Rezultāti Detalizēti rezultāti | PDF formātā | XLS formātāTaku skrējienu seriāls "Stirnu buks", Zebrus ezers un Pokaiņu mežs / 28.06.2015

SZ1

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. KitijaZaulaLimbažiLimbaži10:52:59
2. ElizabeteLukašovaBerģu mākslas un mūzikas skolaRīga11:03:07
3. IevaVaļskaPriekuļi11:11:28
4. GabrielaSaulīteLimbažiLimbaži11:11:32
5. Paula-LuīzeVilkaEngures sportamEngure11:11:38
6. DanielaLotockaEngures sportamEngure11:13:45
7. PatrīcijaSarmuleRīga11:16:06
8. ElīzaMuzikaLielvārde11:16:39
9. Krista-JuliānaCīruleRīga11:24:00
10. ZaneMathereRiga11:26:17
11. EmīlijaAdumāne11:27:17
12. DiānaSkujaRīga11:28:58
13. PatrīcijaRocēnaSkrienam priekam!Ikšķile11:29:14
14. LindaStrihoraTukums11:30:03
15. Marta-ElzaMatīsaRīga11:32:29
16. ElizabeteMelnaceOgre11:33:52
17. KetaMeilerteLVM/MammadabaRīga11:40:47

SZ2

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. SindijaZaulaLimbažiLimbaži10:56:12
2. LieneVilsoneDobele10:56:39
3. KristīneJansoneTalsi10:57:10
4. KristīneZvejnieceSaldus boksa klubsSaldus11:00:02
5. LauraNīmanteZVOCRiga11:05:21
6. LeldeStrautiņaJaunpils11:05:33
7. Jūlija-SaulīteSorokinaCrossfitRīdzeneCarnikava11:06:35
8. DanaJasinkevičaOgreOgre11:08:17
9. MartaTamaneValmiera11:09:47
10. AgitaZariņaRīga11:10:10
11. EllaSpuriņaSaulkrasti11:11:52
12. NadeždaFedorjanaAVIA TeamRīga11:12:44
13. AnnijaBorodinovaTukums11:13:28
14. EvitaZondakaRīga11:16:22
15. LieneMuzikaLielvārde11:16:38
16. IevaRozmiaņecaSIA TeknosRīga11:18:05
17. KristīneGraudiņaEngures sportamEngure11:18:11
18. AgateKalcenauaRīga11:18:52
19. LoretaRozeVSK NoskrienRīga11:19:17
20. LeldeDonikaLiepāja11:19:36
21. LeldeKatlāpeRīga11:20:51
22. KitijaDemidovaTukums11:30:00
23. LāsmaApineTukums11:30:00
24. MadaraPetrovaVSK NoskrienTukuma novads11:30:44
25. SantaDemidovaKandava11:33:06
26. ElīnaLunteRīga11:35:17
27. Sofija-MartaTrenceRīga11:44:59
28. SantaPietkēvičaJelgava11:45:00

