Rezultāti Detalizēti rezultāti | PDF formātā | XLS formātāSkrējiens „Tukuma roze 2017” / 02.09.2017

SU16

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. LoretaRutkovskaTukuma daiļslidošanas klubsTukums50:24:21
2. SigneBērziņaSmārdes pamatskolaEngures novads50:27:26
3. SindijaMedisoneTukuma daiļslidošanas klubsTukums50:28:48
4. SamantaŠteinaSmārdes pamatskolaEngures novads50:29:03
5. MartaAncāneTukums50:29:59
6. IevaLūseSmārdes pamatskolaEngures novads50:34:00

VU16

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. RaivoLiniņšPreiļu novada BJSSPreiļi50:18:07
2. AndrisSvilānsOgre OK/ Aizkraukles novada SSOgre50:18:53
3. VjačeslavsKrupinsPreiļu novada BJSSPreiļi50:22:08
4. EdgarsČebikinsTukums50:25:19
5. EmīlsKrūmiņšSmārdes pamatskolaEngures novads50:29:45

SU18

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. ValērijaPetrovaTukuma daiļslidošanas klubsTukums50:24:17
2. SantaRekaloTukums50:27:40
- RamonaCiršaTukums4DNF

VU18

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. KristiānsUpenieksSK TēraudsĀdaži50:16:56
2. RainersTrubačsPreiļu novada BJSSPreiļi50:17:12
3. Kristaps Jaunzems Zemgales vidusskolaTukuma novads50:19:39
4. RomsNovicksVK OlimpijaDaugavpils novads50:20:29
5. SandisKonovsFolkmaņiJelgava50:27:03

SU20

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. AnastasijaGerasevaSPORTLATJelgava50:19:46
2. AnželikaIvanovaVentspils ''SPARS''Ventspils50:23:16

VU20

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. MaksimsBogdanovsTukuma vieglatletikas klubsTukums50:17:04
2. RaivoVeļiksIlūkstes novada SSOzolnieku novads50:17:58
3. AndrejsBānisSalaspils Sporta skolaSalaspils50:17:58
4. MartiņšGrečkovskisTukums50:19:09

S

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. KarīnaHelmane-SoročenkovaSPORTLAND/NIKE, Tukuma vieglatlētikas klubsTukums50:18:05
2. LauraČakleMaratona klubs/DionsportlabVentspils50:19:35
3. BaibaVekšaSaldus50:19:54
4. GintaValtereLīvānu VK/ ASICSLīvāni50:20:26
5. JekaterinaSokunovaLīvānu VKSalaspils50:21:23
6. DaceAncāneTukums50:23:52
7. KristīneRūjaSk SiguldaSigulda50:24:02
8. LilitaErtmaneTukums50:25:08
9. EdīteLivčaTukums50:25:19
10. DaceMačevskaVSK NoskrienTērvete50:25:44
11. IvetaPoišaJelgava50:26:05
12. LindaZemīteTukums50:26:54
13. EvelīnaBahaTukuma Ledus HalleTukums50:27:45
14. LaumaRudzīteTDKVentspils50:27:48
15. RutaSaliņaRīga50:28:12
16. IneseVaivodeJūrmalas RūķīšiJūrmala50:28:12
17. MartaKrecereTukums50:28:56
18. LindaAkmentiņaValmiera50:29:33
19. MarutaKrūmiņaTukums50:30:17
20. SimonaZīleJelgava50:32:08
21. DaceKrecereTukums50:32:18
22. AismaAustrumaTukums50:35:35

V

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. DmitrijsSerjoginsLīvānu VK/ ASICSLīvāni50:14:55
2. KristapsVējs-ĀboliņšMatisons Runners clubGulbene50:15:46
3. SalvisGruševsSkriešanas AkadēmijaRīga50:15:47
4. JevgeņijsBogdanovsSKTukums50:15:52
5. AigarsFeterisSB''LIESMA'' // SPORTLAND-NIKESaldus, Kandava50:16:39
6. MārtiņšSkujenieksMārupe50:17:02
7. ArtūrsBraučsRīga50:17:29
8. ĢirtsDakšaTukuma Ledus HalleTukums50:17:33
9. DmitrijsVecgailisRīga50:17:34
10. IlvarsBergmanisTukums50:18:22
11. EmīlsČertogonovsTukums50:19:35
12. MārisLūsisSkrienošie LūšiTukums50:21:01
13. ReinisDuksītis  Zemgales vidusskolaTukuma novads50:21:24
14. ElvisRībensTDKVentspils50:21:26
15. IngussRozītisKuldīga50:22:29
16. GuntisJēkabsonsSkrunda50:22:46
17. EdgarsJēkabsonsRun TukumsTukums50:23:16
18. JānisSpirģisTukums50:24:24
19. AigarsBērziņšTukums50:24:31
20. JānisKalniņšVSK NoskrienRīga50:25:04
21. ModrisŠelegovicsTukums50:25:23
23. EmīlsMalovkaTukums50:26:32
22. RomansŠromsVSK NoskrienRīga50:26:32
24. MārtiņšVēbersTDK LiedagsVentspils50:29:20
25. Reinis-HugoBrūvelisTukuma Ledus HalleTukums50:31:44
- MārtiņšKarlsonsSK TēraudsDzērbene3DNF

SS40

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. DaceKalniņaFolkmaņiBauskas novads50:23:03
2. KristīneSlikšāneVSK NoskrienOlaine50:23:03
3. AneteBruževicaRīga50:25:40
4. AigaRekaloTukums50:25:59
5. BaibaBahaTukuma Ledus HalleTukums50:28:39
6. DaceBrūveleTukuma Ledus HalleTukums50:31:46
7. InitaEndzeleindividuāliTukums50:33:34

VS40

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. MārtiņšAuziņšVEIKALS MARATONS & AsicsRīga50:17:13
2. UģisLagzdiņšMaratona klubs/BaltaVentspils50:17:47
3. AndrisLudriksRiekstiRīga50:18:53
4. JānisMestersFolkmaņiJelgava50:18:59
5. NormundsUpenieksSK TēraudsĀdaži50:19:05
6. JānisKapustānsSK TĒRAUDSEngure50:19:46
7. SandisSproģisLattelecomRīga50:21:36
8. AnsisGornavsSK SIGULDASigulda50:24:45
9. PēterisUžulisGrenči50:24:51
10. JānisVaivodsJūrmalas RūķīšiJūrmala50:25:22
11. AndrisRuskulisTukuma Ledus HalleTukums50:28:21
12. MārisSparānsKrustpils50:31:15

SS50

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. SkaraVitmaneValmiera50:26:08
2. ZitaŠtrausaTukums50:27:21

VS50

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. RobertsIvzānsOGREOgres novads50:19:59
2. UldisKarulisGrobiņa50:20:31
3. DainisDriņķisDzSK LokomotīveRīga50:23:27

SS60

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
- LūcijaKroneOlaine4DNF

VS60

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. ValdisUrtānsTukums50:23:34
2. JurisBriedis5km skrējiens sacensībāsTukums50:25:34
3. StaņislavsDzalbsĶērpīšiCēsis50:27:26