Rezultāti Detalizēti rezultāti | PDF formātā | XLS formātāTaku skrējienu seriāls "Stirnu buks", Zebrus ezers un Pokaiņu mežs / 28.06.2015

SBJ

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. LindaBoldāneRīga31:41:40
2. KlintaLauskaVīksnaBalvi31:47:16
3. AnceRiekstaVecpiebalga31:49:30
4. AneteBauereVSK Noskrien / 712Rīga31:51:45
5. RasaGrāvīteJūrmala32:00:54
6. MāraBraslava0Alojas nov.32:04:38
7. KristaKuzņecovaMaratona klubsAizpute32:05:17
8. EvijaMelbergaVSK NoskrienRīga32:11:17
9. LīvaPorieteAizkraukle32:15:45
10. SantaBirģeleRīga32:23:43
11. Anna-KristaEškinaVSK Noskrien,BE44Valmiera32:24:30
12. AlisePokšāneAbas Kreisās KājasRīga32:25:13
13. MadaraMačiņaīsie&tuklieNīca32:28:42
14. LaimaBaltiņaVSK NoskrienSaulkrasti32:31:29
15. SabīneBunereSabile32:33:55
16. EkaterinaBotanogovaEternal Running PartySain Peterburg32:37:30
17. ĻubaTihomirovaVSK NoskrienRīga32:40:28
18. LauraDeņisovaTērvete32:42:05

SB2

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. IlonaMarheleAlūksnerīga31:29:42
2. IlzeCahrausaGrobiņa31:39:23
3. MadaraFrēlihaMARATONA KLUBSVentspils31:42:46
4. GintaValtereLīvānu VKLīvāni31:43:26
5. IlonaFrīdmaneVSK NoskrienR?ga31:44:13
6. LieneKļavaMaratona klubsVentspils31:46:23
7. IevaKrūmiņaCrosfit RīdzeneRīga31:49:33
8. LindaBeldavaVSK NoskrienRīga31:56:29
9. DaceTetereRīga31:57:48
10. ZaneGrīnšteinaIkšķile31:58:21
11. IevaZirneLiepāja32:00:29
12. LauraStūrīteBrīvsolisTukums32:00:53
13. AnceZiediņaLVM/MammadabaTalsi32:00:57
14. ZaneTilta-KūmaVeikals MaratonsRīga32:01:06
15. AgneseKalnājaVSK NoskrienRīga32:01:09
16. KristīneSpriceVSK NOSKRIENRīga32:01:57
17. JustīneSavitskaRīga32:02:33
18. MāraEižvērtiņaRīga32:02:42
19. LeldeRonimoisaVSK NoskrienRīga32:03:02
20. AlīnaRencePaBaso.lv / VSK NoskrienRīga32:03:56
21. LīgaEriņaVW TEAMRiga32:04:24
22. LauraAlsbergaCrossfitRīdzeneCarnikava32:04:31
23. KristīneSekaceKustību telpaRīga32:05:48
24. EvijaFreimaneCOK SilvaTukums32:06:05
25. MadaraŠneidereCOK SilvaJūrmala32:07:01
26. AnastasijaČekriževaSK TēraudsRīga32:07:39
27. IntaCīmurerīga32:08:49
28. IndraKrēgereEngures sportamTukums32:08:51
29. BaibaMočāneNoskrien / ElevationRīga32:09:06
30. ZaneInovskaTOK TAKAKuldīga32:09:45
31. AgneseZārdiņaisie&tuklieVecpiebalgas nov32:11:41
32. AgnesePaulsoneRīga32:12:06
33. ZandaRutkovskaĀdažiVeloRīga32:12:36
34. ElīnaZālīteJelgava32:12:41
35. RigondaGermovaRīga32:13:24
36. LīgaStrazdiņaVSK NoskrienSkrunda32:13:42
37. IevaEglīteRaiskums32:13:45
38. DārtaIndriksoneRiga32:14:12
39. AgneseCauneELEVATIONRīga32:14:13
40. LailaRoģeRīga32:14:22
41. EvitaDzanuškāneSubaruRīga32:14:44
42. LieneBikšesocktoys.lvRīga32:14:54
43. BaibaHincenbergaRīga32:15:46
44. ĒrikaUrtāneVANAGIJēkabpils novads32:16:08
45. BaibaLitvinaGardēžiRīga32:16:40
46. KristīneBalodeRīga32:16:50
47. AigaRomāne-MeiereLapmežciema pagasts32:16:58
48. DainaDrozdovaVSK NoskrienAizkraukle32:18:29
49. AgneseFogeleVW TEAMRiga32:18:38
50. DaceŪseleSaldus32:18:53
51. AijaAndersoneVIAASigulda32:19:25
52. IevaTāleBaldone32:22:37
53. ZaneZamarinaVSK Noskrien / Skaidas pa gaisuRīga32:23:26
54. VitaGrahovskaĶeguma novads32:24:28
55. LīgaHartpengaLatvia ToursLapmežciema pagasts32:26:02
56. MāraLākuteLiepāja32:26:31
57. EvitaBaltiņaVW TEAMRīga32:27:06
58. EvitaOzolaBauska32:27:34
59. IlzeBirzniece-StundiņaVSK NoskrienRīga32:28:47
60. KristīneKutuzova32:29:19
61. DaceGoškoPiedzīvojumu meklētājiRīga32:29:36
62. IevaOzoliņaRīga32:32:11
63. AstraAsafrejaSkrien pret vējuValmiera32:32:42
64. DaceBaumaneVSK Noskrien / Engures sportamTukums32:36:52
65. SantaCineRīga32:39:41
66. IneseOzolaSwedbankBaloži, Ķekavas nov.32:41:36
67. AntraLukševicaRīga32:42:28
68. SandraSegliņaRīga32:43:00
69. LaumaUzijaVW TEAMRiga32:49:44
70. IngaBraunere-BekeRīga32:52:38
71. AgneseLaizāneČika un BanijsRīga32:53:36
72. SimonaSunepaBize un bārdaBrocēnu novads33:09:04
- KristīneTjarveRīga0DNF

