Rezultāti Detalizēti rezultāti | PDF formātā | XLS formātāDaugavpils pusmaratons / 05.05.2019

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaGrupaApļiČipa laiksFinišs
1. Artūrs-NiklāvsMedvedsMARATONA KLUBS/Kurzemes radioAizputeVT200:16:40.420:16:41
2. ArnisOzoliņšSK Tērauds/NIKEValkaVT200:17:22.180:17:23
3. AigarsFeterisMatisons Runner’s Club/NikeSalaspilsVT200:17:24.790:17:25
4. RenārsRozeAdidasOgres novadsVT200:17:32.040:17:33
5. KristiānsUpenieksSK TēraudsĀdažiVTA200:17:47.400:17:48
6. DanilaProščinkoDTCDaugavpilsVTA200:17:51.350:17:52
7. RomasBazelisNeko RunnersVilniusVT200:17:52.850:17:54
8. DāvidsFrancsPATRIA SPORTLANDVT200:18:14.000:18:16
9. RainersTrubačsLīvānu VK/ Baltais/CompressportPreiļiVT200:18:20.770:18:22
10. DzintarsSkrundenieksSPORTLANDLiepājaVT200:19:01.750:19:02
11. SantisSetkovskisIlūkstes novada SSBebrenes pagastsVTA200:19:05.440:19:06
12. SandisKornijenkoDaugavpils krievu licējsDaugavpilsVTA200:19:24.100:19:25
13. AndrejsBondarevsLīvānu VKLīvāniVT200:19:27.880:19:28
14. EdgarsApinisPATRIA SPORTLANDVT200:19:34.000:19:36
15. AnatolijsPurviņšSalaspilsVT200:19:33.870:19:36
16. Artūrs-JānisKarssRīgaVTA200:19:41.540:19:43
17. AmandaValtasaSK Metroons/ NikeMārupeSTB200:19:41.840:19:44
18. HermanisValtassSK Metroons/ NikeMārupeVTB200:19:48.090:19:50
19. AgateCauneValmieras BSSValmieraSTB200:20:00.380:20:02
20. DaceAlmaneSK Tērauds-1TukumsST200:20:09.790:20:12
21. SalvisBrasavsJelgavas Sporta servisa centrsJelgavaVT200:20:11.610:20:14
22. MarkusUrtānsVANAGIJēkabpils novadsVTA200:20:17.640:20:20
23. RūdolfsFišersMARATONA KLUBSDobeleVTA200:20:24.450:20:27
24. EvitaGrencbergaSK Tērauds/NIKEĀdažiST200:20:27.040:20:29
25. MārtiņšPlešnersIlūkstes novada SSDvietes pagastsVTA200:20:25.330:20:30
26. Emīls-MatiassReinfeldsSK Metroons/ NikeRīgaVTB200:20:30.570:20:34
27. JānisKravalisSiguldas maratona klubsSiguldaVTB200:20:34.380:20:37
28. GuntaHolštromaMatisons Runner’s Club/NikeKazdangaST200:20:43.420:20:45
29. AigarsMatisonsMatisons Runner’s Club/NikePilteneVT200:20:44.120:20:46
30. RenārsLeiskinsDaugavpilsVTA200:20:48.410:20:50
31. RaivoLiekmanisMARATONA KLUBS/Viesnīca-Vecais PastsNīkrāceVTB200:20:58.090:21:02
32. EmīlsŽubulisRīgaVTA200:21:14.970:21:17
33. GintaValtereLīvānu VK/ Baltais/CompressportLīvāniST200:21:16.880:21:20
34. EmīlsKravalisSiguldas maratona klubsSiguldaVTA200:21:37.690:21:39
35. AinārsBelovsFOLKMAŅIJelgavaVT200:21:58.520:22:04
36. IļjaZilisDaugavpilsVTB200:22:06.320:22:08
37. RitvarsBērziņšRīgaVTA200:22:14.620:22:19
38. RaulsLiepiņšSK Metroons/ NikeRīgaVTB200:22:13.680:22:19
39. GundegaVancāneSK TĒRAUDS-1ĶekavaST200:22:16.990:22:20
40. JānisKučinskisDaugavpilsVT200:22:19.080:22:24
41. DāvidsAukšmukstsRīgaVTA200:22:21.230:22:27
42. Kristaps-AnsisBalandiņšFOLKMAŅIKuldīgaVT200:22:26.180:22:31
43. DaigaDābolaJelgavas Sporta servisa centrsOzolniekiST200:22:28.950:22:31
44. SantaMatuleSK TĒRAUDS-1RīgaST200:22:28.300:22:32
45. Krišjānis-KristapsKapustānsSK TĒRAUDSRīgaVTB200:22:30.700:22:35
46. RenardsSkutelsDaugavpils Individuālo sporta veidu skolaDaugavpilsVTA200:22:27.140:22:44
47. Miks-JānisCauneRīgaVTB200:22:43.260:22:47
48. EndijsRomanovsLudzaRēzekneVT200:22:55.570:22:59
49. KristsIesalnieksSporta ielaJēkabpilsVTA200:23:06.790:23:09
50. TomassRedisonsFOLKMAŅIOzolniekiVT200:23:18.510:23:23
51. NatālijaKrupinaSPARS-MKPreiļiST200:23:25.340:23:28
52. DmitrijsBelousovsCeram OptecLīvāniVT200:23:31.320:23:35
53. AleksejsBalinskisDaugavpilsVTB200:23:22.500:23:37
54. NikitaKondrašovsDaugavpilsVTA200:23:36.030:23:38
55. RičardsČudnovsLiepājaVTB200:23:36.260:23:39
56. RuslansKoroļovsDaugavpilsVT200:22:52.270:23:39
57. AndrejsSaveljevsKraslavaVT200:23:35.630:23:40
58. PjotrsVartminskisCeram OptecLīvāniVT200:23:38.810:23:43
59. VladislavsSokolovsDaugavpils Individuālo sporta veidu skolaDaugavpilsVT200:23:26.230:23:49
60. EduardsBeljašovsDaugavpils Individuālo sporta veidu skolaDaugavpilsVTB200:23:43.840:23:52
