Sacensību video

Skatīt visus video
Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

Kopvērtējums

21 km10 km5 km
21 km10 km5 km
21 km10 km5 km
Komandu kopvērtējumi

Sacensību saraksts

  • 1. Liepājas pusmaratons (13.04.2019)
  • 2. Daugavpils pusmaratons (05.05.2019)
  • 3. Rēzeknes pusmaratons (01.06.2019)
  • 4. Ventspils Piedzīvojumu parka maratons (16.06.2019)
  • 5. Jelgavas nakts pusmaratons (13.07.2019)
  • 6. Kuldīgas pusmaratons (10.08.2019)
  • 7. Valmieras maratons (15.09.2019)
  • 8. Siguldas pusmaratons (19.10.2019)

SK Tērauds/NIKE

DalībnieksSac. 1Sac. 2Sac. 3Sac. 4Sac. 5Sac. 6Sac. 7Sac. 8
Evita Grencberga9759631000941968964989920
Arnis Ozoliņš941959992994992971945921
Jānis Razgalis97898110001000100010001000-
Krists Siņicins1000986994955971954972993
Jevgēnijs Turkins9901000952996--946970
Jānis Višķers1000999-100010001000--
Roman Hvalonski--9801000----
Edgars Šumskis-----1000991-
Kopā sac.:49434929493849904931493548983804
Kopvērtējums:24737

LīvānuVK/Baltais/Compressport

DalībnieksSac. 1Sac. 2Sac. 3Sac. 4Sac. 5Sac. 6Sac. 7Sac. 8
Karīna Helmane-Soročenkova960100010001000986-10001000
Anatolijs Macuks99799610009971000971930-
Simona-Alise Salmiņa931-------
Jekaterina Sokunova932932-10009299721000-
Ginta Valtere950925956-958933949-
Kitija Valtere9509781000-948953903958
Dmitrijs Serjogins-1000--100099910001000
Rainers Trubačs-908934-934931919887
Kopā sac.:47894899489029974892482848683845
Kopvērtējums:24377

Matisons Runner’s Club / Nike

DalībnieksSac. 1Sac. 2Sac. 3Sac. 4Sac. 5Sac. 6Sac. 7Sac. 8
Aigars Feteris957957987988980957949925
Gundega Heidingere928970--97610001000928
Gunta Holštroma961951990-985963940891
Ināra Lūse916903934-879-905875
Flavio Nunes937858932936926-918915
Aigars Matisons-803901892871864884872
Lelde Neimande-972-9211000940876972
Ilona Marhele---100010001000952985
Kārlis Vīksne----9529371000954
Reinis Hartmanis-----99210001000
Kopā sac.:46994753474447374941491249014836
Kopvērtējums:24343

SK TĒRAUDS-1

DalībnieksSac. 1Sac. 2Sac. 3Sac. 4Sac. 5Sac. 6Sac. 7Sac. 8
Dace Almane-976----9911000
Valdis Aņikejevs950933907881932889-915
Mihails Golubevs868873890912880847878875
Sanita Laicāne863879930877-915898892
Santa Matule-875-957954936-953
Jānis Mūrnieks958942938935971944964951
Kristiāns Upenieks916937968972991916927898
Gundega Vancāne912883900944947-921942
John Volkenandt-952-974--920-
Kopā sac.:46044680463347824743455847234721
Kopvērtējums:23649

PATRIA SPORTLAND

DalībnieksSac. 1Sac. 2Sac. 3Sac. 4Sac. 5Sac. 6Sac. 7Sac. 8
Kristaps Bērziņš981944974979962928985977
Rasma Čoiča901-978--946--
Dāvids Francs883913-913----
Klinta Lauska-957-973956989915965
Jānis Mežiels984984970886-957946-
Arnis Paškevičs899872907901924839-856
Dainis Stepe873-929-966884930-
Edgars Apinis-851852---847838
Sergejs Ļeta----877--580
Guntis Māliņš-------901
Kopā sac.:46484670470346524685470446234537
Kopvērtējums:23414

