Rezultāti Detalizēti rezultāti | PDF formātā | XLS formātā34.skrējiens apkārt Vaidavas ezeram 2015 / 04.07.2015

SB1

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. AnceZālīteJelgava10:04:07.95
2. Katrīna-SilvaFessaKocēnu novads10:04:41.80
3. EmīlijaZariņaKocēnu novads10:04:48.95
4. AnnikaĀboltiņaRūjiena10:04:50.50
5. FelicitaVazdiķeKocēnu novads10:05:24.50
6. KatrīneNičiporeKocēniKocēnu novads10:05:30.25
7. ElizabeteNičiporeKocēniKocēnu novads10:05:30.70
8. PaulaLarinovaKSKKocēnu novads10:06:29.50
9. Maija-JustīneJēkabsoneKocēnu novads10:06:49.20
10. SāraEglīteKocēnu novads10:06:51.00
11. ElēnaJēkabsoneKocēnu novads10:07:38.15

VB1

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. MiksApinisRīga10:03:41.30
2. KārlisMarkevicsKocēnu novads10:03:46.95
3. SebastiansBelasovsVaidavaKocēnu novads10:04:05.80
4. TālisJānsKocēnu novads10:04:08.95
5. Valters-ValtsMiķelsonsKocēnu novads10:04:25.65
6. DominiksPētersonsKocēnu novads10:04:52.80
7. PēterisZariņšKocēnu novads10:05:01.15
8. FēlikssKlagišsLKbirojsValmiera10:05:03.15
9. JēkabsZēmelisKocēniKocēnu novads10:05:34.70
10. GustavsMastiņšKocēnu novads10:07:18.20
11. KristensLaktiņšValmiera10:08:00.00

SB2

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. Marta-LuizePētersoneVBSSKocēnu novads10:03:04.80
2. AgnijaPoguleZosēni10:03:09.90
3. Elza-AnnaKļavniece10:03:14.90
4. IevaKalniņaRīga10:03:18.60
5. ElīzaMarkevicaKocēnu novads10:03:26.35
6. EstereGruduleKocēnu novads10:03:42.15
7. Marta-EvelīnaApsīteKocēnu novads10:03:52.15
8. DagmāraĀboltiņaRūjiena10:03:55.10
9. JūlijaEglīteKocēnu novads10:04:05.15
10. KatrīnaGintēnaRīga10:04:07.35
11. EmīlijaKlapareValmiera10:04:24.30

VB2

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. KasparsJubelisPII "Māra"Rīga10:02:35.20
2. RodžersKrastsKocēnu novads10:02:54.25
3. DāvisZariņšVaidavaKocēnu novads10:02:55.50
4. TomsFišmeistersKocēnu novads10:03:02.60
5. MartinsStūrītisSK TuraidaSigulda10:03:04.95
6. KristersZviedrisValmiera10:03:10.90
7. MatīssPogulisZoseni10:03:16.95
8. OskarsVeitsRīga10:03:29.20
9. DāvisBergsb/d "Krācītes"Valmiera10:03:30.90
10. FilipposFessasKocēnu novads10:03:41.55
11. EmīlsStrazdiņšKocēnu novads10:03:46.65
12. RalfsVazdiķisKocēnu novads10:03:54.05
13. Rūdis-RūdolfsUlmanisPII PienenīteValmiera10:03:56.45
14. LaurisPogulisPII "Ķrācītes"Kocēnu novads10:04:17.90

SB3

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. KitijaZaulaLimbaži20:05:08.30
2. DanielaSupeSupes ģimene (Valmiera)Valmiera20:05:30.20
3. MadaraKļavnieceCarnikava20:05:56.20
4. MadlēnaRozīteKocēnu novads20:06:20.40
5. ArīnaBabreKocēnu novads20:07:07.60
6. Arta-KristaRulleFK ValkaValka20:07:21.95
7. GerdaApineKocēnu novads20:07:29.60
8. LoretaBabreKocēnu novads20:07:45.80
9. ĒrikaKalniņaKRONUSValmiera20:09:26.40

VB3

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. KristersBabrisKocēnu novads20:05:15.35
2. ReinisFeldmanisĒrģeme20:05:27.30
3. JānisStūrītisSiguldas Sporta SkolaSigulda20:05:46.90
4. KlāvsKlaparsValmiera20:05:51.40
5. KristapsTrēziņšKocēnu novads20:06:44.95
6. TomsPētersonsKocēnu novads20:07:03.45
7. ArtūrsPogulisKocēnu novads20:07:14.55