Sacensību video

Skatīt visus video
Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

10. Ezerkauliņi Salaspils pilsētas pusmaratons 2024 | Saraksts

Ezerkauliņu pusmaratons, 21,0975 km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Austrums RaitisV30Rīga
2.  Bičkovska AnnaS30Rīga
3.  Buševica MartaS20Salaspils
4.  Fabriciuss AinārsV30Liepāja
5.Gaubiene EgleS40Riga
6.  Gruberte ZaneS50Rīga
7.  Holštroms KristapsV30VSK Noskrien
Babīte
8.Hudorožko BaibaS20Rīga
9.  Ielejs KārlisV50Divplākšņi
Rīga
10.  Kārkliņa ZandaS50Baldone
11.  Klibā LīgaS20Preiļu BJSS
Preiļi
12.  Kramiņš KasparsV30Ikšķile
13.  Liepiņš VilnisV60Maratona klubs
Carnikava
14.  Livčāns KasparsV30Ikšķile
15.  Maļinausks SpodrisV40ASK Patria
Rīga
16.  Maslobojevs SergejsV30KengaRunners
Rīga
17.  Nuķis JānisV40Rīga
18.  Panteļejeva AngelikaS50Skrīveri
19.  Rozis RobertsV50Rīga
20.  Rublis AigarsV50Maratona klubs
Aizkraukle
21.  Samcovs AgrisV40KengaRunners
Riga
22.  Sankauskas DovydasV40Ilginuotoliai.lt
Vilnius
23.Saulis MartinsV30SAUGUĻI
Dreiliņi
24.  Silgals JānisV30Rīga
25.Sīmanis MārisV40Salaspils
26.  Skārda DzintraS30AIZKRAUKLE / VSK Noskrien
Aizkraukle
27.Stepiņa-Gauja DiānaS40Langstini
28.  Strads AivisV40ELAS..LV
Salaspils
29.  Veics RobertsV30Rīga
30.  Vidiņš AigarsV40Salaspils

10,55 km skrējiens

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Arnicāne AļonaSK50Ezīc Miglā
Jūrmala
2.  Belousovs VadimsVK30Rīga
3.  Bistrova InitaSK60ogre LSC
Ogres novads
4.  Dosberga AgateSKJSalaspils
5.  Dosbergs DainisVK40salaspils
6.  Dosbergs GustavsVKJSalaspils
7.Fomčenkova NatālijaSK40ALOHA!
OGRE
8.Igaunis LaurisVK30Lielvārde
9.Jermacāne IlonaSK50Dobele
10.Kramiņš JēkabsVK30Rīga
11.  Krupina NatālijaSK40Preiļi
Preiļi
12.  Lūse InāraSK60Carnikavas Sporta centrs
Carnikava
13.  Matusevičs TomassVKJDinamo
Rīga
14.  Meistere ZandaSK30Salaspils
15.  Ozoliņa SintijaSK30Salaspils
16.Pālēna-Prince GundegaSK40Salaspils
17.Rinkevičs JānisVK50Tīnūži
18.  Rītere MudīteSK60Ogres novads
19.Rjabinovs DmitrijsVK30Salaspils
20.  Samcovs ElmārsVKJKengaRunners
Rīga
21.Samuševs RuslansVK40Rīga
22.Sīmane BaibaSK30Salaspils
23.  Sivajevs AndrejsVK40Salaspils
24.  Slaide IlzeSK40Rīga
25.  Sproģe SintijaSK30Aizkraukle
26.Stradina Jūlija-StradinaSK40Salaspils
27.  Ščetiņins JurijsVK60Dinamo Rīga
Salaspils
28.Trofimovs SergejsVK30ALOHA!
OGRE
29.  Vilks IntsVK40Rīga
30.  Vinčugovs MaksimsVK40Salaspils
31.Zavicka VitaSK50JELGAVA
32.Žižins MarksVKJALOHA!
OGRE
33.  Žugris AivarsVK60Preiļi
Preiļi
34.  Žukovska MaritaSK50VSK Noskrien
Ogre