61. EduardsLinkevičsPašvaldības policijaDaugavpilsVT200:23:52.070:23:57
62. ŅikitaFedootovsDaugavpilsVTA200:23:47.520:23:58
63. LaurisStepanovsDaugavpilsVT200:23:55.690:23:59
64. AndrejsGerasimovsdaugavpilsVT200:23:58.280:24:03
65. PāvelsTitovsDaugavpilsVTA200:23:56.660:24:05
66. MarksAširovsDaugavpils Individuālo sporta veidu skolaDaugavpilsVTA200:23:43.200:24:08
67. Sindija-GuntraZaulaSK TēraudsLimbažiST200:24:13.760:24:16
68. SašaŠpeniksKrāslavaVT200:23:59.510:24:20
69. AleksejsFatičevsDaugavpils Individuālo sporta veidu skolaDaugavpilsVT200:23:57.010:24:21
70. EmīlsŠalsAizkraukleSkrīveriVT200:24:13.760:24:21
71. MārtiņšMažēnsDaugavpilsVTA200:24:14.350:24:22
72. JelizavetaHaindravaLudzaLudzaSTA20:24:24
73. AleksandrsAkulaDTC JaunībaDaugavpilsVTB200:24:29.370:24:33
74. RaimondsLozdaSpars-MKDaugavpilsVTB200:24:17.360:24:35
75. ViktorsĻeščovsPašvaldības policijaDaugavpilsVT200:24:33.530:24:39
76. MihailsSazonovsRēzeknes nov.VTB200:24:33.540:24:41
77. DonatsUrtānsVANAGIJēkabpils novadsVTB200:24:35.560:24:45
78. AinisKuļikovskisDaugavpilsVTB200:24:40.460:24:48
79. AnastasijaKarnilovaDaugavpilsSTA200:24:36.150:24:51
80. IļjaKondrašovsDaugavpils BJSSDaugavpilsVTB200:24:52.140:24:54
81. LāsmaBauskaRēzeknes nov.STA200:24:53.940:24:57
82. EdgarsUtānsPašvaldības policijaDaugavpilsVT200:24:54.910:25:00
83. ArtjomsRomanovsDaugavpilsVTB200:24:58.740:25:03
84. DāvisBautrisVTB200:25:04.990:25:08
85. IvarsGetiņšRēzekneVT200:24:36.660:25:08
86. LaurisIkaunieksRīgaVT200:25:00.450:25:13
87. RaivisMickevičsSPORTLANDDaugavpilsVT200:25:02.030:25:13
88. ValērijsNazarovsDaugavpils Būvniecības tehnikumsDaugavpilsVT200:24:46.440:25:16
89. MarisLocsDaugavpils Individuālo sporta veidu skolaDaugavpilsVTA200:25:07.330:25:25
90. EdijsMeizānsPiltenes vsk.PilteneVTA200:25:15.320:25:30
91. JorensLāžePilteneVTB200:25:15.900:25:31
92. AndrisLiepiņšSK Metroons/ NikeRīgaVTB200:25:23.970:25:32
93. JolantaPenceJaunsardzeLejasciemsSTB200:25:30.120:25:36
94. VladislavsBaranovskisDaugavpilsVT200:25:36.290:25:39
95. SabīnaDadaļevaLudzaST200:25:37.110:25:40
96. Roberts-KārlisKarssSS ArkādijaRīgaVTB200:25:36.870:25:40
97. EdgarsPetkunsDaugvpilsVT200:25:35.890:25:41
98. EmīlijaVahere-AbražuneRīgaSTB200:25:44.470:25:47
99. NikolajsZamjatinsDaugavpils Individuālo sporta veidu skolaDaugavpilsVTB200:25:33.560:25:56
100. LīgaKurošaDaugavpilsSTB200:25:52.890:25:57
101. AlīnaDjačokaRīgaST200:25:54.520:25:58
102. UnaVelikaDaugavpils Valsts ģimnāzijaDaugavpilsSTB200:25:45.460:26:01
103. ŅikitaArefjevsDaugavpilsVTA200:25:46.360:26:06
104. ArvidsKapustaAksioma EskobaraDaugavpilsVT200:25:36.890:26:10
105. MarksOrlovsDaugavpilsVTB200:26:00.720:26:12
106. RihardsPrikulis-PastarsDaugavpilsVTB200:25:56.630:26:12
107. AmandaGriķeDaugavpilsSTB200:26:09.170:26:13
108. JānisNetembergsSPORTLANDJelgavaVT200:25:38.620:26:13
109. RuslansMikulovsDaugavpilsVT200:26:09.060:26:19
110. MārisBērziņšSPORTLANDRīgaVT200:26:03.990:26:25
111. NormundsGeriņšZS 34.BNDaugavpilsVT200:26:15.360:26:25
112. MilānsTihonovičsDaugavpilsVTB200:26:10.300:26:27
113. JānisLāčaunieksRēzeknes 5.vsk.RēzekneVTB200:26:00.390:26:28
114. AlbertaZeltiņaIlūkstes novada BebreneSTB200:26:23.850:26:28
115. EgilsGovilovskisDaugavpilsVTA200:26:23.550:26:32
116. ŅikitaBirjukovsDaugavpilsVTB200:26:19.160:26:34
117. DanaRimvide-MickevičaPašvaldības policijaDaugavpilsST200:26:26.470:26:34
118. DaniilsAnenkovsDaugavpilsVTA200:26:32.860:26:36
119. VasilijsIsačenkoDaugavpilsVTA200:26:27.130:26:36
120. NikitaBaikovsRiebiņiRiebiņiVTB200:26:29.230:26:37
121. AigarsTarunsPašvaldības policijaDaugavpilsVT200:26:30.180:26:37
122. AndrejsVarlamovsSPORTLANDRīgaVT200:26:14.440:26:39
123. ElīzaViekale-GasjūneFolkmaņiJelgavaSTA200:26:34.170:26:39
124. VadimsŠpakovskisDaugavpilsVT200:26:11.180:26:43
125. MārīteVilcāneLīvānu VKLīvāniST200:26:39.380:26:44
