Rezultāti Detalizēti rezultāti | PDF formātā | XLS formātāTaku skrējienu seriāls "Stirnu buks", Zebrus ezers un Pokaiņu mežs / 28.06.2015

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaGrupaApļiFinišs
1. RūdolfsZērnisOK SaldusSaldusVBJ31:14:25
2. AndrisJubelisIsostarMadonaVB231:15:14
3. JānisKūmsIsostarRīgaVB231:17:32
4. UldisKļaviņšVSK NoskrienSiguldaVB231:19:27
5. UģisKarasevsKocēnu novads RubeneRubeneVB231:20:53
6. LaurisRepšaRīgaVB231:27:58
7. KasparsTūbelisVSK NoskrienLiepājaVB331:28:14
8. IlonaMarheleAlūksnerīgaSB231:29:42
9. IngusZnotiņšSēlijas mežs OSKJēkabpilsVB231:30:12
10. MārisBisenieksOK Purva BridējsRīgaVB331:31:57
11. AgrisStūrisVB231:33:07
12. ArnoŠķiparsVentspilsVB231:33:38
13. MārtiņšPjalkovskisRiga Adventure TeamValmieraVBJ31:33:40
14. OskarsZērnisOK SaldusSaldusVB331:33:40
15. JānisVanagsIsostarRigaVB231:34:32
16. ArtisPūcītisĀdažiVB231:35:31
17. ZigmundsZaulsLimbažu novadsVB231:35:47
18. GatisGobaBauskaVB231:37:30
19. GuntisDudeAugstkalneTērveteVB431:37:56
20. IgorsSeņkoLiepājas Vieglatlētikas klubsLiepājaVB231:38:04
21. JānisBidiņšĒRČKĀVISJūrmalaVB231:38:47
22. JurisRedisonsLatvijas valst mežiTērveteVB231:39:08
23. IlzeCahrausaGrobiņaSB231:39:23
24. AleksandrsJudkinsRīgaVB231:39:41
25. ArmandsZvejnieksVentspilsVB231:39:50
26. GuntisKārkliņšSaldusSaldusVB231:40:01
27. AnrijsHodžajevsSTARCORīgaVB231:40:26
28. KristapsStraumēnsCrossfitRīdzeneRīgaVB231:40:43
29. SandisRudzītisTiturgas iespēju parksĶekavaVB231:40:49
30. AleksandrsKostarevsRīgaVB231:40:57
31. LauraLapiņaVeikals MaratonsSiguldaSB331:41:07
32. MārtiņšFārenhorstsUmlej marathon teamTalsiVB231:41:28
33. MārisOstelisVSK NoskrienJelgavaVB231:41:35
34. LindaBoldāneRīgaSBJ31:41:40
35. MārisPilmanisw.Simosis.lvOgreVB331:41:47
36. NormundsZaulsLimbaziLimbaziVB331:41:52
37. RihardsČaibaJūrmalaJūrmalaVBJ31:42:24
38. PēterisStepiņšPurva KurmjiRīgaVB231:42:44
39. MadaraFrēlihaMARATONA KLUBSVentspilsSB231:42:46
40. ArnisGrasisAuseklis IKRigaVB331:42:47
41. MārtiņšAndersonsSEASTONE.EUTalsu nov.VB231:43:17
42. GintaValtereLīvānu VKLīvāniSB231:43:26
43. UģisInkaVSK NoskrienRīgaVB231:43:39
44. AndrisPommersSalaspils zīriņiRīgaVB331:43:55
45. ArturasGenysTaurages BMKTaurageVB331:44:05
46. IlonaFrīdmaneVSK NoskrienR?gaSB231:44:13
47. AndisLeontjevsVSK NoskrienRīgaVB231:44:13
48. AgnisFrijārsKuldīgas nov.VB231:44:28
49. JānisPurniņšLoppet teamRigaVB331:44:35
50. ViestursŠlosbergsJelgavaVB231:45:37
