Rezultāti Detalizēti rezultāti | PDF formātā | XLS formātāDaugavpils skrējiens “Daugavpils-Mežciems” 2018 / 06.10.2018

10-S

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. GintaValtereLīvānu VK/ Baltais/ASICSLīvāni20:43:21
2. AugusteGrinyteSKZarasai20:44:08
3. KristīneJevsejevaDaugavpils UniversitāteMedumu pagasts20:45:11
4. LudmilaIvanovaDaugavpils novadsDaugavpils novads20:47:03
5. JeļenaMironovaLīvānu VK/ Baltais/ASICSLīvāni20:51:06
6. LidaKolosovaDaugavpils20:51:27
7. AnastasiaKovalViktoriaMinsk20:52:16
8. KristīnaMarkevičaDaugavpils20:53:12
9. GunaSimanovičaDaugavpils20:53:53
10. ĒrikaBužinskaSPORTLANDRīga20:54:23
11. DiānaBabjukaDaugavpils RunnersDaugavpils20:55:40
12. LīgaNovokšanovaLīvānu VK/ Baltais/ASICSLīvāni20:55:55
13. TamaraJefremovaDaugavpils pilsētas jaunsargu vienībaDaugavpils20:58:59
14. ĢertrūdeGaideRēzekne21:00:36
15. IngaZeltiņaLATRAPS skrien savai ZEMEIIlūkstes novada Bebrene21:02:28
16. InāraSaulevičaCeram Optec SIADaugavpils21:02:48
17. JelenaKopasovaDaugavpils21:05:40
18. AnastasijaLapekinaDaugavpilsDaugavpils21:08:20
19. JanaKantāneDaugavpils21:11:41
20. BrigitaGreļevskaDaugavpils21:12:37

10-S40

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. NinaKovalViktoriaMinsk20:45:53
2. RitaKļaviņaRēzekne20:49:45
3. ZaneGruberteRīga20:51:32
4. TatsianaDzialendzikРЕГИОНСОЛИГОРСК20:56:01
5. RutaSusejaRēzekne21:03:34
6. NataliaKarazhanViktoriaMinsk21:04:45
7. NataļjaIsateDaugavpils 27.Pii ,,Mana Mārīte''Daugavpils21:18:39

10-V

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. DzmitryHramatouskiregionMaladzechna20:33:51
2. TomasJateikoRCNNemenčinė20:36:19
3. RainersTrubačsLīvānu VK/ Baltais/ASICSPreiļi20:36:39
4. ĒvaldsKuļikovsDaugavpils BJSSDaugavpils20:38:38
5. DanielsBukoLīvanu VK/Baltais/ASICSLīvāni20:39:10
6. ViktorsŽigarkovsDTC JaunībaDaugavpils20:39:36
7. VladislavsSuvorovsDaugavpils novada SSMedumu pagasts20:40:44
8. EdijsValainisSPARS-MKPreiļi20:42:05
9. VadimsSemjonovsDaugavpils20:42:19
10. RenārsLeiskinsDaugavpils RunnersDaugavpils20:42:58
11. IgorsŽemčugovsDaugavpils20:43:07
12. AnatolijsGriškjānsRiga20:46:32
13. RovoamsGavrilovsLATCDaugavpils20:46:40
14. OļegsKrivkoRīga20:49:13
15. PāvelsGrigorjevsDaugavpils20:49:28
16. VladislavsStičinskisMārupe20:49:42
17. AivisVaļulisDaugavpils RunnersDaugavpils20:50:12
18. MārtiņšPettersDaugavpils20:50:17
19. EvgeniyNikolaevVoronezh20:50:29
20. OļegsIvanovsSIA Ceram OptecLīvāni20:50:58
21. AleksandrsDrizlionoksTK SniegpulkstenīteDaugavpils20:53:54
22. VjačeslavsJanensDaugavpils20:54:24
23. OļegsIgnatjevsDaugavpils20:54:54
24. RomualdsLeibcsIlūkste20:55:08
25. OļegsFilatovsRiga20:55:26
26. RuslansMamedovsDaugavpils RunnersDaugavpils20:55:39
27. KonstantinsŠevčenkoRēzekne20:56:41
28. IgorsLipinsDaugavpils20:56:52
29. ArtūrsDžeriņšKomunālās saimniecības pārvaldeDaugavpils21:02:29
30. DmitrijsKižlaDaugavpils RunnersDaugavpils21:07:06

10-V40

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. PēterisTrubačsLīvānu VK/ Baltais/ASICSPreiļi20:38:16
2. AntisZundaSPORTLATGulbene20:40:24
3. ArvilsBušmanisLīvānu VK/ Baltais/ASICSLīvāni20:41:26
4. ValērijsŠakelisLīvānu VK/ Baltais/ASICSLīvāni20:41:36
5. ImantsSuveizdaDaugavpils20:42:29
6. AliaksandrKarazhanViktoriaMinsk20:45:15
7. SergejsBolotskisDaugavpils20:46:05
8. OļegsGaraisDaugavpils20:46:49
9. ViktorsCirsisDaugavpils20:47:08
10. DainisSusejsRēzeknes tehnikumsRēzekne20:52:25
11. DmitrijsSaharovsSIA Ceram OptecLīvāni20:52:40
12. GuntarsSiliņšKrokusJēkabpils20:53:54
13. ViktorsGriņevičsABC SoftwareBaloži20:53:56
14. AlfrēdsKokinsKettlebell Fit DaugavpilsDaugavpils20:55:11
15. ValdisKļaviņšMagnenRēzekne20:56:30
16. VasilijsBerjozaDaugavpils21:10:18

10-V60

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. JurijsStolarovsDaugavpils20:46:41
2. PjotrsČervjakovsDaugavpils20:50:59
3. ĒriksApšenieksBalvi20:51:30
4. AnatoliDrenРЕГИОНСОЛИГОРСК20:57:19