Rezultāti Detalizēti rezultāti | PDF formātā | XLS formātāSkrējiens PILTENE 2019, Ventspils nov. atklātais čemp. 10km un 5km šosejas skrējienā / 31.08.2019

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaGrupaApļiČipa laiksFinišs
1. ReinisHartmanisMatisons Runner’s ClubGrobiņaVN20200:32:1400:32:16
2. KristapsBērziņšPatria SportlandKuldīgaVN20200:32:5300:32:55
3. DainisStepeTurlavaVN30200:33:5200:33:54
4. AigarsFeterisMatisons Runner’s Club/NikeRīgaVN20200:34:0200:34:04
5. MārisĀbeleŽolneroviča skriešanas klubsRīgaVN40200:34:2400:34:26
6. ArnisOzoliņšs/k Tērauds/ NikeRīgaVN30200:34:3100:34:32
7. AgnisStulpinskisValmieras VKValmieraVN20200:35:1400:35:15
8. DāvisUļģisIzturībaIkšķileVN20200:35:1800:35:21
9. ArtūrsCaics---RīgaVN30200:35:3200:35:35
10. ValdisŅilovsMaratona KlubsOgreVN40200:35:4400:35:45
11. GuntisGrīnvaldsMaratona KlubsVentspilsVN40200:35:5000:35:52
12. JeļenaČelnova-ProkopčukaJūrmalaSN40200:36:0200:36:03
13. MārtiņšBabkinsLīvānu VKZebreniVN20200:36:1500:36:16
14. UģisKronbergsMatisons Runner’s Club/UPPEJaunmārupeVN40200:36:2400:36:26
15. KasparsTūbelisVSK Noskrien/ Liepājas v/kLiepājaVN50200:36:3300:36:36
16. ArtūrsLočmelisASK PATRIARīgaVN30200:37:2600:37:29
17. DzintarsSkrundenieksDeva FitnessLiepājaVN30200:37:3500:37:39
18. EdgarsApinisASK PatriaLapmežciemsVN30200:37:4900:37:53
19. AndrisSaldonsMatisons Runner’s ClubJūrmalaVN20200:37:5400:37:56
20. DaceAlmaneSK TĒRAUDSTukumsSN20200:37:5800:37:59
21. JānisKrastiņšzibenzellisOgreVN30200:38:1100:38:19
22. JeļenaĀbeleRīgaSN30200:38:1700:38:19
23. VjačeslavsBambānsŽoneroviča skriešanas klubsVN30200:39:0300:39:05
24. DainisŽubursMaratona klubsDunalkaVN40200:39:0200:39:07
25. EdijsTropiņšMaratona klubsDundagaVN20200:39:1300:39:15
26. ĢirtsViļumovsMatisons Runner’s ClubVentspilsVN20200:39:1800:39:23
27. MairisPētersonsIlzeneVN30200:39:2100:39:26
28. ArtisĶemerisAizputeVN30200:39:3600:39:38
29. MatīssBajārsVN20200:39:3400:39:40
30. IgorsSeņkoMaratona klubsLiepājaVN30200:39:3900:39:44
31. ValdisBogdanovsPilteneVN20200:39:4600:39:47
32. ViktorijaBogdanovaPilteneSNJ200:39:4600:39:47
33. GuntaHolštromaMatisons Runner’s ClubKazdangaSN20200:40:0300:40:06
34. IntarsJesersMatisons Runner's ClubLiepājaVN20200:40:1100:40:15
35. EinārsŠillersMatisons Runner’s ClubVN40200:40:1800:40:22
36. GundegaHeidingereMatisons Runner’s ClubOgreSN30200:40:2300:40:26
37. AmandaValtasaSK MetroonsMārupeSNJ200:40:2400:40:27
38. AntonsSincovsMaratona klubs VentspilsVentspilsVN30200:40:3600:40:39
39. GintaValtereLīvaniSN30200:40:4600:40:49
40. KārlisBūmansMatisons Runner’s ClubLiepājaVN20200:40:5700:41:00
