Rezultāti Detalizēti rezultāti | PDF formātā | XLS formātāDaugavpils skrējiens “Daugavpils-Mežciems” / 30.09.2017

Kopvērtējums

Rezultāti pa grupām

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaGrupaApļiFinišs
1. IndulisBikšeIB ski clubLejas Jozumi5-VT20:14:31
2. SantisSetkovskisIlūkstes novada SSBebrene5-VTA20:16:35
3. ArtjomsGorjačkoDaugavpils BJSSDaugavpils5-VTA20:16:36
4. DavidsKovalevskisDaugavpilsDaugavpils5-VT20:16:49
5. MareksMeženiksDaugavpils novada sporta skolaDaugavpils5-VTB20:17:16
6. VjačeslavsIvanovsDaugavpils BJSSDaugavpils5-VTA20:17:24
7. ĒvaldsKuļikovsDaugavpils5-VTA20:17:52
9. ErnestsMatjušonoks12. vidusskolaDaugavpils5-VTB20:17:54
8. OļegsOkuņevsDaugavpilsDaugavpils5-VT20:17:54
10. IļjaZilisBiatlonsDaugavpils5-VTB20:18:04
11. VadimsMartinovsLīvānu BJSSLīvāni5-VTA20:18:12
12. EricSandersonLatinsoftDaugavpils5-VT20:18:37
13. ImantsMaļinaBiatlonsDaugavpils5-VTB20:18:49
14. StaņislavsSuveizdaSuveizda ģimene O&SDaugavpils5-VT20:19:10
15. EdgarsGarais12. vidusskolaDaugavpils5-VTB20:19:11
16. SergejsBolotskisDaugavpils5-VT20:19:17
17. VladimirsZamjatins12. vidusskolaDaugavpils5-VTA20:19:30
18. VilmārsSettarovs12. vidusskolaDaugavpils5-VTA20:19:40
19. NikitaBondarevsLīvānu VKLīvāni5-VTB20:19:43
20. RolandsKratovskisJ.Raiņa Daugavpils 6.vsk.Daugavpils5-VTB20:19:54
21. ArtjomsLeonidovsDaugavpils5-VTB20:19:57
22. IļjaKondrašovsBiatlonsDaugavpils5-VTB20:20:02
23. AntonsDrozdovsDaugavpils5-VT20:20:10
24. IlmarsSaulgriezisRīga5-VT20:20:19
25. DanilaAncipanovsDaugavpils5-VTB20:20:27
26. RaimondsLozdaT&DDaugavpils5-VTB20:20:32
27. ArmandsPetaškoDTCDaugavpils5-VTB20:20:38
29. AnželikaParfjonovaBJSSDaugavpils5-STA20:20:52
28. VjačeslavsKrupinsSpars-MKPreili5-VTB20:20:52
30. ĒrikaMatisāneDaugavpils5-STB20:20:54
31. RaivisVaikuls12. vidusskolaDaugavpils5-VTA20:21:00
32. ViktorsStehnovskis-Slavskis10. vskDaugavpils5-VTA20:21:08
33. VitālijsGagunovsDaugavpils BJSSDaugavpils5-VTB20:21:08
34. EdgarsPetkunsDaugvpils5-VT20:21:21
35. ViktorijaPopovičeva12. vidusskolaDaugavpils5-STB20:21:22
36. ZlataPancerkoBiatlonsDaugavpils novads5-STB20:21:25
37. SolvitaMaļinaBiatlonsDaugavpils5-STB20:21:33
38. NikitaAncipanovsDaugavpils5-VTA20:21:49
39. MarijaNovickaDaugavpils BJSSDaugavpils5-STB20:21:50
40. IevaNiķitinaDaugavpils BJSSDaugavpils5-STB20:21:51
41. JurijsDjukovsDTC JaunībaDaugavpils5-VT20:22:03
43. OlegsGauksOK StigaDaugavpils5-VT20:22:05
42. MihailsKonovalovsOK STIGADaugavpils5-VT20:22:05