SZ3

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. InāraLūseCarnikava LSCCarnikava10:45:53
2. GitaKarlsoneSaldus10:52:10
3. DaceAlmaneTukums10:52:21
4. DanaMačtamaMoller Auto VentspilsVentspils10:53:11
5. KristīneJansoneRiga Ironman TeamRīga10:53:32
6. DaceKovaļevskaOzolnieki10:54:01
7. AgneseUlanovaPūre10:54:32
8. ZandaUlanovaJūrmala10:54:33
10. ŽaneteLeimaneSmiltene10:55:01
9. ElitaZālīteSmiltene10:55:01
11. LieneGulbeRīga10:55:24
12. GintaŠenfeldeJūrmala10:55:39
13. LieneEglīteOgre10:56:46
14. ZanePakalnieceRīga10:56:50
15. ElīnaStrodeJelgava10:57:03
16. LīnaPaimiņaJD GroupVenspils10:57:44
17. IvetaLazdiņaPeintbola parks 2xLTukums10:58:50
19. ElīnaDzalbeSaldus boksa klubsSaldus11:00:02
18. EgitaUzule"SALDUS BOKSA KLUBS"""Saldus11:00:02
20. LauraMetlaBrocēni11:00:16
21. IlvijaBērziņaĶekava11:01:14
22. MarutaBrokaRīga11:01:16
23. AnželikaAndrejevaDobele11:01:19
24. AnitaĀboltiņaRīga11:01:39
25. BaibaGabrāneMOZAĪKARīga11:01:41
26. EdīteKomasa-DorbeKODOJelgava11:01:48
27. EvijaGrīnbergaS/K KatrīnaKuldīga11:02:01
28. DaceDidrihsoneJaunpils11:03:11
29. DaceAncāneTukums11:03:45
30. LienePastoreLustesTukums11:04:01
31. LīvaKrastiņaRīga11:04:16
32. LāsmaZebuliņaRīga11:04:21
33. MārīteTurkaTAKASnēpele, Kuldīgas novads11:04:26
34. DagnijaSilauniecepati par seviGulbene11:04:32
35. EdīteJansoneTalsi11:05:02
36. DacePodkalneVSK NoskrienRīga11:05:36
37. LanaAmsilaDobele11:05:44
38. SignijaVītolaRīga11:05:48
39. IvetaSaimenaRīga11:06:51
40. SolveigaTreijaRīga11:07:04
41. IneseRērihaVSK Noskrien MiniVāveres / LSCRīga11:07:25
42. AneteGlušņevaRīga11:07:35
43. MāraViškaDEKO SPACERīga11:07:36
44. IlzeEglīteTukums11:07:43
45. MāraPucenaKuldīga11:07:48
46. DaceLimmereMaushiJūrmala11:07:52
47. DaceAmoliņaMySport VeikalsRīga11:08:05
48. LauraHofmaneVSK Noskrien / Brīvdabas Sporta Klubs / 712Sigulda11:08:17
49. LauraLasmaneValmiera11:08:18
50. ElīnaŠenhofaKuldīga11:08:25
52. GunaĶirseRīga11:08:32
51. KrūzeSantaRīga11:08:32
53. IevaBriceBrocēnu novads11:08:40
54. ZentaLakovicaSalaspils11:09:05
55. AneteDanelsonePurva KurmjiRiga11:09:44
56. MārīteKokinaRīga11:09:51
57. AstraZaļumaSalaspils11:10:51
58. SnigaPrombergaCrossfitRīdzeneCarnikavas novads11:11:17
59. LigitaMiezeRadio SWH KurzemeRīga11:11:28
60. AnnijaAvotiņaMeža susuriRiga11:11:30
61. YuliaYakupovaRīga11:11:34
62. EvaMatīsaPucina Running TeamRīga/Jaunpiebalga11:11:34
63. KaivaRulleZaķisĶekava11:11:47
64. LolitaDabraKuldīga11:11:51
65. IngaVaļskaPriekuļi11:11:53
66. IneseGulbeRīga11:11:58
67. SvetlanaLazarevaJūrmala11:12:00
68. IevaMozgireJūrmala11:12:00
69. IlzePalmbahaRīga11:12:04
70. ŽermēnaLaupaceRīga11:12:08
71. EvijaMiezīteJūrmala11:12:36
72. LauraVeličkoRīga11:12:42
73. AlīnaFisenkovaAVIA TeamRīga11:12:44
74. IlzeBergaValmiera11:12:54
75. MairaZērneOK SaldusSaldus11:13:33
76. ValērijaFedotovaRiga11:13:36
77. IngaVīksnaVaidavaVaidava, Kocēnu novads11:13:40
78. DaigaSauleRīga11:13:43
79. DainaZvirgzdiņaRīga11:13:44
80. LuizeRagaJūrmala11:13:49
81. GunitaButāneJelgava11:14:16
82. KatrīnaAuziņaRīga11:14:23
83. AgateCīruleRīga11:14:24
84. AiraSemjonovaUmurgas pagasts11:14:34
85. IngaVateEngures novads11:14:37
86. RitaLukasevicaPreili11:14:56
87. InnaIgumnovaRīga11:16:15
88. DaceDūklava-KokinaVanagkalnsRīga11:16:19
89. IlzeZemmereVW TEAMRīga11:16:29
90. ArvīdsBarānovsAunēniRīgs11:16:32
91. ZitaBindare-BarānovaAunēniRīga11:16:40
92. EvitaSpruktaRīga11:16:41
93. IevaZlaugotneRīga11:16:42
94. LindaGrīnfeldeJelgava11:16:43
95. SarmīteBangabangasprivatprakse.lvAuciems11:16:44
96. BaibaKareleVentspils11:16:51
97. BaibaSirmeleSigulda11:16:54
98. IevaTreijaSaulkrasti11:17:12
99. KatrīnaKūkumaAlfatours.lvOgre11:17:13
100. JanaSakneSaknīšiKurmene11:17:29
101. ZūleIngaRīga11:17:54
102. LauraČodereSIA TeknosRīga11:18:05
103. IlzeKomasaFreelanceriJelgava11:18:12
104. JanaMūrmaneRīga11:18:19
105. LieneMudrovaAUCEAuce11:18:26
106. ZaneMudrovaAUCEAuce11:18:26
107. IneseBāriņaSaulkalne11:18:28
108. IneseVanagaRīga11:18:33
110. GunaKaļķeRīga11:18:38
109. IngaBriņķeDobele11:18:38
111. IlvaKavickaJelgava11:18:39
112. RenāteKvieseRīga11:18:41
113. LaimaBlankenbergaSaulkrasti11:18:52
114. LailaMalzubreZubru treiciensRīga11:19:33
115. MarutaDonikaJelgavas novads11:19:36
116. DiānaCeikaRīga11:19:55
117. MadaraBergaRīga11:19:59
118. LolitaCīruleDaiļradeSaulkrasti11:20:12
119. SolvitaJegorovaRīga11:20:22
120. AneteDimzaventspils11:20:41
121. IvetaLinužaAnnasmuiža11:20:58
122. LailaSkrideRēzekne11:20:59
123. IlzeKārkliņaDaugmale11:21:09
124. LauraLapiņaJelgava11:21:10
125. OlgaKoraboRīga11:21:13
126. LīvijaMušaJūrmalaJūrmala11:21:16
127. AgneseVillereNoskrienRīga11:21:30
128. IlzeSpiridonovaĀdaži11:21:35
129. LeldeĀbeleMatīši11:21:45
130. DacePugaKandava11:21:56
131. GunaKalniņaSmartlynx AirlinesRīga11:22:01
132. IngaPavlovičaRīga11:22:12
133. MairaPetrovaRīga11:22:14
134. LudmilaKlaužaRaiņa ielaJūrmala11:23:02
135. Pukevica-PukevskaLauraSiemensRīga11:23:06
136. LauraZaharovaRīga11:23:13
137. SantaBlūmaJelgava11:23:24
138. KristīneRūjaSigulda11:23:26
139. ArnitaMelnaceOgre11:23:36
140. SandraLūseRīga11:23:37
141. SigitaVēzeMercure RigaMalpils11:23:52
142. IlzeVeinbergaRīga11:24:06
143. KatrīnaŠaplakaRīga11:24:25
144. SandraPerecaRīga11:25:50
145. JanaMathereRiga11:26:19
146. LauraVidejusaĶekava11:26:22
147. DagmāraMatīsaKlubsRīga11:26:30
148. EvaPuriņaRīga11:26:56
149. IntaBergmaneStendeniekiStende11:27:33
150. ZaigaKazakaRīga11:28:41
151. VēsmaUpīteTērveteTērvete11:28:42
152. IngrīdaSvokaJūrmala11:29:27
154. ElīnaTolokoncevaVSK NoskrienRīga11:31:36
153. AijaDzeņkovskaRīga11:31:36
155. IevaPogaJelgavas rajons11:32:11
156. LīgaBarovskaJelgava11:32:12
157. DaigaEimusaPekaušiBauska11:33:14
159. KristīneKukaAD FITNESSLielvārde11:33:43
160. ĀrijaBalaškoTukuma nov.11:35:06
161. RozenfeldeIvetaJūrmala11:35:26
162. IngaĀbolaEngures Sportam / TukumsTukums11:42:41
163. IevaLācenberga-RocēnaStirnu BuksRīga11:47:16
164. JolantaRocēnaVSK NoskrienJelgavas nov.11:47:16
165. ArnitaBunereSabile11:52:37
166. SigneDemitereSabile11:54:03