126. SebastiansŽigarkovsDaugavpilsVTB200:26:40.710:26:45
127. RodionsKrupskisDaugavpilsVTB200:26:30.050:26:47
128. Alise-GabrielaMitenieceJēkabpilsSTB200:26:42.520:26:48
129. DiānaŅikiforovaDaugavpilsSTA200:26:47.190:26:54
130. MaksimsFiļipovsDaugavpilsVTB200:26:42.810:26:59
131. SanitaVitkovskaIlūkstes novada SSBebrenes pagastsST200:26:26.420:27:00
132. ArtūrsŠkutānsVT200:26:42.850:27:01
133. RihardsAzarevičs12.vskDaugavpilsVTB200:26:59.170:27:02
134. JurijsKrupinsSpars-MKPreiliVT200:26:57.650:27:02
135. AnastasijaKoroļovaDaugavpilsSTA200:27:08.580:27:15
136. VijaLarionovaOK StigaDaugavpilsST200:27:10.500:27:21
137. DanielsRomanovskisIlūkstes novada SSIlūksteVTB200:27:25.600:27:30
138. GļebsZilisDaugavpilsVTB200:27:30.980:27:34
139. RenārsJanuzisDaugavpils Individuālo sporta veidu skolaDaugavpilsVTB200:27:10.310:27:36
140. KasparsŠustovsPreiļiVTB200:27:24.210:27:36
141. DmitrijsPetkevicsDaugavpilsVT200:27:28.520:27:37
142. ArtūrsTetinsAstarte-NaftaBiržiVT200:27:20.040:27:41
143. Nauris-KristapsMetumsRankaVTB200:27:04.500:27:45
144. JēkabsĀdamsonsLimbaži SKRIENLimbažiVTB200:27:41.380:27:49
145. EmīlsKapacisJaunstrūžānu pamatskolaStruzani. Miera 2-38VTB200:27:41.550:27:49
146. IevaLivčāneStopiņu novadsST200:27:40.490:27:49
147. JurijsSjanitaDaugavpils pašvaldībaDaugavpilsVT200:27:29.440:27:51
148. ArtjomsLeonidovsDaugavpilsVTB200:27:48.090:27:52
149. SvjatoslavsMassansDaugavpilsDaugavpilsVT200:27:47.270:27:53
150. FelicitaVeļikaMārupeSTB200:27:48.550:27:53
151. ImantsMaļinaDaugavpilsVTA200:27:48.660:27:56
152. KārlisKangarsSPORTLANDRīgaVT200:27:34.020:27:58
153. Lūkass-SandijsFareņuksVienības pamatskolaDaugavpilsVTB200:27:45.840:27:59
154. SandisGugānsJelgavaVT200:27:53.600:27:59
155. LauraKazākaOgres novada Sporta CentrsOgreSTA200:27:52.910:27:59
156. VjačeslavsGorinsVT200:27:41.640:28:00
157. BaibaLucijanovaRēzeknes 1.vskRēzekneSTB200:27:47.010:28:01
158. EdgarsAblaževičsDaugavpils 3.vidusskolaDaugavpilsVTB200:27:58.540:28:03
159. ValērijaČervinskaDaugavpilsSTA200:27:57.270:28:03
160. DāvidsDaņilovsDaugavpilsVTB200:27:59.780:28:03
161. Markuss-ReinisJansonsJelgavaVTA200:27:46.120:28:06
162. AleksejsIvanovs.DaugavpilsVTA200:27:49.800:28:09
163. JurisMortulevsRigaVT200:27:59.010:28:11
164. VioletaNasireDaugavpilsSTB200:28:07.060:28:12
165. KateŠķipareSalaSalaSTA200:27:53.060:28:13
166. AlvisKrievānsAknīsteVT200:27:46.620:28:17
167. AsnateCauneValmieras BSSValmieraSTB200:28:04.350:28:18
168. ArtjomsDmitrijevsDaugavpilsVTB200:28:05.630:28:18
169. LīgaNovokšanovaSwedbankRIgaST200:28:13.580:28:20
170. ArtursBaranovsDaugavpilsVTA200:28:21.560:28:22
171. AnceLūkaDeva FitnessLiepājaST200:28:12.990:28:25
172. FrancisKozlovsOlaines novVTB200:28:20.520:28:26
173. VitalijsOrlovsDaugavpilsVTB200:28:22.930:28:26
174. AleksandrsVisockisBe ActiveDaugavpilsVT200:28:23.920:28:28
175. TamaraJefremovaDaugavpilsST200:28:22.360:28:32
176. SigneKaupužaCēsisST200:28:26.230:28:34
177. AleksejsIvanovsSaules Skola DaugavpilsDaugavpilsVT200:28:07.210:28:38
178. AļonaČūbrevicaKrāslavaSTA200:28:19.010:28:40
179. KristīnePenceJaunsardzeLejasciemsSTA200:28:34.090:28:40
180. LīgaJākobsoneRīgaST200:28:17.660:28:41
181. AntraMeluškāneRiebiņiRiebiņiST200:28:37.210:28:50
182. JuraVoļikovDaugavpilsVTA200:28:41.640:28:52
183. ArtūrsAstamonovsDaugavpilsVTB200:28:47.870:28:55
184. AnnaGošaMARATONA KLUBSTārgaleSTB200:28:54.260:28:57
185. DianaLebedevaRezekneST200:28:46.930:28:58
186. AleksandrsRodčenkoDaugavpilsVT200:28:23.770:29:01
187. IngunaŪbeleSPORTLANDRīgaST200:29:03.730:29:12
188. ValerijsSmirnovsAtletikaRīgaVT200:29:02.090:29:13
189. ĒriksJaskevičsRēzekneVTB200:29:06.120:29:14
190. IlzeGošaMARATONA KLUBSVentspilsST200:29:06.150:29:15
191. JānisŠķēpsDaugavpilsVT200:29:03.050:29:18
192. AivarsTimšānsDaugavpilsVT200:28:49.020:29:19
193. DamirsŅikitinsRigas satiksmeRīgaVTB200:29:09.760:29:21
194. RenātsŅikitinsRīgas SatiksmeRīgaVT200:29:10.010:29:21