44. ArtjomsAfanasjevsCentra VidusskolaDaugavpils5-VTA20:22:10
45. VitālijsŽuselisBINITEXDaugavpils5-VT20:22:19
46. DanaRimvide-MickevičaDaugavpils5-ST20:22:21
47. FilipsMikulovsBiatlonsDaugavpils5-VTB20:22:22
48. OlitaSuveizdaDaugavpils5-ST20:22:22
50. AnastasijaKarnilovaDaugavpils novada sporta skolaDaugavpils5-STB20:22:24
49. DenisOkuņevsDaugavpilsDaugavpils5-VTB20:22:24
51. TimursBoronenkoCentra VidusskolaDaugavpils5-VTA20:22:30
52. NikolajsSproģisDaugavpils5-VTB20:22:32
53. EdgarsBabiskoDaugavpils5-VT20:22:33
56. MilānsTihonovičsDaugavpils5-VTB20:22:37
55. UnaVelikaDTC JaunibaDaugavpils5-STB20:22:37
54. VladislavsTihonovičsZS34ArtBNDaugavpils5-VT20:22:37
57. VjačeslavsDedelisOK StigaDaugavpils5-VT20:22:38
58. NikitaAristovsSPARS-MKDaugavpils5-VTB20:22:42
59. DarjaBeļevičaDTC JaunībaDaugavpils5-STB20:22:43
60. JurijsKravčonoksDaugavpilsDaugavpils5-VTA20:22:45
61. LigaKurosaDaugavpils5-STB20:22:50
63. ŅikitaFedotovsJ.Raiņa Daugavpils 6.vsk.Daugavpils5-VTB20:22:55
62. JurisVolikovsJ.Raiņa Daugavpils 6.vsk.Daugavpils5-VTB20:22:55
64. MaksimsČukinsairešanadaugavpils5-VTB20:23:16
65. AleksandrsMinkevičsJ.Raiņa Daugavpils 6.vsk.Daugavpils5-VTB20:23:22
66. NikaMolotkovaDaugavpils5-STB20:23:30
67. ŅikitaAnkudsDaugavpils5-VTB20:23:33
68. MaksimsRoļščikovsDaugavpils5-VTB20:23:33
69. OlegsSizovsJ.Raiņa Daugavpils 6.vsk.Daugavpils5-VTB20:23:41
70. EmīlsKoļesnikovsBiatlonsDaugavpils5-VTB20:23:43
71. ArtjomsDimitrijevsBiatlonsDaugavpils5-VTB20:23:46
72. NataļjaKokinaDaugavpils5-ST20:23:48
73. DaniilsAnenkovs10. vskDaugavpils5-VTB20:23:53
74. InetaSenkāneSwedbankRēzekne5-ST20:23:54
75. LaurisGrudulsDaugavpils5-VT20:23:58
78. SergejsPlaskinsDaugavpils5-VT20:24:00
77. Laura-ViktorijaDūnaIlūkstes novada SSBebrenes pagasts5-STB20:24:00
76. AleksandrsRodčenkoDaugavpils5-VT20:24:00
79. AnastasijaŽeltkovaDaugavpils5-STA20:24:01
80. LudmilaTokarevaDaugavpils5-ST20:24:08
81. JevgeņijsHristaforovsDaugavpils5-VT20:24:19
82. JurijsNovicānsLatgalīšu PrusakiDaugavpils5-VT20:24:19
83. KristīneBabrisDaugavpils5-ST20:24:24
84. SofijaDanilevicaDTC JaunibaDaugavpils5-STA20:24:28
85. RičardsPobjaržins12. vidusskolaDaugavpils5-VTB20:24:29
86. JekaterinaFjodorovaDaugavpils BJSSDaugavpils5-STB20:24:29
87. InaraEšenvaldeSPARS-MKDaugavpils5-ST20:24:30
88. GuntarsŠembelsDaugavpils5-VT20:24:33
89. AlisaIvaņkoDaugavpils5-STA20:24:33
91. MelānijaBorovska12. vidusskolaDaugavpils5-STB20:24:36