51. KasparsŠtromanisČēsu AlusTukumsVB231:45:46
52. ĢirtsBulānsSkaidas pa gaisu/VSK NoskrienRīgaVB231:46:11
53. LieneKļavaMaratona klubsVentspilsSB231:46:23
54. ArmandsSudrabsVSK NoskrienSiguldaVB231:46:23
55. RolandsBriņķisDobeleVB231:46:27
56. VladeksAlševskisVSK NoskrienKuldīgaVB231:46:31
57. KlintaLauskaVīksnaBalviSBJ31:47:16
58. JānisTenbergsEngures sportamEngures novVB231:47:16
59. RaimondsSoopargsVeikals 42km195mRīgaVB331:47:59
60. UģisBrencisSardzeOgreVB231:48:03
61. RolandsOstrovskisRīgaVB231:48:26
62. AnceRiekstaVecpiebalgaSBJ31:49:30
63. RūdolfsPuķitisSporto DabāRīgaVB231:49:31
64. IevaKrūmiņaCrosfit RīdzeneRīgaSB231:49:33
65. DmitrijsRuskovsVSK NoskrienRīgaVB231:50:17
66. KlāvsZārdiņšīsie&tuklieVecpiebalgaVB231:50:17
67. RenārsPūceCOK SilvaVentspilsVB231:50:32
68. Dzintars-DžonsJaunzems-Fidžeralds-XiiPaduza & AptSiguldaVB231:50:44
69. MārisSardikoInčukalns, Inčukalna novadsVBJ31:50:57
70. MārisVīlipsVīleSalaspilsVB331:51:21
71. GuntisZingisXRigaVB231:51:35
72. AneteBauereVSK Noskrien / 712RīgaSBJ31:51:45
73. SergejsSavrinovičsPro Logistic ServicesTukumsVB231:51:45
74. TālisPaeglis2 KOKI UN CITI ZVĒRI/VSK NoskrienMazsalacaVB231:51:55
75. KristapsCauneGulbenes novadsVBJ31:52:02
76. MārtiņšKrauklisRīgaVB231:52:18
77. DainisBarsukovsdbRīgaVB231:52:48
78. JānisPuriņšSkrien pret vējuValmieraVB231:52:52
79. GuntisStrautiņšLiepājas Vieglatlētikas klubsLiepājaVBJ31:53:05
80. IlzeBoldāneGulbeneSB331:53:19
81. MārtiņšPētersonsTukuma golfa klubsRīgaVB231:53:39
82. ViestursPuriņšMārupeVB331:54:32
83. LaurisZilverisVeselavas pagastsVB231:54:35
84. ArvīdsOzoliņšRīgaVB331:54:39
85. ĒriksPiņķisVW TEAMRigaVB331:54:44
86. AgrisKrumbergsTSK SprīdītisDobeleVB331:54:50
87. EduardsBuraRīgaVB331:54:56
88. KasparsKārkliņš42km 195mRīgaVB331:54:57
89. ErlensGrunckisValmieraValmieraVB331:55:14
90. MārisPetrovsRīgaVBJ31:55:22
91. AinārsBrālītisIsostar TeamVB231:55:26
92. DžanitaFreijaMaratona klubs/TurlavaKuldīgaSB331:55:37
93. MatīssĶeķersRīgaVB231:55:54
94. IvarsSeikstsRīgaVB231:55:58
95. KārlisCinisRīgaVB231:56:06
96. GatisŠīmanisRīgaVB231:56:22
97. LindaBeldavaVSK NoskrienRīgaSB231:56:29
98. JurisZariņšVW TEAMRigaVB331:56:32
99. JurisLīpacisSiguldaVB331:56:34
100. MārtiņšZemturisKSMR fitnessRīgaVBJ31:56:54
101. IlgvarsBisenieksDobeleVB231:57:28
102. DaceTetereRīgaSB231:57:48
103. AivisŠtemmersPūreVB231:57:58
104. ArtūrsBrantsCēsisVB231:58:07
105. LailaCeikaValmieraSB431:58:12
106. HenrihsPetrovskisVSK NoskrienSalaspilsVB231:58:13
