Sacensību video

Skatīt visus video
Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

24h ROJA Ultramarathon Festival 2024, Latvijas čempionāts 24h skrējienā (STARTS plkst. 15.00) | Saraksts

24h skrējiens - starts 15:00, 24.05.24.

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Ābols JānisV40Madona - Rīga
2.  Actiņa ElīzaS30Dzegužkalna alpīnisti
Rīga
3.  Actiņš JānisV50Dzegužkalna alpīnisti
Rīga
4.  Buivydas NerijusV40Vilnius
5.  Bulkšas AurimasV40Green Team
SIAULIAI
6.  Cābulis PēterisV40VSK Noskrien
Valka
7.  Cimermane SigitaS40PaSaulei O-Team
Mārupe
8.  Dūda NormundsV50galerija Istaba
Roja/Rīga
9.  Freibergs MārtiņšV30Latvia TrailRace
Rīga
10.  Kuka KristīneS40Lēdmane
Lēdmane Lielvārdes novads
11.  Laganovskis DzintarsV50Lēdmane
12.  Lērme RitvarsV40M 42
Valmiera
13.  Lore ViestursV40En8
Rīga
14.  Menniks ElvijsV40Jūrmala
15.  Muceniece GitaS30Maratona klubs
Rundāle, Bauskas novads
16.  Neija GuntaS30Pēdējās vietas pavēlnieki
Rīga
17.  Nikolaienko ViktoriiaS30Kyiv Kozhanka
18.  Pacevicius AlgisV30maratomanija
Kėdainiai
19.  Pētersons KasparsV40Matisons Runner's Club
Valmiera
20.  Roglit GanitS50ILAN BACHANA
HOD HASHARON
21.  Ruņģe VivitaS50Liepāja
22.  Suborins ViktorsV60Carnikavas sporta centrs
Carnikava
23.  Šaburova AliseS30Riga
24.  Šmaižys ValdasV40Maratomanija
Vilnius
25.  Šteinerts MārisV30Mārupe
26.  Troņenkova KristīneS30Riga Trail Runners
Marupe
27.  Trušins AijensV30Vieglie putni
Rīga
28.Tumkins MihailsV40TUSA
Medemciems
29.  Urnikyte SolveigaS40Klaipeda
30.  Vanaga ŽannaS50Noskrien Cēsis
Cēsis
31.  Vietnieks MiķelisV30VSK Noskrien
Cēsis
32.  Zakarauskas MariusV30Jonavos Maratonas
Kaunas
33.  Zīle MārtiņšV30motors velk
Jūrmala

12h skrējiens - starts 20:00, 24.05.24.

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Gulbis KristapsV12Rīga
2.  Krincius KestasV12Kelmė
3.  Laganovskis ArmandsV12Rīga
4.  Lappuķe LukassV12Tri Kan
Rīga
5.  Pilenieks EgilsV12Ķekava
6.  Razminas DonatasV12Vilniaus raj.
7.  Reinfelds RaivisV12Talsu pakalnu sporta klubs
Talsi
8.  Ščegauskas TadasV12Origami Runners
Kaunas
9.  Šlikas MartynasV12Vilnius
10.Vickers FintanV12Galway

6h skrējiens - starts 09:00, 25.05.24.

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Lācis JurisV6Rembate
2.  Lībeka InaS6Talsi
3.  Macevičs DenissV6Bauska
Bauska
4.  Maslobojevs SergejsV6KengaRunners
Rīga
5.  Naujokas LinasV6Tauragės bėgimo klubas
Tauragė
6.  Ozoliņš RingoldsV6Maratona klubs
Ventspils
7.  Pauls RaivisV6Ventspils
8.  Samcovs AgrisV6KengaRunners
Riga
9.  Šalaševičius LaimutisV6Bėgimo klubas
Kauno r.
10.  Upenieks VidisV6ind.
Ventspils

Kopā pieteikušies: 53