  Gailis KristapsV15POLICISTU VELOBIEDRĪBA
Rīga
30.  Gailis ZintisVT (tautas klase)POLICISTU VELOBIEDRĪBA
Rīga
31.  Galuza AndrejsVT (tautas klase)Riga
32.  Golmeisters GintsVT (tautas klase)Ikšķile Velo
Ikskile
33.  Golvere RitaS50Twix
Piņķi
34.  Golvers ValērijsVT (tautas klase)twix
Piņķi
35.  Grietēns UldisVT (tautas klase)Ikšķile
36.  Harkina KarīnaS16Vidzemes Mērnieks - Dako Ziemeļvidzeme
Gaujiena
37.  Harkins DzintarsVT (tautas klase)Vidzemes Mērnieks - Dako Ziemeļvidzeme
GAUJIENA
38.  Hramovs ValerijsV60AirTraining group
Rīga
39.  Ibragimovs AbreksV60bauska
40.  Ice AivarsVT (tautas klase)Vidzemes Mērnieks- Dako Ziemeļvidzeme
Gaujiena
41.  Ielejs JānisVT (tautas klase)Virši-A
42.  Ivashin AndreyVT (tautas klase)Vālodzes
43.  Jirgens RobertsV16Ķekavas novada sporta skola/Ikšķile Velo
Ogre
44.  Judeiks AinārsVT (tautas klase)Rīga
45.  Jurēvičs MārisVT (tautas klase)Rīgas pašvaldības policija
Rīga
46.  Jurgelāns PēterisVT (tautas klase)ikškile velo
salaspils
47.  Kaktins VoldemarsVT (tautas klase)Ķeguma Vāveru kalns
Ķegums
48.  Kalniete RimaS50Rīga
49.  Kalveršs JosifsV60Salaspils Zīriņi
Salaspils
50.  Kārkliņš SentisVT (tautas klase)Vidzemes Mērnieks - Dako Ziemeļvidzeme
Rīga
51.  Kazarevskis KristapsVT (tautas klase)Ogre/ Nesēdi mājās
Ogre
52.  Kažociņa LitaST (tautas klase)Bauska
53.  Kipurs KristapsVT (tautas klase)Ebike Machine
Rīga
54.  Krampe ArmandsVT (tautas klase)LAK 4
Riga
55.  Krasiļščikovs AļeksaVT (tautas klase)MSC
Ogre
56.  Krjukovs EdgarsVT (tautas klase)Bauska
57.  Kudrjavcevs MaksimsVT (tautas klase)Rīga
58.  Lange GatisVT (tautas klase)Riteņvasara
Rīga
59.  Laugale AstraST (tautas klase)Rīga
60.  Lauriņš PēterisVT (tautas klase)ĀdažiVelo
Inčukalns
61.  Lejiņš DzintarsVT (tautas klase)FANS AP-Print
Rīga
62.  Lembergs KristofersVT (tautas klase)POLICISTU VELOBIEDRĪBA
Rīga
63.  Leončiks JānisVT (tautas klase)Rīga
64.  Lisickis AleksandrsVT (tautas klase)I LOVE RUNNING
Rīga
65.  Lubāns AndrisV60Carnikava
66.  Ļesnovs FilipsVT (tautas klase)Rīgas Pašvaldības policija
Rīga
67.  Maigais MaksisVT (tautas klase)pontefract
68.  Martinova ElzaS15Lizums
69.  Martinovs IngarsV16Lizums
70.  Maurmanis EdgarsVT (tautas klase)ikskile
71.  Mellis JānisVT (tautas klase)isk ZB Fizkultūra
Ogre
72.  Meņģelis PēterisVT (tautas klase)Jūrmala
73.  Morovskis LaurisVT (tautas klase)ASK PATRIA MTB
Rīga
74.  Neimanis JānisVT (tautas klase)Engures Sportam
Ogre
75.  Nikolajevs JurijsVT (tautas klase)Ogre
76.  Ozoliņš JānisVT (tautas klase)Fjord Software
Tīnūži
77.  Pakalniņš GatisVT (tautas klase)Tieto Latvia
Rīga
78.  Pērkums IvarsVT (tautas klase)Sigulda
