Rezultāti Detalizēti rezultāti | PDF formātā | XLS formātāDaugavpils skrējiens “Daugavpils-Mežciems” 2018 / 06.10.2018

5-S20

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. JūlijaMatvijenkoDaugavpils ISVSDaugavpils10:23:23
2. AnželikaParfjonovaDaugavpils Individuālo sporta veidu skolaDaugavpils10:24:10
3. IevaNikitinaDaugavpils10:24:20
4. MairitaPolonska12. vidusskolaDaugavpils10:24:45
5. ViktorijaPopovičevaDaugavpils 12.vidusskolaDaugavpils10:25:08
6. ĒrikaMatisānevieglatletikaDaugavpils10:25:10
7. MārītePlečkenaDaugavpils10:25:35
8. ArianaMaksimovaDaugavpils10:25:46
9. SolvitaMaļina9. vidusskolaDaugavpils10:25:48
10. JūlijaSoldatenkovaDaugavpils10:25:50
11. OlitaSuveizdaSportiska ģimene - SuveizdaDaugavpils10:25:55
12. TatjanaGrigorjevaLATCDaugavpils10:26:06
13. GuntaAbramovičaDaugavpils10:26:15
14. GalinaGuževaDaugavpils10:26:28
15. NikaMolodkovaDaugavpils Individuālo sporta veidu skolaDaugavpils10:26:36
16. KristinaMitrohina10:26:42
17. AmandaGriķeDaugavpils RunnersDaugavpils10:26:55
18. LīgaParfenaLATCDaugavpils10:27:08
19. LieneButkevičaDaugavpils10:27:12
20. NadeždaJefimovaDaugavpils10:27:12
21. KristīneBabrisDaugavpils10:27:35
22. VeronikaMasjukaDaugavpils10:28:08
23. VioletaŽuseleDaugavpils RunnersDaugavpils10:28:32
24. RaminaMamedovaVictory-1Victory-110:28:32
25. NatalijaTumanovaBiatlona nodaļaDaugavpils10:28:47
26. AnnijaJaudzemeRīga10:29:01
27. VijaFrīdaTKDaugavpils10:29:15
28. LovisaĶerubineDaugavpils 12.vidusskolaDaugavpils10:29:23
29. MarijaGolovenkina12.vidusskolaDaugavpils10:29:35
30. EvelīnaŠidlovskaPeldēšanas klubs DaugavpilsDaugavpils10:29:36
31. AlisaProščinkoDaugavpils10:29:47
32. JekaterinaVasiļčenkoDaugavpils10:29:56
33. AnastasijaŽeltkovaDaugavpils10:29:58
34. NadeždaFedotovaJ.Raiņa Daugavpils 6.vidusskolaDaugavpils10:30:19
35. OksanaLipinskaEurolife runDaugavpils10:30:48
36. DiānaBobrovičaDaugavpils10:30:49
37. IrinaSergejevaDaugavpils10:30:51
38. AnastasijaPetrovaDaugavpils10:31:09
39. ValerijaŠepetovska10.vidusskolaDaugavpils10:31:13
40. ValentīnaKudeļkinaBSK „SPARS-MK”Daugavpils10:31:20
41. AlīnaLazukoDaugavpils 12.vidusskolaNaujenes pagasts10:31:37
42. KarīnaMamedovaDaugavpils RunnersDaugavpils10:31:39
43. LidijaUnzuleDTC JaunibaDaugavpils10:31:56
44. AleksandraRomanovskaBKDaugavpils10:32:49
45. VioletaNasire10.vidusskolaDaugavpils10:32:57
48. MarijaNipāneDaugavpils10:33:01
47. ViktorijaFilonenkoDaugavpils10:33:01
46. DiānaBožkoDaugavpils10:33:01
49. RitaŠukeleDagda10:33:06
50. KristīnaRamanauskaite-KiduleDaugavpils10:33:16
