Rezultāti Detalizēti rezultāti | PDF formātā | XLS formātāValmieras maratons 2021, skrējienu seriāls "Skrien Latvija" / 19.09.2021

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaGrupaApļiFinišs 
1. ArnisOzoliņšValkaValkaVT10:16:59Diploms
2. AigarsFeterisSK TĒRAUDSSalaspilsVT10:16:59Diploms
3. AgnisStulpinskisValmieras VKValmieraVT10:17:32Diploms
4. ŅikitaSamsonovsFolkmaņiGlūdas pag.VT10:17:46Diploms
5. JaneksRumbergsŽolneroviča skriešanas klubsTalsiVT10:18:15Diploms
6. EmīlsStipraisSk TeraudsMadonaVT10:18:32Diploms
7. DanielsŠimaņecsValmieras Sporta skolaValmieraVTA10:18:50Diploms
8. ArtūrsKārkliņšKocēniVaidavaVT10:19:04Diploms
9. RobertsTitovsSS Arkādija/ Rīgas 84. VidusskolaRīgaVTA10:19:09Diploms
10. SantaVišķereSK TēraudsST10:19:11Diploms
11. RobertsNoviksSporta skola ArkādijaRīgaVTB10:19:23Diploms
12. ReinisFeldmanisĒrģemeVTA10:19:34Diploms
13. ArtjomsSeņinsJelgavaVT10:19:45Diploms
14. MārtiņšVārnaFOLKMAŅITalsiVTA10:20:01Diploms
15. Krišjānis-KristapsKapustānsSK TēraudsRīgaVTA10:20:07Diploms
16. DanielaSupeValmieras Dizaina un mākslas vidusskolaValmieraSTA10:20:22Diploms
17. Marta-LuizePētersoneMatisons Runner's Club / KocēniValmieras novadsSTB10:20:28Diploms
18. JānisKravalisSiguldas Sporta skolaSiguldaVTA10:20:47Diploms
19. LīnaSiliņaFolkmaņiBauskaST10:20:52Diploms
20. AinārsStraubergsLimbaži SKRIENLimbažiVT10:20:54Diploms
21. LīgaJansoneSK MetroonsRīgaST10:21:12Diploms
22. Maksis-MaksimiliansVeģerisBaltijas Triatlona KlubsSiguldaVTA10:21:12Diploms
23. PēterisVārnaFOLKMAŅITalsiVTB10:21:22Diploms
24. Roberts-KārlisKarssSS ArkādijaRīgaVTB10:21:32Diploms
25. Sindija-GuntraZaulaLimbažu un Salacgrīvas sporta skolaLimbažiST10:21:34Diploms
26. MāraDrozdovaSK BULTA/ BALTAISMadonaST10:21:43Diploms
27. RuslansKļaviņšLudzaLudzaVT10:22:00Diploms
28. DaigaDābolaOzolnieku airēšanas klubsOzolniekiST10:22:11Diploms
29. DāvisZariņšRubenes pamatskolaVaidavaVTB10:22:23Diploms
30. KristīneVāverePatria SportlandOlaineST10:22:47Diploms
31. AlīnaDjačokaRīgaST10:22:55Diploms
32. RobertsIgoņkunsValmieras tehnikumsValmieraVTA10:23:09Diploms
33. MārtiņšŪburgsPulkveža Oskara Kalpaka profesionālā vidusskolaStrenčiVTA10:23:16Diploms
34. Elīza-KristaKiršblūmaValmieras Sporta skolaValmieraSTA10:23:21Diploms
35. RonaldsLiepiņšSK MetroonsRīgaVT10:23:31Diploms
36. AgnijaĀdamsoneLimbaži SKRIENLimbažiST10:23:32Diploms
37. KarīnaŅikuļinaVBSSValmieraSTB10:23:34Diploms
38. ElīzaViekale-GasjūneFolkmaņiJelgavaSTA10:23:39Diploms
39. KristersElksnisVAS Latvijas autoceļu uzturētājsRīgaVTB10:23:41Diploms
40. RūdolfsSeviškoSOS ciematsValmieraVTA10:23:43Diploms
41. MikusLembergsSiguldaVTA10:24:00Diploms
42. MelānijaVāverePatria SportlandRīgaSTB10:24:06Diploms
43. JānisAtlācisPārgaujas sākumskolaValmieraVTB10:24:07Diploms