79.  Perts AndrisV60Rīga
80.  Pētersons JānisVT (tautas klase)MTB Talsi
Rīga
81.  Pētersons MārtiņšVT (tautas klase)FANS AP-Print
Rīga
82.  Pivars AndrisV60izturiba.lv
Ogre
83.  Pivars ValdisV15izturiba.lv
Ogre
84.  Pivors ArtūrsVT (tautas klase)Ogre/ Nesēdi mājās
Ogre
85.  Plakanis JānisVT (tautas klase)Skrīveri
86.  Prohorovs RihardsVT (tautas klase)Ogre/ Nesēdi mājās
Ogre
87.  Pūcīte KristaST (tautas klase)Talsi
88.  Reimanis ArkādijsVT (tautas klase)Talsu Biatlona Klubs
Talsi
89.  Reitmanis UldisVT (tautas klase)28Stone
Riga
90.  Reizāns GundarsVT (tautas klase)Virši-A
91.  Rodionova RenāteS15Carnikavas sporta centrs
Carnikava
92.  Romanovskis MārtiņšV15KS Sporta Klubs
Ogre
93.  Rudzītis GuntarsVT (tautas klase)
94.  Rušmanis JānisVT (tautas klase)Virši-A
Rīga
95.  Saukāns DainisVT (tautas klase)Ikšķile
96.  Sauša DiānaS15Belo Cycling Project
Riga
97.  Selga NaurisVT (tautas klase)Hawaii Express
Ogre
98.  Sika SolvitaS50Ikšķile Velo
Ikšķile
99.  Slaide MontaS15Baldones Lauvas
Rīga
100.  Smilktena LeldeST (tautas klase)KS Sporta klubs
Ikšķile
101.  Spiridovska DiānaST (tautas klase)Rīgas Pašvaldības policija
Rīga
102.  Stelps NormundsVT (tautas klase)Dārziņi 1
Rīga
103.  Stelps OlafsVT (tautas klase)Dārziņi 1
Rīga
104.  Strautmanis PēterisVT (tautas klase)Mārupes novads
105.  Strazds IgorsVT (tautas klase)Bauska
Bauska
106.  Sudraba-Kārkliņa IlzeST (tautas klase)Ikšķile
107.  Šeflers MārisVT (tautas klase)Ikšķile
108.  Taubenbergs UldisVT (tautas klase)Rīga
109.  Tauriņš RūdolfsVT (tautas klase)Kombucha.lv/Bikram Yoga
110.  Teivišs JānisVT (tautas klase)FANS AP-Print
Rīga
111.  Tišaņinovs JurisVT (tautas klase)POLICISTU VELOBIEDRĪBA
Rīga
112.  Tkačuks VasilijsVT (tautas klase)Rīga
113.  Tomašs JānisVT (tautas klase)Rīgas pašvaldības policija
Rīga
114.  Toporovs EdvīnsVT (tautas klase)#Go Hard Or Go Home
Rīga
115.  Trapša AndisV16Ogres novads
116.  Trapša ArtisVT (tautas klase)Ogres novads
117.  Trepša IvoVT (tautas klase)Rīga
118.  Trepša MārisVT (tautas klase)Rīga
119.  Upīts MārisVT (tautas klase)Booking group team
Valmiera
120.  Urbanovičs OskarsVT (tautas klase)Ogre/ Nesēdi mājās
Ogre
121.  Vējons JānisV60Rīga
122.  Vilcāns KasparsVT (tautas klase)Ogre
123.  Vilčinskis ArnisVT (tautas klase)Ogre/ Nesēdi mājās
Ogre
124.  Viļums RobertsVT (tautas klase)Vidzemes Mērnieks - Dako Ziemeļvidzeme
Pārogre
125.  Zacepin DmitrijsVT (tautas klase)Riga
126.  Zanders VilnisV60nav
Rīga
127.  Zemarāja IevaST (tautas klase)Rīgas Pašvaldības policija
Rīga
128.  Zemļickis KasparsVT (tautas klase)Sanistal
Rīga
