Sacensību video

Skatīt visus video
Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

Informācija par "Skrien Latvija 10. sezona" turpinājumu 2022. gadā

 

"Skrien Latvija 10. sezona" skrējienu posmus, kurus valstī noteikto ierobežojumu dēļ 2021. gadā nebija iespējams organizēt, turpina īstenot 2022. gadā, kā arī turpinās iesāktā individuālā un komandu kopvērtējuma balvu izcīņa.

 

Visiem dalībniekiem, kuri bija reģistrējušies uz tiem seriāla posmiem, kuri 2021. gadā nevarēja notikt, dalība tiek pārcelta uz šiem pašiem posmiem 2022. gadā.

 

Visi "Skrien Latvija 10. sezona" abonementi, kuri tika iegādādi 2021. gada sezonai, ir derīgi pilnā apjomā arī 2022. gadā, ar tādiem pašiem notiekumiem kā bija paredzēts tos iegādājoties - derīgi jebkuram 2022. gada posmam, jebkurai distancei, izņemot maratona 42,195km distanci Ventspils maratonā, kurai jāreģistrējas un jāapmaksā atsevišķi.

 

Katram "Skrien Latvija 10. sezona" 2021./2022. gada abonementa īpašniekam uz reģistrācijā norādīto tālruņa numuru ir nosūtīts individuāliais dalības aktivizācijas kods, kurš dod iespēju reģistrēties jebkurā jums vēlamajā posmā un distancē, ar jau iepriekšminētajiem noteikumiem. Kā arī katram abonementa īpašniekam e-pastā nosūtīta šīs sezonas koda lietošanas instrukcija, kura lielai daļai no Jums jau ir pazīstama reģistrējoties pagājušajā gadā.