VZ1

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. IngusBogdanovsBogdanovu ģimeneValdemārpils10:46:01
2. EduardsŠevics-MikeļševicsBerģu mūzikas un mākslas skolaGarkalnes novads10:52:02
3. BrunoBinovskisTeika/AlfaRīga10:57:08
4. DāvisPankoksFK KuršiLiepāja10:57:47
5. KrišsLiepiņšEngures sportamĶesterciems10:57:55
6. MarkusUrtānsVANAGIJēkabpils novads11:00:41
7. EmīlsŽubulisRīga11:05:17
8. ValtersSemjonovsUmurgas pagasts11:06:10
9. EmīlsLimanānsSK BikstiBiksti11:07:26
10. LūkassDimzaventspils11:09:24
11. KušnersRainersVentspils11:09:27
12. Niks-KristapsŠmitsEngures sportamEngure11:10:37
13. DonatsUrtānsVANAGIJēkabpils novads11:11:22
14. DāvidsGulbisRīga11:11:32
15. DāvisMazaisPiņķi11:11:56
16. MikusSemeneņaEngures sportamEngure11:11:56
17. MatīssLiepaLiepas skrienIkšķile11:12:29
18. MareksLukjanskisEngures sportamEngure11:13:52
19. EmīlsTēraudsalfatours.lvPūre11:14:45
20. ViljamsLastovskisEngure11:19:34
21. Reinis-UldisKalniņšKalniņiĶekava11:22:40
22. JānisLizbovskisRīga11:23:17
23. EdvardsMathersRiga11:26:21
24. KristapsĶīsisKlapkalnciems11:30:12
25. HeinrihsMeilertsLVM/MammadabaRīga11:40:18

