eXTReMe Tracker

Ziņas

58. reizi norisinājās Mežciema skrējiens

28.09.2023
  1. septembrī Daugavpils Vienības laukumā notika “Mežciema skrējiens”. Šis skrējiens ir viens no vecākajiem Latvijā, un šogad aizvadīts jau 58. reizi. Šogad tajā piedalījās 719 dalībnieki.

Arī šogad notika bērnu skrējieni 200m, 700m, 2000m. Pirms starta uzmundrināja un finišā visus sagaidīja bērnu iemīļoti varoņi – Wednesday un Bruņurupicis Nindža.

5 km distancē devās 166 dalībnieki. Vīriešu konkurencē 1. vietu ieguva Nikita Bogdanovs (Daugavpils Sporta skola), 2. vietā ierindojās Jevgēnijs Turkins (SK Tērauds, Madonas nov.), savukārt godalgoto 3. vietu ieguva Ņikita Akelāns (Folkmaņi, Rīga). Sieviešu konkurencē pārāka bija Elīna Gumarova (Daugavpils Sporta skola), 2. vietā ierindojās Alise Petrova (Skriešanas skola, Mārupe) un trešajā vietā ierindojās Kristīne Semjonova no Krāslavas.

10 km distanci noskrēja 85 dalībnieki. Vīriešu konkurencē ātrākais bija Artjoms Gajevskis (DTC Jaunība, Daugavpils), 2. vietā palika Anatolijs Macuks (Jēkabpils Sporta centrs), savukārt trešais kopvērtējumā palika Aleksandrs Soldatjonoks (Daugavpils/Rīga). Sieviešu konkurencē 1. vietu kopvērtējumā ieguva Veronika Masjuka no Daugavpils, 2. vietā ierindojās Līga Rusiņa (Skrien Jēkabpils/Sutri), godalgoto 3. vietu ieguva Natālija Krupina no Prieļiem.

Visi rezultāti pieejami šeit.

Paldies par dalību skrējienā jāsaka ikgadējam skrējiena dalībniekam Romānam Saušam, kurš šajā skrējienā piedalījās 56. reizi un savos 89 gados veica 5 km distanci.

Īpašs paldies skrējiena atbalstītājiem –Tehauto Latgale par nodrošināto skrējēju pavadīšanu, kā arī Špoģu mūzikas un mākslas skolas mūzikas grupām Bulta un Medūzas  par nodrošināto muzikālo pavadījumu trasē. Kā arī, paldies brīvprātīgajiem par sniegto atbalstu un darbu visa pasākuma laikā.