195. DariansLebedevsRezekneVTB200:29:11.770:29:22
196. MarinaGrigorjevaMana aptiekaDaugavpilsST200:29:20.240:29:24
197. IlmārsSarkansDaugavpilsVT200:29:06.530:29:27
198. OksanaKainovaRīgaSTA200:29:17.210:29:29
199. ArmandsPreilisDaugavpilsVTB200:29:05.260:29:31
200. AnatolijsLipinskisRīgaVT200:29:02.970:29:36
201. EdvīnsBalodisRundāles novadsVT200:29:25.360:29:40
202. HarijsKauliņšSPORTLANDGulbeneVT200:29:18.160:29:43
203. JekaterinaBarišņikovaCeram OptecLīvāniST200:29:14.300:29:44
204. ŅikitaRjabovsDaugavpilsVTA200:29:34.760:29:44
205. JānisOrlovsDaugavpilsVTB200:29:40.200:29:51
206. DiānaElksneSPORTLANDRīgaST200:29:43.530:29:52
207. ZaneTurčinaSPORTLANDRīgaST200:29:43.380:29:52
208. LīgaLaizāneDaugavpilsST200:29:14.200:29:53
209. TatjanaBondereDaugavpilsST200:29:45.790:29:54
210. JurijsPlečkensDaugavpilsVTA200:29:39.050:29:55
211. MaksimsPrakopavičusDaugavpils Individuālo sporta veidu skolaDaugavpilsVTB200:29:32.820:29:55
212. VladislavsKrivoboksDaugavpils Individuālo sporta veidu skolaDaugavpilsVTB200:29:33.220:29:56
213. RaimondsLāčaunieksSK MagnenRēzeknes novadsVT200:29:29.920:29:58
214. IntarsAbražunsRīgaVT200:29:52.880:29:59
215. TomsViekals-GasjūnsFolkmaņiJelgavaVTB200:29:52.350:29:59
216. ValērijsKalānsDaugavpilsVT200:29:22.690:30:00
217. Anna-MarijaZaķeMaratona klubs/LSCRīgaSTB200:29:55.980:30:00
218. EdgarsBabiskoDaugavpilsVT200:29:43.380:30:01
219. ViktorsTēraudsNavRēzeknes novads.VT200:29:25.600:30:01
220. DaceSaveikoRīgaST200:29:40.950:30:03
221. AndisPāžeSK Ozolnieki -LSCJelgavaVT200:30:04.970:30:06
222. ValerijaŠepetovskaDaugavpilsSTA200:29:56.840:30:06
223. ArvīdsAugustānsRēzeknes BJSSRēzekneVT200:29:34.980:30:21
224. GuntisKurošsDaugavpilsVTB200:30:18.980:30:22
225. RomualdsMinickisSK Ozolnieki 60+JūrmalaVT200:29:45.030:30:23
226. MārtiņšVoinoMārupeVTB200:30:20.190:30:23
227. DainisJevdokimovsDaugavpilsVTA200:29:46.420:30:25
228. DanaPuzāneLudzaSTB200:30:16.920:30:27
229. RihardsRižovsRĒZEKNES BJSSRēzekneVT200:29:42.760:30:27
230. SantaLorenceOzolniekiJelgavaST200:30:27.870:30:34
231. LinardsLocsDaugavpilsVTB200:30:04.990:30:36
232. VitālijsAukšmukstsCeram OptecRiebiņiVT200:30:25.140:30:38
233. ArmīnsPreilisDaugavpilsVTB200:30:32.720:30:38
234. DanilsZeļenkovsDaugavpilsVTB200:30:21.360:30:39
235. EdvīnsJaudzemsSPORTLANDRīgaVT200:30:13.990:30:41
236. ArmandsValainisDaugavpilsVTB200:30:34.940:30:42
237. LeonsDriņģisDaugavpilsVTB200:30:05.180:30:43
238. LilijaSapiroRīgaST200:30:31.750:30:45
239. JēkabsTišanovsJēkabpilsVTA200:30:28.990:30:45
240. DaceNikolajevaRīgaST200:30:32.900:30:46
241. MārisSiliņšSPORTLANDRīgaVT200:30:22.610:30:46
242. JānisUpenieksSPORTLANDRīgaVT200:30:17.600:30:46
243. MilanaStepanovaDaugavpilsSTA200:30:39.210:30:47
244. PāvelsGrigorjevsGrou StreetDaugavpilsVTA200:30:09.520:30:48
245. AleksejsLoginovsDaugavpilsVTA200:30:14.380:30:48
246. AnnaDanceRIGAS SATIKSMERigaST200:30:37.430:30:50
247. MartaPelšaJ4VJelgavaSTB200:30:35.900:30:52
248. AivarsDriņģisDaugavpilsVT200:30:15.240:30:53
249. AnastasijaIsajevaZS34ArtBNDaugavpilsST200:30:39.480:30:55
250. IļjaPodkolzinsDaugavpilsVT200:30:38.390:30:57
251. ZitaKravaleSiguldas maratona klubsSiguldaST200:30:53.130:30:58
252. EvelīnaMonskaDaugavpilsSTA200:30:45.530:30:58
253. AleksandrsPodkolzinsDaugavpilsVTB200:30:39.940:30:58
254. AlīnaSadovskaLī Sporta klubsRēzekneST200:30:27.310:30:59
255. ArtūrsBaklāvsLudzaVT200:30:28.840:31:00
256. IngaElksneJēkabpilsST200:30:45.760:31:00
257. VinetaBrižakaMARATONA KLUBSliepajaST200:30:55.850:31:02
258. AigarsTihonovsSaules SkolaDaugavpilsVTB200:30:41.540:31:02
259. AndrejsSmirnijsDaugavpilsVT200:30:51.940:31:04
260. OlgaTrofimovaRīgaST200:30:54.580:31:06
261. RenātsMihailovsDaugavpilsVTB200:31:03.990:31:11
262. ArnoldsVasiļjevsDaugavpilsVTB200:31:04.720:31:12
263. AlisaLarionovaSaskaņas pamatskolaDaugavpilsSTB200:30:58.930:31:13
264. Mārtiņš-RūdisMetumsRankaVTA200:30:37.940:31:19