44. DāvidsOzoliņšMadonaVTA10:24:08Diploms
45. MesropsAvagjansArnis powerRīgaVT10:24:11Diploms
46. Markuss-EduardsBlaubergsValmieras Valsts ĢimnāzijaValmieraVTB10:24:15Diploms
47. Patriks-ViktorsBērziņšValmieraVTB10:24:17Diploms
48. LīvaAndersoneLiepājaST10:24:24Diploms
49. GustavsLočmelisVSK Burkānciems @ CoValmieraVTB10:24:25Diploms
50. Karlīna-KeitaŠmiteCēsisSTB10:24:25Diploms
51. DžuljetaJēkabsoneValmieras tehnikumsValmieraST10:24:33Diploms
52. MārcisKārkliņšVaidavaKocēnu novadsVT10:24:33Diploms
53. IgorsVucānsDaugavpilsVT10:24:48Diploms
54. EmīlsStrazdiņšValmieras Pārgaujas ģimnāzijavalmieraVTB10:24:48Diploms
55. OskarsStrazdiņšvalmieraVT10:24:49Diploms
56. AndrisLiepiņšSK Metroons/ SS ArkādijaRīgaVTA10:25:02Diploms
57. TomsViekals-GasjūnsFOLKMAŅIJelgavaVTB10:25:02Diploms
58. UnaKraupšaPreiļu novada BJSSPreiļiSTA10:25:04Diploms
59. MiķelisLiepaMazsalacaVT10:25:07Diploms
60. AmandaGriķeSK BULTA/BALTAISDaugavpilsSTB10:25:07Diploms
61. Amanda-LindaHohlovaKocēnu sporta skolaKocēniSTB10:25:08Diploms
62. KitijaElksneVAS Latvijas autoceļu uzturētājsRīgaSTA10:25:22Diploms
63. LauraMetlaSaldusST10:25:36Diploms
64. AsnateCauneValmieras Bērnu sporta skolaValmieraSTB10:25:38Diploms
65. JānisZukulsCēsisVT10:25:45Diploms
66. JēkabsĀdamsonsLimbaži SKRIENLimbažiVTB10:25:53Diploms
67. GabrielaGraseJaunsardzeValmieraSTB10:25:55Diploms
68. ArnoldsMikelsonsValmieras SSValmieraVT10:26:03Diploms
69. ElizabeteZaprivodaSS ArkādijaRāmavaSTB10:26:06Diploms
70. EvertsHemmelisValmieras Sporta skolaValmieraVTA10:26:23Diploms
71. Dairis-AnrijsRencisSOS ciematsValmieraVTA10:26:33Diploms
72. RaimondsRoķisNoskrien CēsisCēsisVT10:26:34Diploms
73. LaurisZeltiņšRP SIA RĪGAS SATIKSMERīgaVT10:26:35Diploms
74. UģisUlmanisValmieraVT10:26:36Diploms
75. DanielsZuzaStrenčiVTA10:26:45Diploms
76. NikolajsPetrovsLudzaLudzaVT10:26:57Diploms
77. IvetaLiepiņaSK MetroonsRīgaST10:27:01Diploms
78. SandijaRumbaKocēniDikļiSTB10:27:08Diploms
79. AleksandrsKuļikovskisJelgavaVT10:27:14Diploms
80. MontaVikštremaRīgaST10:27:14Diploms
81. IlzeTupuriņaValmieraST10:27:21Diploms
82. TomassVējšValmieras tehnikumsValmieraVTA10:27:22Diploms
83. RihardsGaugersValmieraVTB10:27:23Diploms
84. MihaelsPauliņšValmieras tehnikumsValmieraVTA10:27:24Diploms
85. Markuss-ReinisJansonsJelgavaVT10:27:27Diploms
86. DominiksPētersonsKocēniValmieras novadsVTB10:27:47Diploms
87. RaivoKaimiņšValmieraVT10:27:49Diploms
88. AliseGriķeSK Bulta/BALTAISDaugavpilsST10:27:55Diploms
89. SandraViekale-GasjūneFOLKMAŅIJelgavaST10:28:00Diploms
90. RobertsIzajsValmieras tehnikumsValmieraVT10:28:05Diploms
91. AnceLiepiņaBALTMAValmieraST10:28:20Diploms
92. KārlisKalējsBaltaisRīgaVT10:28:23Diploms
93. KristapsSkalītisValmieraVTB10:28:27Diploms
94. EmīlsDrillisValmieraVTB10:28:33Diploms