107. ZaneGrīnšteinaIkšķileSB231:58:21
108. ArtūrsJuršensRīgaVBJ31:58:49
109. EdgarsKāpostiņšCrossfitRīdzeneRīgaVB231:59:03
110. ViestursDzirkalisTalsiVB331:59:12
111. RitvarsBukaRīgaVB231:59:26
112. JurisTrofimenkoRīgaVB231:59:30
113. IgorsTrofimenkoRīgaVB231:59:30
114. GintsOšiņšSK Kenijas BriežiBaldoneVB331:59:33
115. ReinisAuziņšLielvārdeVB231:59:34
116. KasparsPurmalietisRīgaVB232:00:02
117. AndrisJonelisSEMAVentspilsVB232:00:11
118. IevaZirneLiepājaSB232:00:29
119. EdijsBogomolovsSaldusVBJ32:00:40
120. AnsisKupliswww.running.lvMārupeVB332:00:45
121. LauraStūrīteBrīvsolisTukumsSB232:00:53
122. RasaGrāvīteJūrmalaSBJ32:00:54
123. SandisKanbergsBrīvsolisTukumsVB232:00:55
124. AnceZiediņaLVM/MammadabaTalsiSB232:00:57
125. ZaneTilta-KūmaVeikals MaratonsRīgaSB232:01:06
126. EgnārsGudriķisASICSMārupeVB232:01:08
127. AgneseKalnājaVSK NoskrienRīgaSB232:01:09
128. JānisKopmanisRigaVB332:01:44
129. KristīneSpriceVSK NOSKRIENRīgaSB232:01:57
130. KonstantīnsVasiļjevsRīgaVB232:01:58
131. JānisKalniņšVSK NoskrienRīgaVB232:02:12
132. IvetaNiedreVSK Noskrien, LSCRīgaSB332:02:22
133. JustīneSavitskaRīgaSB232:02:33
134. RenarsVateMilzkalneTukuma rajonsVB232:02:40
135. MāraEižvērtiņaRīgaSB232:02:42
136. MareksBērziņšTukumsVB232:02:54
137. LeldeRonimoisaVSK NoskrienRīgaSB232:03:02
138. AlīnaRencePaBaso.lv / VSK NoskrienRīgaSB232:03:56
139. LīgaEriņaVW TEAMRigaSB232:04:24
140. LauraAlsbergaCrossfitRīdzeneCarnikavaSB232:04:31
141. JānisTēraudsalfatours.lvPūreVB332:04:35
143. AndrisEihmanisLiepājaVB232:04:38
142. MāraBraslava0Alojas nov.SBJ32:04:38
144. RaivisVilūnsRīgaVB232:04:49
145. KristaKuzņecovaMaratona klubsAizputeSBJ32:05:17
146. DzintarsRuņenieksVW TEAMRīgaVBJ32:05:36
147. NormundsKārkliņšGrSTRīgaVB332:05:43
148. KristīneSekaceKustību telpaRīgaSB232:05:48
149. JurģisUrtānsVANAGIJēkabpils novadsVB232:05:53
150. EvijaFreimaneCOK SilvaTukumsSB232:06:05
151. SvetlanaPuce712 / Brīvdabas sporta klubsRīgaSB332:06:49
152. JolantaBuraRīgaSB332:06:51
153. MadaraŠneidereCOK SilvaJūrmalaSB232:07:01
154. AnastasijaČekriževaSK TēraudsRīgaSB232:07:39
155. SandijsMadrēvičsJūrmalaVB232:08:19
156. UldisArbidānsLimbažiVB332:08:26
158. UldisBenhensLyngson / Engures sportamMārupeVB332:08:36
157. AgnisBērziņšVSK NoskrienRīgaVB232:08:36
159. IntaCīmurerīgaSB232:08:49
160. IndraKrēgereEngures sportamTukumsSB232:08:51
161. BaibaMočāneNoskrien / ElevationRīgaSB232:09:06
162. GintsVanagsArsenal tehnikas nomaRigaVB232:09:09