SB3

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. LauraLapiņaVeikals MaratonsSigulda31:41:07
2. IlzeBoldāneGulbene31:53:19
3. DžanitaFreijaMaratona klubs/TurlavaKuldīga31:55:37
4. IvetaNiedreVSK Noskrien, LSCRīga32:02:22
5. SvetlanaPuce712 / Brīvdabas sporta klubsRīga32:06:49
6. JolantaBuraRīga32:06:51
7. IlvaKārkliņaSigulda32:09:10
8. IlonaBalodeAinaži32:14:04
9. JolantaRomanovaVSK NoskrienRīga32:15:08
10. NatālijaZeņinaRiga32:20:23
11. SantaRozeVSK NoskrienRīga32:32:22
12. LāsmaĀboliņaVSK NoskrienRīga32:32:48
13. IlzeTereškoGarkalne32:38:26
14. UrzulaSpickusDūdēniAmatnieki32:38:51
15. IngunaFolberga-StrazdaTroļļiMārupe32:41:44
16. GuntaVažaSmārde32:48:05
17. IlzePelēceVSK NoskrienOzolnieki32:48:09
18. IvetaRadiņa-LiepkaulaRīga32:59:01
19. AiraLoiteMārupe32:59:43
20. AijaOrniņaRīga33:23:28

SB4

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. LailaCeikaValmiera31:58:12
2. LīgaZariņaVW TEAMRīga32:18:32
3. GaidaĶerveLiepāja32:39:15
4. BenitaLočmeleNūjo ar vējuGrobiņa32:43:44
5. BaibaDombrovskaLORARīga33:05:21

VBJ

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. RūdolfsZērnisOK SaldusSaldus31:14:25
2. MārtiņšPjalkovskisRiga Adventure TeamValmiera31:33:40
3. RihardsČaibaJūrmalaJūrmala31:42:24
4. MārisSardikoInčukalns, Inčukalna novads31:50:57
5. KristapsCauneGulbenes novads31:52:02
6. GuntisStrautiņšLiepājas Vieglatlētikas klubsLiepāja31:53:05
7. MārisPetrovsRīga31:55:22
8. MārtiņšZemturisKSMR fitnessRīga31:56:54
9. ArtūrsJuršensRīga31:58:49
10. EdijsBogomolovsSaldus32:00:40
11. DzintarsRuņenieksVW TEAMRīga32:05:36
12. AlvisCimžaJelgava32:11:51
13. MārtiņšAleksejevsEngures SportamTukums32:14:55