265. RuslansKožanovsDaugavpilsVTA200:30:59.650:31:20
266. ŅikitaRižakovsDaugavpilsDaugavpilsVT200:30:44.720:31:20
267. MareksJakumovičsDaugavpilsVTB200:31:17.610:31:21
268. VitaGerasimovaDaugavpilsST200:31:02.010:31:28
269. NikolajsIvanovsLATGOLADaugavpilsVT200:31:01.790:31:28
270. NikolaBogačasporta ielaRīgaSTB200:31:25.040:31:30
271. KristinaŽuseleDaugavpilsST200:31:18.000:31:30
272. JuliannaLipinskaDaugavpilsST200:30:57.600:31:31
273. AleksejsPimanovsCeram OptecDaugavpilsVT200:31:21.800:31:34
274. IlgaPokšānePreiļiST200:31:20.340:31:34
275. LaurisZeltiņšRīgaVTA200:31:08.900:31:34
276. SamantaJefremaDaugavpils 3.vidusskolaDaugavpilsSTA200:31:04.310:31:35
277. NikitaVasiļjevsDaugavpils Individuālo sporta veidu skolaDaugavpilsVTB200:31:21.800:31:39
278. IndraUpenieceSIA Joker Ltd.PreiļiST200:31:16.980:31:40
279. ArinaGrigorjevaDaugavpilsSTB200:31:27.020:31:41
280. KristaJukšaDaugavpils Individuālo sporta veidu skolaDaugavpilsSTB200:31:18.870:31:41
281. IngaMežavilkaSPORTLANDSiguldaST200:31:26.350:31:41
282. SergejsDmitračenoksSalaspils sporta skolaSalaspilsVTB200:31:35.120:31:42
283. PolinaNevedomskaDaugavpilsSTB200:31:27.190:31:42
284. VioletaŽuseleDaugavpilsSTB200:31:30.490:31:42
285. MadaraVanagaJelgavaST200:31:16.500:31:48
286. AllaMajevskaDaugavpilsST200:31:14.660:31:50
287. AinārsNaglisRīgaVT200:31:31.430:31:54
288. EvitaGorbikaDaugavpilsST200:31:27.620:31:55
289. AleksejsNašatinsDaugavpilsVTB200:31:47.550:31:55
290. AijaKrēsliņaSPORTLANDOgreST200:31:42.330:32:02
291. AgitaTimaSPORTLANDRīgaST200:31:42.930:32:02
292. NikolasTerenejevsRīgaVT200:31:51.840:32:04
293. VairisPastarsDaugavpils Būvniecības tehnikumsDaugavpilsVT200:32:00.360:32:05
294. HelvijsSilapētersDaugavpilsVT200:31:36.880:32:06
295. InaraEšenvaldeSPARS-MKDaugavpilsST200:32:03.600:32:09
296. AnastasijaPetkuneDaugavpilsSTB200:31:36.830:32:10
297. LaimonisŠakinssavvaļnieksAbreneVT200:31:44.100:32:10
298. JānisPutniņšPutnini.lvRaganaVT200:31:46.100:32:11
299. BogdansBogdanovsBJC "Jaunība"DaugavpilsVTB200:31:58.490:32:14
300. LilitaBuleLUDZAST200:31:37.580:32:16
301. EdgarsLaizānsLudzaVT200:31:37.680:32:16
302. LauraBolužaDaugavpilsST200:32:11.010:32:17
303. AleksandraRomanovskaDaugavpilsSTB200:31:57.400:32:18
304. SintijaKotikaCeram OptecLīvāniST200:31:48.200:32:21
305. SandisMalkevičsDaugavpilsVTB200:31:55.320:32:22
306. GatisPokšānsRiebiņiPreiļiVTB200:32:12.740:32:24
307. PeterisRožinskisRiebiniVT200:32:11.470:32:25
308. JeļenaŅikiforovnaDaugavpilsSTA200:32:11.760:32:28
309. SandraGrobiņaDaugavpilsST200:31:54.800:32:29
310. OlgaOrasevskazas pargaujacesisST200:32:23.640:32:29
311. PāvelsSemjonovsDaugavpilsVT200:32:12.580:32:30
312. MarinaSeļionovaDaugavpilsST200:32:12.770:32:31
313. MārtiņšŠkutānsRīgaVT200:31:53.160:32:31
314. MarjanVeikšaDaugavpilsVT200:32:19.530:32:33
315. Artūrs-DanielsFiļimonovsDaugavpilsVTB200:32:03.550:32:34
316. DaniilsRadevičsBJC "Jaunība"DaugavpilsVTB200:32:15.290:32:34
317. DianaBogdanovaDaugavpilsSTA200:32:34.130:32:37
318. RolandsLāžeDaugavpils pašvaldībaDaugavpilsVT200:32:06.700:32:37
319. JolantaReča-LāžeDaugavpils pašvaldībaDaugavpilsST200:32:07.390:32:37
320. KristīnaRamanauskaite-KiduleDaugavpilsST200:32:02.880:32:38
321. EmīlijaZeltiņaRēzekneST200:32:19.370:32:38
322. EvitaIesalniecesporta ielaJēkabpilsSTB200:32:34.370:32:39
323. DāgsKauliņšSPORTLANDGulbeneVT200:32:18.130:32:43
324. MadaraVdovičenkoSPORTLANDRīgaST200:32:35.220:32:43
325. SandraViekale-GasjūneFolkmaņiJelgavaST200:32:36.670:32:43
326. MārītePokšānePreiļiST200:32:32.590:32:44
327. MarijaGolovenkinaDaugavpils Individuālo sporta veidu skolaDaugavpilsST200:32:21.090:32:48
328. IntarsBusulisSkrienArBusuliTalsiVT200:32:21.770:32:49
329. NatālijaMickevičaDaugavpilsST200:32:39.460:32:49
330. RūtaGabrāneBebrenes vispārizglītojošā un profesionālā vidusskIlūkstes novadsSTA200:32:29.640:32:50
331. LauraBunkaLiepājaSTA200:32:52.260:32:53