VZ2

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. DāvisDišlersOzonsBabīte10:36:13
2. AigarsFeterisKandavas novads10:41:36
3. KalvisAlseikaVērgaleVērgale10:41:44
4. ArtisDudeAugstkalneDobele10:41:51
5. GatisŠtulbergsMaratona klubs/Skrundas PVSRīga10:43:16
6. JānisKokinsSK JaunpilsJaunpils10:45:14
7. KalvisJansonsMopšiTalsi10:46:10
8. EmīlsDesjatņikovsBabīte10:47:34
9. KristapsKannaNBSRīga10:48:33
10. KristapsTuriščevsTukums10:49:11
11. EdgarsKokinsSK JaunpilsJaunpils10:51:26
12. ŽanisJevsinsOzolniekiJelgavas raj.10:51:38
13. ArvisMeldrājsĶekava10:52:16
14. EmīlsKlaužsOgres ZilaiskalnsOgre10:52:35
15. KārlisLūsisCarnikava LSCCarnikava10:54:14
16. JurisGailisSalaspils10:57:32
17. ĢirtsLeontjevsWWW.CEVOUL.COMRīga10:58:13
18. DāvisZiediņšRīga10:59:19
19. EmīlsDombrovskisĶekava11:00:15
20. RihardsŠneidersCOK SilvaJūrmala11:04:23
21. ArvīdsPelēcisOzolnieki11:05:34
22. UvisArbidānsLimbaži11:08:13
23. Niks-ErlendsSiliņšTukums11:11:10
24. AtisVītolsLangstiņi11:11:29
25. JānisAntiņšEngures sportamĶesterciems11:19:22
26. RūdolfsDzirkalisTalsi11:20:53

