Rezultāti Detalizēti rezultāti | PDF formātā | XLS formātā100km Latvijas simtgadei, skrējienu seriāla 1.posms / 10.04.2018

Kopvērtējums

Rezultāti pa grupām

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaGrupaApļiFinišs
201. GundegaNamnieceAJ PowerRīgaS20100:00:00.0
213. SintijaĢērmaneRīgaS20100:00:00.0
212. AivitaLasmaneRīgaS20100:00:00.0
211. AleksandrsVoinoMārupeV40100:00:00.0
210. AntraVoinoMārupeS40100:00:00.0
209. SergejsJakovļevsBaložiV40100:00:00.0
208. NilsBlūmsMega giga ekstra ventilārāsRīgaV30100:00:00.0
207. BrunoBlūmsMega giga ekstra ventilārāsRīgaV50100:00:00.0
206. MadaraBaumaneMega giga ekstra ventilārāsRīgaS30100:00:00.0
205. SandraKupraAdidas Runners|RigaRēzekneS40100:00:00.0
204. DaceŠmiteLielvārdeS40100:00:00.0
203. RenāteŠmiteLielvārdeS20100:00:00.0
202. GenādijsBeļajevsSPORTLANDRīgaV30100:00:00.0
187. MārisArājsSportlandRīgaV30100:00:00.0
64. SergejsZembkovskisRīgaV30100:00:00.0
47. RuslansSamuševsRīgaV30100:00:00.0
46. EmīlsLiepiņšRīgas Kultūru vidusskolaRīgaV19100:00:00.0
45. RičardsZariņšKuldīgaV19100:00:00.0
44. Marija-TerēzeDzierkaleJelgavaS19100:00:00.0
43. MārtiņšSalnājsRīgaV40100:00:00.0
42. ReinisJurjānsCarnikavaV19100:00:00.0
41. ViktorijaLeusRīgaS40100:00:00.0
40. JānisKopmanisLSCRīgaV50100:00:00.0
39. DainisKronbergsBlueOrange BankTUKUMSV40100:00:00.0
38. NormundsKronbergsTukumsV20100:00:00.0
37. LīgaNeilandeRīgaS30100:00:00.0
36. VilnisKlintsonsMālpils novads SidgundaV50100:00:00.0
35. AndrejsSmuļkoRīgaV30100:00:00.0
34. LīgaKaspareĶekavaS20100:00:00.0
48. OlgaMikulovaVSK NoskrienRīgaS30100:00:00.0
49. JurisGrīnvaldsRīgaV30100:00:00.0
63. IneseOzolaInbankRīgaS30100:00:00.0
62. IlonaZariņaSwedbankRīgaS30100:00:00.0
61. KasparsAksenoksCSDDRigaV40100:00:00.0
60. MarutaKrūmiņaMaratona klubsTukumsS30100:00:00.0
59. LindaČukureRīgaS20100:00:00.0
58. KārlisKalniņšPŪČUKS UN KORīgaV40100:00:00.0
57. IneseKevatraPŪČUKS UN KORīgaS40100:00:00.0
56. AndisBukontsAirBalticValmieraV60100:00:00.0
55. RasaBukonteAirbalticRīgaS50100:00:00.0
54. AndaBukonteAVitasports - LiVelo / BTARīgaS20100:00:00.0
53. AndrisMalahovskisRīgaV40100:00:00.0
52. AntonsPolskihsRigaV30100:00:00.0
51. IlzeKārkliņaĶekavaS30100:00:00.0
50. KatrīnaKvjatkovskaRīgaS30100:00:00.0
33. TatjanaKvjatkovskaRīgaS50100:00:00.0
32. JanisCimmermanisRīgaV20100:00:00.0
15. AnnaDucenaRīgaS30100:00:00.0
14. IngūnaSevestjanovaRīgaS40100:00:00.0
13. SanitaBabureRīgaS40100:00:00.0
12. MadaraVanagaJelgavaS20100:00:00.0
11. GuntaSarvutaRīgaS19100:00:00.0
10. LindaSarvutaRīgaS40100:00:00.0
9. LīvaLeimaneRīgaS20100:00:00.0
8. ZitaLapiņaSwedbankRigaS30100:00:00.0
7. GundarsUpenieksSportlatRīgaV40100:00:00.0
