Rezultāti Detalizēti rezultāti | PDF formātā | XLS formātāDaugavpils skrējiens “Daugavpils-Mežciems” 2018 / 06.10.2018

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaGrupaApļiFinišs
1. AndrejsBondarevsLīvānu VK/ Baltais/ASICSLīvāni5-V3010:18:28
2. DmitrijsSerjoginsLīvānu VK/ Baltais/ASICSLīvāni5-V2010:18:29
3. JaroslavSmolskijRCNNemenčinė5-V3010:18:35
4. OlegsPilinovicsDaugavpilsDaugavpils5-V2010:18:51
5. VjačeslavsIvanovsBJSSDaugavpils5-V2010:19:43
6. ArtisKrasjukovsRēzeknes 5.vidusskola / Rēzeknes BJSSRēzekne5-V2010:20:33
7. AndrisDudelsda-marathondaugavpils5-V5010:20:57
8. ViktorsStehnovskis-SlavskisBJSSDaugavpils5-V2010:21:01
9. VitātiljsGagunovsDaugavpils5-V2010:21:35
10. MārisMeinertsEurolife RunDaugavpils5-V2010:21:36
11. DenisOkuņevsSATURN7Daugavpils5-V2010:21:51
12. MareksJakušenoksDaugavpils5-V2010:21:57
13. NikitaBogdanovsDaugavpils5-V2010:22:00
14. AleksejsIvanovsDaugavpils5-V3010:22:12
15. SergejsKonovalovsDaugavpils5-V2010:22:21
16. SašaŠpeniksKrāslava5-V2010:22:29
17. SergejsSokolovsOK StigaDaugavpils5-V3010:22:31
18. EdvīnsJaudzemsRīga5-V2010:22:34
19. StaņislavsSuveizdaSportiska ğimene SuveizdaDaugavpils5-V3010:22:35
20. DmitrijsKiseļovsDaugavpils5-V2010:22:36
21. VjačeslavsKrupinsBSK „SPARS-MK”Daugavpils5-V2010:22:54
22. JūlijaMatvijenkoDaugavpils ISVSDaugavpils5-S2010:23:23
23. DaņilaAnčipanovs9. vidusskolaDaugavpils5-V2010:23:25
24. RihardsPrikulis-PastarsOK Stiga/BJC JaunībaDaugavpils5-V2010:23:32
25. AndrejsGerasimovsDaugavpils5-V3010:23:38
26. MilānsTihonovičsDaugavpils5-V2010:23:54
27. VladislavsTihonovičsDaugavpils5-V3010:23:55
28. NikitaAristovsBSK „SPARS-MK”Daugavpils5-V2010:24:05
29. JurijsKrupinsSPARS-MKPreili5-V3010:24:09
30. NatālijaKrupinaSPARS-MKPreiļi5-S3010:24:09
31. AnželikaParfjonovaDaugavpils Individuālo sporta veidu skolaDaugavpils5-S2010:24:10
32. IlmarsSaulgriezisRīga5-V5010:24:11
33. IevaNikitinaDaugavpils5-S2010:24:20
34. ImantsMaļina9. vidusskolaDaugavpils5-V2010:24:42
35. MairitaPolonska12. vidusskolaDaugavpils5-S2010:24:45
36. AleksandrsMackevičs-MaņkoDaugavpils Krievu vidusskola-licejsDaugavpils5-V3010:24:48
37. RomkeiVileikaCapital RunnersVilnius5-V2010:24:56
38. ArtjomsLeonidovsDaugavpils5-V2010:24:56
39. SergejsEšenvaldsDaugavpils 12 vidusskolaDaugavpils5-V2010:25:06
40. ViktorijaPopovičevaDaugavpils 12.vidusskolaDaugavpils5-S2010:25:08
41. ĒrikaMatisānevieglatletikaDaugavpils5-S2010:25:10
42. ValdemārsTimofejevsnavDaugavpils5-V5010:25:15
43. IļjaMikulovsMIKDaugavpils5-V2010:25:21
44. RuslansMikulovsMIKDaugavpils5-V3010:25:21
46. LaurisKeišsRēzeknes valsts polu gimnāzija/ Rēzeknes BJSSRēzekne5-V2010:25:26
45. SebastiansŽigarkovsPeldēšanas klubs DaugavpilsDaugavpils5-V2010:25:26
47. NataļjaKokinaKettlebell Fit DaugavpilsDaugavpils5-S3010:25:28