51. AndaAntone-FilatovaRīga10:33:21
52. ValērijaAuziņaJelgava10:33:22
53. AivaAntoneRīga10:33:25
54. SņežanaSkudraDaugavpils Valsts gimnāzijaDaugavpils10:33:27
55. ZaneKraševska12. vidusskolaDaugavpils10:33:37
56. LindaStreiķeDaugavpils10:33:49
57. AigaVanaga12. vidusskolaDaugavpils10:34:03
58. AliseMaļčevaBiatlona nodaļaDaugavpils10:34:30
61. KaterinaBorisovaDBJSSDaugavpils10:35:05
60. JelizavetaBelousaDBJSSDaugavpils10:35:05
59. AnastasijaLavrentjevaDBJSSDaugavpils10:35:05
62. AnnaKučikaDBJSSDaugavpils10:35:34
63. AnnaSpranceDaugavpils10:35:35
64. KristīneMaliņaDaugavpils pilsētas jaunsargu vienībaDaugavpils10:35:59
66. AleksandraKaļiņinaDTC Jauniba DaugavpilsDaugavpils10:36:05
65. AnnaUnzuleDTC JaunibaDaugavpils10:36:05
67. ViktorijaVišņevskaDaugavpils10:36:07
68. NatālijaMickevičaDaugavpils10:36:25
70. LauraOstrovskaDaugavpils10:36:30
69. SintijaLocaDaugavpils 12.VidusskolaDaugavpils10:36:30
71. ViktorijaZupkovaJ.Raiņa Daugavpils 6. vidusskolaDaugavpils10:36:34
72. SimonaFeldmanePeldēšanas klubs DaugavpilsDaugavpils10:37:00
73. VeranikaTrubovichDaugavpils10:37:09
74. TanjaKozirevaDaugavpils10:37:19
75. EvaMasaļskaDaugavpils10:37:27
77. Anna-ElizabetaLigereDaugavpils10:38:10
76. SintijaVanagaDaugavpils10:38:10
78. KarīnaKuhareviča10.vidusskolaDaugavpils10:38:27
79. ElīnaKravčukaDaugavpils Valsts ģimnāzijaDaugavpils10:38:34
80. LīgaPaule12. vidusskolaDaugavpils10:38:55
81. ElvīraJahimovičaDaugavpils 12.vidusskolaDaugavpils10:38:56
82. AnnaMikulaneca10.vidusskolaDaugavpils10:39:13
83. SabīnaMiļevičaDaugavpils10:39:40
85. IvetaŠķinčaDaugavpils10:39:42
84. ValērijaGovilovskaDaugavpils10:39:42
86. JelizavetaJefimovaDaugavpils10:39:57
87. EvelinaProkofjevaDaugavpils10:39:57
88. IneseMaliņaDaugavpils10:41:03
89. SandraIvanovaDaugavpils10:41:07
90. DiānaKotovaDaugavpils 12.vidusskolaDaugavpils10:41:10
91. RevekaAbravičuteDaugavpils 9.vskDaugavpils10:41:27
92. SabinaStrogonovaBSK „SPARS-MK”Daugavpils10:41:28
93. AgnesePaule12. vidusskolaDaugavpils10:41:40
94. OlgaJakovlevaJ.Rajna 6.vskDaugavpils10:43:21
95. AnastasijaŠariginaDaugavpils10:43:26
96. JūlijaGuščinaJ.Raiņa Daugavpils 6 vidusskolaDaugavpils10:43:28
97. RebekaStrodeDaugavpils10:43:33
98. ViktorijaSokolovskaDaugavpils10:43:57
99. DanielaVoitekaiteJ.Raiņa Daugavpils 6. vidusskolaDaugavpils10:44:02
100. VeraKoževņikovaJ.Raiņa Daugavpils 6.vsk.Daugavpils10:44:19
101. LīvaLiepiņaDaugavpils10:44:33
102. InitaSkribiņaDaugavpils10:44:44
103. IngaTraškoDaugavpils10:51:03
104. LaimaKravcovaDaugavpils10:51:05
- Anda-AmandaIeviņaCēsis0DNF

