Sacensību video

Skatīt visus video
Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

Ziņas

“Ezerkauliņi” izaicina Salaspils pusmaratona skrējējus, piedāvājot balvā 100 kg svaiguma!

“Ezerkauliņi” izaicina Salaspils pusmaratona skrējējus, piedāvājot balvā 100 kg svaiguma!
15.05.2017

Jau šo sestdien, 20.maijā vairāk nekā pustūkstotis dalībnieku piedalīsies Ezerkauliņu Salaspils pusmaratonā, kura laikā Salaspils pilsēta pārvērtīsies par trasi Latvijas labākajiem skrējējiem. Pasākuma atbalstītājs “Ezerkauliņi” izaicina Latvijas ātrākos skrējējus, piedāvājot balvā 100 kg gurķu ātrākajam skrējējam un ātrākajai skrējējai 21 km distancē.  Savukārt jaunākais pusmaratona distances dalībnieks un vecākais pusmaratonists saņems dāvanā vecumam atbilstošu kilogramu skaitu gurķu.  

 

Aicinām salaspiliešus un pilsētas viesus uzmundrināt skrējējus skrējiena laikā un ar aplausiem sagaidīt finišā arī jaunāko un vecāko skrējēju. Tāpat “Ezerkauliņi” pasākuma laikā parūpēsies par glāzi svaigi spiestas sulas un veselīgām piedevām pie pusdienām.

 

Salaspils pusmaratona patronese Malda Caune stāsta, ka maratonu skrien aptuveni jau 20 gadus. Mans pirmais  42,195 km maratons  notika Tallinā, atceros, ka skrējiena starts tika dots Tallinas vecpilsētā un finišējām Piritā, ieskrienot Svētās Brigitas klosterī. Izbaudīju neaizmirstamus mirkļus, skrējienu gar jūru  un, protams, arī lielu nogurumu pēc 30. kilometra. Bet  protams sapratu, ja tik daudz noskriets  tad skriešu līdz galam, bija grūti! Bet ieraugot tālumā finišu sapratu, ka sāku skaitīt katru noskrieto kilometru un nogurums nedaudz pazūd! Ieskrienot finišā raudāju, jo biju bezgala laimīga.

 

Tā skrēju daudzus gadus tikai lielos maratonus, bija gadi, kuros vasarās noskrēju pat 4 lielos maratonus. Spilgti atceros savu pirmo Rīgas maratonu, kur starts sākās no Brīvības pieminekļa un finišs Daugavas stadionā. Esmu daudz skrējusi Latvijā - Valmierā, Daugavpilī, Kuldīgā un tās bija un ir manas mīļākās maratona trases.

 

Daudz esmu skrējusi ārpus mūsu valsts robežām, kopā ar Latvijas izcilākajiem skrējējiem, piemēram Ņujorkā, Parīzē, Berlīnē, Ottavā, Stambulā un daudz citās skaistās pilsētās. Skriešana ir mans dzīvesveids, kur atgūstu spēkus un Salaspils ir kļuvusi par skrējēju pilsētu.

 

Pirms trim gadiem sapratu, ka pilsētai nepieciešams organizēt pusmaratonu  un  ar lepnumu priecājos, ka tas šogad notiek jau trešo reizi. Dalībnieku skaits ar katru reizi pieaug un Ezerkauliņu pusmaratons  izvērties par lielisku un nozīmīgu sporta notikumu  Salaspils pilsētā.

 Visiem Salaspils pusmaratona dalībniekiem sacensību dienā, uzrādot starta numuru, būs iespēja apmeklēt Salaspils Nacionālo Botānisko dārzu BEZ maksas!

Izmanto iespēju, un piesakies 3.Salaspils pusmaratonam! Uz tikšanos sestdien!

Komentāri

Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji

Sportlat lojalitātes CashBack karte