Rezultāti Detalizēti rezultāti | PDF formātā | XLS formātāVecāķu skrējiens / 03.09.2016

Kopvērtējums

Rezultāti pa grupām

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaGrupaApļiFinišs
1. SergejsBogdanovsDion SportLabRigaVT (tautas klase)20:18:21
2. RikardsRaimoSporta skola ArkādijaRīgaVT (tautas klase)20:18:37
3. ZaneMucenieceIkšķileST (tautas klase)20:19:26
4. Artūrs-JānisKarssSS ArkādijaRīgaV1520:20:22
5. KārlisAncānsSS ArkādijaRīgaV1220:20:26
6. ArvilsMelngailisRigaVT (tautas klase)20:20:31
7. EduardsPāķisSaulkrasti SRTSaulkrastiVT (tautas klase)20:20:49
8. EdvardsStīpnieksVT (tautas klase)20:20:57
9. KārlisPirktiņšAlbertsRīgaV1220:21:03
10. EstereVīksneSiguldaS1520:21:08
11. ArtjomsLeonidovsDaugavpilsV1220:21:21
12. AndrisLiepiņšSK Metroons/ NikeRīgaV1220:21:35
13. Emīls-MatiassReinfeldsV1220:21:36
14. GintsKudiņšvsk noskrienJurmalaVT (tautas klase)20:22:11
15. JēkabsJansonsRIGA IRONMAN TEAMRīgaV1520:22:19
16. Miks-JānisCauneCita RīgaRīgaV1220:22:29
17. RaulsLiepiņšSK Metroons/ NikeRīgaV1220:22:33
18. LauraKazākaOgres novada Sporta CentrsOgreS1520:22:39
19. ValtersMednisRīgaVT (tautas klase)20:23:00
20. MarikaZālīteVSK NoskrienĶekavaST (tautas klase)20:23:31
21. EvijaLejaSS ARKĀDIJARīgaS1220:23:49
22. LauraKalniņaST (tautas klase)20:24:37
23. KatrīnaSkrodeleJelgavaS1220:24:43
24. JurisBrīvulisRīgaVT (tautas klase)20:24:43
25. DīvsDūmiņšRīgaV1220:24:44
26. LīvaAšmaneVSK NoskrienJelgavaST (tautas klase)20:24:49
27. Ieva-MartaGintereJelgavaST (tautas klase)20:24:52
28. ZitaĻaudakaOgreOgreST (tautas klase)20:25:21
29. JosifsKalveršsSalaspils zīriņiSalaspilsVT (tautas klase)20:25:24
30. GundegaPāķeSaulkrasti SRTSaulkrastiST (tautas klase)20:25:35
31. AnnaTaučaST (tautas klase)20:26:07
32. KristīneZvingēvica-KalniņaDarba RūķiRīgaST (tautas klase)20:26:10
33. LieneBrīvuleST (tautas klase)20:26:13
34. ĒrikaKairovaST (tautas klase)20:26:16
35. BaibaSudrabaST (tautas klase)20:26:30
36. RitaTarasovaRīgaST (tautas klase)20:26:49
37. DāvisDābolsV1520:27:01
38. LeldeTikmereSVEĶU TEAMRīgaST (tautas klase)20:27:02
39. BrunoLejaVT (tautas klase)20:27:11
40. RobertoRamosStokholmVT (tautas klase)20:27:15
41. LindaTikmereMežciema pamatskolaRīgaST (tautas klase)20:27:15
42. AleksejsGutmansC.B.X.RigaVT (tautas klase)20:27:52
43. RalfsBrīvulisV1220:28:03
44. LeldePāķeSaulkrasti SRTSaulkrastiS1220:28:04
45. VilisMednisindividuāliSmilteneVT (tautas klase)20:28:56
46. SigitaSkrodeleJelgavaS1220:30:22
47. LīvaBrīvuleST (tautas klase)20:31:55
48. AndraVanagaĶekavaST (tautas klase)20:32:30
49. ElīnaZvēraIkšķileST (tautas klase)20:32:50
50. EveritaAlbiņaRīgaST (tautas klase)20:33:24
51. NatiaGonashviliVT (tautas klase)20:33:44
52. AleksejsDeņisovsGangnamstyleRigaVT (tautas klase)20:34:39
53. MartinsJermacānsIndividuāliRīgaVT (tautas klase)20:34:59
54. LindaBrivuleStokholmST (tautas klase)20:35:11
55. DaniilsGutmansGangnamstyleRigaVT (tautas klase)20:35:16
56. PetraKrumuldaIndividuāliRīgaST (tautas klase)20:35:24
57. JānisKrumuldsIndividuāliRīgaVT (tautas klase)20:35:26
58. JeļenaGurejevaIlmājas KojotiRīgaST (tautas klase)20:35:30
59. AgnisKrasovskisSPORTLATV1220:40:35
- DāvisBartuševicsJelgavaV12DNF