Sacensību video

Skatīt visus video

Šodienas jubilāri

Laika eksperti
Sportlat lojalitātes CashBack karte
Bigbank Skrien Latvija 2018

Statistika

eXTReMe Tracker

Duatlons, Baltijas kausa posms, Latvijas čempionāts | Saraksts

1km+6km+0,5km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Abramova ĻubomilaF11DTC
Daugavpils
2.  Aleksejevs ElijsM11
3.  Ažusenytė MildaF11Panevėžio triatlono klubas
Panevėžys
4.  Barinovs ValērijsM11DTC
Daugavpils nov. c.Silene
5.  Barzdenyte DeimanteF13
6.  Bula BeāteF11AQUATICS
Dobele
7.  Bulko AndriānsM13AQUATICS
Dobele
8.  Bulko KarolinaF9AQUATICS
Dobele
9.  Dimitrijevs ArtjomsM13
10.  Dūzis KlāvsM9AQUATICS
Dobele
11.  Dūzis KristapsM13AQUATICS
Dobele
12.  Dzene Anna-LindaF13Salgale
Ozolnieku novads
13.  Eihmane LindaF13AQUATICS
Dobele
14.  Freijs ElvinsM13
15.  Janovičs Niks-AkselsM13AQUATICS
Dobele
16.  Jansone BeateF9AQUATICS
Dobele
17.  Kartanaitė SmiltėF13
18.  Kivimets MarianneF13
19.  Kondrašovs IļjaM11
20.  Kübar MartaF13SK Raudmees
Pärnu
21.  Kuroša LīgaF11Daugavpils
22.  Kurošs GuntisM11Daugavpils
23.  Leonidovs ArtjomsM13Daugavpils
24.  Malina SolvitaF13biatlons
Daugavpils
25.  Meijers MiksM11Rīga
26.  Mikulovs FilipsM11Daugavpils BJSS
Daugavpils
27.  Mõtsnik KirkeF11
28.  Orbidāns JaroslavsM9Salgale
Ozolnieku novads
29.  Orbidāns RobertsM11Salgale
Ozolnieku novads
30.  Pētersons MārisM11
31.  Prokopavičius DomasM11
32.  Rimkus KristupasM13
33.  Savitsch Gert-MartinM11Tabasalu Triatloniklubi
Muraste
34.  Savitsch Grete-MariaF13Tabasalu Triatloniklubi
Muraste
35.  Selickis IljaM9Daugavpils
36.  Unzule AnnaF13DTC Jauniba
Daugavpils
37.  Värik Hanna-LiisaF13
38.  Velika UnaF13DTC Jauniba
Daugavpils
39.  Vistiņš RalfsM11
40.  Zilis GļebsM9biatlons
Daugavpils
41.  Zilis IļjaM13
42.  Žigarkovs SebastiansM11DTC Jaunība
Daugavpils

2.5km+12km+1.5km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Apkievičius KasparasM15
2.  Ausmees KristoMO (tautas klase)Meie Liigume Medita
Tartu
3.  Barzdenys MatasM17
4.  Bilevica DarijaF15`DTC Jauniba
Daugavpils
5.  Bolotskis SergejsMO (tautas klase)Daugavpils
6.  Bondarchuk IvanM13
7.  Bondarchuk JelenaFO (tautas klase)
8.  Bondarchuk LeonidMO (tautas klase)
9.  Bondarchuk MariaF15
10.  Buzas VirgilijusM50
11.  Červjakovs PjotrsM60Daugavpils
12.  Čurgelis ValērijsM13DTC
Daugavpils
13.  Danilevica SofijaF17DTC Jauniba
Daugavpils
14.  Gajevskis ArtjomsM17DTC
Daugavpils
15.  Gajevskis VjačeslavsM50DTC Janība
Daugavpils
16.  Golubeva IneseF17
17.  Grigorjevs PāvelsMO (tautas klase)Daugavpils
18.  Jakštas TitasM15Panevėžio triatlono klubas
Panevėžys
19.  Kacs GeorgijsM17DTC Jaunība
Daugavpils
20.  Kanaporis DainiusM17Panevėžio triatlono klubas
Panevėžys
21.  Kartanas TitasM15
22.  Kiseļovs ArtjomsMO (tautas klase)ind.
Daugavpils
23.  Kondrašovs NikitaM15
24.  Kornijenko AleksandrsMO (tautas klase)LiVelo| Zelta zeme
Daugavpils
25.  Kornijenko SandisM15DTC
Daugavpils
26.  Kozlovskis VladislavsMO (tautas klase)
27.  Kroon Ander-MarkusM15Tartu
28.  Kübar EnnM60SK Raudmees
Pärnu
29.  Leitāne DanielaF17AQUATICS
Dobele
30.  Lelle RagnarM17Pärnu
31.  Levickis RaimondsM15
32.  Loktevs ErnestsMO (tautas klase)
33.  Lukšytė KarolinaF17Panevėžio triatlono klubas
Panevėžys
34.  Malina ImantsM15biatlons
Daugavpils
35.  Maļčeva AlisaM15biatlons
Daugavpils
36.  Matjuhins KirilsM17
37.  Mõtsnik KülliFO (tautas klase)
38.  Osipovs NikitaMO (tautas klase)biatlons
Daugavpils
39.  Pancerko ZlataF15Daugavpils novads
Daugavpils novads
40.  Petaška ArmandsM15DTC
Daugavpils
41.  Pinka VoldemārsM70Daugavpils
Daugavpils
42.  Poligalovs AleksejsMO (tautas klase)DTC Jaunība
Daugavpils
43.  Poplavskis AleksandrsM50Preiļi
44.  Prokopavičius LukasM17
45.  Proščinko DanilaM15DTC
Daugavpils
46.  Siliņa LindaF17AQUATICS
Dobele
47.  Stolarovs JurijsM60Daugavpils
48.  Suharževskis MatvejsM15DTC
Valmiera
49.  Tättar AveliFO (tautas klase)Sisekaitseakadeemia
Valga
50.  Tättar KajaFO (tautas klase)Valga
51.  Tumanova NatalijaF15biatlons
Daugavpils
52.  Vaisma AnneFO (tautas klase)Pärnu
53.  Velika UnaF13DTC
Daugavpils
54.  Vorotincevs AleksejsMO (tautas klase)Daugavpils

5km+20km+2.5km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Andrau AnatoliM40
2.  Bogdanovs AustrisMLiVelo/Zelta Zeme
Preiļi
3.  Dombrovskis JurisM40
4.  Dūzis ViestursM19AQUATICS
Dobele
5.  Gokas PovilasM19
6.  Grencbergs ArvisMSK Tērauds
Rīga
7.  Horužonoks EdgarsM19BJC Jaunība
Daugavpils
8.  Ivanovs IngvarsMDTC Jaunība
Daugavpils
9.  Kārklis ĒriksM40NBS
Lielvārde
10.  Kocmarova AnastasijaF19DTC Jauniba
Daugavpils
11.  Leitāne EvitaF40AQUATICS
Dobele
12.  Memļuks EdgarsM19Daugavpils
13.  Pajėda GediminasMF.O.C.U.S running / AplenkSave.lt
Vilnius
14.  Pumputis TitasM
15.  Ranceva AlinaF
16.  Suharževskis SavelijsM19DTC Jaunība
Valmiera
17.  Vasiljevich AleksandrMMinska
18.  Zilis AleksandrsM40

Kopā pieteikušies: 114