163. IlvaKārkliņaSiguldaSB332:09:10
164. TomsPastarsMārupes novadsVB232:09:30
165. ZaneInovskaTOK TAKAKuldīgaSB232:09:45
166. MiksUžulisSalaspilsVB232:10:39
167. VidisBaltaisYUASARīgaVB332:11:05
168. EvijaMelbergaVSK NoskrienRīgaSBJ32:11:17
169. ArmandsAlksnisRīgaVB332:11:36
170. AigarsAukšmukstsKandavaVB432:11:37
171. AgneseZārdiņaisie&tuklieVecpiebalgas novSB232:11:41
172. AlvisCimžaJelgavaVBJ32:11:51
173. AgnesePaulsoneRīgaSB232:12:06
174. KristapsValainisVB232:12:07
175. ZandaRutkovskaĀdažiVeloRīgaSB232:12:36
176. ElīnaZālīteJelgavaSB232:12:41
177. AigarsEglājsPa vienamRīgaVB232:13:05
178. NormundsGravaOK AlnisJelgavaVB332:13:14
179. JānisBlumbergsrīgaVB232:13:14
180. RigondaGermovaRīgaSB232:13:24
181. LīgaStrazdiņaVSK NoskrienSkrundaSB232:13:42
182. IevaEglīteRaiskumsSB232:13:45
183. MārisČivčišsEngures sportam / IrlavaIrlavaVB232:13:49
184. KasparsJasinkevičsOgreVB332:13:58
185. IlonaBalodeAinažiSB332:14:04
186. DārtaIndriksoneRigaSB232:14:12
188. TomsGruziņšalfatours.lvPūreVB232:14:13
187. AgneseCauneELEVATIONRīgaSB232:14:13
189. GundarsFreimanisLVM/MammadabaPenkuleVB432:14:15
190. LailaRoģeRīgaSB232:14:22
191. ValtersBrussVSK Noskrien TērveteTērvetes novadsVB332:14:28
192. EvitaDzanuškāneSubaruRīgaSB232:14:44
193. LieneBikšesocktoys.lvRīgaSB232:14:54
194. MārtiņšAleksejevsEngures SportamTukumsVBJ32:14:55
195. JolantaRomanovaVSK NoskrienRīgaSB332:15:08
196. LīvaPorieteAizkraukleSBJ32:15:45
197. BaibaHincenbergaRīgaSB232:15:46
198. ĒrikaUrtāneVANAGIJēkabpils novadsSB232:16:08
199. AgrisMeilertsLVM/MammadabaRīgaVB332:16:18
200. BaibaLitvinaGardēžiRīgaSB232:16:40
201. KristīneBalodeRīgaSB232:16:50
202. VilmārsZemeVSK Noskrien / CETRīgaVB332:16:51
203. AigaRomāne-MeiereLapmežciema pagastsSB232:16:58
204. DainaDrozdovaVSK NoskrienAizkraukleSB232:18:29
205. LīgaZariņaVW TEAMRīgaSB432:18:32
206. AgrisBombizaRīgaVB232:18:36
207. AgneseFogeleVW TEAMRigaSB232:18:38
208. DaceŪseleSaldusSB232:18:53
209. AijaAndersoneVIAASiguldaSB232:19:25
210. EdgarsBaltiņšJūrmalaVB332:19:45
211. JānisZemturisRīgaVB432:19:54
212. NatālijaZeņinaRigaSB332:20:23
213. AtisBrikmanisRīgaVB232:20:46
214. JānisEimussPekaušiBauskaVB332:20:51
215. IevaTāleBaldoneSB232:22:37
216. MiķelisZaļaisWunderkrautRīgaVB232:22:38
217. ZaneZamarinaVSK Noskrien / Skaidas pa gaisuRīgaSB232:23:26
218. SantaBirģeleRīgaSBJ32:23:43
219. VitaGrahovskaĶeguma novadsSB232:24:28
220. IvarsEškinsVSK Noskrien,BE44ValmieraVB332:24:30
221. Anna-KristaEškinaVSK Noskrien,BE44ValmieraSBJ32:24:30
222. GatisLitvinsGardēžiRigaVB232:24:40
223. GintsBuraksArodbiedrību koordinācijas centrsRīgaVB232:24:40
224. ValdisSirsniņšScaniaRīgaVB432:24:52
225. MārtiņšPuriņšBauskaVB232:25:10
226. AlisePokšāneAbas Kreisās KājasRīgaSBJ32:25:13
227. JānisSpirģisEngures sportam / TukumsTukumsVB232:25:51
228. LīgaHartpengaLatvia ToursLapmežciema pagastsSB232:26:02
229. MāraLākuteLiepājaSB232:26:31
230. AndrisBaikovsVSKSRīgaVB232:26:35
231. EvitaBaltiņaVW TEAMRīgaSB232:27:06
232. EvitaOzolaBauskaSB232:27:34
233. MadaraMačiņaīsie&tuklieNīcaSBJ32:28:42
234. IlzeBirzniece-StundiņaVSK NoskrienRīgaSB232:28:47
235. KristīneKutuzovaSB232:29:19
236. DaceGoškoPiedzīvojumu meklētājiRīgaSB232:29:36
237. DainisMorsOgreVB332:30:20
238. LaimaBaltiņaVSK NoskrienSaulkrastiSBJ32:31:29
239. IevaOzoliņaRīgaSB232:32:11
240. SantaRozeVSK NoskrienRīgaSB332:32:22
241. AstraAsafrejaSkrien pret vējuValmieraSB232:32:42
242. LāsmaĀboliņaVSK NoskrienRīgaSB332:32:48
243. RonaldsSkudraSwedbankRīgaVB232:33:26
244. SabīneBunereSabileSBJ32:33:55
245. ArnisPokšānsAbas Kreisās KājasRīgaVB332:34:13
246. DaceBaumaneVSK Noskrien / Engures sportamTukumsSB232:36:52
247. EkaterinaBotanogovaEternal Running PartySain PeterburgSBJ32:37:30
248. IlzeTereškoGarkalneSB332:38:26
249. UrzulaSpickusDūdēniAmatniekiSB332:38:51
250. GaidaĶerveLiepājaSB432:39:15
251. SantaCineRīgaSB232:39:41
252. ĻubaTihomirovaVSK NoskrienRīgaSBJ32:40:28
253. IvarsDzērveVSK NoskrienSaulkrastu novadsVB332:41:33
254. DzintarsLaganovskisAD FITNESSLielvārdes novadsVB332:41:35
255. IneseOzolaSwedbankBaloži, Ķekavas nov.SB232:41:36
256. IngunaFolberga-StrazdaTroļļiMārupeSB332:41:44
257. LauraDeņisovaTērveteSBJ32:42:05
258. AntraLukševicaRīgaSB232:42:28
259. SandraSegliņaRīgaSB232:43:00
260. BenitaLočmeleNūjo ar vējuGrobiņaSB432:43:44
261. IvarsŠleinersZiemeļkurzemes OKDundagaVB432:44:06
262. GuntisBuksRīgaVB232:45:46
263. GuntaVažaSmārdeSB332:48:05
264. IlzePelēceVSK NoskrienOzolniekiSB332:48:09
265. AndisBeitiksRīgaVB332:49:02
266. LaumaUzijaVW TEAMRigaSB232:49:44
267. IngaBraunere-BekeRīgaSB232:52:38
268. AgneseLaizāneČika un BanijsRīgaSB232:53:36
269. IvetaRadiņa-LiepkaulaRīgaSB332:59:01
270. AiraLoiteMārupeSB332:59:43
271. BaibaDombrovskaLORARīgaSB433:05:21
272. SimonaSunepaBize un bārdaBrocēnu novadsSB233:09:04
273. AijaOrniņaRīgaSB333:23:28
- KristīneTjarveRīgaSB20DNF
- KasparsBāliņšAlusalaStopiņu nov.VB30DNF