Sacensību video

Skatīt visus video

Šodienas jubilāri

Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

Latvijas Čempionāts Supersprinta distancē | Saraksts

0,05km+2,5km+0,5km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Abramova ĻubomilaF11DTC
Daugavpils
2.  Aleksejevs ElijsM11AQUATICS
Dobele
3.  Antonovs MarksM11Zoorbagan
Carnikava
4.  Apšeniece AnnaF11AQUATICS
Dobele
5.  Apšenieks PaulsM11AQUATICS
Dobele
6.  Barinovs ValērijsM11DTC
Daugavpils
7.  Bula BeāteF11AQUATICS
Dobele
8.  Bulko KarolinaF9AQUATICS
Dobele
9.  Dūzis KlāvsM9AQUATICS
Dobele
10.  Gubina DarjaF9Dzeguzes
Olaine
11.  Gubina MarijaF11Dzeguzes
Olaine
12.  Jansone BeateF9AQUATICS
Dobele
13.  Joja KristapsM9AQUATICS
Dobeles nov.
14.  Jubelis KasparsM9Japāņu cīņu mākslu skola ''KISHINTAI''
Rīga
15.  Leinerts Valters-UnoM9Dobele
16.  Orbidāns JaroslavsM9salgale
Ozolnieku novads
17.  Orbidāns RobertsM11Salgale
Ozolnieku novads
18.  Ozoliņš Artūrs-RičardsM9Dobele
19.  Spriņģe UnaF11Jelgavas novads
20.  Vistiņš RalfsM11AQUATICS

0,125km+5km+1km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Bulko AndriānsM13AQUATICS
Dobele
2.  Dūzis KristapsM13AQUATICS
Dobele
3.  Eihmane LindaF13AQUATICS
Dobele
4.  Freijs ElvinsM13AQUATICS
5.  Janovičs Niks-AkselsM13AQUATICS
Dobele
6.  Karulis JurģisMO (tautas klase)Grobiņa
Grobiņa
7.  Keršulis VitautsMO (tautas klase)Team GuruX
Riga
8.  Kivlāns MaksimsMO (tautas klase)Rīga
9.  Kļaveniece AigaFO (tautas klase)Liepāja
10.  Poiša IvetaFO (tautas klase)Jelgava
11.  Raimundo AndreMO (tautas klase)TeamGuruX
Riga
12.  Slobodjans MitrofansMO (tautas klase)Rīga
13.  Velika UnaF13DTC
Daugavpils

0,375km+10km+2,5km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Alsbergs DāvisMFILTER
Rīga
2.  Antonovs AndrejsMZoorbagan
Carnikava
3.  Aulika InetaF50SPORTLAT
Rīga
4.  Balmaks ReinisMBKUS/BSF
Riga
5.  Brahmanis ArtūrsMIronman.lv
Rīga
6.  Bruņiniece AlvīneF17Valmiera
7.  Bušs KrišjānisMCOBALT
Rīga
8.  Danilevica SofijaF17DTC Jauniba
Daugavpils
9.Darija BilevicaF15DTC Jauniba
Daugavpils
10.  Dāvidnieks ArtisMEMU Mālpils sporta klubs
Rīga
11.  Dūzis ViestursM19AQUATICS
Dobele
12.  Ebels IlgvarsM40Reir Dobele
Mārupe
13.  Egle EdgarsMBKUS / BSF
Ādaži
14.  Erts EdgarsM40Nacionālā Aizsardzības akadēmija
Vācu Kalni
15.  Evertovskis KārlisMGlaive.pro
Rīga
16.  Fortiņš GuntisMRiga
17.  Gajevskis ArtjomsM17DTC
Daugavpils
18.  Grencbergs ArvisMSK Tērauds
Rīga
19.  Horužonoks EdgarsM19DTC
Daugavpils
20.  Jankovskis TomsMLB
Ropažu novads, Zaķumuiža
21.  Jurgensons Matīss-TomsM15FILTER
Ogre
22.  Kaģis DanielsMCepaks
Ventspils
23.  Kalnups ArnisM40Garkalnes novads
24.  Kalnups ArtūrsM19Ikšķile
25.  Kalvāns ZigmārsM19Piramida Triathlon Club
Jūrmala
26.  Kornijenko SandisM15DTC Jaunība
daugavpils
27.  Leitāne DanielaF17AQUATICS
Dobele
28.  Leitāns TonijsM40Aquatics
Dobele
29.  Liepa ArtūrsM15Carnikavas sporta centrs
Kalngale
30.  Liepa MārisM40Carnikavas sporta centrs
Kalngale
31.  Limanāns AndrisMSK Biksti
Dobele
32.  Ločmelis AigarsM40Valmiera
33.  Mednis VilisM60individuāli
Smiltene
34.  Mestere ElzaFPiramida Triathlon Club
Jelgava
35.  Mežulis AnsisM40Jūrmalas skrējēju klubs
Jūrmala
36.Natalija PildikaF19DTC Jauniba
Daugavpils
37.  Ozola Patrīcija-AgneseF19AQUATICS
Rīga
38.  Petaška ArmandsM15DTC
Daugavpils
39.  Pikšēns TomsM50Mārupes nov.
Mārupe
40.  Proščinko DanilaM15DTC
Daugavpils
41.  Reimanis ArkādijsM40Sigulda
42.  Riekstiņš EdgarsMDobeles novads Bēne
43.  Rožkalne DiānaF40Filter
Rīga
44.Semjonovs AmndrejsMThe House
Rīga
45.  Serovs AleksandrsMRīga
46.  Siliņa LindaF17AQUATICS
Dobele
47.  Stalberga MegijaF19Valmieras Bērnu Sporta Skola
Valmiera
48.  Suharževskis MatvejsM15DTC
Valmiera
49.  Šipkovs AgrisM40FILTER
Jūrmala
50.  Ubavičs MarkussM17AQUATICS
DOBELE
51.  Uzols AivarsM50DTC Jaunība
Daugavpils
52.  Užāne IevaF
53.  Užāns TomsM
54.  Zarakovskis EgilsM40Rīga

400m velo+200m skrien

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Abramova StanislavaFB1.Kraslava
2.  Baltpurviņa RūtaFB2.Salaspils
3.Filips ApšenieksMB1.AQUATICS
Dobele
4.  Jansone LauraFB1.AQUATICS
Dobele
5.  Krišānis AleksisMB1.Dobele
6.  Limanāne LuīzeFB1.AQUATICS
Dobele
7.  Lukašēvics AdriansMB2.Dobele
8.  Ozoliņš SandisMB2Dobele
9.  Pisarevs MihailsMB1Sporta klubs Aquatics
Dobele
10.  Riekstiņš RalfsMB1Riekstiņi
Rīga
11.Sproģe TīnaFB2.AQUATICS
Dobele
12.  Stola ElizabeteFB1.DOBELE
13.  Veiss EduardsMB1TRI Jelgava
Jelgava
14.  Veltensone EnijaFB1.Dobele
15.  Vistiņa ViviānaFB1.AQUATICS
Dobele

Kopā pieteikušies: 102



Stafete MIX

Npk.KomandaPilsētaUzvārds Vārds 
1BC Brašie1. Juris Freimanis
2. Raivis Stols
3. Inta Hansone
2BC Ašie1. Māris Fekļistovs
2. Andris Petrovs
3. Dina Leinerte
3BC Knašie1. Līga Knapa
2. Ainārs Brigzna
3. Ēriks Dombrovskis
4Agrolats Group1. Ieva Rozenfelde
2. Solvita Troicka
3. Modra Freimane
Kopā komandas: 4
Daugavpils PM 2018