Rezultāti Detalizēti rezultāti | PDF formātā | XLS formātāLatvijas čempionāts krosa skrējienā "Rudens Zibens kross" / 18.10.2014

S18-A

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. ElēnaMiezavaTalsu Novada sporta skola30:30:21
2. JekaterinaKulagoauseklis/ZZK30:30:40
3. RegīnaRudzīteAlūksnes SS30:31:16
4. AijaTolstojaLiepājas rajona sporta skola30:32:49
5. ErikaOlberkyteAlūksnes SS30:36:17

S20-Jun

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. SintijaKaufeldeSS "Arkādija"30:28:07
2. Anna-MarijaKalnaLiepājas Sporta spēļu skola30:28:55
3. ElizabetePriekuleSPORTLAT30:29:29
4. BaibaŠņoriņaViesītes vidusskola30:29:40
5. ZandaŠķetikaAlūksnes SS30:29:45
6. KristaKuzņecovaLiepājas rajona sporta skola30:32:31
7. JanaFedotovskaAizkraukles novada sporta skola30:36:51

S-Elite

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. JeļenaĀbeleMārupes novada sporta centrs30:24:10
2. AgnesePastareVS "Jūdze"30:24:51
3. IlonaMarheleAlūksne30:25:18
4. DiānaJakubjaņecaSS “Arkādija”30:25:56
5. KitijaValtereLīvānu vieglatlētikas klubs30:26:01
6. LīgaGirgensoneSK Metroons/ Nike30:27:31
7. LīgaJansoneSS “Arkādija”30:27:39
8. ValērijaPetrovaDaugavpils BJSS30:27:46
9. NoraKrevņevaSK Metroons/ Nike30:29:16
10. JekaterinaMedvedevaAuseklis30:29:33
11. GunitaMiķelsoneSalaspils SS30:31:02
12. GerdaMiglavaNBS NAA30:31:48
13. ArinaDrozdova30:32:04
14. EvijaMelbergaVSK Noskrien30:32:10
15. MāraPeilāne30:32:24
16. LauraAlsberga30:34:33
17. LieneKrauzeSPORTLAT30:35:22
18. InkaIndriksone30:36:26
19. GunaPerro30:38:56
20. AijaKrievaCarnikava30:39:11
21. AgneseMeikšāneStadions30:40:56

S30

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. GundegaHeidingereVS Jūdze30:29:01
2. IvetaCauneOgres sporta centrs30:29:58
3. BaibaBrokaSK Tērauds30:31:27
4. GundegaVancāne30:32:57
5. SandraGaileogre30:33:11
6. AntaVeite30:34:01
7. KristīneLejiņaSK Tērauds30:35:58
8. AijaValtmaneĀdažiVelo30:36:07
9. GundegaPaķeLāči30:36:57
10. MudīteGrunduleJapiņu ģimene30:38:54
11. IndraGarāSK Tērauds30:45:11
- ArnitaKampāneCarnikava1DNF

V30

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. RaimondsSiliņšAlūksne30:23:25
2. VjačeslavsŽundaLSC/tripower.lv 30:24:36
3. KasparsKoscinkevičsSzS Kājnieku brigāde30:28:08
4. DainisKozlovskisCarnikava30:28:16
5. SergejsPogorelovs30:29:22
6. KrišjānisGrigalinovičsCarnikavas sporta centrs30:29:42
7. EdgarsEgle30:30:08
8. JānisStūrītis30:30:15
9. AigarsDakteris30:30:30
10. AgrisSaulgriezisCarnikavas sporta centrs30:30:42
11. GatisMiglānsCarnikavas florbola komanda30:31:19
12. AndrejsAntonovs30:31:30
13. KārlisLiepkaulsSK Tērauds30:31:58
14. EduardsPaķisLāči30:34:00
15. JānisSpoģis30:36:52

S40

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. IritaPuķīteKāpa OK30:27:17
2. MaijaPūpolaLiepājas rajona sporta skola30:30:47
3. MarutaAlsberga30:37:29

V40

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. JānisGailisVeikals Maratons&Asics30:23:46
2. AigarsRublisAizkraukles novada sporta skola30:24:05
3. JānisMesters30:24:20
4. EinārsŠillersMARATONA KLUBS/Ziemeļkurzeme30:25:11
5. MārisLiepaCarnikavas sporta centrs30:27:20
6. DaumantsPutnisCarnikavas sporta centrs30:27:34
7. NormundsUpenieksSK Tērauds30:27:59
8. NormundsZauls30:28:17
9. RobertsIvzāns30:29:17
10. SergejsKulagoZZK30:29:36
11. AndresSerranoKick Ass30:31:00
12. ArnisBērziņš30:31:43
13. UģisKūliņš30:31:55
14. DainisPūkaTelemark Skiing Latvia30:34:31
15. UldisVeits30:37:19
16. LeonīdsPavlovs30:39:15