41. ZandaMalančukaMatisons Runner’s ClubSN30200:41:0200:41:03
42. MarinaJumatovaMatisons Runner’s ClubVentspilsSN30200:41:3700:41:42
43. GuntarsBūmansMatisons Runner’s ClubLiepājaVN50200:41:4400:41:48
44. JānisBiciņšLiepājaVN30200:41:4900:41:53
45. DmitrijsKonavkoFolkmaņiJelgavas novads, VircavaVN30200:41:5700:42:01
46. MareksŅikiforovsMatisons Runner’s ClubKazdangaVNJ200:42:0400:42:10
47. GitaKarlsoneMatisons Runner’s ClubSaldusSN30200:42:1100:42:14
48. GuntisGrīnfeldsMatisons Runner’s ClubVentspilsVN50200:42:1500:42:19
49. AndisRuskulisRīgaVN20200:42:2300:42:25
50. VitalijsTeteruksVentspilsVN30200:42:4100:42:45
51. TomassNeuss-LucsBauskas novadsVN20200:42:5100:42:55
52. ĢirtsFišersMaratona KlubsDobeleVN30200:42:5300:42:58
53. RainersMeiersLiepājas rajona sporta skolaKazdangaVN50200:43:0000:43:07
54. KasparsPētersonsKocēniVN30200:43:2200:43:27
55. AndrisVārpiņšMatisons Runner’s ClubVārveVN30200:43:3100:43:37
56. ViktorsMalihinsVN30200:43:3700:43:41
57. ĒvaldsBogustovsFree RunRīga/Ogre/PilteneVN40200:43:4100:43:47
58. OskarsEglītisLiepājaVNJ200:43:4700:43:51
59. KristapsHeinsbergsASK PatriaJūrmalaVN20200:43:5000:44:02
60. DailisGrinbergsMatisons Runner’s ClubVN20200:43:5900:44:05
61. OskarsOzoliņšMatisons Runner’s ClubVentspilsVN30200:43:5900:44:05
62. SandisSaukaRīgaVN30200:44:0400:44:10
63. DainisUpenieksJelgavaVN50200:44:0500:44:11
64. UldisKarulisGrobiņaVN50200:44:2900:44:37
65. EinārsJansonsMatisons Runner’s ClubZūrasVN30200:44:4100:44:45
66. ElvisRībensMaratona klubsVentspilsVN20200:44:4700:44:55
67. TomassSparānsLielvārdeVN20200:44:4900:44:56
68. DāvisZelmenisMatisons Runner’s Club/ MKVentspilsVN20200:44:5300:44:58
69. EgijaTamsoneMatisons Runner’s ClubKazdangaSN40200:45:0400:45:11
70. RolandsKursišsJelgavaVN30200:45:1100:45:19
71. IngaKronbergaMatisons Runner’s ClubJaunmārupeSN40200:45:1600:45:20
72. RūdisLiepiņšJelgavaVNJ200:45:1500:45:24
73. IgorsMorgunovsMatisons Runner’s ClubRīgaVN30200:45:1800:45:28
74. EdgarsAkmeņkalnsMatisons Runner’s ClubRīgaVN30200:45:2400:45:30
75. EmīlijaUpmaleJelgavaSNJ200:45:2900:45:32
76. EdgarsRūtiņšMaratona klubsOgreVN40200:45:4100:45:44
77. LīgaNorkusSaldusSN40200:45:5500:45:58
79. ArvīdsŠenbergsPilteneVN20200:45:5100:46:05
78. JānisBeloragsMatisons Runner’s ClubVentspilsVN20200:46:0200:46:05
80. Andris-EdgarsFecersJūrmalaVNJ200:46:0400:46:15
81. DainisMuškoKartavkalnu bukiJaunpilsVN40200:46:0500:46:18
82. JānisGriķisDaugavpils RunnersDaugavpilsVN30200:46:1400:46:28
83. PēterisPitānsVentspilsVN20200:46:3400:46:42
84. IlzeSermolīteJelgavaSN40200:46:4000:46:46