VB2

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. AndrisJubelisIsostarMadona31:15:14
2. JānisKūmsIsostarRīga31:17:32
3. UldisKļaviņšVSK NoskrienSigulda31:19:27
4. UģisKarasevsKocēnu novads RubeneRubene31:20:53
5. LaurisRepšaRīga31:27:58
6. IngusZnotiņšSēlijas mežs OSKJēkabpils31:30:12
7. AgrisStūris31:33:07
8. ArnoŠķiparsVentspils31:33:38
9. JānisVanagsIsostarRiga31:34:32
10. ArtisPūcītisĀdaži31:35:31
11. ZigmundsZaulsLimbažu novads31:35:47
12. GatisGobaBauska31:37:30
13. IgorsSeņkoLiepājas Vieglatlētikas klubsLiepāja31:38:04
14. JānisBidiņšĒRČKĀVISJūrmala31:38:47
15. JurisRedisonsLatvijas valst mežiTērvete31:39:08
16. AleksandrsJudkinsRīga31:39:41
17. ArmandsZvejnieksVentspils31:39:50
18. GuntisKārkliņšSaldusSaldus31:40:01
19. AnrijsHodžajevsSTARCORīga31:40:26
20. KristapsStraumēnsCrossfitRīdzeneRīga31:40:43
21. SandisRudzītisTiturgas iespēju parksĶekava31:40:49
22. AleksandrsKostarevsRīga31:40:57
23. MārtiņšFārenhorstsUmlej marathon teamTalsi31:41:28
24. MārisOstelisVSK NoskrienJelgava31:41:35
25. PēterisStepiņšPurva KurmjiRīga31:42:44
26. MārtiņšAndersonsSEASTONE.EUTalsu nov.31:43:17
27. UģisInkaVSK NoskrienRīga31:43:39
28. AndisLeontjevsVSK NoskrienRīga31:44:13
29. AgnisFrijārsKuldīgas nov.31:44:28
30. ViestursŠlosbergsJelgava31:45:37
31. KasparsŠtromanisČēsu AlusTukums31:45:46
32. ĢirtsBulānsSkaidas pa gaisu/VSK NoskrienRīga31:46:11
33. ArmandsSudrabsVSK NoskrienSigulda31:46:23
34. RolandsBriņķisDobele31:46:27
35. VladeksAlševskisVSK NoskrienKuldīga31:46:31
36. JānisTenbergsEngures sportamEngures nov31:47:16
37. UģisBrencisSardzeOgre31:48:03
38. RolandsOstrovskisRīga31:48:26
39. RūdolfsPuķitisSporto DabāRīga31:49:31
40. DmitrijsRuskovsVSK NoskrienRīga31:50:17
41. KlāvsZārdiņšīsie&tuklieVecpiebalga31:50:17
42. RenārsPūceCOK SilvaVentspils31:50:32
43. Dzintars-DžonsJaunzems-Fidžeralds-XiiPaduza & AptSigulda31:50:44
44. GuntisZingisXRiga31:51:35
45. SergejsSavrinovičsPro Logistic ServicesTukums31:51:45
46. TālisPaeglis2 KOKI UN CITI ZVĒRI/VSK NoskrienMazsalaca31:51:55
47. MārtiņšKrauklisRīga31:52:18
48. DainisBarsukovsdbRīga31:52:48
49. JānisPuriņšSkrien pret vējuValmiera31:52:52
50. MārtiņšPētersonsTukuma golfa klubsRīga31:53:39
51. LaurisZilverisVeselavas pagasts31:54:35
52. AinārsBrālītisIsostar Team31:55:26
53. MatīssĶeķersRīga31:55:54
54. IvarsSeikstsRīga31:55:58
55. KārlisCinisRīga31:56:06
56. GatisŠīmanisRīga31:56:22
57. IlgvarsBisenieksDobele31:57:28
58. AivisŠtemmersPūre31:57:58
59. ArtūrsBrantsCēsis31:58:07
60. HenrihsPetrovskisVSK NoskrienSalaspils31:58:13
61. EdgarsKāpostiņšCrossfitRīdzeneRīga31:59:03
62. RitvarsBukaRīga31:59:26
63. JurisTrofimenkoRīga31:59:30
64. IgorsTrofimenkoRīga31:59:30
65. ReinisAuziņšLielvārde31:59:34
66. KasparsPurmalietisRīga32:00:02
67. AndrisJonelisSEMAVentspils32:00:11
68. SandisKanbergsBrīvsolisTukums32:00:55
69. EgnārsGudriķisASICSMārupe32:01:08
70. KonstantīnsVasiļjevsRīga32:01:58
71. JānisKalniņšVSK NoskrienRīga32:02:12
72. RenarsVateMilzkalneTukuma rajons32:02:40
73. MareksBērziņšTukums32:02:54
74. AndrisEihmanisLiepāja32:04:38
75. RaivisVilūnsRīga32:04:49
76. JurģisUrtānsVANAGIJēkabpils novads32:05:53
77. SandijsMadrēvičsJūrmala32:08:19
78. AgnisBērziņšVSK NoskrienRīga32:08:36
79. GintsVanagsArsenal tehnikas nomaRiga32:09:09
80. TomsPastarsMārupes novads32:09:30
81. MiksUžulisSalaspils32:10:39
82. KristapsValainis32:12:07
83. AigarsEglājsPa vienamRīga32:13:05
84. JānisBlumbergsrīga32:13:14
85. MārisČivčišsEngures sportam / IrlavaIrlava32:13:49
86. TomsGruziņšalfatours.lvPūre32:14:13
87. AgrisBombizaRīga32:18:36
88. AtisBrikmanisRīga32:20:46
89. MiķelisZaļaisWunderkrautRīga32:22:38
90. GatisLitvinsGardēžiRiga32:24:40
91. GintsBuraksArodbiedrību koordinācijas centrsRīga32:24:40
92. MārtiņšPuriņšBauska32:25:10
93. JānisSpirģisEngures sportam / TukumsTukums32:25:51
94. AndrisBaikovsVSKSRīga32:26:35
95. RonaldsSkudraSwedbankRīga32:33:26
96. GuntisBuksRīga32:45:46