6. KasparsRubenisRīgaV20100:00:00.0
5. AritaLindeRīgaS20100:00:00.0
4. IvetaNiedreMARATONA KLUBS/LSC/VSK NoskrienRīgaS40100:00:00.0
3. DāvisDābolsRīgaV19100:00:00.0
2. DaceTītmaneRīgaS40100:00:00.0
16. AijaMelezereVSK NoskrienRīgaS20100:00:00.0
17. JanaBērziņaVSK Noskrien,Adidas Runners|RigaRīgaS30100:00:00.0
31. DainaStonkaVSK NoskrienRigaS20100:00:00.0
30. KārlisStonkaVSK NoskrienRīgaV20100:00:00.0
29. SantaBirģeleBirģeļiRīgaS20100:00:00.0
28. JānisBirģelisBirģeļiKokneseV50100:00:00.0
27. EdgarsTiltanovsĒrgļiV20100:00:00.0
26. SandisApenitis#VismaActive / For funSiguldaV20100:00:00.0
25. IntarsUngursRīgaV40100:00:00.0
24. LīvaFreidenfeldeRīgaS20100:00:00.0
23. OlgaEglīteRimiRīgaS20100:00:00.0
22. JānisRozenbergsRīgaV30100:00:00.0
21. AndrisBušsRīgaV30100:00:00.0
20. SintijaJurkevicaRīgaS20100:00:00.0
19. MauroMottaadidas Runners RigaRigaV30100:00:00.0
18. RūdolfsPuķitisSporto DabāRīgaV30100:00:00.0
1. BaibaBrokereSwedbankRīgaS20100:00:00.0
65. AndrisMednisZabbixJelgavaV50100:00:00.0
129. MihailsKisļakovsRīgaV30100:00:00.0
112. IgorsBergersRīgaV50100:00:00.0
111. LinaFerbereRīgaV40100:00:00.0
110. SergejsTimofejevsRīgaV40100:00:00.0
109. ArtjomsKisļakovsRīgaV14100:00:00.0
108. IvoGrandānsSIASauleskalnsV30100:00:00.0
107. NatālijaLesiņaOPTIORīgaS30100:00:00.0
106. SandisSeglenieksSiguldaV30100:00:00.0
105. MartaLapiņaRigaS30100:00:00.0
104. GvidoDzenisVISMARīgaV20100:00:00.0
103. AgrisSkulteRīgaV20100:00:00.0
102. JanaRandaRigaS30100:00:00.0
101. AnnijaRašmaneLāčiDobeleS20100:00:00.0
100. PaulaLāceLāčiDobeleS19100:00:00.0
99. LaumaMucenieceĶekavaS30100:00:00.0
113. ArtūrsGulbisGrundzāleV20100:00:00.0
114. LauraOkmaneJaunmārupeS30100:00:00.0
128. AneteBruževicaRīgaS40100:00:00.0
127. VladislavsŠarikovsRigaV30100:00:00.0
126. EdgarsEižvertiņš77 AgencyRīgaV30100:00:00.0
125. AlīnaFisenkovaLacerta Running TeamRīgaS30100:00:00.0
124. AndrisLejnieksRīgaV30100:00:00.0
123. JūlijaKrivuņecaRīgaS30100:00:00.0
122. OlesjaBaikovaBe More AliveRigaS30100:00:00.0
121. VitālijsFisenkovsRīgaV20100:00:00.0
120. LaurisMadžulsRēzekneV20100:00:00.0
119. ViktorijaMališevaRēzekneS20100:00:00.0
118. OļegsTetervenoksRīgaV30100:00:00.0
117. IvansFiļipovsRīgaV30100:00:00.0
116. ErvīnsKrūmiņšRīgaV40100:00:00.0
115. IevaLivčāneStopiņu novadsS40100:00:00.0
98. AigarsDakterisOutdoor Training ClubRīgaV30100:00:00.0
97. HaraldsJansonsCarnikavaV40100:00:00.0
80. LīgaMelneRīgaS30100:00:00.0
79. IntarsBirziņšRīgaV30100:00:00.0
78. IvarsLapiņšSPORTLATLiepājaV40100:00:00.0
77. AgitaCimoška10 kmRīgaS30100:00:00.0
76. NormundsGudensRīgaV40100:00:00.0
75. EmīlsDobrājsJelgavaV20100:00:00.0