90. DianaŅukšaDaugavpils novada sporta skolaNaujenes pagasts5-STB20:24:36
92. ReanaUmbrasaJ.Raiņa Daugavpils 6.vsk.Daugavpils5-STA20:24:41
93. ArianaMaksimovaDaugavpils BJSSDaugavpils5-STB20:24:43
94. RenārsJanuzisDBJSSDaugavpils5-VTB20:24:50
95. AugustsŠembelsDaugavpils5-VTA20:24:50
96. AnastasijaIsajevaOK StigaDaugavpils5-ST20:24:52
97. ElinaSafronovaDaugavpils5-STA20:24:54
98. LindaTruleriga5-ST20:24:55
99. NikitaVasiljevsDaugavpils5-VTB20:24:59
100. OļegsIvanovsSIA Ceram OptecLīvāni5-VT20:25:01
101. JurijsVisockisCentra VidusskolaDaugavpils5-VT20:25:02
102. NikitaBogdanovs10. vskDaugavpils5-VTB20:25:03
103. AnnaMitrofonovaSPARS - MKDaugavpils5-ST20:25:03
104. ŅikitaVasiļjevsJ.Raiņa Daugavpils 6.vsk.Daugavpils5-VTB20:25:06
105. MaksimsVaitjulevičsCentra VidusskolaDaugavpils5-VTA20:25:12
106. EdvīnsVigulsDaugavpils5-VTB20:25:18
107. ArtisFjodorovsIlūkstes novada SSIlūkste5-VTB20:25:23
108. JūlijaDoroščenkoDaugavpils5-ST20:25:25
109. IrinaKokinaDaugavpils5-ST20:25:25
110. RimantsBadins12. vidusskolaDaugavpils5-VTA20:25:30
112. AlīnaLazuko12. vidusskolaDaugavpils5-STA20:25:33
111. NataļjaTumanovaBiatlonsDaugavpils5-STB20:25:33
113. ArinaAleksandrovičaJ.Raiņa Daugavpils 6.vsk.Daugavpils5-STB20:25:38
114. LauraGrigorjeva12. vidusskolaDaugavpils5-STA20:25:41
115. AnastasijaGromiko10. vskDaugavpils5-STA20:25:42
116. JūlijaGromiko10. vskDaugavpils5-STA20:25:42
117. MariahStewartLatinsoftDaugavpils5-ST20:25:42
118. SabinaDanilovaJ,Raiņa 6.vsk.Daugavpils5-STB20:25:44
119. IneseRaciņaDaugavpils5-STA20:25:46
120. TatjanaVerbickadaugavpils5-ST20:25:48
121. ValerijaŠepetovska10. vskDaugavpils5-STA20:25:50
122. PāvelsRogožinsFactory kingzDaugavpils5-VTB20:25:52
123. LeldeKundziņaDaugavpils5-ST20:25:52
124. SantaBigāteJaunsardze/da-marathonIlūkste5-STA20:25:54
125. NadeždaBaranovskaPoļu ģimnāzijaDaugavpils5-STA20:25:58
126. VjačeslavsDjukovsJ.Raiņa Daugavpils 6.vsk.Daugavpils5-VTB20:26:02
127. ValentīnaKudeļkinaSPARS-MKDaugavpils5-STB20:26:03
128. GuntisKurošsDaugavpils5-VTB20:26:08
129. LidijaUnzuleBJC JaunibaDaugavpils5-STB20:26:09
130. ArtisLoginsBalvi5-VT20:26:17
131. IntaKopcovaRiga5-ST20:26:17
132. LarisaSilovaDaugavpils nūjotāju biedrībaDaugavpils5-ST20:26:31
133. MilanaBobiļevaDaugavpils5-STB20:26:33
134. ĒrikaDaukštaBe ActiveDaugavpils5-ST20:26:36
135. JānisGriķisWe love runningDaugavpils5-VT20:26:37
136. AliseGriķeWe love runningDaugavpils5-ST20:26:38
137. AmandaGriķeWe love runningDaugavpils5-STB20:26:38