Salaspils novada domes tautas skrējiens, 5,27 km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Ābeltiņa Laura4SBody factory
Salaspils
2.  Āboliņa Tatjana4SMaratona klubs
TALSI
3.  Āboliņš Guntars5VMaratona klubs
TALSI
4.  Āboliņš Markuss01VMaratona klubs
Talsi
5.  Ābols Jānis4VMadona - Rīga
6.Barkova Laura3SDivplākšņi
Rīga
7.Bērziņa Zita3SSalaspils
8.  Bikanova Ilva3SJaunkalsnava
9.Bogdanovs Aigars4VRīga
10.Borozinskis Dzintars5VMaratona klubs
ĶEGUMS
11.  Bražinska Renāte3SSalaspils Siltums
Salaspils
12.Budjko Marats01VSS Arkādija
Rīga
13.Budjko Nelli01SSS Arkādija
Rīga
14.  Caics Jānis7VRīga.LVVA.RSVK.
Rīga
15.  Caune Iveta4SIkšķile
16.Chiaretta Simone5VBrisrle
17.Dosbergs Jēkabs01VSalaspils
18.  Druviete Viktorija4SRīga
19.Dzirne Sabīne01SSalaspils
20.  Freiberga Kristīne3SJūrmala
21.  Gaile Sandra4SmySport Ogre
Ogres novads
22.  Gavrilov Sergey5VSalaspils Boksa Skola
Salaspils
23.Golenkovs Aleksandrs5VOgre
24.Golenkovs Jurijs3VJūrmala
25.  Ģemzis Eduards1VOBC
Rīga
26.Helmet Helen2STartu
27.  Ieleja Agra5SDivplākšņi
Rīga
28.  Ivzāns Roberts5VOGRE
Ogres novads
29.  Jegorovs Valerijs6VMARATHON KLUBS
RIGA
30.Kaira Ausma5SMums vienmēr ir izvēle!
Ogre
31.Kaira Edvards-Kristofers1VMums vienmēr ir izvēle!
Ogre
32.Kaira Everita-Luīze01SMums vienmēr ir izvēle!
Ogre
33.  Kalvīte Santa2SSalaspils
34.Kārkliņa Laila4SJelgava
35.Kazakevičs Daniels1VDagda
36.  Krastiņa Marina4SMaratona klubs
Jaunolaine
37.Kristberga Evija4SRīga
38.Kukes Timurs1VTriatlona Akadēmija/SS Arkādija
Rīga
39.  Laicāns Valters4VĀdaži
40.  Lubgāne Marija1SSalaspils novads
41.Maļinausks Reinis1VRīga
42.Nahodkina Valērija01SKarate Skola
Salaspils
43.Nahodkins Dominiks01VKarate Skola
Salaspils
44.Pauliņa Viktorija01SMums vienmēr ir izvēle!
Ogre
45.Peliha Marina4SRīga
46.  Popko Anna3SOgre
47.  Popko Deniss4VOgre
48.Ramina Aiga3SRiga
49.  Rītere Inga2SmySport Ogre
Ogres novads
50.Rubina Sandra5SPogas
OGRE
51.Sīmane Amanda01SSalaspils
52.Skiteckis Andrejs4VRiga
53.  Solomecs Kārlis4V3
Salaspils
54.  Strogonovs Dmitrijs3VRiga
55.Valdonis Leonīds6VPreiļi
56.  Vēvere-Jakovļeva Solvita3SJK_Family
Salaspils
57.  Voina Krista2SRīga
58.  Zemturis Jānis6VRīga
59.  Zuļģis Harijs5VLB sporta klubs
Rīga

Salaspils labdarības jūdzes skrējiens, 1,6093 km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Klindžāne Ilze3SJSPORTLAT
Rīga
2.Kovalev Iaroslav01VJMAJAK
Salaspils
3.Lerhe Dace5SJZaķumuiža
4.Lerhis Jānis01VJZaķumuiža
5.  Minčionoks Māris3VJLiepāja
6.  Poga Juris5VJPogas
OGRE
7.Uzulis Hugo01VJ.
.

Bērnu skrējiens, 0,75 km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Āboliņš MārtiņšZ5Maratona klubs
TALSI
2.Baranovs NatansZ3Salaspils
3.Bisharov MikhailZ4MAJAK
Salaspils
4.Druvietis ValtersZ3Rīga
5.Ģemze MadaraM5OBC
OGRE
6.Jakobsons RegnārsZ3BodyFactory
Salaspils
7.Jakovļeva ViktorijaM3JK_Family
Salaspils
8.Kjareta MarkoZ2Brisele
9.Liepa AmēlijaM2Salaspils
10.Liepa EmīlijaM3Salaspils
11.Liepa LeoZ1Salaspils
12.Ļubivaja AliseM3Salaspils
Salaspils
13.Ļubivijs ŅikitaZ4Salaspils
Salaspils
14.Millers EdgarsZ4Salaspils
15.Otto AkselsZ4Rīga
16.Pāla EmīlijaM4Salaspils
17.Pāla ŠarloteM3Salaspils
18.Pāls KristersZ2Salaspils
19.Podosinoviks MarkussZ4Salaspils
20.  Poga RobertsZ5Pogas
Ogre
21.Rožkalns AlekssZ2rīga
22.  Samuševs EtjēnsZ5Rīga
23.Siliņš TomassZ1Salaspils
24.Skiteckis MakssZ3Riga
25.Solomeca AnnaM4Salaspils
26.Solomeca LīvaM4Salaspils
27.  Streļcova EstereM5Silakrogs
28.Vladimirs MartinsonsZ5Rīga
29.Zaščirinskis MarkussZ5Spils
Salaspils

NŪJOŠANAS pārgājiens, 10,55 km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Lerhe DaceSNUJZaķumuiža

Kopā pieteikušies: 160