SIGULDAS novadā DEKLARĒTAJIEM, Siguldas pusmaratons, skrējienu seriāls "Skrien Latvija 10. sezona" | Saraksts

Sigulda, 21,0975km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Bračka LaurisV40individuāli
Sigulda
2.  Dambergs IngarsV.Team Dambergi
Sigulda
3.  Dukaļskis ElissV.Velo Klubs Sigulda
Sigulda
4.  Eriņa MarutaS.-
Sigulda
5.Iesalnieks NiksV..Sigulda
6.  Jelistratovs IgorsV.Daugavpils
7.  Kāpiņa IngaS40Vāveres
Sigulda
8.  Plaudis MārtiņšV.VSK Noskrien / SK Dzērvene
Sigulda
9.Rozītis EmīlsV.Sigulda
10.  Stūrītis MārisV.Sigulda

Sigulda, 10km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Ālmane IevaSN30GARKALNE
2.Ieviņš Kārlis-MatīssVNJ..Sigulda
3.  Jankevičs EdgarsVN40Velo klubs Sigulda
Sigulda
4.Jankevičs GustavsVNJ..Velo klubs Sigulda
Sigulda
5.  Kalniņš DāvisVNJ..Siguldas Sporta Skola
Sigulda
6.  Kamergrauzis JānisVN20Rīga
7.Kārkliņš HelvijsVNJ..Siguldas Pilsētas vidusskola
Sigulda
8.Lebedoks AigarsVN40Velo klubs Sigulda
Sigulda
9.  Lelis EdgarsVN30Sigulda
10.Lembergs MikusVNJ..Sigulda
11.Līvena-Aizupiete MartinaSN40Sigulda
12.  Paeglis RainersVNJ..SSS
Sigulda
13.Putnins VentisVN50Sigulda
14.Sapo InaSN30Ozolnieki
15.Vabels KristapsVNJ..Nav
Sigulda
16.  Vītols TomsVNJ..Sigulda
17.Zuters DidzisVN30Jaunceplīši
Mālpils pag.

Sigulda, 5km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Balodis LinardsVTBSigulda
2.Balodis MiksVTBSigulda
3.  Čoders KurtsVTBSiguldas Sporta skola
Sigulda
4.Dāboliņš ValtersVTBSigulda
5.Egle ElīnaSTBSigulda
6.  Fedorjana NadeždaSTAVIATeam
Rīga
7.  Filippovs Matīss-OtoVTASiguldas sporta skola
Sigulda
8.Gudovska LauraSTBSigulda
9.  Ģirnis JēkabsVTBDžudo klubs Sigulda
Sigulda
10.  Ģirnis KārlisVTBDžudo klubs Sigulda
Sigulda
11.  Janelsīte KristaSTAKRista x
Sigulda
12.  Jansone SamantaSTASigulda
13.Jaunzems JānisVTSigulda
14.  Kalniņš RaivisVTSigulda
15.Kunsta DanielaSTASigulda
16.Lebedoka JolantaSTVelo klubs Sigulda
Sigulda
17.Lebedoka MelānijaSTBVelo klubs Sigulda
Sigulda
18.  Mazurs KrišsVTAAllaži
19.Nēliusa AgneseSTSigulda
20.Ondzulis KristapsVTBSigulda
21.Ošāns GeorgsVTBSigulda
22.  Pētermane EllaSTSigulda
23.  Pole ElīzaSTBSigulda
24.  Roķis RaimondsVTNoskrien Cēsis
Cēsis
25.Rozēns AleksVTBSigulda
26.Skuja LindaSTBSigulda
27.  Šivcāns AdriansVTBJelgava
28.Šmite ElīnaSTVelo Klubs Sigulda
Sigulda
29.Tauriņa ElitaSTBSigulda
30.Umblejs Justs-UgaVTBSiguldas Sporta skola
Sigulda
31.Valtmane ElīzaSTBSigulda
32.  Veģeris AinārsVTBTK
Sigulda
33.Veģeris Maksis-MaksimiliansVTABTK
Sigulda
34.Vilne DaceSTSigulda
35.Zaksa BaibaSTSigulda
36.Zakss SvensVTBSiguldas sporta skola
Sigulda