95. MārcisŠmitsKocēnu sporta skolaKocēniVTB10:28:39Diploms
96. Santa-EvijaGriņevičaRīgaST10:28:42Diploms
97. ViktorsTēraudsRēzeknes novadsVT10:28:43Diploms
98. RolandsUdudsDikļu pamatskolaKocēniVTB10:28:47Diploms
99. GatisBrīdaksValmieraVT10:28:59Diploms
100. ZannaJudkoMARATONA KLUBSVentspilsST10:29:08Diploms
101. KristaVoinaMatison runner's clubPilteneST10:29:14Diploms
102. MarksCinisJaunsardzeValmieraVTB10:29:17Diploms
103. ElijaEglīteValmieras Sporta skolaValmieraSTB10:29:33Diploms
104. IngaElksneVAS Latvijas autoceļu uzturētājsRīgaST10:29:35Diploms
105. GuntisBergsValmieraVT10:29:39Diploms
106. ArtūrsPogulisKocēniVaidavaVTB10:29:40Diploms
107. LīgaBergholdeEsmu formāValmieraST10:29:41Diploms
108. Megija-ŠarloteTiltiņaJelgavaST10:29:41Diploms
109. TomassBaldiņšValmieras tehnikumsValmieraVTA10:29:43Diploms
110. MatīssPetrusevičsValmieraVT10:29:44Diploms
111. LīvaHasaniValmieraST10:29:46Diploms
112. SigitaKlodžaValmieraST10:29:46Diploms
113. LuīzeHasaniValmieraSTB10:29:47Diploms
114. LaimaBriede-BēziņaValmieras tehnikumsValmieraST10:29:52Diploms
115. ValdisIvanovsTukumsVT10:29:54Diploms
116. KārlisKalējsBaltaisRīgaVTB10:29:57Diploms
117. IneseKlasaKlasu ģimeneRīgaST10:30:03Diploms
118. KerlīnaBalodeValmieraSTB10:30:12Diploms
119. SantaLorenceOzolniekiJelgavaST10:30:13Diploms
120. IvitaAumeistereValkas SIENAValkaST10:30:15Diploms
121. SarmīteJežakaValkas SIENAValkaST10:30:15Diploms
122. SamantaZeibarteJaunsardzeValmieraSTB10:30:21Diploms
123. RenārsKociņš-LielupeDikļu pamatskolaKocēniVTB10:30:27Diploms
124. AnastasijaLapekinaDaugavpilsDaugavpilsSTA10:30:32Diploms
125. AritaNorlindeValmieraST10:30:43Diploms
126. KārlisGolovanovsValmieras 2.vsk.ValmieraVTA10:30:50Diploms
127. BaibaLedaineValmieraST10:30:54Diploms
128. RitaStepanovaSOS ciematsValmieraSTA10:30:54Diploms
129. ElīnaVahere-AbražuneRīgaSTB10:30:58Diploms
130. MartinsMīlenbergsRubenes pamatskolaRubeneVTB10:31:10Diploms
131. GatisPalmsValmieraVT10:31:17Diploms
132. JurisBogdanovsRīgaVT10:31:27Diploms
133. MareksĶerpeValmieraVTB10:31:30Diploms
134. JūlijaEglīteRubenes pamatskolaVaidavaSTB10:31:33Diploms
135. LieneKrauzeSPORTLATRīgaST10:31:34Diploms
136. JānisDreiškinsSPORTLATIkšķileVT10:31:34Diploms
137. NatālijaŠčukinaValmieraST10:31:35Diploms
138. MarkussMīlenbergsRubenes pamatskolaRubeneVTB10:31:41Diploms
139. MārtiņšGrāvelsiņšRubenes pamatskolaRubeneVTB10:31:41Diploms
140. Anna-MarijaZaķeMaratona klubs/LSCRīgaSTB10:31:43Diploms
141. IlmārsEglītisValmieraVT10:31:49Diploms
142. IrīnaLučinaMARATONA KLUBSVentspilsST10:31:59Diploms
143. RūtaTalleJelgavaSTB10:31:59Diploms
144. SvetlanaFjodorovaRubenes pamatskolaRubeneST10:32:03Diploms
145. DaigaStrodeVALMIERAST10:32:04Diploms
146. KristersKuģenieksRīgaVT10:32:06Diploms