138. AnastasijaAndrejevaBJSDaugavpils5-STB20:26:44
139. MariaHurynLatinsoftDaugavpils5-ST20:26:55
140. EversSkrimblis12. vidusskolaDaugavpils5-VTB20:27:09
141. BaibaSvoka12. vidusskolaDaugavpils5-STA20:27:09
142. HaraldsSoms12. vidusskolaDaugavpils5-VTB20:27:10
143. DmitrijsStepanovsInd.Daugavpils5-VT20:27:12
144. JurisKopasovsda-marathondaugavpils5-VT20:27:15
145. KristīneŠvirkste12. vidusskolaDaugavpils5-STB20:27:21
148. VioletaŽuseleDaugavpils5-STB20:27:23
147. JelizavetaKolesnikaDaugavpils5-STA20:27:23
146. ArmandsMacijevskisIlūkstes novada SSŠederes pagasts5-VTA20:27:23
149. RolandsMorozsDaugavpils5-VTB20:27:27
150. JolantaTreskina10. vskDaugavpils5-STA20:27:28
151. BogdansBogdanovsBJC JaunībaDaugavpils5-VTB20:27:28
152. HelēnaGabrāneDagda5-ST20:27:41
153. LukassGudulisJ.Raiņa Daugavpils 6.vsk.Daugavpils5-VTB20:27:45
154. AnatoliYatsenkaSoligorsk5-VT20:27:49
155. ValērijsVorslavs12. vidusskolaDaugavpils5-VTB20:27:52
156. LidijaIvanovaDaugavpils 12. vidusskolaDaugavpils5-ST20:27:52
157. SamantaJefremaDaugavpils5-STA20:27:53
158. VioletaNasireDaugavpils5-STB20:27:55
161. VijaBērziņaPoļu ģimnāzijaDaugavpils5-STA20:27:57
160. ViktorijaFiloņenokaPoļu ģimnāzijaDaugavpils5-STA20:27:57
159. AndrejsOrlovsKalupes pamatskolaKalupe5-VTB20:27:57
162. OlegsPilinovicsDaugavpils bjssDaugavpils5-VT20:28:00
163. AnnaUnzuleBJC JaunibaDaugavpils5-STB20:28:03
164. LudmilaLapinskaDaugavpils5-ST20:28:04
165. ValtersSoms12. vidusskolaDaugavpils5-VTB20:28:05
166. JūliānaIvaninokabērnuDaugavpils5-STB20:28:13
167. SanitaUlpeZS34ArtBNDaugavpils5-ST20:28:14
168. TatjanaBondereJ.Raiņa Daugavpils 6.vsk.Daugavpils5-ST20:28:21
169. SvetlanaKozlovaDaugavpils5-ST20:28:22
170. DanielaSmilgina12. vidusskolaDaugavpils5-STB20:28:22
171. IvetaRudkaDaugavpils5-STA20:28:31
173. KristīnaRamanauskaite-KiduleDaugavpils5-ST20:28:36
172. MārīteRimicāne12. vidusskolaDaugavpils5-STA20:28:36
174. EvijaPetkeviča12. vidusskolaDaugavpils5-STA20:28:37
175. InetaDukšinskaDaugavpils5-STB20:28:45
176. InāraSaulevičaSIA Ceram OptecLīvāni5-ST20:28:52
177. JolantaDjubinaPreiļi5-ST20:28:53
178. AleksandrsŠeļehoBe ActiveDaugavpils5-VT20:28:53
180. MarijaNekrasovaDaugavpils5-ST20:28:55
179. DžordžsBārensSIA Ceram OptecLīvāni5-VT20:28:55
181. LianaZiļaJ.Raiņa Daugavpils 6.vsk.Daugavpils5-STB20:28:57
182. Santa-LuīzaKorabļovaDaugavpils5-ST20:28:59
183. ŅinaFlaksmaneRiga5-ST20:29:09
184. OlgaTolmacovaDaugavpils5-ST20:29:20
185. JulijaTolmacovaDaugavpils5-ST20:29:20