129.  Zonne OskarsVT (tautas klase)Acsaabols
Rīga

Ģimeņu distance 16 km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Aksenoks KristapsVTGCSDD
Riga
2.  Alksne DanaSTGRiteņvasara
Rīga
3.  Ancāne LīnaS12Riteņvasara
Rīga
4.  Ancāns KārlisV12Riteņvasara
Rīga
5.  Ancāns ValdisVTGRiteņvasara
Rīga
6.  Andersons Jēkabs-TomsVTGKS Sporta klubs
Ikšķile
7.  Bleidele DanielaS12Ogre
8.  Brigmane MontaSTGBaldone
9.  Bruševics JānisVTGSkriešanas klubs SALASPILS
Salaspils
10.  Didenko JanaSTGRiga
11.  Eglītis ArmandsVTGKS Sporta klubs
Stopiņu novads
12.  Gubina MarijaS12Dzeguzes
Olaine
13.  Gubins AndrejsVTGDzeguzes
olaine
14.  Harkins ĢirtsV12Vidzemes Mērnieks - Dako Ziemeļvidzeme
Gaujiena
15.  Kalniņš KasparsVTGIkšķile
16.  Kārkliņa ElinaS12KS Sporta klubs
Ikšķile
17.  Kezika AleksandraSTGBaltās vārnas
Salaspils
18.  Kļaviņš PatriksVTGKS Sporta klubs
Ikšķile
19.  Krūmiņa-Zariņa AgijaSTGRiga
20.  Kudlāne VitaSTGVirši-A
21.  Leimanis GuntisVTGTūja
22.  Leimanis MatīssVTGĀdaži
23.  Malvess InesisVTGBirzgales pagasts
24.  Pauriņa DaceSTGTīnūži
25.  Pauriņš UģisVTGTīnūži
26.  Pētersone LeldeSTGRiteņvasara
Rīga
27.  Petrovs RolandsVTGIkšķile
28.  Pitkēvičs ValdemārsVTGSUBARU AD REM Auto MTB
Ogre
29.  Ratnieks ĢirtsVTGOgre/ Nesēdi mājās
Ogre
30.  Rižakova AlinaSTGBaltās vārnas
Rīga
31.  Romanovskis NilsV12Ikšķile Velo
Ikšķile
32.  Romanovskis RaimondsVTGIKŠĶILE
Ikšķile
33.  Saukāne IlzeSTGIkšķile
34.  Saukāns ĢirtsVTGIkšķile
35.  Selga ElēnaS12HAWAII EXPRESS
Ogre
36.  Slaide LailaS12Baldones Lauvas
Rīga
37.  Strazds AlensVTGBauska
Bauska
38.  Sviķe IngaSTGIkšķile
39.  Sviķis IvoVTGIkšķile
40.  Sviķis MatīssVTGIkšķile
41.  Šteinberga AnnaV12IkšķileVelo
Ikšķile
42.  Šteinberga PaulaS12IKšķile
43.  Šteinbergs TomassV12Ikšķile
44.  Tabūns GintsVTGOgre
45.  Teteris GatisVTGSaulkrasti
46.  Tilko MārcisVTGRiteņvasara
Rīga
47.  Tilko Paula-PatrīcijaS12RRS Iļguciems-Riteņvasara
Rīga
48.  Tomsons VladislavsVTGKrustkalni
49.  Upenieks GundarsVTGSPORTLAT
Rīga
50.  Valdberga Diāna-LoteS12Riteņvasara
Olaine
51.  Valdbergs ArmandsVTGRiteņvasara
Olaine
52.  Zaharova OlgaSTGĀdaži
53.  Zariņa Amanda-ReilijaS12Riga
54.  Zvane AneteSTGIkšķile

Bērnu distance

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Ādamsons NiksVB1Ogresgals
2.  Andžāns JēkabsVB1Ogre
3.  Andžāns PēterisVB1Ogre
4.  Apsitis OskarsVB2Fjord Software
Tinuzi
5.  Baltpurviņa RūtaSB2Salaspils
6.  Barabanovs TimursVB2Saurieši
7.  Baumerts Toms-DanielsVB3Baldones riteņbraukšanas nodaļa
Baldone
8.  Beļūna ElīzaSB1Ogre
9.  Berķis RenārsVB2Ikšķile
10.  Bernāts RalfsVB1Riteņvasara
Rīga
11.  Bleidels Jānis-KristapsVB3Ogre