147. Krista-KristiānaBrenceValmieras tehnikumsValmieraSTA10:32:09Diploms
148. ArtaŠķiporeValmieraSTB10:32:10Diploms
149. LitaMeistereJaunsardzeValmieraST10:32:17Diploms
150. MartaGaugereValmieraSTB10:32:19Diploms
151. VinetaKraftaRīgaST10:32:36Diploms
152. AnitaPriedeLimbažiST10:32:43Diploms
153. SantaBriedeSiguldaST10:32:45Diploms
154. LauraGūtmaneVOCValmieraST10:32:46Diploms
155. JanisAbolinsSmilteneVT10:32:49Diploms
156. RodrigoGrasisJaunsardzeValmieraVTB10:32:51Diploms
157. SantaKrasovskaRubenes pamatskolaRubeneST10:32:57Diploms
158. JanaDreimaneKocēniST10:33:07Diploms
159. RaivisZariņšRīgaVT10:33:12Diploms
160. JolantaKravaleValmieraST10:33:13Diploms
161. GustavsNarvaišsCēsisVTB10:33:15Diploms
162. BetijaRasaValmieraSTB10:33:29Diploms
163. MartaPielēna-PelēnaSqualioRīgaST10:33:29Diploms
164. AlbertsPielēns-PelēnsSqualioRīgaVTB10:33:30Diploms
165. JutaKacenaValmieraST10:33:34Diploms
166. EdgarsStepanovsSOS ciematsValmieraVTB10:33:38Diploms
167. LieneNagleVOCValmieraST10:33:38Diploms
168. EmīlsKaufmanisVOCValmieraVTB10:33:39Diploms
169. KristīneRibnereJēkabpilsST10:33:42Diploms
170. VestardsSirmaisValmieraVTB10:33:48Diploms
171. IlzeMelgalveHONESTRENT.LVValmieraST10:33:52Diploms
172. JānisGotautsRīgaVT10:33:58Diploms
173. Letīcija-AlmaVīksnaValmieraSTB10:34:02Diploms
174. ĒriksJukāmsKārķiVT10:34:04Diploms
175. ElīnaPūceMadonamadonaST10:34:07Diploms
176. IneseJurdžeValmieraST10:34:19Diploms
177. MelisaBīrauaJaunsardzeValmieraSTB10:34:26Diploms
178. Amēlija-NikolaVīksnaValmieraSTB10:34:34Diploms
179. JānisGalauliņšValmieraVT10:34:38Diploms
180. AnnaČepjolkinaVVPĢValmieraSTB10:34:42Diploms
181. RalfsOzolsOgres tehnikumsOgreVTA10:34:44Diploms
182. KalvisStrodsVALMIERAS PĀRGAUJAS VALSTS ĢIMNĀZIJAVALMIERAVTB10:34:47Diploms
183. JānisRižaValmieras Valsts ģimnāzijaValmieraVTB10:34:50Diploms
184. EritaKalniņaSK Ozolnieki BJelgavaST10:34:54Diploms
185. ĢertrūdeSilaunieceOlaineST10:35:05Diploms
186. Maksimus-JānisGustsons-KuksRubenes pamatskolaVaidavaVTB10:35:07Diploms
187. SantaRumbaKocēniDikļiST10:35:09Diploms
188. GvidoStolbovskmsbp.lvJūrmalaVT10:35:10Diploms
189. Artūrs-JānisBarkovskisLimbažiVTB10:35:13Diploms
190. Sāra-AgneseBrantiņaKocēniRubeneSTA10:35:20Diploms
191. LīgaZlaugotneRīgaST10:35:32Diploms
192. AliseVeipaValmieras tehnikumsValmieraSTA10:35:47Diploms
193. KsenijaGaideRēzekneST10:35:53Diploms
194. RobertsTalleJelgavaVTB10:35:58Diploms
195. AndrejsGluhovsValmieraVT10:36:02Diploms
196. MartaBērziņaValmieras pilsētas pašvaldībaValmieraST10:36:05Diploms
197. JēkabsBērziņšValmieraVTB10:36:05Diploms
198. LauraBarkovskaLimbažiSTB10:36:05Diploms
199. AivijaJeršovaJaunsardzeValmieraST10:36:11Diploms
200. KristīneJeršovaJaunsardzeValmieraST10:36:11Diploms
201. Markus-JānisKrujelisSOS ciematsValmieraVTB10:36:22Diploms