5-S30

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. NatālijaKrupinaSPARS-MKPreiļi10:24:09
2. NataļjaKokinaKettlebell Fit DaugavpilsDaugavpils10:25:28
3. OlgaZileZilisteamDaugavpils10:25:55
4. ArinaKlimentjevaCeram Optec SIALīvāni10:26:56
5. SvetlanaKozlovaDaugavpils10:27:44
6. VijaLarionovaDaugavpils10:28:33
8. DaceBrjuhoveckaxDaugavpils10:29:03
7. OlgaRosovskaKrievu licejsDaugavpils10:29:03
9. InaraEšenvaldeSPARS-MKDaugavpils10:29:08
10. TatjanaBondereDaugavpils10:29:09
11. JeļenaGalilejevaDaugavpils10:29:37
12. JeļizavetaPuzāneLUDZALudza10:29:47
13. AnnaMitrofanovaSPARS-MKDAUGAVPILS10:30:48
14. IevaLiepiņaRīga10:31:16
15. AliseGriķeDaugavpils RunnersDaugavpils10:31:40
16. JekaterinaAristovaSPARS-MkDaugavpils10:32:22
17. TatjanaDimitriuEurolife runDaugavpils10:33:59
18. IlonaMackeviča-MaņkoDaugavpils Krievu vidusskola-licejsDaugavpils10:34:08
19. TatjanaKurtišaDaugavpils10:34:11
20. KristinaŽuseleDaugavpils RunnersDaugavpils10:34:45
21. LudmilaLapinskaDaugavpils10:35:06
22. NatashaWarcholakgolubiozikmink10:35:57
23. LiānaČernecovaRēzekne10:36:30
24. PornphanKosumVeganKamphaeng Phet10:36:55
25. AnnaPunculeSPARS- MK DaugavpilsDaugavpils10:37:10
26. NataljaArefjevaDaugavpils10:38:13

5-S50

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. AnitaIeviņaCēsis10:27:07
2. ElzaRūsiņaLīvāni10:34:13

