Sacensību video

Skatīt visus video
Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

Ziņas

11. Valmieras maratons jau šajā nedēļas nogalē

11. Valmieras maratons jau šajā nedēļas nogalē
13.09.2017

Jau šonedēļ, 17.septembrī Valmierā tiks dots starts 11. Valmieras maratonam. Ar startu pilsētas centrā un samazinātu  apļu skaitu maratonistiem un pusmaratonistiem.

            Valmieras maratons ir nozīmīgs sporta notikums Latvijas un Valmieras sporta dzīvē. Maratons piedzīvojis, ka šķērsojot finiša līniju sportists A.Rumbenieks bildina savu topošo sievu. Valmieras maratonā startē sportisti no daudzām pasaules valstīm.

            Pagājušajā gadā Valmieras maratons kļuva pazīstams visā Eiropā ar to, ka startēja un finišēja 92 gadus vecais Visvaldis Lācis, kurš pirmo reizi startēja maratona distancē, un uzrādīja laiku, kas uz šo brīdi ir labākais rezultāts attiecīgajā vecuma grupā Eiropā . Pateicoties šim startam Visvaldis un Valmieras maratons kļuvis atpazīstamāks un šogad. V.Lācis startēs lielajā Berlīnes maratonā. Visvaldis nesīs Latvijas valsts un Valmieras pilsētas vārdu pasaulē.

            Valmieras maratonā pirmo reizi kā klubs  startēs jaunizveidotajais Aigara Matisona sporta klubs no Piltenes „ Matisons Runner’s Club „.

            Šogad Valmieras maratons būs nozīmīgs sportistam Valērijam Jegorovam, kurš izvēlējies savu 100. maratonu noskriet tieši Valmierā.  Savu pirmo maratonu Valērijs noskrējis tālajā 1987. gadā Jūrmalā un viņa labākais rezultāts maratona distancē 2:57,45. Valērijs šogad svinēs savu 55 gadu jubileju.

Valmieras maratons lepojas ar šādiem faktiem un dalībniekam, un aicina ikvienu piedalīties Valmieras maratonā. Izvēlies kādu no distancēm (42km; 21km; 10,55km; 6,2 km ; bērnu skrējiens vai  7,5km nūjošana) un piesakies!

Ar sacensību trases shēmām var iepazīties ŠEIT          

Valmieras maratons ir Bigbank Skrien Latvija 7. posms un to organizē biedrība Sportlat sadarbībā ar Valmieras Domi un atbalstītājiem.

            Tiekamies Valmierā šo svētdien, starts maratonam un pusmaratonam 9:00 – vairāk informācijas www.sportlat.lv

Komentāri

Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji