Rezultāti Detalizēti rezultāti | PDF formātā | XLS formātāNakts skrējiens / 07.06.2014

Kopvērtējums

Rezultāti pa grupām

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaGrupaApļiFinišs1. laiks2. laiks
1. JānisGirgensonsAgrofirmaTērvete/DobeleVE20:15:500:07:570:07:53
2. OskarsStāmersOzolniekiJelgavaVE20:17:000:08:270:08:34
3. LauraLaimiņaAQUATICSDobeleSE20:17:260:08:350:08:51
4. AndisPušņakovsDobe-leVE20:17:260:08:350:08:51
5. KonstantīnsKrjačkoRīgaVE20:17:280:08:420:08:46
6. GuntarsAkmansDobeleVE20:17:320:08:410:08:51
7. Kristaps-AnsisBalandiņšVE20:17:380:09:060:08:32
8. JānisAndersonsKuldīgaVE20:17:430:09:060:08:37
9. ArtūrsOrupsDobeleVE20:17:460:08:420:09:05
10. RomansGriškevičsDobeles Amatniecības un vispārizglītojošā vidusskoDobeleVE20:17:470:08:340:09:13
11. KristapsBrussVSK NoskrienDobeleVE20:17:500:08:410:09:09
12. ValērijsGubins???OlaineVE20:17:520:08:350:09:17
13. LīgaGirgensoneSE20:17:540:08:360:09:18
14. RaimondsLevickisREIR DobeleDobeleVE20:18:270:09:070:09:20
15. RaivoVeļiksSK OzolniekiOzolniekiVE20:18:340:09:100:09:24
16. EdgarsAndersonsVE20:18:380:09:240:09:14
17. KristapsBušsDobeleVE20:18:390:08:430:09:57
18. JēkabsSmiltnieksDobeleVE20:18:490:09:110:09:38
19. JānisOlšteinsDobeleVE20:18:490:09:180:09:32
20. Andrejs-DāvisKmetjuksMežinieku psk.VE20:18:570:09:130:09:44
21. ValdisNaglisDobeleVE20:19:000:09:260:09:35
22. MairisVīnšteinsGatveRīgaVE20:19:100:09:210:09:50
23. Matīss-IvoStepiņšDobeleVE20:19:160:09:330:09:44
24. KrišjānisRolisLabs un lēts izpletnisRīgaVE20:19:220:09:380:09:45
25. ArtisBatalovsDobeleVE20:19:300:09:350:09:56
26. KasparsMarcinkevičsDobeleVE20:19:410:09:380:10:04
27. AgrisKrumbergsTSK SprīdītisDobeleVE20:19:590:10:030:09:57
28. EdijsMeļķisDobeleVE20:20:020:09:300:10:33
29. MikusBērziņšOK AronaPriekuļu novadsVE20:20:030:09:310:10:32
30. OlgaAnikonovaDobeleSE20:20:040:09:550:10:09
31. AinārsStašānsDobeleVE20:20:080:10:060:10:03
32. DiānaOlupaGardeneSE20:20:090:09:590:10:11
33. KristersTiltiņšMežinieku psk.Dobeles novadsVE20:20:250:10:170:10:08
34. JēkabsAudzēvičsAQUATICSDobeleVE20:20:280:09:550:10:33
35. GustavsMāliņšMežinieku psk.VE20:20:360:10:110:10:25
36. RičardsKalniņšJaunsaules pamatskolaBauskaVE20:20:470:10:220:10:25
37. EgilsMangalisVE20:20:500:10:050:10:45
38. DidzisStalīdzānsGatveKārsavaVE20:20:520:10:120:10:40
39. KristapsStalidzānssk REIR DobeleDobeleVE20:20:540:09:530:11:01
40. IgoRadžabovsSkrundaVE20:21:060:11:000:10:06
41. EndijsKuļijevsDobeleVE20:21:080:10:040:11:05
42. LauraBalandiņaKuldīgaSE20:21:180:10:450:10:33
43. SandrisOrupsDobeleVE20:21:280:10:140:11:15
44. DaceKalniņaBauskas novadsBauskas novadsSE20:21:280:10:550:10:34
45. EvitaRozenfeldeRīgaSE20:21:390:10:590:10:41
46. AntaVeiteRīgaSE20:21:440:10:360:11:08
47. TomsVeikertsDobeleVE20:21:450:10:050:11:40
49. NaurisSausmanisNatālijas Draudziņas vidusskolaRīgaVE20:21:510:10:480:11:04
48. SandisSproģisLattelecomCekuleVE20:21:510:10:480:11:04
50. AivarsSpilaDobeleVE20:21:550:10:500:11:05
51. DanielaLeitāneAQUATICSDobeleSE20:21:580:10:250:11:34
52. VioletaLevinokaAQUATICSDobeleSE20:21:580:10:240:11:34
53. JānisSpirģisTukumsVE20:22:130:10:440:11:29
54. GuntisVeitsRīgaVE20:22:150:10:590:11:17
55. DainisDriņķisNatālijas Draudziņas vidusskolaRīgaVE20:22:200:10:590:11:22
