Sacensību video

Skatīt visus video
Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

Ziņas

Ir sākusies pieteikšanās Rīgas Triatlonam 2017

Ir sākusies pieteikšanās Rīgas Triatlonam 2017
26.04.2017

Ir sākusies pieteikšanās Rīgas Triatlonam 2017

 

Ir sākusies pieteikšanās lielākajam triatlonam Latvijā “Rīgas Triatlons 2017”, kas notiks 2017. gada 13. augustā. Šogad šī sacensības ir īpašas ar to, ka vienlaikus ar Eiropas Triatlona savienības (European triathlon union – ETU) Junioru kausa posmu - 2017 Riga ETU Triathlon Junior European Cup Rīgā norisināsies arī Baltijas Čempionāts triatlonā Sprinta distancē - 2017 Riga ETU Triathlon Baltic Championships.

Kopumā sacensības norisināsies vairāk kā 30 dažādās individuālajās kategorijās un stafetēs.

Šogad sacensības notiks augustā un Eiropas Triatlona federācijas kalendārā ‘mūsu sacensības 2017 Riga ETU Triathlon Junior European Cup ir ļoti labvēlīgā laikā, jo nav citu sacensību šajā laika posmā. Tas liecina par to, ka Rīgā varētu ierasties Eiropas labākie juniora vecuma sportisti. Arī fakts, ka šis būs Baltijas valstu čempionāts (kas dod arī ieskaites punktus ETU reitingā) līdz ar junioriem Latvijā varētu ierasties kuplāks skaits Elites klases sportistu. Tas vien liecina, ka šogad sacensības būs spraigākas un interesantākas kā iepriekšējos gados.

Aicinām izmantot lielisko iespēju pieteikties Rīgas Triatlonā laicīgi (par lētāku cenu), tas dotu iespēju sacensību organizātoriem labāk sagatavoties šīm sacensībām.

 

Sportisku veiksmi vēlot:

Latvijas Triatlona federācija

 

Komentāri

Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji

Vaidavas triatlons