VZ3

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. AivisKleinbergsSporta klubs KatrīnaKuldīga10:44:05
2. EdgarsDreimanis10:45:05
3. KasparsStukulsSK KatrinaKuldiga10:45:21
4. ValtersFreidenfeldsIsostar TeamRīga10:46:58
5. IvoRudinskisSaldus boksa klubsSaldus10:47:42
6. AndrisKrūklisMercure RigaMālpils10:49:52
7. RitvarsKlaparsValmiera10:51:33
8. ErvīnsVeicsRīga10:51:56
9. TomsKomassFreelanceriJelgava10:52:02
10. MārisTašmansSmartlynx AirlinesRīga10:52:18
11. RinaldsGronskisEngures SportamEngure10:52:24
12. UvisBraunfeldsMoller Auto VentspilsVentspils10:52:27
13. GundarsAlksnisSpuņciems10:53:33
14. JānisUpītisLatvijas Valsts mežiTērvete10:53:35
15. ArtūrsKančsOmega Pharma BalticsRīga10:53:44
16. ArtūrsSoročenkovsTukums10:53:45
17. AndrisBērziņšRīga10:54:07
18. RaimondsRonisJelgava10:54:55
19. JurisJankovskisJelgava10:54:59
20. IlmārsLācisJūrmalas triatlona klubsJurmala10:55:02
21. AndrisNeibergsJūrmala10:55:19
22. IgorsVasiļjevsRīga10:55:33
23. RenārsReiniksRīga10:55:44
24. SandisSproģisRīga10:56:07
25. ValdisDevjatņikovsKuldīga10:56:34
26. AndrejsSladkovsTukums10:56:38
27. IngarsRonisBiksti10:56:47
28. MārtiņšKaparšmitsRadio SWH KurzemeRīga10:57:08
29. KārlisErtmanisĀdažu novads10:57:29
30. ĒriksMatisonsJūrmala10:57:35
31. RihardsAkimovsCOK SilvaLapmežciems10:58:18
32. JurisKārkliņšDaugmale10:58:31
33. RaitisUrbēnsBaloži10:58:49
34. JānisEiduksLyngsonOlaine10:59:07
35. EdgarsCersRO111Rīga10:59:13
36. IntsVoversMeža susuriRiga10:59:32
37. RobertsNeilandsRiga10:59:35
38. JānisBarbansRīga10:59:39
39. JānisKalniņšKalniņiĶekava10:59:40
40. DmitrijsJodkoRīga11:00:34
41. RinaldsZeltiņšIkšķile11:00:54
42. KasparsVerdensLapmežciems11:01:09
43. JānisElmerisRīga11:01:12
44. SergejsKubraksBajardsTukums11:01:20
45. EdmundsDremakovsRīga11:01:44
46. HelmutsLimmersMaušiJūrmala11:01:53
47. KristapsŠteinbergsRiga11:02:24
48. LaurisLaumanisRīga11:02:33
49. KārlisLiepaSIEMENSRīga11:02:55
50. MārtiņšKadiķisJelgava11:03:11
51. KārlisMičulis11:03:19
52. ImantsAntužānsVSK NoskrienRīga11:03:22
53. KalvisKulbarsSK KatrīnaKuldīga11:03:24
54. JānisButānsJelgava11:03:25
55. UģisAvotiņšRīga11:03:31
56. MareksStrihorsTukums11:03:55
57. RaivisIndrānsMucenieki11:04:06
58. JānisStraukmanisTorņkalns11:04:23
59. ValdisKļaviņšJūrmala11:04:24
60. GuntisSimanisRīga11:04:38
61. JevgeņijsMarkinsRīga11:04:43
62. AleksejsMeščerjakovsRiga11:04:52
63. ArtūrsAncānsPsychoDuoRīga11:05:19
64. IkarsŠteinbergsRīga11:05:25
65. UldisVeitsRīga11:05:26
66. ArtūrsMiksonsPsychoDuoRīga11:06:08
67. LozinskisBogdansMercure RigaMalpils11:06:24
68. ArmīnsMeistersRīga11:06:34
69. JānisRundālsRīga11:06:35
70. IvarsLiepiņšLustesTukums11:06:44
71. GuntisPucensKuldiga11:07:17
72. EdgarsFortiņšRīga11:08:00
73. KrišjānisStepiņšPurva KurmjiRīga11:08:01
74. JānisŠnēCēsis11:08:15
75. ValdisRocēnsVSK NOSKRIENZemgale11:08:22
76. AndisĀbeleRīga11:08:27
77. UldisMatīssRīga11:08:28
78. AivarsMozulisEngures sportamMilzkalne11:08:34
79. VitālijsFisenkovsAVIA TeamRīga11:08:48
80. ViestursDriķisVUGD / Engures sportamTukums11:09:55
81. ArtūrsSviridovsRīga11:10:10
82. KristapsPehovsRīga11:10:57
83. IngusLeontjevsWWW.CEVOUL.COMRīga11:11:25
84. RenārsGailisRīga11:11:26
85. MārtiņšGrīnbergsVSK NoskrienRīga11:12:07
86. IvoGaišaisRīga11:12:43
87. EdžusArumsNozobena.lvLimbaži11:12:46
88. JurisLaveiķisĶekava11:13:02
89. AgrisSakneSaknīšiKurmene11:13:11
90. UlvisRudzišsLiepāja11:13:40
91. ĢirtsKrūmiņšRīga11:14:34
92. EduardsRuskihsRiga11:14:57
93. MārcisMazaisPiņķi11:15:37
94. JānisLazdaRīga11:16:15
95. ArtūrsHirkovskisTukumsTukums11:16:34
96. AnsisPūceSaldus Boksa klubsSaldus11:16:34
97. GintsRonisSalacgrīva11:16:37
98. GatisDekšenieksRīga11:16:59
99. ReinisSparānsLielcebuļiVecpiebalga11:17:04
100. VitālijsOzorņinsRīga11:17:33
101. GintsCīrulisRīga11:18:30
102. ArmandsBinovskisTeika nemirstRīga11:21:15
103. AndrisKlaužsRaiņa ielaJūrmala11:23:02
104. NiklāvsSkrastiņšRīga11:23:19
105. AnsisGornavsSK SiguldaSigulda11:23:26
106. MārtiņšKaķītisĶekava11:26:22
107. JurisRocēnsVSK NoskrienIkšķile11:28:36
108. AleksandrsVoinoMārupe11:28:53
109. RonaldsZaķisBaloži11:31:13
110. EdvīnsUpītisTērveteTērvete11:33:50
111. AivarsĀbolsEngures Sportam / TukumsTukums11:34:53
112. GregMathersRiga11:35:27
113. DidzisGlāzītisGlāzīšiRīga11:35:33
114. SedlersNaurisRīga11:59:07