MARATONA KLUBS/Kurzemes radio

DalībnieksSac. 1Sac. 2Sac. 3Sac. 4Sac. 5Sac. 6Sac. 7Sac. 8
Andis Dēze940929-909573---
Madara Frēliha921--931954--889
Anatoly Kazakov875856799-801823-790
Artūrs-Niklāvs Medveds10001000------
Ieva Pūpola--843843830796817800
Iveta Pūpola847-882863848887842886
Natalja Kan-964952977876-983926
Valdis Ņilovs907848908939885825866880
Māris Pakārklis847-881841881858859-
Grigorii Mukhin----891923919929
Kopā sac.:46434597446645444487431644694430
Kopvērtējums:22740

Jelgavas Sporta servisa centrs

DalībnieksSac. 1Sac. 2Sac. 3Sac. 4Sac. 5Sac. 6Sac. 7Sac. 8
Oskars Blaus851885835-867---
Salvis Brasavs847824804834-792804842
Daiga Dābola880876878-875857-845
Anastasija Geraseva953932-916965951--
Raitis Kraslovskis926-------
Ilze Sermolīte816829864846864858807806
Edgars Simanovičs--------
Oskars Stāmers925862908902862836850867
Endijs Titomers----929941952904
Kopā sac.:45354384428934984498444334134264
Kopvērtējums:22149

LīvānuVK

DalībnieksSac. 1Sac. 2Sac. 3Sac. 4Sac. 5Sac. 6Sac. 7Sac. 8
Andrejs Bondarevs834857843839861862862844
Andris Dudels791761792782763---
Raitis Grablovskis907903-868----
Romans Ščugarevs683646--703720--
Mārīte Vilcāne756738754-742-715-
Daniils Blats-693692706727715--
Arvils Bušmanis-822807--791776786
Valērijs Šakelis-881---797--
Pēteris Trubačs-861855-859832828-
Mārtiņš Babkins--845875855877881868
Kopā sac.:39714263414240704080408333472498
Kopvērtējums:20638

SK TĒRAUDS-2

DalībnieksSac. 1Sac. 2Sac. 3Sac. 4Sac. 5Sac. 6Sac. 7Sac. 8
Valerijs Bairaševskis---768798---
Emīls Broks---728791760--
Vitālijs Čibisovs874844-884894-776-
Jānis Kapustāns834811-752786-785799
Krišjānis-Kristaps Kapustāns726738-757720736740727
Kārlis Liepkauls-725767761707761766779
Ilze Rēdere--812-843828817818
Anete Upeniece853-812908918818800862
Normunds Upenieks--802801-763805809
Māris Meļķis-812834803834806826832
Kopā sac.:32873930402741644196397640334120
Kopvērtējums:20540

FOLKMAŅI

DalībnieksSac. 1Sac. 2Sac. 3Sac. 4Sac. 5Sac. 6Sac. 7Sac. 8
Kristaps-Ansis Balandiņš750740-29293---
Ainārs Belovs784756803781793760734684
Anita Fišere720739-731596713-698
Ģirts Fišers758767736768746775751733
Rūdolfs Fišers806815834841846766827-
Aira Jaunzare-653665670639632633608
Juris Redisons842800817827810787803815
Tomass Redisons730713772800791787764744
Emīlija Upmale867870-850907900-836
Elīza Viekale-Gasjūne706740745767797743774772
Kopā sac.:40574008396240994153401539193900
Kopvērtējums:20332

LUDZA

DalībnieksSac. 1Sac. 2Sac. 3Sac. 4Sac. 5Sac. 6Sac. 7Sac. 8
Maruta Guitāne723724737728735--748
Jelizaveta Haindrava812808829808841-747819
Ruslans Kļaviņš736777763746539-741723
Andris Kozačkovs807826808796820-774782
Tatjana Kuzņecova788793840802815-828786
Nikolajs Petrovs799759744768718-524556
Māris Punculis741-716772771-692717
Endijs Romanovs682725789752808-692-
Kopā sac.:39473928400339464055030903858
Kopvērtējums:19879

Daugavpils Runners

DalībnieksSac. 1Sac. 2Sac. 3Sac. 4Sac. 5Sac. 6Sac. 7Sac. 8
Alise Griķe577557644655574617607612
Amanda Griķe755752624816823819752773
Jānis Griķis671636724705740714695686
Renārs Leiskins796800-849778-817791
Renārs Vasiļjevs730720731703744706695780
Evelīna Vasiļjeva746741731717738746660740
Dana Rimvide-Mickeviča-742766-761-781738
Aleksandrs Raščevskis--776853873868885899
Kopā sac.:36983671372839403979385339303983
Kopvērtējums:19685

