Rezultāti Detalizēti rezultāti | PDF formātā | XLS formātāKuldīgas pusmaratons 2021, skrējienu seriāls "Skrien Latvija" / 07.08.2021

Rezultāti pa grupām

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaGrupaApļiFinišs
1. ArnisOzoliņšSK TēraudsValkaVT100:15:48
2. LaurisGrīniņšPatria SportlandLimbažiVTA100:15:53
3. AigarsFeterisSK TēraudsZanteVT100:15:59
4. AndrisSaldonsMatisons Runner’s ClubJūrmalaVT100:16:24
5. ArsēnijsKadiševsSporta Skola ArkādijaRīgaVT100:16:34
6. ŅikitaSamsonovsFOLKMAŅIGlūdas pag.VT100:17:05
7. JaneksRumbergsŽolneroviča skriešanas klubsTalsiVT100:17:06
8. ĢirtsViļumovsMatisons Runner’s ClubVentspilsVT100:17:50
9. SantaVišķereSK TēraudsRīgaST100:18:22
10. ArtjomsSeņinsJelgavaVT100:18:32
11. InnaŽolnerovičaŽolneroviča skriešanas klubsUgāleST100:18:34
12. ViktorsSļesarenoksŽolneroviča skriešanas klubsRīgaVT100:18:49
13. Niks-RičardsOdiņšKuldīgaVTB100:18:57
14. MāraDrozdovaSK BULTA/ BALTAISMadonaST100:19:18
15. MadarsJansonsSaldus OKSaldusVT100:19:25
16. MārtiņšVārnaFOLKMAŅITalsiVTA100:19:31
17. Krišjānis-KristapsKapustānsSK TēraudsRīgaVTA100:19:35
18. RaulsLiepiņšSK Metroons/ SS “ArkādijaRīgaVTA100:19:46
19. EdijsTropiņšMARATONA KLUBSDundagaVT100:19:48
21. JānisĀbolsMARATONA KLUBSRīgaVT100:19:57
20. LīnaSiliņaFOLKMAŅINākotneST100:19:57
22. TimursKukesRīgaVTB100:20:05
23. NiksFrāmsSporta klubs KatrīnaKuldīgaVT100:20:11
24. PēterisVārnaFOLKMAŅITalsiVTB100:20:27
25. JānisKravalisSiguldas Sporta skolaSiguldaVTA100:20:53
26. RaivoLiekmanisNīkrāceVTA100:20:56
27. AnnijaZāģereMARATONA KLUBSRīgaST100:21:16
28. IlonaZālmaneŽolneroviča skriešanas klubsRīgaST100:21:43
29. KristīneVāverePatria SportlandOlaineST100:21:48
30. SimonaBirkenbergaBiedrība LiesmaSaldusST100:21:50
31. MarijaMedvedevaSportfactoryRīgaST100:21:51
33. AndrisLiepiņšSK Metroons/ SS “ArkādijaRīgaVTA100:21:55
32. LauraRuģeleRīgaSTB100:21:55
34. JānisOsītisLimbaži SKRIENLimbažiVT100:22:01
35. AlīnaDjačokaRīgaST100:22:01
36. KristersElksnisVAS Latvijas autoceļu uzturētājsRīgaVTB100:22:06
37. RainersNeuss-LucsJelgavaVT100:22:18
38. LauraMetlaSaldusST100:22:25
39. LindaAuziņaMatisons Runner’s ClubRīgaSTA100:22:30
40. Lorēna-AnnaBriedeSS Arkādija /SK KatrīnaRīgaSTB100:22:43
41. ElīzaViekale-GasjūneFOLKMAŅIJelgavaSTA100:22:56
42. JurisPrincisKuldīgaVT100:23:06
43. IlzeValerteMARATONA KLUBSVentspilsST100:23:10
44. Karolīna-KarlaMatisoneMatisons Runner’s ClubPilteneSTB100:23:22
45. EmīlijaVahere-AbražuneRīgaSTB100:23:24
46. DaniēlsValertsMARATONA KLUBSVentspilsVT100:23:27
47. AnitaIeviņaCēsisST100:23:28