186. JekaterinaAristovaSPARS-MKDaugavpils5-ST20:29:23
187. IrinaKozlovskaDaugavpils5-ST20:29:27
188. EvitaSamoilova12. vidusskolaDaugavpils5-STB20:29:30
189. EdgarsLozdaT&DDaugavpils5-VTB20:29:45
190. AlexanderStepanovDaugavpils VKDaugavpils5-ST20:29:58
191. LaumaSitnikaDaugavpils5-STB20:29:59
192. AļonaJakubovska10. vskDaugavpils5-STA20:30:01
194. AndrejsBaranovsDaugavpils5-VTB20:30:03
193. EvaMasaļskaDaugavpils5-STA20:30:03
195. ViktorijaVišņevska12. vidusskolaDaugavpils5-STA20:30:04
196. AnastasijaLapekinaDaugavpils5-STB20:30:08
197. JekaterinaOrss-OrlovskaDaugavpils5-ST20:30:10
198. ErikaGaukaKrievu LicejsDaugavpils5-STB20:30:10
199. AlinaJurčonoka10. vskDaugavpils5-STA20:30:10
200. SvetlanaVeceleSPARS-MKDaugavpils5-ST20:30:19
202. ViktorijaZupkovaJ.Raiņa Daugavpils 6.vsk.Daugavpils5-STB20:30:27
201. KarīnaKuhareviča10. vskDaugavpils5-STA20:30:27
203. JeļenaDedeleDaugavpils5-ST20:30:28
204. ValerijaUrbanDaugavpils5-STA20:30:31
205. ViktorijaDzalbeDaugavpils5-ST20:30:37
206. VladimirsIvanovsLATCDaugavpils5-VTB20:30:37
208. EvelīnaPivrikaDaugavpils5-STA20:30:38
207. AnitaLiepaDaugavpils5-STA20:30:38
209. SemenBabulSPARS - MKDaugavpils5-VTB20:30:39
210. InnaBagrovaDaugavpils 15.vsk.Daugavpils5-STB20:30:46
211. AneteBulatovaJ.Raiņa Daugavpils 6.vsk.Daugavpils5-STB20:30:47
212. TatjanaBagrovaDaugavpils5-ST20:30:47
213. SņežanaSkudraDaugavpils Valsts gimnazijaDaugavpils5-STA20:30:47
215. JanaFedotovaJ.Raiņa Daugavpils 6.vsk.Daugavpils5-STB20:30:49
214. MišelaLavaBiatlonsDaugavpils5-STB20:30:49
216. LauraKūliņaDaugavpils Valsts ģimnāzijaDaugavpils5-STA20:30:51
217. AliseMaļčevaBiatlonsDaugavpils5-STB20:30:52
218. KristinaŽuseleDaugavpils5-ST20:30:54
219. ArturDanilovBob Marley TeamDaugavpils5-VTA20:31:09
220. ArtisBļinovs12. vidusskolaDaugavpils5-VTB20:31:11
221. AnastasijaAdamovičaDaugavpils5-STB20:31:18
222. NatalijaPiljdikaCentra VidusskolaDaugavpils5-STA20:31:29
223. EditaSalkovskaBob Marley TeamDaugavpils5-ST20:31:36
224. AnatolijsHohlovsBJC JaunībaDaugavpils5-VTB20:31:37
225. MadaraSoma12. vidusskolaDaugavpils5-STA20:31:37
226. SintijaVanaga12. vidusskolaDaugavpils5-STA20:31:37
227. JanaBaranovskaDaugavpils5-STA20:31:39
229. AnastasijaApanovicadaugavpils5-STA20:31:40
228. DenissStapanovsDaugavpils5-VTA20:31:40
230. JeļenaŅikiforova12. vidusskolaDaugavpils5-STB20:31:41
231. DanielsRuicis12. vidusskolaDaugavpils5-VTB20:31:47
232. AnastasijaJemeljanovaCentra VidusskolaDaugavpils5-STB20:31:50