5-V20

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. DmitrijsSerjoginsLīvānu VK/ Baltais/ASICSLīvāni10:18:29
2. OlegsPilinovicsDaugavpilsDaugavpils10:18:51
3. VjačeslavsIvanovsBJSSDaugavpils10:19:43
4. ArtisKrasjukovsRēzeknes 5.vidusskola / Rēzeknes BJSSRēzekne10:20:33
5. ViktorsStehnovskis-SlavskisBJSSDaugavpils10:21:01
6. VitātiljsGagunovsDaugavpils10:21:35
7. MārisMeinertsEurolife RunDaugavpils10:21:36
8. DenisOkuņevsSATURN7Daugavpils10:21:51
9. MareksJakušenoksDaugavpils10:21:57
10. NikitaBogdanovsDaugavpils10:22:00
11. SergejsKonovalovsDaugavpils10:22:21
12. SašaŠpeniksKrāslava10:22:29
13. EdvīnsJaudzemsRīga10:22:34
14. DmitrijsKiseļovsDaugavpils10:22:36
15. VjačeslavsKrupinsBSK „SPARS-MK”Daugavpils10:22:54
16. DaņilaAnčipanovs9. vidusskolaDaugavpils10:23:25
17. RihardsPrikulis-PastarsOK Stiga/BJC JaunībaDaugavpils10:23:32
18. MilānsTihonovičsDaugavpils10:23:54
19. NikitaAristovsBSK „SPARS-MK”Daugavpils10:24:05
20. ImantsMaļina9. vidusskolaDaugavpils10:24:42
21. RomkeiVileikaCapital RunnersVilnius10:24:56
22. ArtjomsLeonidovsDaugavpils10:24:56
23. SergejsEšenvaldsDaugavpils 12 vidusskolaDaugavpils10:25:06
24. IļjaMikulovsMIKDaugavpils10:25:21
26. LaurisKeišsRēzeknes valsts polu gimnāzija/ Rēzeknes BJSSRēzekne10:25:26
25. SebastiansŽigarkovsPeldēšanas klubs DaugavpilsDaugavpils10:25:26
27. RaivisVaikuls12. vidusskolaDaugavpils10:25:41
28. DenissBazarovsDaugavpils10:25:46
29. DmitrijsIvcenkoDaugavpils10:26:18
30. NormundsGeriņš34.ArtBnDaugavpiks10:26:23
31. AleksandrsUgorenkoDaugavpils10:26:30
32. StanislauKlimovichCeram Optec SIALīvāni10:26:37
33. JevgenijsIvanovsLATCDaugavpils10:26:43
34. ArtursSemjonovsDaugavpils10:26:48
35. DmitrijsVišņevskisDBJSSDaugavpils10:27:45
37. ArnisLociksDaugavpils10:27:54
36. DmitrijsJefimovsDaugavpils10:27:54
38. VladislavsSekovsDaugavpils10:28:00
39. EduardsĶerubins12. vidusskolaDaugavpils10:28:01
40. AleksejsBaļinskijsJ.Raiņa Daugavpils 6.vidusskolaDaugavpils10:28:02
41. NikitaVasiljevsAirēšanaDaugavpils10:28:08
42. DāvidsBildePeldēšanas klubs DaugavpilsDaugavpils10:28:29
43. SemenBabulBSK „SPARS-MK”Daugavpils10:28:29
44. ViktorsBogdanovičsPeldēšanas klubs DaugavpilsDaugavpils10:28:30
45. RuslansBožkoDaugavpils10:28:39
46. AntonsSivačevsOK Stiga/BJC JaunībaDaugavpils10:28:56
47. JansRimvids-MickevičsDaugavpils10:29:17
48. ArtjomsDimitrijevs9. vidusskolaDaugavpils10:29:17
49. KārlisIvanovsDaugavpils10:29:36
50. KristapsLočmelisCeram OptecLīvāni10:29:55
51. ŅikitaRižakovsDaugavpils10:30:16
52. MartinsVarcenkoDaugavpils10:31:58
53. ArtemijsMarcinkevičsDaugavpils10:32:17
54. ArtūrsPtašņuksDaugavpils10:32:38
55. AivisAuziņšJelgava10:32:39
56. VladislavsPavlovsCeram OptecLīvāni10:32:41
57. RobertsŽivuhinsBSK „SPARS-MK”Daugavpils10:32:49
58. VitalijsOrlovsBSK „SPARS-MK”Daugavpils10:32:50
59. DilansVanagsDaugavpils10:32:56
60. KomadsGainutdinovs2000Daugavpils10:32:58
61. AleksejsŅikiforovsDaugavpils10:33:00
62. JurgisKlavinskisDaugavpils Valsts ģimnāzijaDaugavpils10:34:00
63. Māris-MarkussPetrovsDaugavpils10:34:33
64. RenārsJanuzisDaugavpils10:35:05
65. ArtursPeskovsDaugavpils10:35:23
66. MareksJahimovičsDaugavpils 12.vidusskolaDaugavpils10:35:39
67. EdgarsMaslovskisDaugavpils 12. vidusskolaDaugavpils10:35:49
68. ArtjomsJahunoBSK „SPARS-MK”Daugavpils10:36:15
69. ImantsDomanskisDaugavpils10:36:27
70. DarielsRomānsPeldēšanas klubs DaugavpilsDaugavpils10:37:00
71. MihailsHolodovs12. vidusskolaDaugavpils10:37:22
72. AndrisRomulis12. vidusskolaDaugavpils10:37:23
73. ArtursJukša12. vidusskolaDaugavpils10:39:06
74. AleksisKinašsDaugavpils10:39:26
75. ŅikitaKoževķinovsDaugavpils10:39:41
76. AndrejsRimicansJaunsardze/da-marathonDaugavpils novads10:43:57
77. DmitrijsJakimovsDaugavpils11:57:27
78. AleksandrsTerentjevsDaugavpils11:57:30
- AntonStavcevDaugavpils0DNF

