Sacensību video

Skatīt visus video
Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

Ziņas

Priecāsimies redzēt jūs “Ezerkauliņu” Salaspils pusmaratonā

Priecāsimies redzēt jūs “Ezerkauliņu” Salaspils pusmaratonā
17.05.2017

20.maijā tiks dots starts vairāk nekā pustūkstotim skrējēju, kuri savus spēkus pārbaudīs “Ezerkauliņu” pusmaratona distancēs. Absolūtajā vērtējumā desmit ātrākie vīrieši un sievietes, kuri būs veikuši pusmaratona distanci, saņems naudas balvas. Tāpat balvas saņems “Ezerkauliņu” pusmaratona, “Knauf” skrējiena, “SEB Bankas” skrējiena un “Saulkalne S” bērnu skrējiena dalībnieki visās vecuma grupās.

 

 “Ezerkauliņi” izaicina pusmaratona dalībniekus, piedāvājot balvā 100 kg svaiguma!

Pasākuma atbalstītājs “Ezerkauliņi” izaicina skrējējus, ātrākajam pusmaratonistam un pusmaratonistei  balvā pasniedzot 100 kg svaigu un kraukšķīgu gurķu. Jaunākajam un vecākajam pusmaratona dalībniekam balva būs tik kilogramu smaga, cik skrējējam gadu. Aicinām salaspiliešus un pilsētas viesus uzmundrināt skrējējus un ar aplausiem sagaidīt finišā jaunāko un vecāko dalībnieku. Tāpat “Ezerkauliņi” pasākuma laikā parūpēsies par glāzi svaigi spiestas sulas un veselīgām piedevām pie pusdienām.

 

Silta maltīte - garāko distanču skrējējiem, saldējums- bērniem

Domājot par skrējēju labsajūtu, pusmaratona, 10 km skrējiena un 5 km skrējiena dalībniekiem būs iespēja saņemt siltas pusdienas. Savukārt visi bērnu skrējiena dalībnieki saņems saldējumu. Par dalībnieka enerģijas atjaunošanu rūpēsies “Maxima” un ”Baltais”.

 

Apmeklē Nacionālo botānisko dārzu un Daugavas muzeju!

Visiem Salaspils pusmaratona dalībniekiem, uzrādot skrējēja numuru, 20.maijā būs iespēja apmeklēt botānisko dārzu un Daugavas muzeju bez maksas. Pavasari noteikti var satikt Salaspilī.

 

Radošās darbnīcas

Pēc skrējiena par bērnu radošajām aktivitātēm parūpēsies Salaspils kultūras iestādes.

 

Uzmanību! Būs satiksmes ierobežojumi!

No plkst. 10.30-13.30 būs slēgta satiksme pusmaratona distancē.

Pasākumu rīko: Salaspils sporta nams

Pasākumu atbalsta: “Ezerkauliņi”, “Knauf”, “SEB Banka”, “Saulkalne S”, “Baltais”, “Maxima”.

Komentāri

Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji

Sportlat lojalitātes CashBack karte