85. UvisBraunfeldsMatisons Runner’s ClubVentspilsVN40200:46:4300:46:48
86. LolitaKromāne-TelliskiviVentspilsSN30200:46:4500:46:59
87. IgorsKozlovsOlaineVN50200:46:5800:47:03
88. GintaRassaMatisons Runner’s ClubVentspilsSN40200:47:0800:47:13
89. VilnisLiepiņšMaratona klubs, LSCCarnikavaVN60200:47:2900:47:33
90. LudmilaJoceMatisons Runner’s ClubTurlavaSN50200:47:3200:47:36
91. ImantsAuziņšMaratona KlubsVentspilsVN50200:47:3500:47:42
92. JānisCaics---RīgaVN60200:47:4400:47:50
93. ArtjomsLimonovsVN30200:47:4200:47:53
94. MārisPlūmiņšVentspilsVN50200:47:5700:48:07
95. JānisAusmanisKatrīnaKuldīgaVN50200:48:0100:48:10
96. IevaBiedrīteJelgavaSN30200:48:0900:48:18
97. KasparsKalniņšMatisons Runner’s ClubVentspilsVN40200:48:1500:48:22
98. ArvīdsŠefanovskisSK KatrīnaKuldīgaVN60200:48:2200:48:27
99. MārisBerķisPulsometrs.lvRīgaVN30200:48:4400:48:51
100. ZaneGruberteRīgaSN40200:49:1000:49:17
101. UldisDoniņšMatisons Runner’s Club/MKVentspilsVN30200:49:2400:49:30
102. LilijaGrundmaneMaratona klubsKuldīgaSN50200:49:4000:49:48
103. DžanitaFreijaMatisons Runner’s ClubTurlavaSN50200:49:4600:49:49
104. KārlisŠenbergsPilteneVN20200:49:3700:49:51
105. RenārsBlūmsVentspilsVN30200:52:0100:52:10
107. MāraPucenaSK KatrīnaKuldīgaSN30200:52:1200:52:21
106. GuntisPucensSK KatrīnaKuldīgaVN50200:52:1300:52:21
108. IlzeOzolaMatisons Runner’s ClubVentspilsSN40200:52:5800:53:04
109. GatisHeidingersOgreVN30200:53:0500:53:15
110. KasparsJaunzemsJelgavaVN30200:53:1800:53:26
111. LindaBergaSaldusSN30200:53:2200:53:35
112. ZaneSprūdeRīgaSN40200:53:5900:54:05
113. TanelTelliskiviVentspilsVN50200:53:5900:54:13
114. DanielsRēķisRīgas satiksmeRīgaVN30200:54:3700:54:42
115. AivarsMincenbergsVentspilsVN60200:55:0000:55:16
116. LaumaRudzīteMaratona klubsVentspilsSN20200:55:0900:55:21
117. MarikaKalniņaVentspilsSN40200:56:0700:56:17
118. EmīlijaVahere-AbražuneRīgaSNJ200:56:2700:56:32
119. NormundsLegzdiņšRīgaVN50200:56:3300:56:50
120. ValdisĶerubiņšs/k MetroonsJelgavaVN40200:56:5200:57:04
121. GundarsMiltiņšVērgaleVN40200:57:1900:57:32
122. IntarsAbražunsRīgaVN30200:57:2300:57:33
123. AliseGriķeDaugavpils RunnersDaugavpilsSN30201:01:2001:01:34
124. JeļenaIvanovaLiepājaSN30201:07:4101:07:54
125. ArtaPurvīteRīgaSN30201:07:5901:08:11
126. VitālijsJakovļevswww.endo.lvCēsisVN30201:08:0501:08:22
127. AgneseErnstsoneVentspilsSN20201:09:2201:09:38
128. AgneseŠtekerhofaVentspilsSN30201:09:2201:09:38
129. JekaterinaSerajaRīgaSN20201:15:5001:16:07
130. KristīnaPrišmonteVeselības sporta klubs VipVentspilsSN30201:22:1201:22:22
- MārisPakārklisMaratona klubs/ LSCRīgaVN401DNF