48. MikusPuķīteZvirbuļiRīgaVTA100:23:31
50. AinārsMatisonsMatisons Runner’s ClubPilteneVT100:23:32
49. SidnijsLiepaJūrmalaVTB100:23:32
51. ViestursTrukšisBārtas pagastsVTB100:23:34
52. AmandaGriķeSK BultaDaugavpilsSTB100:23:36
53. EdžusLasmanisSK RekordsRigaVT100:23:37
54. TomsViekals-GasjūnsFOLKMAŅIJelgavaVTB100:23:46
55. LīvaAndersoneLiepājaST100:23:47
56. JānisDambergsSK RekordsRīgaVT100:23:53
57. MadaraKļavnieceRiga-CarnikavaRīgaSTB100:23:54
58. IgorsVucāns.DaugavpilsVT100:24:12
59. GatisŠtulbergsMARATONA KLUBSSkrundaVT100:24:15
60. JānisGrundmanisKuldīgaVT100:24:23
61. UldisPoņemeckisLiepājaVT100:24:25
62. SabīneGrīnerteVentspilsST100:24:25
63. MārīteBērziņaKuldīgaST100:24:28
64. GitaKarlsoneMRCSaldusST100:24:35
65. IvarsKrūmiņšSK KatrīnaKuldīgaVT100:24:47
66. AndrisVengraLudzaLudzaVT100:24:49
67. ArnisBērziņšRīgaVT100:24:55
68. LienePirtnieceEmmaSchwarzenbruckST100:24:55
69. AdriansVolkovsRīgaVTB100:24:57
70. RenārsLagzdiņšOzolniekiVTB100:25:00
71. ArtūrsAleksandravičusKuldīgaVT100:25:01
72. ImantsAuziņšMARATONA KLUBSVentspilsVT100:25:12
73. AnnaGošaMARATONA KLUBSTārgaleSTB100:25:18
74. AivarsMincenbergsINDIVentspilsVT100:25:42
75. JurisBuksBUKIKuldīgaVT100:25:43
76. EdvardsVēversGoldingen Cycling TeamKuldīgaVTB100:25:49
77. JulijaBuinovaRigaST100:25:51
79. LaurisZeltiņšRP SIA RĪGAS SATIKSMERīgaVT100:25:55
78. DanilsZozuļaGoldingen Cycling TeamKuldīgaVTB100:25:55
80. MārtiņšRozentālsŽolneroviča skriešanas klubsRīgaVT100:25:57
81. FrancisKozlovsOlaines VKOlaines nov.VTB100:26:04
82. DaceTraniņaTAKAKuldīgaST100:26:04
83. MartinsLūsisTalsu pakalnu sporta klubsTalsiVTB100:26:10
84. RalfsLūsisTalsu pakalnu sporta klubsTalsiVTB100:26:10
85. KitijaElksneVAS Latvijas autoceļu uzturētājsRīgaSTA100:26:12
86. IevaŠteinbergaMaratona klubs/ KatrīnaSaldusST100:26:14
88. GunārsKornsVentspilsVTB100:26:23
87. AndisBuršs-DalderisVentspilsVT100:26:23
89. VinetaSliedeLiepājaST100:26:25
90. LoretaNeusa-LucaJelgavaSTB100:26:39
91. AgneseErnstsoneMARATONA KLUBSVentspilsST100:26:46
92. IevaBērziņaMARATONA KLUBSVentspilsST100:26:51
94. LoretaKudiņaJūrmalaSTB100:26:57
93. IevaDambīte-PolīteJelgavaST100:26:57
95. AliseBērziņaSaldus sporta skolaDruvaSTA100:27:05
96. NikaLindeKuldīgaST100:27:13
97. RuslansKļaviņšLudzaLudzaVT100:27:22
98. SandisSproģisTetRīgaVT100:27:28
99. AneteBruževicaRīgaST100:27:29
100. BetijaGrabovskeSK KatrīnaKuldīgaST100:27:31
101. ElmārsGailisKuldīgaVT100:27:37
102. RičardsReissSalaspilsVTB100:27:44
103. ZaneGavareST100:28:00
104. RūtaTalleJelgavaSTB100:28:11
105. AliseGriķeSK BultaDaugavpilsST100:28:12