48. MārītePlečkenaDaugavpils5-S2010:25:35
49. RaivisVaikuls12. vidusskolaDaugavpils5-V2010:25:41
50. ArianaMaksimovaDaugavpils5-S2010:25:46
51. DenissBazarovsDaugavpils5-V2010:25:46
52. SolvitaMaļina9. vidusskolaDaugavpils5-S2010:25:48
53. JūlijaSoldatenkovaDaugavpils5-S2010:25:50
54. AlexanderSettarovDaugavpils 12.vidusskolaDaugavpils5-V3010:25:50
55. VjačeslavsDedelisOK StigaDaugavpils5-V5010:25:52
56. OlitaSuveizdaSportiska ģimene - SuveizdaDaugavpils5-S2010:25:55
57. OlgaZileZilisteamDaugavpils5-S3010:25:55
58. RenārsSutris-AdijānsRitaleksRIGA5-V3010:26:05
59. TatjanaGrigorjevaLATCDaugavpils5-S2010:26:06
60. GuntaAbramovičaDaugavpils5-S2010:26:15
61. DmitrijsIvcenkoDaugavpils5-V2010:26:18
62. VladimirsJermaļjonoksDaugavpilsDaugavpils5-V6010:26:19
63. NormundsGeriņš34.ArtBnDaugavpiks5-V2010:26:23
64. GalinaGuževaDaugavpils5-S2010:26:28
65. AleksandrsUgorenkoDaugavpils5-V2010:26:30
66. NikaMolodkovaDaugavpils Individuālo sporta veidu skolaDaugavpils5-S2010:26:36
67. StanislauKlimovichCeram Optec SIALīvāni5-V2010:26:37
68. KristinaMitrohina5-S2010:26:42
69. JevgenijsIvanovsLATCDaugavpils5-V2010:26:43
70. ArtursSemjonovsDaugavpils5-V2010:26:48
71. AmandaGriķeDaugavpils RunnersDaugavpils5-S2010:26:55
72. ArinaKlimentjevaCeram Optec SIALīvāni5-S3010:26:56
73. RenātsŅikitinsRīgas satiksmeRīga5-V3010:27:07
74. AnitaIeviņaCēsis5-S5010:27:07
75. LīgaParfenaLATCDaugavpils5-S2010:27:08
76. LieneButkevičaDaugavpils5-S2010:27:12
77. NadeždaJefimovaDaugavpils5-S2010:27:12
78. EduardsBrokānsDaugavpils5-V3010:27:20
79. KristīneBabrisDaugavpils5-S2010:27:35
80. SvetlanaKozlovaDaugavpils5-S3010:27:44
81. DmitrijsVišņevskisDBJSSDaugavpils5-V2010:27:45
82. EdgarsBabiskoFaugavpils5-V5010:27:48
83. AleksandrsGrozdovsDaugavpils RunnersDaugavpils5-V3010:27:51
86. ArnisLociksDaugavpils5-V2010:27:54
85. DmitrijsJefimovsDaugavpils5-V2010:27:54
84. AleksandrRodčenkoDaugavpils RunnersDaugavpils5-V3010:27:54
87. VladislavsSekovsDaugavpils5-V2010:28:00
88. EduardsĶerubins12. vidusskolaDaugavpils5-V2010:28:01
90. AleksejsBaļinskijsJ.Raiņa Daugavpils 6.vidusskolaDaugavpils5-V2010:28:02
89. KasparsMackevičsMackevičsDaugavpils5-V3010:28:02
91. RolandsLāžeSportlandDaugavpils5-V3010:28:08
92. NikitaVasiljevsAirēšanaDaugavpils5-V2010:28:08
93. VeronikaMasjukaDaugavpils5-S2010:28:08
94. PavelsKrukovskisDaugavpils5-V3010:28:22
96. ValerijsKukjansDaugavpils5-V3010:28:28
95. AndrejsSmirnijsDaugavpils5-V5010:28:28
97. DāvidsBildePeldēšanas klubs DaugavpilsDaugavpils5-V2010:28:29
98. SemenBabulBSK „SPARS-MK”Daugavpils5-V2010:28:29
99. ViktorsBogdanovičsPeldēšanas klubs DaugavpilsDaugavpils5-V2010:28:30
100. VioletaŽuseleDaugavpils RunnersDaugavpils5-S2010:28:32
101. RaminaMamedovaVictory-1Victory-15-S2010:28:32