56. HelmutsSiliņšJelgavaVE20:22:230:11:460:10:38
57. SandraKursīteGatveRīgaSE20:22:240:10:440:11:40
58. DāvidsKaskevičsMežinieku psk.VE20:22:290:10:140:12:15
59. ElvisKmetjuksMežinieku psk.VE20:22:290:10:160:12:13
60. Dāvis-KasparsSproģisLattelecomĶegumsVE20:22:300:10:520:11:38
61. MārtiņšRolisLabs un lēts izpletnisRīgaVE20:22:370:10:410:11:56
62. DarjaDamrozeVSK NoskrienRīgaSE20:22:540:11:120:11:42
63. AndrisPakalniņšLabs un lēts izpletnisRĪGAVE20:23:120:10:480:12:24
64. EvijaBuleDobeleSE20:23:180:11:500:11:28
65. DanijaKubileJelgavaSE20:23:280:11:510:11:38
66. BaibaKaupiņaDobeleSE20:23:280:11:510:11:38
67. AgneseJēkabsoneLabs un lēts izpletnisRīgaSE20:23:300:11:150:12:15
68. LauraJanševskaDobeles novadsSE20:23:330:11:380:11:56
69. JustīneKalniņaBauskaSE20:23:370:11:300:12:08
70. ElīnaBrice-MatisoneRīgaSE20:23:390:11:520:11:48
71. IgorsRadžabovsSkrundaVE20:23:410:11:480:11:53
72. Laura-KristiānaStivriņaMežinieku psk.SE20:23:430:11:240:12:19
73. RenārsJakovičsGardeneVE20:23:470:11:030:12:45
74. KetijaNadežņikovaNatālijas Draudziņas vidusskolaRīgaSE20:23:500:11:160:12:35
75. JekaterinaRomanovaSporta studija ACTIVEOlaineSE20:23:530:12:060:11:47
76. OlgaRūgumaRīgaSE20:23:540:11:450:12:10
77. MartaIeviņaRīgaSE20:24:070:11:460:12:21
78. SantaCineSaulkrastiSE20:24:160:11:500:12:26
79. AlesijaGavrilovaSE20:24:340:11:430:12:51
80. LindaKurakinaDobeleSE20:24:400:11:020:13:39
81. EritaKalniņaSK OzolniekiJelgavaSE20:24:410:12:150:12:27
83. SantaKāpiņaDobeleSE20:24:440:12:310:12:14
82. KristapsAbimeicevsDobeleVE20:24:440:12:310:12:14
84. Kristers-ArtisĻaksaMežinieku psk.VE20:24:450:11:270:13:18
85. JānisBruševicsRīgas domeSalaspilsVE20:25:220:11:440:13:39
86. LauraRudzīteNaudīteSE20:25:230:11:380:13:45
87. MadaraRoleLabs un lēts izpletnisRīgaSE20:25:340:11:560:13:39
88. LindaSiliņaAQUATICSDobeleSE20:25:380:11:570:13:41
89. SantaUlmaneMežinieku psk.SE20:25:430:13:530:11:51
90. JurisBērziņšSkr./kl. "Ozolnieki"VE20:25:510:13:090:12:43
91. ValdisĶerubiņšSK OzolniekiJelgavaVE20:25:520:12:370:13:15
92. Dana-NikolaŅikitinaOlaineSE20:25:570:12:360:13:22
93. ŅikitaMelderisDobeleVE20:25:580:12:420:13:17
94. KārlisMatisonsVE20:26:000:12:360:13:25
95. KitijaBaufaleOlaineSE20:26:060:12:360:13:31
96. IneseMazlazdiņaRigaSE20:26:340:12:540:13:40
97. UnaPilvereDobeleSE20:26:350:13:020:13:34
98. MegijaKrāģeNaudīteSE20:26:590:11:580:15:01
99. LindaBenjamiņaNaudīteSE20:26:590:11:590:15:01
100. BaibaMaļinovskaNākotneSE20:27:080:13:070:14:01
101. EgīlsDzensMežinieku psk.VE20:27:190:12:380:14:42
102. MaiklsKovaļevskisDobeleVE20:27:460:13:360:14:11
103. JānisGailisDobeleVE20:28:050:12:590:15:07
104. AleksandrsMelderisDobeleVE20:28:210:10:040:18:18
105. JanaDzeneMežinieku psk.SE20:29:060:13:120:15:55
106. IvoIkaunieksDobeleVE20:29:200:13:330:15:47
107. AnekaKļaviņaOK AronaDobeleSE20:29:440:13:490:15:56
108. AnastasijaKarakulovaMežinieku psk.SE20:30:550:13:530:17:02
109. LindaStivriņaMežinieku psk.SE20:30:590:13:530:17:07
- KasparsRancānsRīgaVE1DNF0:11:01
- KristersOrbidānsDobeleVE1DNF0:12:42
- VioletaDalakaGardeneSE1DNF0:13:18
- LudmilaSibiļevaYaodna :)RīgaSE1DNF0:13:26
- RihardsNeimanisVE1DNF0:31:47
- LindaKuzminaMežinieku psk.SE0DNS
- AijaPilvereSE0DNS
- KristīneZandersoneSE0DNS
- IvarsČerkasovsDobeles 1.vidusskolaDobeleVE0DNS