Rezultāti Detalizēti rezultāti | PDF formātā | XLS formātāLatvijas čempionāts krosa skrējienā "Rudens Zibens kross" / 18.10.2014

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaGrupaApļiFinišs
1. RaimondsSiliņšAlūksneV3030:23:25
2. JānisGailisVeikals Maratons&AsicsV4030:23:46
3. AigarsRublisAizkraukles novada sporta skolaV4030:24:05
4. JeļenaĀbeleMārupes novada sporta centrsS-Elite30:24:10
5. JānisMestersV4030:24:20
6. VjačeslavsŽundaLSC/tripower.lv V3030:24:36
7. AgnesePastareVS "Jūdze"S-Elite30:24:51
8. EinārsŠillersMARATONA KLUBS/ZiemeļkurzemeV4030:25:11
9. IlonaMarheleAlūksneS-Elite30:25:18
10. DiānaJakubjaņecaSS “Arkādija”S-Elite30:25:56
11. KitijaValtereLīvānu vieglatlētikas klubsS-Elite30:26:01
12. IritaPuķīteKāpa OKS4030:27:17
13. MārisLiepaCarnikavas sporta centrsV4030:27:20
14. LīgaGirgensoneSK Metroons/ NikeS-Elite30:27:31
15. DaumantsPutnisCarnikavas sporta centrsV4030:27:34
16. LīgaJansoneSS “Arkādija”S-Elite30:27:39
17. ValērijaPetrovaDaugavpils BJSSS-Elite30:27:46
18. NormundsUpenieksSK TēraudsV4030:27:59
19. SintijaKaufeldeSS "Arkādija"S20-Jun30:28:07
20. KasparsKoscinkevičsSzS Kājnieku brigādeV3030:28:08
21. DainisKozlovskisCarnikavaV3030:28:16
22. NormundsZaulsV4030:28:17
23. Anna-MarijaKalnaLiepājas Sporta spēļu skolaS20-Jun30:28:55
24. GundegaHeidingereVS JūdzeS3030:29:01
25. NoraKrevņevaSK Metroons/ NikeS-Elite30:29:16
26. RobertsIvzānsV4030:29:17
27. SergejsPogorelovsV3030:29:22
28. ElizabetePriekuleSPORTLATS20-Jun30:29:29
29. JekaterinaMedvedevaAuseklisS-Elite30:29:33
30. SergejsKulagoZZKV4030:29:36
31. BaibaŠņoriņaViesītes vidusskolaS20-Jun30:29:40
32. KrišjānisGrigalinovičsCarnikavas sporta centrsV3030:29:42
33. ZandaŠķetikaAlūksnes SSS20-Jun30:29:45
34. IvetaCauneOgres sporta centrsS3030:29:58
35. EdgarsEgleV3030:30:08
36. JānisStūrītisV3030:30:15
37. ElēnaMiezavaTalsu Novada sporta skolaS18-A30:30:21
38. AigarsDakterisV3030:30:30
39. JekaterinaKulagoauseklis/ZZKS18-A30:30:40
40. AgrisSaulgriezisCarnikavas sporta centrsV3030:30:42
41. MaijaPūpolaLiepājas rajona sporta skolaS4030:30:47
42. AndresSerranoKick AssV4030:31:00
43. GunitaMiķelsoneSalaspils SSS-Elite30:31:02
44. RegīnaRudzīteAlūksnes SSS18-A30:31:16
45. GatisMiglānsCarnikavas florbola komandaV3030:31:19
46. BaibaBrokaSK TēraudsS3030:31:27
47. AndrejsAntonovsV3030:31:30
48. ArnisBērziņšV4030:31:43
49. GerdaMiglavaNBS NAAS-Elite30:31:48
50. UģisKūliņšV4030:31:55
51. KārlisLiepkaulsSK TēraudsV3030:31:58
52. ArinaDrozdovaS-Elite30:32:04
53. EvijaMelbergaVSK NoskrienS-Elite30:32:10
54. MāraPeilāneS-Elite30:32:24
55. KristaKuzņecovaLiepājas rajona sporta skolaS20-Jun30:32:31
56. AijaTolstojaLiepājas rajona sporta skolaS18-A30:32:49
57. GundegaVancāneS3030:32:57
58. SandraGaileogreS3030:33:11
59. EduardsPaķisLāčiV3030:34:00
60. AntaVeiteS3030:34:01
61. DainisPūkaTelemark Skiing LatviaV4030:34:31
62. LauraAlsbergaS-Elite30:34:33
63. LieneKrauzeSPORTLATS-Elite30:35:22
64. KristīneLejiņaSK TēraudsS3030:35:58
65. AijaValtmaneĀdažiVeloS3030:36:07
66. ErikaOlberkyteAlūksnes SSS18-A30:36:17
67. InkaIndriksoneS-Elite30:36:26
68. JanaFedotovskaAizkraukles novada sporta skolaS20-Jun30:36:51
69. JānisSpoģisV3030:36:52
70. GundegaPaķeLāčiS3030:36:57
71. UldisVeitsV4030:37:19
72. MarutaAlsbergaS4030:37:29
73. MudīteGrunduleJapiņu ģimeneS3030:38:54
74. GunaPerroS-Elite30:38:56
75. AijaKrievaCarnikavaS-Elite30:39:11
76. LeonīdsPavlovsV4030:39:15
77. AgneseMeikšāneStadionsS-Elite30:40:56
78. IndraGarāSK TēraudsS3030:45:11
- ArnitaKampāneCarnikavaS301DNF