102. VijaLarionovaDaugavpils5-S3010:28:33
103. RuslansBožkoDaugavpils5-V2010:28:39
104. NatalijaTumanovaBiatlona nodaļaDaugavpils5-S2010:28:47
105. AntonsSivačevsOK Stiga/BJC JaunībaDaugavpils5-V2010:28:56
106. AnnijaJaudzemeRīga5-S2010:29:01
107. JurisSkrindaDaugavpils5-V3010:29:02
109. DaceBrjuhoveckaxDaugavpils5-S3010:29:03
108. OlgaRosovskaKrievu licejsDaugavpils5-S3010:29:03
110. InaraEšenvaldeSPARS-MKDaugavpils5-S3010:29:08
111. TatjanaBondereDaugavpils5-S3010:29:09
112. VijaFrīdaTKDaugavpils5-S2010:29:15
113. JansRimvids-MickevičsDaugavpils5-V2010:29:17
114. ArtjomsDimitrijevs9. vidusskolaDaugavpils5-V2010:29:17
115. LovisaĶerubineDaugavpils 12.vidusskolaDaugavpils5-S2010:29:23
116. JurisStvriņšSporta pārvaldeDaugavpils5-V5010:29:31
117. MarijaGolovenkina12.vidusskolaDaugavpils5-S2010:29:35
118. KārlisIvanovsDaugavpils5-V2010:29:36
119. EvelīnaŠidlovskaPeldēšanas klubs DaugavpilsDaugavpils5-S2010:29:36
120. JeļenaGalilejevaDaugavpils5-S3010:29:37
121. NikolajsIvanovsDaugavpils5-V3010:29:45
123. JeļizavetaPuzāneLUDZALudza5-S3010:29:47
122. AlisaProščinkoDaugavpils5-S2010:29:47
124. ValērijsKalānsDaugavpils5-V3010:29:53
125. AleksandrsŠeļehoBe ActiveDaugavpils5-V3010:29:54
126. KristapsLočmelisCeram OptecLīvāni5-V2010:29:55
127. JekaterinaVasiļčenkoDaugavpils5-S2010:29:56
128. AnastasijaŽeltkovaDaugavpils5-S2010:29:58
129. JānisPunculisDaugavpils5-V3010:30:01
130. ŅikitaRižakovsDaugavpils5-V2010:30:16
131. NadeždaFedotovaJ.Raiņa Daugavpils 6.vidusskolaDaugavpils5-S2010:30:19
132. AnnaMitrofanovaSPARS-MKDAUGAVPILS5-S3010:30:48
133. OksanaLipinskaEurolife runDaugavpils5-S2010:30:48
134. DiānaBobrovičaDaugavpils5-S2010:30:49
135. IrinaSergejevaDaugavpils5-S2010:30:51
136. MarjanVeiksaDaugavpils5-V5010:31:08
137. AnastasijaPetrovaDaugavpils5-S2010:31:09
138. ValerijaŠepetovska10.vidusskolaDaugavpils5-S2010:31:13
139. IevaLiepiņaRīga5-S3010:31:16
140. ValentīnaKudeļkinaBSK „SPARS-MK”Daugavpils5-S2010:31:20
141. KasparsPorietisJēkabpils5-V3010:31:21
142. VadimsBistrovsDaugavpils5-V3010:31:22
143. AndrejsJuhnoSPARS-MKDaugavpils5-V3010:31:23
144. AlīnaLazukoDaugavpils 12.vidusskolaNaujenes pagasts5-S2010:31:37
145. KarīnaMamedovaDaugavpils RunnersDaugavpils5-S2010:31:39
146. AliseGriķeDaugavpils RunnersDaugavpils5-S3010:31:40
147. EdgarsLozdaT&DDaugavpils5-V5010:31:53
148. LidijaUnzuleDTC JaunibaDaugavpils5-S2010:31:56
149. MartinsVarcenkoDaugavpils5-V2010:31:58
150. JurijasKopasovsdaugavpils novadsdaugavpils5-V6010:32:14
151. ArtemijsMarcinkevičsDaugavpils5-V2010:32:17
152. JekaterinaAristovaSPARS-MkDaugavpils5-S3010:32:22
154. ArtūrsPtašņuksDaugavpils5-V2010:32:38
153. DžordžsBārensCeram Optec SIARīga5-V5010:32:38
155. AivisAuziņšJelgava5-V2010:32:39