74. MārtiņšVeserisRīgaV30100:00:00.0
73. ĢirtsPriževoitsRīgaV20100:00:00.0
72. PēterisKļavaMRCJūrmalaV40100:00:00.0
71. JānisLaursLielvārdeV30100:00:00.0
70. LolitaLapiņaČimukiRīgaS20100:00:00.0
69. AndrisPavlovsRigaV30100:00:00.0
68. JurisĶelleRīgaV40100:00:00.0
67. RolandsUsānsČimukiRīgaV20100:00:00.0
81. JānisVaivadsRīgaV30100:00:00.0
82. KristapsKiziksOgreV30100:00:00.0
96. IvetaKrievaKrievi :)AllažiS40100:00:00.0
95. IlmārsTupmacis-SmilteneV40100:00:00.0
94. AivisStepanovsBalviV30100:00:00.0
93. SandisSproģisLattelecomRīgaV40100:00:00.0
92. MārtiņšHeringsRīgaV30100:00:00.0
91. JānisĻuļisRīgaV30100:00:00.0
90. DiānaAuziņaSvētdieņiRīgaS20100:00:00.0
89. JānisRagovskisSvētdieņiRīgaV30100:00:00.0
88. AndrejsSirmaisRīgaV40100:00:00.0
87. DidzisKalniņšMARATONA KLUBSRīgaV50100:00:00.0
86. RonaldsVītolsRīgaV30100:00:00.0
85. GintaJēgermaneRīgaS20100:00:00.0
84. DiānaSpiridovskaRPP MTBRīgaS30100:00:00.0
83. AgrisKalniņšTrejdeviņiRaunaV30100:00:00.0
66. OlgaGrickevičaRīgaS50100:00:00.0
170. ViktorsSuborinsLSCRigaV60100:00:00.0
169. HaraldsKrievs:)RīgaV40100:00:00.0
168. PēterisBalodisRīgaV30100:00:00.0
167. ArtursŠvūkstsAlūksneV30100:00:00.0
166. JānisĀbolsvsk noskrienMadona - RīgaV30100:00:00.0
165. DanataPodorskaRigaS20100:00:00.0
164. LinardsLuksGlasgowV20100:00:00.0
163. Courtney-TaylorBrowneGlasgowS20100:00:00.0
162. VladimirsSeļmssailorRīgaV30100:00:00.0
161. EdgarsJansonsRīgaV20100:00:00.0
160. ValentinaProhvatilovaRigaS30100:00:00.0
159. EdgarsRiekstiņšDobeles novads BēneV30100:00:00.0
171. ArtūrsŠakurovsRīgaV20100:00:00.0
172. MargitaLagzdina-RigaS40100:00:00.0
184. BaibaDzeneĶekavaS40100:00:00.0
183. KristapsEzītisĶekavaV20100:00:00.0
182. TimanKonigsbergBerlinV30100:00:00.0
181. VilnisLiepiņšLSCCarnikavaV60100:00:00.0
180. SantaBaranauskaKatlakalnsS40100:00:00.0
179. LūcijaKroneOlaineS60100:00:00.0
178. ElīnaAtmata-BekmaneRīgaS30100:00:00.0
177. IevaSulutauraRīgaS20100:00:00.0
176. ElgaSulutauraRīgaS50100:00:00.0
175. LenārsZeihmanisRECKRīgaV20100:00:00.0
174. JanīnaŽubuleRīgaS50100:00:00.0
173. DaigaGavariņaRīgaS30100:00:00.0
158. GitaBiezumaRīgaS40100:00:00.0
157. MārisBergsRigaV30100:00:00.0
142. EvelīnaRudzīteRīgaS19100:00:00.0
141. IvarsŽubulisRīgaV40100:00:00.0
140. AgneseRudzīteRīgaS20100:00:00.0
139. Tīna-AleksandraĶepiņaLimbažiS19100:00:00.0
151. LaimaKampaValleS19100:00:00.0
138. GuntisBalodisMatisons Runner’s ClubPāvilostaV30100:00:00.0
137. DāvisOņiskivsGulbeneV19100:00:00.0
136. InetaKravaleArkādijaRīgaS50100:00:00.0
135. ĢirtsVēsmaZemgales ziņasRīgaV60100:00:00.0
134. ValdisRozentālsRīgaV40100:00:00.0
133. KarīnaVoitkevičaRīgaS30100:00:00.0
