SIGULDAS novadā DEKLARĒTAJIEM, Siguldas pusmaratons, skrējienu seriāls "Skrien Latvija 10. sezona" | Saraksts

Sigulda, 21,0975km

S.

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Eriņa Maruta-
Sigulda

V.

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Dambergs IngarsTeam Dambergi
Sigulda
2.  Dukaļskis ElissVelo Klubs Sigulda
Sigulda
3.  Jelistratovs IgorsDaugavpils
4.  Plaudis MārtiņšVSK Noskrien / SK Dzērvene
Sigulda
5.Rozītis EmīlsSigulda
6.  Stūrītis MārisSigulda

S40

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Kāpiņa IngaVāveres
Sigulda

V40

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Bračka Laurisindividuāli
Sigulda

V..

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Iesalnieks NiksSigulda

Sigulda, 10km

VN20

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Kamergrauzis JānisRīga

SN30

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Ālmane IevaGARKALNE
2.Sapo InaOzolnieki

VN30

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Lelis EdgarsSigulda
2.Zuters DidzisJaunceplīši
Mālpils pag.

SN40

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Līvena-Aizupiete MartinaSigulda

VN40

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Jankevičs EdgarsVelo klubs Sigulda
Sigulda
2.Lebedoks AigarsVelo klubs Sigulda
Sigulda

VN50

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Putnins VentisSigulda

VNJ..

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Ieviņš Kārlis-MatīssSigulda
2.Jankevičs GustavsVelo klubs Sigulda
Sigulda
3.  Kalniņš DāvisSiguldas Sporta Skola
Sigulda
4.Kārkliņš HelvijsSiguldas Pilsētas vidusskola
Sigulda
5.Lembergs MikusSigulda
6.  Paeglis RainersSSS
Sigulda
7.Vabels KristapsNav
Sigulda
8.  Vītols TomsSigulda

Sigulda, 5km

STB

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Egle ElīnaSigulda
2.Gudovska LauraSigulda
3.Lebedoka MelānijaVelo klubs Sigulda
Sigulda
4.  Pole ElīzaSigulda
5.Skuja LindaSigulda
6.Tauriņa ElitaSigulda
7.Valtmane ElīzaSigulda

VTB

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Balodis LinardsSigulda
2.Balodis MiksSigulda
3.  Čoders KurtsSiguldas Sporta skola
Sigulda
4.Dāboliņš ValtersSigulda
5.  Ģirnis JēkabsDžudo klubs Sigulda
Sigulda
6.  Ģirnis KārlisDžudo klubs Sigulda
Sigulda
7.Ondzulis KristapsSigulda
8.Ošāns GeorgsSigulda
9.Rozēns AleksSigulda
10.  Šivcāns AdriansJelgava
11.Umblejs Justs-UgaSiguldas Sporta skola
Sigulda
12.Zakss SvensSiguldas sporta skola
Sigulda

STA

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Janelsīte KristaKRista x
Sigulda
2.  Jansone SamantaSigulda
3.Kunsta DanielaSigulda

VTA

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Filippovs Matīss-OtoSiguldas sporta skola
Sigulda
2.  Mazurs KrišsAllaži
3.Veģeris Maksis-MaksimiliansBTK
Sigulda

ST

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Fedorjana NadeždaAVIATeam
Rīga
2.Lebedoka JolantaVelo klubs Sigulda
Sigulda
3.Nēliusa AgneseSigulda
4.  Pētermane EllaSigulda
5.Šmite ElīnaVelo Klubs Sigulda
Sigulda
6.Vilne DaceSigulda
7.Zaksa BaibaSigulda

VT

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Jaunzems JānisSigulda
2.  Kalniņš RaivisSigulda
3.  Roķis RaimondsNoskrien Cēsis
Cēsis
4.  Veģeris AinārsBTK
Sigulda

Sigulda, Nūjošana

SNUJ

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Egle LīgaSigulda
2.Lebedoka EvijaSigulda
3.Ošāne KristīneSigulda

Sigulda, Bērnu Skrējiens

SB1

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Akmentiņa SamantaSigulda
2.Ālmane AmēlijaGARKALNE
3.Čodere BilleSigulda
4.Dāboliņa SofijaSigulda
5.Grigule Lotesiguldas novads
6.Grīnvalde LoretaSigulda
7.Krūmiņliepa LuīzeMālpils
8.Lāce EstereSK Pantera
Sigulda
9.Lucāne Šarlote-LaimaSigulda
10.Muižniece-Kima PaulīneSerkovy
Rīga
11.Nēliusa LauraSigulda
12.Ošāne VendijaSigulda
13.Pundure MartaSigulda
14.Serkova AvroraSerkovy
Rīga
15.Serkova MilanaSerkovy
Rīga
16.Vīciepa KarlīneSigulda
17.Vīciepa KristīneSigulda
18.Vītola ElzaSigulda

VB1

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Akmentiņš RainersSigulda
2.Berzins Emīlsbèrnu
Sigulda
3.Čoders KārlisLidojošais Slēpotājs
Sigulda
4.Ermansons RalfsMālpils
5.Lācis ErnestsSK Pantera
Sigulda
6.Lelis RodrigoSigulda
7.Lūsis ErnestsSigulda
8.Lūsis JāzepsSigulda
9.Martinsons KristiānsSigulda
10.Paio OliversSK APEX
Sigulda
11.Polonskis EdgarsAllažu pagasts Siguldas novads
12.Polonskis OskarsSigulda
13.Valtiņš GustavsSigulda
14.Viducis HaraldsSigulda
15.Vītols MiksSigulda

SB2

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Dakša SāraSigulda
2.Grigule Luīzesiguldas novads
3.Kalniņa MartaSiguldas sporta skola
Sigulda
4.  Ozola Evelīna-RūtaSK Apex
Sigulda
5.Rudzīte EmīlijaSigulda

VB2

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Brūveris MariussSigulda
2.Īle Martins-LeoSigulda
3.Kļaviņš LarnoBrāļi Kļaviņi
Sigulda
4.Nēliuss KasparsSigulda
5.Osītis RobertsSigulda
6.Zakss Nils-NilsonsSiguldas sporta skola
Sigulda

SB3

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Elste LauraSigulda
2.Lavrinoviča EstereSigulda
3.Manika EmilijaSigulda
4.  Rozēna DanielaSigulda

VB3

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Novicāns LenardsSiguldas Sporta Skola
Siguldas Pag.
2.Novicāns NorbertsSiguldas Sporta Skola
Siguldas Pag.
3.Urtāns JurģisSiguldas sporta skola
Sigulda

SB4

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Kurpniece LoteSiguldas Sporta Skola
Sigulda
2.Lucāne Loreta-MāraSigulda

VB4

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Beinerts DāvidsSiguldas Pilsētas vidusskola
Siguldas Pag.
2.  Čoders KurtsSiguldas Sporta Skola
Sigulda
3.  Darbinieks RihardsSigulda
4.Ercmanis DidzisSiguldas Sporta Skola
Siguldas Pag.
5.Ermansons EdgarsMālpils
6.  Kalniņš Miks-JuliānsSigulda
7.Kļaviņš AndrēBrāļi Kļaviņi
Sigulda
8.Tolpežņikovs RobertsSiguldas Sporta Skola
Sigulda
9.Umblejs JustsSiguldas Sporta Skola
Siguldas Pag.
10.  Vanags EmīlsSiguldas Sporta Skola
Siguldas Pag.

Kopā pieteikušies: 129