106. SandraViekale-GasjūneFOLKMAŅIJelgavaST100:28:15
107. JekaterinaIgnatjevaST100:28:21
108. Elza-AnnaKļavnieceCarnikavas SCRīgaSTB100:28:24
109. ElīnaRibakovaSK TēraudsLatvija/SpānijaST100:28:25
110. GatisLangeBaltaisRīgaVT100:28:26
111. ManuelGarcia-RibakovSK TēraudsLatvija/SpānijaVTB100:28:28
112. IvoSiņicinsVentspilsVT100:28:33
113. RenardsAleksandrisVT100:28:34
114. DiānaKudrjašovaST100:28:41
115. EdgarsSimaitisLiepājaVT100:28:42
116. DanaAlksneBaltaisRīgaST100:28:44
117. VilisJuzānsVT100:28:46
118. AllaRadžabova-CinovskaMARATONA KLUBSAizputeST100:28:48
119. SabīneVengraLudzaLudzaST100:29:09
120. VilnisLībeksTalsiVT100:29:12
121. TatjanaLihoLiepajaST100:29:14
123. AndrisOstašovsSaldusVTB100:29:16
122. ViktorsTēraudsNavRēzeknes novadsVT100:29:16
124. AņutaOstašovaSaldus OKSaldusST100:29:19
125. IngaElksneVAS Latvijas autoceļu uzturētājsRīgaST100:29:26
126. SantaLorenceSK OzolniekiJelgavaST100:29:34
127. IneseKlasaKlasu ģimeneRīgaST100:29:39
129. ĒriksKazimirenoksVT100:29:48
128. DārtaEglīteST100:29:48
130. Anna-MarijaZaķeMaratona klubs/LSCRīgaSTB100:29:49
131. DinijaVitkovskaVAS Latvijas autoceļu uzturētājsRīgaSTB100:30:07
132. PaulaPelnēnaLiepājaST100:30:12
133. JānisJankovskisLiepājas brīvprātīgaisLiepājaVT100:30:15
134. LauraKorotkovaBTAKuldīgaST100:30:18
135. Raima-AnnaStrazdiņaKuldīgaST100:30:19
136. AnnaKruzeRigaST100:30:23
137. IvoOzoliņšLiepajaVT100:30:28
138. LīvaPuķīteZvirbuļiRīgaST100:30:35
139. ArmandsFišersVT100:30:44
140. IntaFišrereST100:30:45
141. NeilaKaufeldeST100:30:54
142. IvetaMauriņaSiguldaST100:30:57
143. VadimsBistrovsDaugavpilsVT100:31:17
144. GuntaStirnaVAS Latvijas autoceļu uzturētājsRīgaST100:31:21
145. IlzeMelgalveHONESTRENT.LVValmieraST100:31:21
146. VinetaKraftaRīgaST100:31:31
147. SamantaBērziņa#NAME?StendeSTB100:31:35
148. MarinaBulkina#NAME?StendeST100:31:44
149. LeilaFjodorovaJūrmalaSTB100:31:46
150. JeļenaŽdaņenkoRīgaST100:31:46
152. SanitaPuriņaKuldigaSTB100:32:01
151. IngaPuriņaKuldigaST100:32:01
153. IndarsTrukšisBārtas pagastsVT100:32:07
154. AnnaFokerote-ŠīmaneSK KatrīnaKuldīgaSTB100:32:09
155. BaibaJanekaKuldīgaST100:32:11
156. JeļenaLučkinaMARATONA KLUBSRīgaST100:32:20
157. PaulaKrūzeRīgaST100:32:24
158. DiānaRudakovaKuldīgaSTA100:32:33
159. LinetaZībergaKuldīgaSTA100:32:34
160. DaigaFreimaneJelgavaST100:32:38
161. ValentīnsKlassKlasu ģimeneRīgaVT100:32:48
162. MārisVidiņšJelgavaVTB100:32:50
163. IlzeGrundmaneKuldīgaST100:32:54
164. DidzisKrīgersvalmieraVT100:33:01
165. Lamins-RobertsSavoBaltaisRīgaVTB100:33:04
166. DaceAndersoneLiepājaST100:33:06