MARATONA KLUBS/Viesnīca-Vecais Pasts

DalībnieksSac. 1Sac. 2Sac. 3Sac. 4Sac. 5Sac. 6Sac. 7Sac. 8
Jānis Ābols701745785742785698700781
Aino Gošs812834-794802769757760
Artūrs Jansons793819800800756775773727
Didzis Kalniņš733742--727-695727
Raivo Liekmanis750793794846804767732-
Rainers Meiers706--698701669722678
Madara Pūpola761-760786801750739716
Maija Pūpola742728667695750760811754
Gatis Štulbergs757776759650-674787768
Ruslans Šuļga756726-703755748771-
Kopā sac.:38793967389839683948381938993779
Kopvērtējums:19680

Žolneroviča skriešanas klubs/ Niedrāji MR

DalībnieksSac. 1Sac. 2Sac. 3Sac. 4Sac. 5Sac. 6Sac. 7Sac. 8
Jeļena Ābele946-993-960---
Māris Ābele958918940961902865--
Armands Bušs929881-887913---
Kaspars Gulbis842-839-----
Kristaps Kaimiņš--------
Renārs Roze942950978984986990970944
Inna Žolneroviča976-------
Valērijs Žolnerovičs--1000----987
Kopā sac.:4751274947502832376118559701931
Kopvērtējums:18843

AIZKRAUKLE

DalībnieksSac. 1Sac. 2Sac. 3Sac. 4Sac. 5Sac. 6Sac. 7Sac. 8
Ainis Kanaviņš--791774-769510-
Ainārs Kvedaravičs---579-557--
Normunds Laucis---508-379-675
Gunita Miķelsone--827769-721603440
Angelika Panteļejeva--726709711715709672
Aigars Rublis--810769-645-735
Dzintra Skārda--782780717785832767
Ivita Šale--382779-787813-
Emīls Šals--323649-557556571
Inga Ziediņa--705----629
Kopā sac.:00393638111428361935132748
Kopvērtējums:17627

Limbaži SKRIEN

DalībnieksSac. 1Sac. 2Sac. 3Sac. 4Sac. 5Sac. 6Sac. 7Sac. 8
Agnija Ādamsone813803829804840854878846
Jēkabs Ādamsons592599649652636623-596
Māris Ādamsons744719783773791794766770
Gatis Lozbergs681722714677-728697700
Ainārs Straubergs723705708728720712731697
Kopā sac.:35533548297529572987308830723609
Kopvērtējums:16870

SK Ozolnieki

DalībnieksSac. 1Sac. 2Sac. 3Sac. 4Sac. 5Sac. 6Sac. 7Sac. 8
Oskars Freimanis-427360424-296396414
Guna Grosa643589662667655634--
Dace Kovaļevska708724757727780787762-
Jānis Marčinkus635615596555626604561613
Ādolfs Mičulis--------
Andis Pāže581554574557550540518504
Ilze Pelēce556528556-567557524514
Jānis Sondors765701--652---
Dainis Upenieks695708717710736710708731
Ainārs Gudēvics631---571564--
Kopā sac.:34463337330632163449329930732776
Kopvērtējums:16837

SK Metroons/Nike

DalībnieksSac. 1Sac. 2Sac. 3Sac. 4Sac. 5Sac. 6Sac. 7Sac. 8
Andris Aščuks879--881867-853-
Maksims Bogdanovs902--921918898900-
Līga Girgensone1000-------
Līga Jansone970--10001000917929930
Sergejs Trokmanis898--910907908--
Amanda Valtasa10001000---100010001000
Kopā sac.:38721000028313692282528291930
Kopvērtējums:16049

SK Ozolnieki-2

DalībnieksSac. 1Sac. 2Sac. 3Sac. 4Sac. 5Sac. 6Sac. 7Sac. 8
Aleksandrs Daukste371370-365377359-337
Erita Kalniņa579560560512570557-552
Santa Lorence663645661665-459450478
Romualds Minickis528549-464563582-337
Arvīds Tareila450456-422390-414428
Arnis Vērmels493--528434-509-
Kopā sac.:22632210122125911957159813731795
Kopvērtējums:10816
Sportlat lojalitātes CashBack karte