Sacensību video

Skatīt visus video

Šodienas jubilāri

Sportlat
Labās mantas

Statistika

eXTReMe Tracker

Duatlons, Baltijas kausa posms, Latvijas čempionāts | Saraksts

1km+6km+0,5km

Npk. UzvārdsVārdsGrupaKomandaPilsēta 
1 KübarMartaF13SK RaudmeesPärnu
2 AbramovaĻubomilaF11DTCDaugavpils
3 KivimetsMarianneF13
4 RimkusKristupasM13
5 BarzdenyteDeimanteF13
6 ProkopavičiusDomasM11
7 KartanaitėSmiltėF13
8 OrbidānsJaroslavsM9SalgaleOzolnieku novads
9 OrbidānsRobertsM11SalgaleOzolnieku novads
10 AžusenytėMildaF11Panevėžio triatlono klubasPanevėžys
11 SavitschGert-MartinM11Tabasalu TriatloniklubiMuraste
12 SavitschGrete-MariaF13Tabasalu TriatloniklubiMuraste
13 ŽigarkovsSebastiansM11DTC JaunībaDaugavpils
14 FreijsElvinsM13
15 MeijersMiksM11Rīga
16 BulaBeāteF11AQUATICSDobele
17 JansoneBeateF9AQUATICSDobele
18 DūzisKlāvsM9AQUATICSDobele
19 DūzisKristapsM13AQUATICSDobele
20 AleksejevsElijsM11
21 VistiņšRalfsM11
22 BulkoAndriānsM13AQUATICSDobele
23 BulkoKarolinaF9AQUATICSDobele
24 EihmaneLindaF13AQUATICSDobele
25 VärikHanna-LiisaF13
26 MõtsnikKirkeF11
27 JanovičsNiks-AkselsM13AQUATICSDobele
28 LeonidovsArtjomsM13Daugavpils
29 PētersonsMārisM11

2.5km+12km+1.5km

Npk. UzvārdsVārdsGrupaKomandaPilsēta 
1 MatjuhinsKirilsM17
2 TättarKajaFO (tautas klase)Valga
3 TättarAveliFO (tautas klase)SisekaitseakadeemiaValga
4 KübarEnnM60SK RaudmeesPärnu
5 LelleRagnarM17Pärnu
6 VaismaAnneFO (tautas klase)Pärnu
7 GajevskisArtjomsM17DTCDaugavpils
8 ProščinkoDanilaM15DTCDaugavpils
9 KornijenkoSandisM15DTCDaugavpils
10 PetaškaArmandsM15DTCDaugavpils
11 KacsGeorgijsM17DTC JaunībaDaugavpils
12 SuharževskisMatvejsM15DTCValmiera
13 DanilevicaSofijaF17DTC JaunibaDaugavpils
14 BolotskisSergejsMO (tautas klase)Daugavpils
15 VelikaUnaF13DTCDaugavpils
16 ČurgelisValērijsM13DTCDaugavpils
17 LevickisRaimondsM15
18 BondarchukIvanM13
19 BondarchukMariaF15
20 KartanasTitasM15
21 BondarchukJelenaFO (tautas klase)
22 GrigorjevsPāvelsMO (tautas klase)Daugavpils
23 BondarchukLeonidMO (tautas klase)
24 JakštasTitasM15Panevėžio triatlono klubasPanevėžys
25 LukšytėKarolinaF17Panevėžio triatlono klubasPanevėžys
26 ProkopavičiusLukasM17
27 KanaporisDainiusM17Panevėžio triatlono klubasPanevėžys
28 BarzdenysMatasM17
29 ApkievičiusKasparasM15
30 LeitāneDanielaF17AQUATICSDobele
31 SiliņaLindaF17AQUATICSDobele
32 KornijenkoAleksandrsMO (tautas klase)LiVelo| Zelta zemeDaugavpils
33 KiseļovsArtjomsMO (tautas klase)ind.Daugavpils
34 KroonAnder-MarkusM15Tartu
35 MõtsnikKülliFO (tautas klase)
36 AusmeesKristoMO (tautas klase)Meie Liigume MeditaTartu
37 GajevskisVjačeslavsM50DTC JanībaDaugavpils
38 StolarovsJurijsM60Daugavpils
39 BuzasVirgilijusM50

5km+20km+2.5km

Npk. UzvārdsVārdsGrupaKomandaPilsēta 
1 HoružonoksEdgarsM19BJC JaunībaDaugavpils
2 SuharževskisSavelijsM19DTC JaunībaValmiera
3 IvanovsIngvarsMDTC JaunībaDaugavpils
4 RancevaAlinaF
5 PumputisTitasM
6 GokasPovilasM19
7 KārklisĒriksM40NBSLielvārde
8 GrencbergsArvisMSK TēraudsRīga
9 DūzisViestursM19AQUATICSDobele
10 LeitāneEvitaF40AQUATICSDobele
11 ZilisAleksandrsM40
12 MemļuksEdgarsM19Daugavpils

Kopā pieteikušies: 80



MTB velobrauciens "Apkārt Burtnieku ezeram"

Sadarbības partneri

LFSLTFLOFLSSLVS

Atbalstītāji

SportlandLabās MantasKvadrumMy lapsLabās balvas