Sacensību video

Skatīt visus video
Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

Ziņas

Vaidavas triatlons 2017 – jauna ēra Latvijas triatlona vēsturē

Vaidavas triatlons 2017 – jauna ēra Latvijas triatlona vēsturē
26.05.2017

Šodien tiek uzsākta reģistrācija tradicionālajam Vaidavas triatlonam. Šī gada Vaidavas triatlons būs nozīmīgs, jo pirmo reizi Latvijas vēsturē, sadarbojoties ar biedrību Ironman.lv, Vaidavas triatlona ietvaros tiek organizētas vidējās (Half Ironman) distances sacensības (peldēšana 1,9 km + riteņbraukšana 90 km + skriešana 21 km). Starts plkst.11:00.

90 km veloposma laikā tiks šķērsota Rīga-Valmiera A3 šoseja, izbraucot no Vaidavas ceļa (labais pagrieziens), nogriežoties uz Rubeni. Sacensību dalībnieki tālāk virzīsies pa autoceļu Valmiera-Limbaži virzienā uz Dauguļiem, veiks 3 apļus un atgriezīsies pie Vaidavas ezera.

Vidējā (Half Ironman) distancē būs arī stafešu cīņa. Katru stafetes komandu veido 3 dalībnieki (neatkarīgi no dzimuma un vecuma). Katram dalībniekam ir jāaizpilda savs stafetes etaps: peldēšana 1,9km,  riteņbraukšana 90km, skriešana 21km.

 

Tiem, kas ir tikai ceļā uz vidējās (Half Ironman) distances veikšanu, pieejamas arī citas distances, atkarībā no vecuma grupas un sagatavotības pakāpes -  (peldēšana 0,1 km + braukšana 5 km + skriešana 1 km); (0,25 + 11 + 2); (0,5 + 22 + 4).

Arī bērniem būs iespēja izmēģināt spēkus simboliskā triatlona distancē.

Organizatori lūdz sacensību dalībniekus laicīgi reģistrēties.

Sacensību reģistrācija ŠEIT un sīkāka informācija ŠEIT

Komentāri

Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji

Vaidavas triatlons