233. DarinaGlušenkovaJ.Raiņa Daugavpils 6.vsk.Daugavpils5-STB20:31:58
234. ArtjomsZubkovsJ.Raiņa Daugavpils 6.vsk.Daugavpils5-VTB20:32:17
235. AivitaSvarinska12. vidusskolaDaugavpils5-STB20:32:24
236. DanielsBeļevičs12. vidusskolaDaugavpils5-VTB20:32:34
237. KaterinaBorisovaDaugavpils5-STA20:32:42
238. JūlijaRuseckajaunsardze/da-marathonDaugavpils5-STA20:32:59
239. KarinaKaveckaDaugavpils5-STB20:32:59
240. ValērijaPeseckaBob Marley TeamDaugavpils5-STA20:33:00
241. AndrejsBesedinsBob Marley TeamDaugavpils5-VTA20:33:00
242. KirilsMitrofonovsSPARS - MKDaugavpils5-VTB20:33:07
243. AnželikaMorozovaJ.Raiņa Daugavpils 6.vsk.Daugavpils5-STB20:33:16
244. JelenaLapekinaDaugavpils5-ST20:33:23
245. SabinaStrogonovaSPARS-MKDaugavpils5-STB20:33:31
246. JūlijaGrundmaneDaugavpils5-STB20:33:40
247. EleonoraGeiba12. vidusskolaDaugavpils5-STA20:33:43
248. ViktorijaPupeika12. vidusskolaDaugavpils5-STA20:33:43
249. GermanBokaBob Marley TeamDaugavpils5-VT20:34:02
250. SantaAndžāneRīga5-ST20:34:23
251. PēterisGabrānsRīga5-VT20:34:23
252. JeļizavetaBorovika12. vidusskolaDaugavpils5-STA20:34:27
253. MartaŅikitina12. vidusskolaDaugavpils5-STA20:34:27
254. GermansBogdanovsDaugavpils 15.vsk.Daugavpils5-VTB20:34:29
256. KsenijaMežujevaFactory KingzDaugavpils5-STB20:34:51
255. KonstantīnsZeļenkovsFactory KingzDaugavpils5-VTB20:34:51
257. KsenijaAndrejevaDaugavpils5-STB20:34:54
258. KarīneJepifanova10. vskDaugavpils5-STA20:34:56
259. SnežanaBeļune12. vidusskolaDaugavpils5-STB20:35:38
260. AnitaFranckevičaDaugavpils5-ST20:35:40
261. AleksandrsKiseļovs12. vidusskolaDaugavpils5-STB20:35:53
262. KatrīnaKruglova12. vidusskolaDaugavpils5-STB20:35:54
263. ŽannaKazačonoka12. vidusskolaDaugavpils5-STB20:36:16
264. VeraKoževņikovaJ.Raiņa Daugavpils 6.vsk.Daugavpils5-STB20:36:21
265. AnastasijaGraudiņaJ.Raiņa Daugavpils 6.vsk.Daugavpils5-STB20:36:21
266. AnastasijaJerofejevaJ.Raiņa Daugavpils 6.vsk.Daugavpils5-STB20:36:35
267. AnastasijaČirkinaJ.Raiņa Daugavpils 6.vsk.Daugavpils5-STB20:36:35
268. AnnaMikulaneca10. vskDaugavpils5-STA20:36:46
270. Lana-AnastasijaLebedevaDTC JaunībaDaugavpils5-STB20:36:56
269. AgnesePaule12. vidusskolaDaugavpils5-STA20:36:56
271. JanaJasinska12. vidusskolaDaugavpils5-STA20:36:59
272. VitaKuzmicka12. vidusskolaDaugavpils5-STA20:37:02
273. AnnaŽuseleDaugavpils5-ST20:37:11
274. LīgaPaule12. vidusskolaDaugavpils5-STB20:37:43
275. EvaTropa12. vidusskolaDaugavpils5-STB20:37:46