5-V30

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. AndrejsBondarevsLīvānu VK/ Baltais/ASICSLīvāni10:18:28
2. JaroslavSmolskijRCNNemenčinė10:18:35
3. AleksejsIvanovsDaugavpils10:22:12
4. SergejsSokolovsOK StigaDaugavpils10:22:31
5. StaņislavsSuveizdaSportiska ğimene SuveizdaDaugavpils10:22:35
6. AndrejsGerasimovsDaugavpils10:23:38
7. VladislavsTihonovičsDaugavpils10:23:55
8. JurijsKrupinsSPARS-MKPreili10:24:09
9. AleksandrsMackevičs-MaņkoDaugavpils Krievu vidusskola-licejsDaugavpils10:24:48
10. RuslansMikulovsMIKDaugavpils10:25:21
11. AlexanderSettarovDaugavpils 12.vidusskolaDaugavpils10:25:50
12. RenārsSutris-AdijānsRitaleksRIGA10:26:05
13. RenātsŅikitinsRīgas satiksmeRīga10:27:07
14. EduardsBrokānsDaugavpils10:27:20
15. AleksandrsGrozdovsDaugavpils RunnersDaugavpils10:27:51
16. AleksandrRodčenkoDaugavpils RunnersDaugavpils10:27:54
17. KasparsMackevičsMackevičsDaugavpils10:28:02
18. RolandsLāžeSportlandDaugavpils10:28:08
19. PavelsKrukovskisDaugavpils10:28:22
20. ValerijsKukjansDaugavpils10:28:28
21. JurisSkrindaDaugavpils10:29:02
22. NikolajsIvanovsDaugavpils10:29:45
23. ValērijsKalānsDaugavpils10:29:53
24. AleksandrsŠeļehoBe ActiveDaugavpils10:29:54
25. JānisPunculisDaugavpils10:30:01
26. KasparsPorietisJēkabpils10:31:21
27. VadimsBistrovsDaugavpils10:31:22
28. AndrejsJuhnoSPARS-MKDaugavpils10:31:23
29. OlegsMaluhinsBKDaugavpils10:32:49
30. MaksimsKirejevsDaugavpils10:33:13
31. DmitrijsStepanovsRTUDaugavpils10:33:19
32. RaimondsDzalbePeldēšanas klubs DaugavpilsDaugavpils10:37:01
33. AleksejsMackevičsJaunsardze/da-marathonBiķernieku pag.10:39:19
- VadimsPuzānsLUDZALudza0DNF

5-V50

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. AndrisDudelsda-marathondaugavpils10:20:57
2. IlmarsSaulgriezisRīga10:24:11
3. ValdemārsTimofejevsnavDaugavpils10:25:15
4. VjačeslavsDedelisOK StigaDaugavpils10:25:52
5. EdgarsBabiskoFaugavpils10:27:48
6. AndrejsSmirnijsDaugavpils10:28:28
7. JurisStvriņšSporta pārvaldeDaugavpils10:29:31
8. MarjanVeiksaDaugavpils10:31:08
9. EdgarsLozdaT&DDaugavpils10:31:53
10. DžordžsBārensCeram Optec SIARīga10:32:38
11. AnatoliyYatsenkoКОЛОБОКСОЛИГОРСК10:35:19

5-V60

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. VladimirsJermaļjonoksDaugavpilsDaugavpils10:26:19
2. JurijasKopasovsdaugavpils novadsdaugavpils10:32:14
3. AlexanderStepanovveteraniDaugavpils10:34:03
4. RomānsSaušsVabole10:41:25