332. AleksandrsŠeļehoBe ActiveDaugavpilsVT200:32:50.250:32:54
333. JegorsTerentjevsDaugavpilsVTB200:32:39.980:32:54
334. AivaDemitereTalsiST200:32:33.540:32:57
335. IvansTerentjevsDaugavpilsVT200:32:43.820:32:57
336. EdmundsDemitersTalsiVT200:32:34.660:32:58
337. AnastasijaKozikaAstarte-NaftaBiržiST200:32:39.850:33:01
338. LaurisKumpiņšDaugavpilsVTA200:32:26.080:33:05
339. AleksandrsZimovsDaugavpilsVT200:32:34.820:33:11
340. DžordžsBārensCeram OptecRīgaVT200:32:41.980:33:12
341. KasparsNaglisRīgaVT200:32:48.740:33:19
342. NadeždaFedotovaDaugavpilsSTB200:33:10.840:33:25
343. LaurisGarkuls---DaugavpilsVTB200:32:49.260:33:25
344. IngaZeltiņaIlūkstes novada BebreneST200:33:11.800:33:26
345. GunaGrosaSK OzolniekiOzolniekiST200:33:06.350:33:29
346. AnnaBrakovskaJelgavas 4 vidusskolaJelgavaSTB200:33:07.540:33:30
347. IlutaLiberteRāmavaST200:32:53.990:33:30
348. GuntarsIndriksonsJelgavaVT200:33:25.640:33:41
349. IevaLiepiņaRīgaST200:33:14.420:33:43
350. JurisStivriņšDaugavpils pašvaldībaDaugavpilsVT200:33:24.130:33:48
351. ElitaIndriksoneJelgavaST200:33:35.300:33:50
352. ValentīnaKudeļkinaSPARS-MKDaugavpilsSTB200:33:43.370:33:50
353. SergeyOzerniyМоскваVT200:33:24.300:33:51
354. AnitaBērziņaSPORTLANDOgreST200:33:31.080:33:52
355. KaterinaBorisovaDaugavpils Individuālo sporta veidu skolaDaugavpilsST200:33:34.680:33:52
356. DanaKoršenkovaRēzekneST200:33:27.620:33:52
357. GerdaČevere-VeinbergaValmieraST200:33:25.240:33:53
358. MartinsRogoļevsDaugavpils 3. vidusskolaDaugavpilsVTB200:33:34.560:33:54
359. SigitaŠulcaLīgatneST200:33:25.090:33:58
360. JurisŠulcsSIA Joker Ltd.CēsisVT200:33:24.430:33:58
361. MartiņšOšūkovsDaugavpilsVTA200:33:43.540:34:00
362. EvitaKučerovavsk noskrienRīga / VentspilsST200:33:52.340:34:02
363. AndaMizāneJēkabpilsST200:33:44.070:34:02
364. LaurisRaičonoksDaugavpilsVTB200:33:56.520:34:02
365. ReinisBirzietisAstarte-NaftaJelgavaVT200:33:43.480:34:03
366. TomsGrandānsRīgaVTB200:34:08.160:34:17
367. JeļenaLučkinaMARATONA KLUBSRīgaST200:34:02.570:34:17
368. LudmilaLapinskaDaugavpilsST200:33:51.420:34:19
369. LidijaUnzuleDaugavpilsSTB200:33:51.000:34:19
370. LindaPutromaDaugavpilsSTA200:34:05.840:34:21
371. DaceRudzusiekaSPORTLANDRīgaST200:34:30.800:34:36
372. IevaCeplišaRīgaST200:34:30.070:34:45
373. LīgaAsmaneSPORTLANDJelgavaST200:34:12.860:34:46
374. TeiksmaĢirkaleBauskaST200:34:17.650:34:46
375. AļonaIvanovaHadrona pavēlnieceDaugavpilsST200:34:32.150:34:46
376. SergejsKirejevsDaugavpilsVTB200:34:37.730:34:46
377. IlgaAsmaneSPORTLANDJelgavaST200:34:17.580:34:50
378. AnnaLukjančikaDaugavpilsSTB200:34:39.460:34:50
379. DmitrijsRatniksDaugavpilsVTB200:34:25.160:34:50
380. ElīnaŠkutāneRīgaST200:34:16.670:34:54
381. ArmandsAšķeļaņecsDaugavpilsVTB200:34:43.980:34:57
382. JurijasKopasovsDa-maratonsDaugavpilsVT200:34:52.740:34:57
383. VadimsBistrovsDaugavpilsVT200:34:33.150:34:58
384. ArtjomsZubkovsDaugavpilsVTA200:34:42.100:35:02
385. GrētaGrundaDaugavpilsST200:34:32.600:35:04
386. JekaterinaVasiļjevaDaugavpilsST200:34:34.180:35:04
387. ŅikitaAleksejevsDaugavpilsVTA200:34:56.570:35:06
388. LindaKrasovskaDaugavpilsSTA200:34:56.620:35:06
389. TīnaPumpišaALOJA-STARKELSENRīgaST200:34:54.230:35:09
390. EritaKalniņaSK Ozolnieki BJelgavaST200:34:40.090:35:11
391. ArnisMuižnieksDaugavpilsVTB200:34:59.080:35:11
392. ĒriksNaglisDaugavpilsVTB200:34:56.900:35:11
393. LiānaČernecovaRēzekneST200:34:47.020:35:13
394. DinaSomaDaugavpilsST200:34:56.200:35:20
395. IneseDzedoneDaugavpilsSTB200:34:57.110:35:24
396. AgijaRuģeleJēkabpilsJēkabpilsSTA200:35:17.550:35:24
397. IritaJevstigņejevaAstarte-NaftaBiržiST200:35:04.090:35:25
398. SņežanaSkudraDaugavpilsST200:35:07.880:35:25
399. SabīnaMiļevičaDaugavpilsSTA200:35:15.810:35:26
400. DanielsDaņilovsDaugavpilsVTA200:34:53.100:35:27
401. LīgaGaņģīteStūnīšiST200:35:03.020:35:29
402. KarīnaKuharevičaDaugavpilsSTA200:35:25.140:35:32