132. DaceSlotiņaRigaS40100:00:00.0
131. RenāteKrastiņaĀdaži, BaltezersS40100:00:00.0
143. EvitaŠtāle-PuķīteRīgaS30100:00:00.0
144. LīgaRēdereRēderu bandaTīraineS40100:00:00.0
156. KirillsBašunsRīgaV19100:00:00.0
155. KristiānaLauciņa-VeinereIecavaS20100:00:00.0
154. JānisBrokānsSwedbankRīgaV20100:00:00.0
153. KatrīnaKrūmiņaRīgaS19100:00:00.0
152. KristīneRuckaRīgaS19100:00:00.0
185. AldisCimdiņšMĀRUPES PAGASTSV50100:00:00.0
150. JānisMarkulisA R rigarigaV40100:00:00.0
149. GunārsLaurisRīgaV60100:00:00.0
148. VladimirLevijevZabbixRīgaV40100:00:00.0
147. Samanta-LauraFrīdmaneDobeleS20100:00:00.0
146. ĒriksPūle-RīgaV60100:00:00.0
145. AigarsEglājsPa VienamRīgaV20100:00:00.0
130. IndraMauriņaRigaS40100:00:00.0
186. InvidaMauriņaRigaS19100:00:00.0
216. ModrisĀbramsRīgaV60100:00:00.0
228. GunitaPaegleRīgaV30100:00:00.0
227. AtisJansonsSwedbankRīgaV20100:00:00.0
226. DiānaLuščikaSwedbankRīgaS20100:00:00.0
225. ArnisŠtemersRīgaV30100:00:00.0
224. KristīnaNovikovaSwedbankRīgaS20100:00:00.0
223. JurisKārkliņšDaugmaleV40100:00:00.0
222. DaceBērziņaNŪJO AR SMAIDURīgaS40100:00:00.0
221. Kate-KatrīnaVildiņaNŪJO AR SMAIDURīgaS19100:00:00.0
220. IlgvarsRibušsVsk noskrienRīgaV30100:00:00.0
219. JānisOzolsRīgaV20100:00:00.0
218. AgitaLāceAUTOSKOLA RULLĒJelgavaS40100:00:00.0
217. ArtisMazlazdiņšRīgaV30100:00:00.0
229. MikusLācisAUTOSKOLA RULLĒJelgavaV19100:00:00.0
230. IneseMazlazdiņaRīgaS30100:00:00.0
239. AgneseŠaburovaRĪGAS20100:00:00.0
240. MaritaOzoliņaNūjo priekamRīgaS30100:00:00.0
241. IrēnaŠibeikaNūjo priekamRīgaS50100:00:00.0
242. NormundsŠibeiksNūjo priekamRīgaV50100:00:00.0
237. AgrisJansonsJelgavaTukumsV40100:00:00.0
236. MartaGernereVangažiS20100:00:00.0
235. DaceMuižniece-ZariņaRīgaS30100:00:00.0
234. OksanaDudnikaRīgaS40100:00:00.0
233. IngaDzeneCEMEXRīgaS30100:00:00.0
232. SarmīteBaltmaneMega giga ekstra ventilārāsRīgaS50100:00:00.0
231. AgritaBaumaneMega giga ekstra ventilārāsRīgaS50100:00:00.0
238. DiānaŠkļaraRīgaS30100:00:00.0
215. MārtiņšIndriksonsAJ PowerRīgaV30100:00:00.0
214. RobertsSamtiņšAJ PowerRīgaV30100:00:00.0
199. AndrisRēdersRēderu bandaTīraineV30100:00:00.0
198. LindaTiltiņaRīgaS20100:00:00.0
197. VilnisTinussĢikšiV20100:00:00.0
196. NaurisKozuliņšRīgaV30100:00:00.0
195. AigaVanagaAJ PowerRīgaS30100:00:00.0
194. LindaLegzdiņa-LeiereAJ PowerRīgaS30100:00:00.0
193. IlzeTālmaneMaratona KlubsRigaS40100:00:00.0
192. KrišjānisBaidekalnsAJ PowerRīgaV20100:00:00.0
191. JānisRoštoksAJ PowerRīgaV30100:00:00.0
190. PēterisLīkumsOzolniekiV40100:00:00.0
189. IrēnaCeplišaRopažu novadsRopažiS50100:00:00.0
188. KristīneBahmaneRīgaS30100:00:00.0
200. AinisŠmitsĒrgļiV40100:00:00.0