Sigulda, Nūjošana

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Egle LīgaSNUJSigulda
2.Lebedoka EvijaSNUJSigulda
3.Ošāne KristīneSNUJSigulda

Sigulda, Bērnu Skrējiens

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Akmentiņa SamantaSB1Sigulda
2.Akmentiņš RainersVB1Sigulda
3.Ālmane AmēlijaSB1GARKALNE
4.Beinerts DāvidsVB4Siguldas Pilsētas vidusskola
Siguldas Pag.
5.Berzins EmīlsVB1bèrnu
Sigulda
6.  Brūveris MariussVB2Sigulda
7.Čodere BilleSB1Sigulda
8.Čoders KārlisVB1Lidojošais Slēpotājs
Sigulda
9.  Čoders KurtsVB4Siguldas Sporta Skola
Sigulda
10.Dāboliņa SofijaSB1Sigulda
11.Dakša SāraSB2Sigulda
12.  Darbinieks RihardsVB4Sigulda
13.Elste LauraSB3Sigulda
14.Ercmanis DidzisVB4Siguldas Sporta Skola
Siguldas Pag.
15.Ermansons EdgarsVB4Mālpils
16.Ermansons RalfsVB1Mālpils
17.Grigule LoteSB1siguldas novads
18.Grigule LuīzeSB2siguldas novads
19.Grīnvalde LoretaSB1Sigulda
20.Īle Martins-LeoVB2Sigulda
21.Kalniņa MartaSB2Siguldas sporta skola
Sigulda
22.  Kalniņš Miks-JuliānsVB4Sigulda
23.Kļaviņš AndrēVB4Brāļi Kļaviņi
Sigulda
24.Kļaviņš LarnoVB2Brāļi Kļaviņi
Sigulda
25.Krūmiņliepa LuīzeSB1Mālpils
26.Kurpniece LoteSB4Siguldas Sporta Skola
Sigulda
27.Lāce EstereSB1SK Pantera
Sigulda
28.Lācis ErnestsVB1SK Pantera
Sigulda
29.Lavrinoviča EstereSB3Sigulda
30.Lelis RodrigoVB1Sigulda
31.Lucāne Loreta-MāraSB4Sigulda
32.Lucāne Šarlote-LaimaSB1Sigulda
33.Lūsis ErnestsVB1Sigulda
34.Lūsis JāzepsVB1Sigulda
35.Manika EmilijaSB3Sigulda
36.Martinsons KristiānsVB1Sigulda
37.Muižniece-Kima PaulīneSB1Serkovy
Rīga
38.Nēliusa LauraSB1Sigulda
39.Nēliuss KasparsVB2Sigulda
40.Novicāns LenardsVB3Siguldas Sporta Skola
Siguldas Pag.
41.Novicāns NorbertsVB3Siguldas Sporta Skola
Siguldas Pag.
42.Osītis RobertsVB2Sigulda
43.Ošāne VendijaSB1Sigulda
44.  Ozola Evelīna-RūtaSB2SK Apex
Sigulda
45.Paio OliversVB1SK APEX
Sigulda
46.Polonskis EdgarsVB1Allažu pagasts Siguldas novads
47.Polonskis OskarsVB1Sigulda
48.Pundure MartaSB1Sigulda
49.  Rozēna DanielaSB3Sigulda
50.Rudzīte EmīlijaSB2Sigulda
51.Serkova AvroraSB1Serkovy
Rīga
52.Serkova MilanaSB1Serkovy
Rīga
53.Tolpežņikovs RobertsVB4Siguldas Sporta Skola
Sigulda
54.Umblejs JustsVB4Siguldas Sporta Skola
Siguldas Pag.
55.Urtāns JurģisVB3Siguldas sporta skola
Sigulda
56.Valtiņš GustavsVB1Sigulda
57.  Vanags EmīlsVB4Siguldas Sporta Skola
Siguldas Pag.
58.Vīciepa KarlīneSB1Sigulda
59.Vīciepa KristīneSB1Sigulda
60.Viducis HaraldsVB1Sigulda
61.Vītola ElzaSB1Sigulda
62.Vītols MiksVB1Sigulda
63.Zakss Nils-NilsonsVB2Siguldas sporta skola
Sigulda

Kopā pieteikušies: 129