156. VladislavsPavlovsCeram OptecLīvāni5-V2010:32:41
157. OlegsMaluhinsBKDaugavpils5-V3010:32:49
158. AleksandraRomanovskaBKDaugavpils5-S2010:32:49
159. RobertsŽivuhinsBSK „SPARS-MK”Daugavpils5-V2010:32:49
160. VitalijsOrlovsBSK „SPARS-MK”Daugavpils5-V2010:32:50
161. DilansVanagsDaugavpils5-V2010:32:56
162. VioletaNasire10.vidusskolaDaugavpils5-S2010:32:57
163. KomadsGainutdinovs2000Daugavpils5-V2010:32:58
164. AleksejsŅikiforovsDaugavpils5-V2010:33:00
167. MarijaNipāneDaugavpils5-S2010:33:01
166. ViktorijaFilonenkoDaugavpils5-S2010:33:01
165. DiānaBožkoDaugavpils5-S2010:33:01
168. RitaŠukeleDagda5-S2010:33:06
169. MaksimsKirejevsDaugavpils5-V3010:33:13
170. KristīnaRamanauskaite-KiduleDaugavpils5-S2010:33:16
171. DmitrijsStepanovsRTUDaugavpils5-V3010:33:19
172. AndaAntone-FilatovaRīga5-S2010:33:21
173. ValērijaAuziņaJelgava5-S2010:33:22
174. AivaAntoneRīga5-S2010:33:25
175. SņežanaSkudraDaugavpils Valsts gimnāzijaDaugavpils5-S2010:33:27
176. ZaneKraševska12. vidusskolaDaugavpils5-S2010:33:37
177. LindaStreiķeDaugavpils5-S2010:33:49
178. TatjanaDimitriuEurolife runDaugavpils5-S3010:33:59
179. JurgisKlavinskisDaugavpils Valsts ģimnāzijaDaugavpils5-V2010:34:00
180. AigaVanaga12. vidusskolaDaugavpils5-S2010:34:03
181. AlexanderStepanovveteraniDaugavpils5-V6010:34:03
182. IlonaMackeviča-MaņkoDaugavpils Krievu vidusskola-licejsDaugavpils5-S3010:34:08
183. TatjanaKurtišaDaugavpils5-S3010:34:11
184. ElzaRūsiņaLīvāni5-S5010:34:13
185. AliseMaļčevaBiatlona nodaļaDaugavpils5-S2010:34:30
186. Māris-MarkussPetrovsDaugavpils5-V2010:34:33
187. KristinaŽuseleDaugavpils RunnersDaugavpils5-S3010:34:45
191. RenārsJanuzisDaugavpils5-V2010:35:05
190. KaterinaBorisovaDBJSSDaugavpils5-S2010:35:05
189. JelizavetaBelousaDBJSSDaugavpils5-S2010:35:05
188. AnastasijaLavrentjevaDBJSSDaugavpils5-S2010:35:05
192. LudmilaLapinskaDaugavpils5-S3010:35:06
193. AnatoliyYatsenkoКОЛОБОКСОЛИГОРСК5-V5010:35:19
194. ArtursPeskovsDaugavpils5-V2010:35:23
195. AnnaKučikaDBJSSDaugavpils5-S2010:35:34
196. AnnaSpranceDaugavpils5-S2010:35:35
197. MareksJahimovičsDaugavpils 12.vidusskolaDaugavpils5-V2010:35:39
198. EdgarsMaslovskisDaugavpils 12. vidusskolaDaugavpils5-V2010:35:49
199. NatashaWarcholakgolubiozikmink5-S3010:35:57
200. KristīneMaliņaDaugavpils pilsētas jaunsargu vienībaDaugavpils5-S2010:35:59
202. AleksandraKaļiņinaDTC Jauniba DaugavpilsDaugavpils5-S2010:36:05
201. AnnaUnzuleDTC JaunibaDaugavpils5-S2010:36:05
203. ViktorijaVišņevskaDaugavpils5-S2010:36:07
204. ArtjomsJahunoBSK „SPARS-MK”Daugavpils5-V2010:36:15
205. NatālijaMickevičaDaugavpils5-S2010:36:25
206. ImantsDomanskisDaugavpils5-V2010:36:27
209. LiānaČernecovaRēzekne5-S3010:36:30
208. LauraOstrovskaDaugavpils5-S2010:36:30
207. SintijaLocaDaugavpils 12.VidusskolaDaugavpils5-S2010:36:30