202. RenāteKašaValmieraSTB10:36:24Diploms
203. SabīneVaļickaValmieras tehnikumsValmieraSTA10:36:28Diploms
204. Samanta-LienaBrēžaSkrienam kopāValmieraSTB10:36:31Diploms
205. DāvidsStepeSK LejasciemsLejasciemsVTB10:36:32Diploms
206. SantaMickusVAS Latvijas autoceļu uzturētājsRīgaST10:36:33Diploms
207. LiānaČernecovaRēzekneST10:36:38Diploms
208. EvelīnaRumbaKocēniDikļiSTB10:36:45Diploms
209. DidzisKrīgersvalmieraVT10:36:46Diploms
210. OliversAlpeusValmieraVTB10:37:03Diploms
211. AndrisAlpeusValmieraVT10:37:04Diploms
212. MareksStankevicsSOS ciematsValmieraVTA10:37:05Diploms
213. IjaVagaleRīgaST10:37:29Diploms
214. Lamins-RobertsSavoBaltaisRīgaVTB10:37:34Diploms
215. MarkussBormanisSkrienam kopāValmieraVTB10:38:01Diploms
216. AliseBoleLIDAValmieraSTB10:38:15Diploms
217. ViktorijaZupkovaDaugavpilsDaugavpilsSTA10:38:55Diploms
218. KristīneKalējaBaltaisRīgaST10:38:57Diploms
219. IvoJasmanisKocēniRubeneVTA10:39:31Diploms
220. SebastiansBelasovsViršu ielaValmieraVTB10:39:42Diploms
221. IevaBelasovaViršu ielaValmieraST10:39:45Diploms
222. MelānijaAlneSkrienam kopāValmieraSTA10:39:46Diploms
223. SarmaRiekstiņaMēsRīgaST10:39:52Diploms
224. MelānijaTinkusSkrienam kopāValmieraSTA10:39:54Diploms
225. IlvaRadziņaTukumsST10:39:58Diploms
226. EduardsGertnersKocēnu sporta skolaKocēniVTB10:40:07Diploms
227. SanijaBureņaKocēniRubeneSTA10:40:10Diploms
228. LoretaKnospiņaValmieras tehnikumsValmieraSTA10:40:11Diploms
229. Ērika-ŽannaKalniņaValmieras tehnikumsValmieraSTA10:40:12Diploms
230. KristiansLatišsSOS ciematsValmieraVTB10:40:26Diploms
231. EvelīnaVahere-AbražuneRīgaSTA10:40:48Diploms
232. AgritaAlpeusaValmieraST10:42:26Diploms
233. GuntaJaunkampeKocēniDikļiST10:42:37Diploms
234. IngaTalleJelgavaST10:42:52Diploms
235. JulianaJančenkoKocēniZilaiskkalnsSTB10:43:01Diploms
236. ZaneLūsiņaMēsRīgaST10:43:18Diploms
237. Trents-PaulsLūsiņšMēsRīgaVTB10:43:18Diploms
238. NatālijaBernāneRēzeknes novadsST10:43:31Diploms
239. OjārsBernānsRēzeknes novadsVTB10:43:33Diploms
240. Selīna-KeitaStrautnieceValmieraSTB10:44:00Diploms
241. AnnijaRagaDikļu pamatskolaKocēniSTB10:44:02Diploms
242. OrentsŠaškovsDikļu pamatskolaKocēniVTB10:44:03Diploms
243. EmīlijaTetereDikļu pamatskolaKocēniSTB10:44:03Diploms
244. Sofija-EstereKrujeleSkrienam kopāValmieraSTB10:45:51Diploms
245. EdvardsGaidisRezekneVTB10:46:45Diploms
246. AndreaBriškaValmieraSTB10:47:10Diploms
247. MārtiņšStankevicsSOS ciematsValmieraVTB10:52:12Diploms
248. VijaRumbaKocēniDikļiST10:52:13Diploms
249. Paula-MarijaMačevskaJelgavaSTB10:55:55Diploms
250. DzintraRafaela-MačevskaJelgavaST10:55:57Diploms
251. RojsVītolsMēsRīgaVTB10:57:08Diploms
252. LieneVītolaMēsRīgaST10:57:08Diploms
253. KārlisVītolsMēsRīgaVT10:57:10Diploms
254. KristīneBergaSkrienam kopāValmieraSTB11:00:03Diploms