403. VinetaKraftaRīgaST200:35:12.470:35:34
404. RolandsNaglisRīgaVT200:35:06.250:35:35
405. SavelijsPetrovsDaugavpilsVTB200:35:21.710:35:35
406. MaksimsStepanovsDaugavpilsVTB200:35:19.970:35:35
407. RomansJakuševičsDaugavpilsVTB200:35:17.300:35:37
408. NormundsLaizānsSPORTLANDJēkabpilsVTB200:35:15.800:35:37
409. SandisPromsDaugavpilsVT200:35:13.200:35:38
410. ElzaRūsiņaJersikaST200:35:27.820:35:39
411. MaijaKuzņecovaDaugavpilsSTB200:35:13.230:35:41
412. AgneseViosnaSaules Skola DaugavpilsDaugavpilsST200:35:19.260:35:48
413. DmitrijsBaturaDaugavpils Individuālo sporta veidu skolaDaugavpilsVTB200:35:34.470:35:52
414. JeļenaDmitračenokaSalaspilsST200:35:52.350:35:53
415. AndrisGrocsRezekneVT200:35:36.220:35:53
416. ZaneKraševskaDaugavpilsST200:35:36.500:35:54
417. ViktorijaVageleDaugavpilsSTB200:35:30.790:35:57
418. AmandaNeimaneDaugavpilsSTA200:35:23.350:35:58
419. SigitaHasnereRīgaST200:35:27.050:36:03
420. VeltaDzervinikaRēzeknes Valsts 1.ģimnāzijaRēzekneST200:35:43.920:36:08
421. SarmaDonāneBērzgales pagastsST200:35:33.270:36:09
422. SantaBriedeSiguldaST200:35:46.950:36:10
423. PoļinaMaļuhinaDaugavpilsST200:35:40.200:36:10
424. EmīlsSokolovsDaugavpilsVTB200:35:52.310:36:10
425. JekaterinaRomanovaDaugavpilsSTB200:36:03.570:36:17
426. DagnijaSusejaRēzekneSTB200:35:42.540:36:18
427. AnastasijaPetrovaDaugavpilsSTB200:36:05.950:36:19
428. JānisDzerviniksRēzekneVT200:35:56.980:36:21
429. LailaBrakovskaJelgavaST200:36:01.410:36:23
430. EvelīnaVasiļjevaDaugavpilsSTB200:35:57.370:36:25
431. RostislavsBelovsDaugavpilsVT200:35:55.010:36:27
432. VioletaMihejevaSaules Skola DaugavpilsDaugavpilsST200:35:57.610:36:28
433. JanīnaŽubuleRīgaST200:36:27.060:36:32
434. IvarsŽubulisRīgaVT200:36:26.090:36:32
435. Alise-ElizabeteBaumaneSaules skolaDaugavpilsSTB200:36:03.600:36:33
436. KsenijaBaranovskaDaugavpilsSTB200:35:54.950:36:35
437. AldisTišanovsJēkabpilsVT200:36:20.720:36:36
438. IjaVagaleRīgaST200:36:17.410:36:36
439. AleksejsBaranovskisDaugavpilsVT200:35:57.270:36:38
440. RaimondsKnētsRopažiVT200:36:34.380:36:41
441. ArmandsLiepiņšDaugavpilsVTB200:36:33.290:36:44
442. RaivisVanagsDaugavpilsVTB200:36:41.920:36:52
443. KristīneMaliņaDaugavpilsSTB200:36:29.070:36:54
444. VeltaRožāneSIA Joker Ltd.RēzekneST200:36:39.270:37:02
445. ZojaPļešanovaDaugavpilsST200:36:49.700:37:07
446. LivijaFranskevičaDaugavpilsSTB200:36:43.690:37:09
447. AnastasijaLavrentjevaDaugavpils Individuālo sporta veidu skolaDaugavpilsSTA200:36:59.050:37:18
448. TatjanaKurtišaDaugavpilsST200:37:09.830:37:19
449. AleksandrsTerentjevsDaugavpils Individuālo sporta veidu skolaDaugavpilsVTA20:37:22
450. IlzeMelgalveHONEST RENTValmieraST200:37:11.890:37:31
451. DžūlijaBubnovaDaugavpilsST200:37:05.810:37:35
452. ViktorijaZupkovaDaugavpilsSTA200:37:24.570:37:35
453. RihardsNogovicinsSaules Skola DaugavpilsDaugavpilsVTB200:37:09.000:37:38
454. JelizavetaJefimovaDaugavpilsSTA200:37:32.390:37:42
455. EvelinaProkofjevaDaugavpilsSTB200:37:32.510:37:42
456. LienePriedeOlaineST200:37:04.390:37:44
457. RobertsCakulsMatisons Runner’s ClubRēzekneVTA200:37:32.160:37:49
458. ĒriksNazarovsDaugavpils Tirdzniecības profesionālā vidusskolaDaugavpilsVT200:37:34.550:37:50
459. AnnaVnukovaDaugavpilsSTB200:37:34.820:37:50
460. KristīneŠvirksteDaugavpilsSTB200:37:35.770:37:51
461. AleksandraKaļiņinaDaugavpilsSTB200:37:25.740:37:54
462. AnnaUnzuleDaugavpilsSTB200:37:28.180:37:56
463. BarbaraBērziņaDaugavpilsSTA200:37:47.480:37:57
464. SvetlanaPetkuneCeram OptecDaugavpilsST200:37:24.230:37:57
465. ZaneAzauckaAstarte-NaftaJelgavaST200:37:46.370:38:06
466. GitaBernāneDaugavpilsST200:37:59.840:38:13
467. JanaBužinskaRīgaST200:38:04.280:38:13
468. KristapsŠtālmanisRundāles nov.VTB200:38:02.320:38:17
469. GvidoStolbovskmsbp.lvJūrmalaVT200:38:14.000:38:19
470. AļesjaMenickaDaugavpilsSTA200:38:13.560:38:20
471. DiānaMihailovaDaugavpilsSTA200:38:14.180:38:20
472. IneseGrigaleĀdažiST200:37:43.760:38:22