210. ViktorijaZupkovaJ.Raiņa Daugavpils 6. vidusskolaDaugavpils5-S2010:36:34
211. PornphanKosumVeganKamphaeng Phet5-S3010:36:55
212. SimonaFeldmanePeldēšanas klubs DaugavpilsDaugavpils5-S2010:37:00
213. DarielsRomānsPeldēšanas klubs DaugavpilsDaugavpils5-V2010:37:00
214. RaimondsDzalbePeldēšanas klubs DaugavpilsDaugavpils5-V3010:37:01
215. VeranikaTrubovichDaugavpils5-S2010:37:09
216. AnnaPunculeSPARS- MK DaugavpilsDaugavpils5-S3010:37:10
217. TanjaKozirevaDaugavpils5-S2010:37:19
218. MihailsHolodovs12. vidusskolaDaugavpils5-V2010:37:22
219. AndrisRomulis12. vidusskolaDaugavpils5-V2010:37:23
220. EvaMasaļskaDaugavpils5-S2010:37:27
222. Anna-ElizabetaLigereDaugavpils5-S2010:38:10
221. SintijaVanagaDaugavpils5-S2010:38:10
223. NataljaArefjevaDaugavpils5-S3010:38:13
224. KarīnaKuhareviča10.vidusskolaDaugavpils5-S2010:38:27
225. ElīnaKravčukaDaugavpils Valsts ģimnāzijaDaugavpils5-S2010:38:34
226. LīgaPaule12. vidusskolaDaugavpils5-S2010:38:55
227. ElvīraJahimovičaDaugavpils 12.vidusskolaDaugavpils5-S2010:38:56
228. ArtursJukša12. vidusskolaDaugavpils5-V2010:39:06
229. AnnaMikulaneca10.vidusskolaDaugavpils5-S2010:39:13
230. AleksejsMackevičsJaunsardze/da-marathonBiķernieku pag.5-V3010:39:19
231. AleksisKinašsDaugavpils5-V2010:39:26
232. SabīnaMiļevičaDaugavpils5-S2010:39:40
233. ŅikitaKoževķinovsDaugavpils5-V2010:39:41
235. IvetaŠķinčaDaugavpils5-S2010:39:42
234. ValērijaGovilovskaDaugavpils5-S2010:39:42
236. JelizavetaJefimovaDaugavpils5-S2010:39:57
237. EvelinaProkofjevaDaugavpils5-S2010:39:57
238. IneseMaliņaDaugavpils5-S2010:41:03
239. SandraIvanovaDaugavpils5-S2010:41:07
240. DiānaKotovaDaugavpils 12.vidusskolaDaugavpils5-S2010:41:10
241. RomānsSaušsVabole5-V6010:41:25
242. RevekaAbravičuteDaugavpils 9.vskDaugavpils5-S2010:41:27
243. SabinaStrogonovaBSK „SPARS-MK”Daugavpils5-S2010:41:28
244. AgnesePaule12. vidusskolaDaugavpils5-S2010:41:40
245. OlgaJakovlevaJ.Rajna 6.vskDaugavpils5-S2010:43:21
246. AnastasijaŠariginaDaugavpils5-S2010:43:26
247. JūlijaGuščinaJ.Raiņa Daugavpils 6 vidusskolaDaugavpils5-S2010:43:28
248. RebekaStrodeDaugavpils5-S2010:43:33
249. AndrejsRimicansJaunsardze/da-marathonDaugavpils novads5-V2010:43:57
250. ViktorijaSokolovskaDaugavpils5-S2010:43:57
251. DanielaVoitekaiteJ.Raiņa Daugavpils 6. vidusskolaDaugavpils5-S2010:44:02
252. VeraKoževņikovaJ.Raiņa Daugavpils 6.vsk.Daugavpils5-S2010:44:19
253. LīvaLiepiņaDaugavpils5-S2010:44:33
254. InitaSkribiņaDaugavpils5-S2010:44:44
255. IngaTraškoDaugavpils5-S2010:51:03
256. LaimaKravcovaDaugavpils5-S2010:51:05
257. DmitrijsJakimovsDaugavpils5-V2011:57:27
258. AleksandrsTerentjevsDaugavpils5-V2011:57:30
- VadimsPuzānsLUDZALudza5-V300DNF
- AntonStavcevDaugavpils5-V200DNF
- Anda-AmandaIeviņaCēsis5-S200DNF