12.  Bokta ElizabeteSB2Nesēdi Mājās
Ogre
13.  Briedis KārlisVB1Burusports Ridley Team
Olaine
14.  Caune PaulaSB1Rīga
15.  Dāboliņa FelicitaSB1Ogre
16.  Dāboliņš KristofersVB2Ogre
17.  Dambergs HaraldsVB2Ozolnieki
18.  Dambergs RobertsVB3Ozolnieki
19.  Ermanis-Marčenko AlensVB1Motosports Racing Team
Rīga
20.  Gailīte PatrīcijaSB2Ogre/ Nesēdi mājās
Ogre
21.  Galuza AleksandrsVB2Riga
22.  Gončarovs DanielsVB1Rīga
23.  Hansons RičardsVB2BELO Cycling Project
Riga
24.  Harkins ArtisVB2Vidzemes Mērnieks - Dako Ziemeļvidzeme
GAUJIENA
25.  Heinrihsons HaraldsVB1Ogresgals
26.  Heinrihsons HugoVB2Ogresgals
27.  Heinrihsons RihardsVB1Ogresgals
28.  Ice MārtiņšVB2Vidzemes mērnieks-Dako ziemeļvidzeme
smiltene
29.  Ielejs MatīssVB2Virši-A
30.  Jansone KatrīnaSB2Morici
Ikšķile
31.  Jansons RūdolfsVB1Morici
Ikšķile
32.  Jubelis KasparsVB3Japāņu cīņu mākslu centrs ''KISHINTAI''
Rīga
33.  Jurēviča IevaSB2Rīgas Pašvaldības policija
Rīga
34.  Kalniņa IevaSB3Gulbene
35.  Kalniņš OskarsVB3Gulbene
36.  Kārkliņš ErnestsVB2KS Sporta klubs
Ikšķile
37.  Ķesteris RobertsVB2Rumaki
Mārupe
38.  Lācis EmīlsVB1iztulkot.lv
Dreiliņi
39.  Lange LaumaSB2Riteņvasara
Rīga
40.  Lange LoteSB1Riteņvasara
Rīga
41.  Laseviča NikoletaSB1Riteņvasara
Rīga
42.  Lasevičs RamilsVB1Riteņvasara
Rīga
43.  Leja BeatriseSB2Ogre
44.  Leja ViktorijaSB1Ogre
45.  Locmelis RenārsVB2ASK PATRIA / Riteņvasara
Rīga
46.  Ločmele PaulaSB1ASK PATRIA / Riteņvasara
Rīga
47.  Meijers PatriksVB1Ogre
48.  Mozga LuīzeSB1Rumaki
Mārupe
49.  Pētersons AlvilsVB3RRS Iļguciems-Riteņvasara
Rīga
50.  Pivore MadaraSB1Ogre/ Nesēdi Mājās
Ogre
51.  Pivors AlvisVB2Ogre/ Nesēdi mājās
Ogre
52.  Platace ElīnaSB2Ikšķile Velo
Ikšķile
53.  Plukse JustīneSB2Kitty
Salaspils Novads
54.  Putviķis Domeniks-PersijsVB1Ogre
55.  Raitgars Ēriks-JānisVB2Riteņvasara
Rīga
56.  Rajeckas JonasVB2Rīga
57.  Ratnieks RalfsVB2Ogre/ Nesēdi Mājās
Ogre
58.  Saukāne Tīna-LuīzeSB3Ikšķile
59.  Serovs ArsenijsVB2Rīga
60.  Siliņš OttoVB1Sporta klubs
Cēsis
61.  Sivakova NikolaSB2Ogre
62.  Slaide EmīlijaSB3Baldones Lauvas
Rīga
63.  Slaide RalfsVB1Baldones Lauvas
Rīga
64.  Štrauhmanis KristersVB2Riteņvasara
Salaspils
65.  Štrauhmanis OskarsVB1Riteņvasara
Salaspils
66.  Teiviša TīnaSB1Riteņvasara
Rīga
67.Valters SproģisVB2Ogre
68.  Vilčinskis KristersVB3Ogre/ Nesēdi mājās
Ogre
69.  Vorslava KateSB1Rīga
70.  Vorslavs RegnārsVB1Rīga
71.  Zālīte AnnikaSB2SS Arkādija
Rīga
72.  Zālīte LoretaSB3SS Arkādija
Rīga
73.  Zālītis JānisVB1Rīga
74.  Zariņa Amēlija-TīnaSB3Rīga
75.  Zils MaratsVB2Ogre/ Nesēdi mājās
Ogre
76.  Zvanis EduardsVB2Ikšķile

Kopā pieteikušies: 345