Sacensību video

Skatīt visus video
Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

Ziņas

Latvijas Čempionāts kross triatlonā

Latvijas Čempionāts kross triatlonā
18.08.2017

Latvijas Čempionāts kross triatlonā

    Jau rīt (19.08.2017), Jēkabpils pilsētas teritorijā pie Radžu ūdenskrātuves norisināsies Latvijas Čempionāts kross triatlonā, kas  vienlaikus būs pēdējais posms Latvijas kausa izcīņā.

    2016, gadā par Latvijas čempioniem elites grupā kļuva Viktors Žigarkovs vīriem un Daniela Leitāne sievietēm. Viktors šogad ir paņēmis pauzi triatlonā un tas dod iespējas mūsu pārējiem triatlonistiem. Noteikti par čempiona titulu cīnīsies mūsu juniori - gan Savēlijs Suharževskis, gan Artjoms Gajevkis, kā arī vīriešu elites pārstāvis Artis Dāvidnieks. Dāmu konkurencē cīņa par medaļām ir “nosacīti” vieglāka, bet jāņem vērā, ka viņām ir tieši tāda pati distance. Arī šogad sacensību organizators ‘’DTC Jaunība’’ ir sarūpējusi naudas balvas labākajiem, tas nozīmē, ka trasē notiks bezkompromisu cīņa.

    Sestdien sola lietu uz elites startu savukārt prognozējamā ūdens temperatūra varētu būt ap +21 0 C, kas dod iespēju sportistiem izmantot hidrotērpus.

    Ši ir pēdējā iespēja sportistiem papildināt punktu bagāžu Latvijas kausa izcīņā, kā arī uzlabot savu vietu Latvijas Triatlona federācijas reitingā.

 

Latvijas Triatlona federācija

 

Komentāri

Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji

Valmieras maratons 2019