167. JeļenaIvanovaLiepājaST100:33:09
168. EkaterinaGarcia-RibakovaSK TēraudsLatvija/SpānijaSTB100:33:09
169. DiānaPoņemeckaLiepājaST100:33:25
170. DaceKāknēnaDebesmannaKuldīgaST100:33:27
171. AliseKazakovaKuldigaSTB100:33:27
172. EvitaHoiereKuldigaST100:33:27
173. KristiānaVizbuleKuldīgaST100:33:27
174. KristīneRibnereJēkabpilsST100:33:36
175. KristīneČegauska-GrobiņaST100:33:48
176. SantaZvejnieceRīgaST100:33:49
177. RalfsŠīmansKuldīgaVT100:33:52
179. AgneseDejus-GrobiņaST100:33:55
178. ElīnaBurša-DaldereVentspilsST100:33:55
180. LienīteBērziņa#NAME?StendeST100:33:57
181. SantaBriedeSiguldaST100:34:03
182. AndisPāžeSK OzolniekiJelgavaVT100:34:04
183. ĢertrūdeSilaunieceOlaineST100:34:09
184. TomsPērkonsKuldīgas sporta skolaKuldīgaVTB100:34:41
186. TeiksmaĢirkaleBauskaST100:34:42
185. Līna-GundegaCorbusLejas DzirkaļiJenaSTB100:34:42
187. IevaVeidemaneRigaST100:34:49
188. SamantaVidiņaJelgavaSTB100:34:52
189. Krista-AnnijaEglājaJelgavaSTB100:34:52
190. IneseBrēdiķeMARATONA KLUBSRīgaST100:34:54
191. LieneLaukagaleLiepājaST100:35:00
192. SantaDreiblathenaLiepājaST100:35:00
193. AltaEgliņaVentspilsSTA100:35:05
194. DainisEgliņšVentspilsVT100:35:07
195. AliseSpiridovičaKuldīgaSTA100:35:14
196. EvelīnaVahere-AbražuneRīgaSTA100:35:27
198. ElīnaBiezāST100:35:41
197. AneteGroskopaST100:35:41
199. AndraĀlīteKuldīgaST100:35:44
200. ZandaBrēdiķeKuldīgas novadsST100:35:47
201. NoraSkoreKuldīgaSTB100:35:47
202. EgitaLiepiņaBALTAISRīgaST100:36:41
203. RebekaStrādereJelgavaSTB100:36:48
204. SandraPriediņaKuldīgaST100:36:56
205. KristersJēkabsonsRīgaVTB100:37:34
206. LiānaVidiņaJelgavaST100:37:38
208. GustavsLubānsMatisons Runner’s ClubVTB100:38:12
207. LāsmaVeideMatisons Runner’s ClubST100:38:12
209. SandraĒķeKuldīgaST100:38:43
210. LoretaKairoLiepājaST100:39:12
211. IngaKairoLIEPĀJAST100:39:12
212. KristersBrēdiķisMARATONA KLUBSRīgaVTB100:39:20
213. KristapsDapšaLIEPĀJAVTB100:40:13
214. IneseKarlsoneST100:41:55
215. GundegaKrauja56418ST100:41:57
217. AneteOzoliņaST100:42:05
216. KristīneLipiņaST100:42:05
218. ElzaĒķeKuldīgaSTB100:42:30
219. GunārsEniņšLSCRīgaVT100:46:21
220. MareksLešinskisSK Katrīna/KuldīgaKuldīgaVTB100:46:46
221. GerdaBebrišaSK KatrīnaKuldīgaST100:47:26
222. Ieva-MartaMačevskajelgavaSTB100:49:17
223. DaigaBebrišaSK KatrīnaKuldīgaST100:49:43
224. AleksandrsDauksteSK Ozolnieki 60+JūrmalaVT100:50:35
225. Paula-MarijaMačevskaJelgavaSTB100:50:37
226. DzintraRafaela-MačevskaJelgavaST100:50:42
227. RinaldsFreimanisRīgaVTB102:04:28
228. MārtiņšNeiburgsLejas DzirkaļiAizputeVT102:08:16