VB3

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. KasparsTūbelisVSK NoskrienLiepāja31:28:14
2. MārisBisenieksOK Purva BridējsRīga31:31:57
3. OskarsZērnisOK SaldusSaldus31:33:40
4. MārisPilmanisw.Simosis.lvOgre31:41:47
5. NormundsZaulsLimbaziLimbazi31:41:52
6. ArnisGrasisAuseklis IKRiga31:42:47
7. AndrisPommersSalaspils zīriņiRīga31:43:55
8. ArturasGenysTaurages BMKTaurage31:44:05
9. JānisPurniņšLoppet teamRiga31:44:35
10. RaimondsSoopargsVeikals 42km195mRīga31:47:59
11. MārisVīlipsVīleSalaspils31:51:21
12. ViestursPuriņšMārupe31:54:32
13. ArvīdsOzoliņšRīga31:54:39
14. ĒriksPiņķisVW TEAMRiga31:54:44
15. AgrisKrumbergsTSK SprīdītisDobele31:54:50
16. EduardsBuraRīga31:54:56
17. KasparsKārkliņš42km 195mRīga31:54:57
18. ErlensGrunckisValmieraValmiera31:55:14
19. JurisZariņšVW TEAMRiga31:56:32
20. JurisLīpacisSigulda31:56:34
21. ViestursDzirkalisTalsi31:59:12
22. GintsOšiņšSK Kenijas BriežiBaldone31:59:33
23. AnsisKupliswww.running.lvMārupe32:00:45
24. JānisKopmanisRiga32:01:44
25. JānisTēraudsalfatours.lvPūre32:04:35
26. NormundsKārkliņšGrSTRīga32:05:43
27. UldisArbidānsLimbaži32:08:26
28. UldisBenhensLyngson / Engures sportamMārupe32:08:36
29. VidisBaltaisYUASARīga32:11:05
30. ArmandsAlksnisRīga32:11:36
31. NormundsGravaOK AlnisJelgava32:13:14
32. KasparsJasinkevičsOgre32:13:58
33. ValtersBrussVSK Noskrien TērveteTērvetes novads32:14:28
34. AgrisMeilertsLVM/MammadabaRīga32:16:18
35. VilmārsZemeVSK Noskrien / CETRīga32:16:51
36. EdgarsBaltiņšJūrmala32:19:45
37. JānisEimussPekaušiBauska32:20:51
38. IvarsEškinsVSK Noskrien,BE44Valmiera32:24:30
39. DainisMorsOgre32:30:20
40. ArnisPokšānsAbas Kreisās KājasRīga32:34:13
41. IvarsDzērveVSK NoskrienSaulkrastu novads32:41:33
42. DzintarsLaganovskisAD FITNESSLielvārdes novads32:41:35
43. AndisBeitiksRīga32:49:02
- KasparsBāliņšAlusalaStopiņu nov.0DNF

VB4

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. GuntisDudeAugstkalneTērvete31:37:56
2. AigarsAukšmukstsKandava32:11:37
3. GundarsFreimanisLVM/MammadabaPenkule32:14:15
4. JānisZemturisRīga32:19:54
5. ValdisSirsniņšScaniaRīga32:24:52
6. IvarsŠleinersZiemeļkurzemes OKDundaga32:44:06