473. MadaraSilovaĀdažiSTA200:37:42.980:38:22
474. GlebsŠukļinsDaugavpilsVTB200:37:59.210:38:24
475. EvelīnaKožeņevskaDaugavpilsSTA200:38:24.900:38:25
476. LīvijaKolinkaDaugavpilsSTA200:38:16.650:38:26
477. ElīnaKravčukaDaugavpilsST200:38:10.540:38:28
478. LīgaMālnieceRīgaST200:37:54.030:38:31
479. NataliaChuchunovarigaST200:38:04.810:38:41
480. TatjanaGračovaCeram OptecDaugavpilsST200:38:22.340:38:56
481. LīgaSomaDaugavpilsSTB200:38:34.560:38:59
482. OskarsFreimanisSK OzolniekiDobeleVT200:38:39.360:39:02
483. LauraOstrovskaDaugavpilsSTA200:38:33.320:39:04
484. SintijaLoceDaugavpilsSTA200:38:34.130:39:05
485. SintijaMelneSaules Skola DaugavpilsDaugavpilsSTB200:38:39.600:39:08
486. IzabellaLiegumaDaugavpilsSTB200:39:02.580:39:11
487. LīgaStašanovaDaugavpilsSTA200:39:03.300:39:12
488. AnastasijaVasiljevaDaugavpilsSTB200:39:03.020:39:12
489. RičardsJedigarevsSaules Skola DaugavpilsDaugavpilsVTB200:38:52.140:39:20
490. IngaJedigarevaDaugavpilsST200:38:57.070:39:24
491. LīgaPaule12. vidusskolaDaugavpilsSTB200:39:02.130:39:27
492. KristīneTokarevičaRīgaST200:38:58.760:39:31
493. VeronikaTokarevičaRīgaSTB200:38:58.780:39:31
494. IngaŠverņikaDaugavpilsST200:39:27.860:39:34
495. VintraAntropovaRīgaST200:39:15.790:39:38
496. SintijaAntropovaRīgaSTB200:39:15.860:39:38
497. BeāteGarāDaugavpilsSTA200:39:05.790:39:38
498. JuliannaDoroškevičaRēzekneST200:39:08.730:39:41
499. ElīzaFedotovaDaugavpilsSTA200:39:19.450:39:41
500. PāvelsVasiļkovsDaugavpilsVTA200:39:04.050:39:41
501. ArtjomsArefjevsDaugavpilsVTB200:39:30.090:39:42
502. ĢertrūdeSilauniecefrančiOlaines nov.ST200:39:34.800:39:42
503. ArtūrsTirelisDaugavpilsVTA200:39:05.990:39:42
504. NataljaArefjevaDaugavpilsST200:39:31.640:39:43
505. JanaDubovskaDaugavpilsSTB200:39:35.590:39:46
506. NadeždaGavriļenkoDaugavpilsST200:39:33.150:39:49
507. ElzaKozačkovaLudzaSTB200:39:36.160:39:54
508. ValrijaPogodinaDaugavpilsSTA200:39:47.830:39:54
509. EgitaZadvinskaLudzaSTA200:39:35.420:39:54
510. AnnaVasiļjevaDaugavpilsSTA200:39:50.950:39:56
511. SintijaVanagaDaugavpilsST200:39:41.410:39:57
512. EvaMasaļskaDaugavpilsST200:39:31.980:40:00
513. MadaraSomaDaugavpilsST200:39:43.520:40:00
514. IngaTalleNMPDJelgavaST200:39:44.860:40:08
515. SandraIvanovaDaugavpilsST200:40:00.780:40:11
516. DiānaKotovaDaugavpilsST200:40:01.590:40:11
517. KristinaLocikaDaugavpils Individuālo sporta veidu skolaDaugavpilsSTA200:39:50.390:40:17
518. SvetlanaVasiļjevaRīgas SatiksmeJelgavaST200:40:06.010:40:17
519. VadimsJakimovičsDaugavpilsVTA200:40:14.960:40:25
520. VitālijsJakovļevswww.endo.lvCēsisVT200:40:07.620:40:26
521. SantaTihanovaSaules SkolaDaugavpilsSTB200:40:10.720:40:35
522. IļjaLazjuksDaugavpils Individuālo sporta veidu skolaDaugavpilsVTB200:40:23.830:40:41
523. AnitaKlesūne-MežuleDaugavpilsSTB200:40:19.540:40:44
524. ViktorijaZiņenkoDaugavpilsSTB200:40:42.470:40:50
525. ArmandsGaidels12 vsk.DaugavpilsVTB200:40:59.980:41:03
526. ElvīraJakumovičaDaugavpilsSTB200:40:41.180:41:03
527. VladislavsPudānsDaugavpilsVTB200:40:34.620:41:03
528. ElīnaKunceIkšķileST200:40:38.390:41:12
529. IngaŠpakovskaDaugavpilsST200:40:40.890:41:12
530. DiānaBebre-KondrāteSkrīveriST200:40:48.990:41:19
531. AijaKraukleSmilteneST200:40:40.140:41:20
532. KristīneRibnereJēkabpilsST200:40:51.950:41:26
533. IlzeŠtālmaneRundāles novadsST200:41:14.490:41:28
535. TomsValpētersDaugavpilsVTB200:40:53.860:41:33
534. DāvisDronkaDaugavpilsVTB200:40:54.230:41:33
536. EvelīnaVahere-AbražuneRīgaSTB200:41:34.120:41:40
537. SofijaRotjkoDaugavpilsSTA200:41:06.440:41:43
538. EdgarsZvagulisDaugavpilsVT200:41:07.160:41:44
539. AnnaMikulaņecaDaugavpilsSTA200:41:47.050:41:55
540. SabīneGošaMARATONA KLUBSVentspilsST200:41:35.310:41:56
541. AgnesePaule12. vidusskolaDaugavpilsSTA200:41:31.770:41:58
542. JūlijaGuščinaDaugavpilsSTA200:41:48.120:41:59
543. AnnaSeļivanovaSaules Skola DaugavpilsDaugavpilsSTA200:41:54.970:42:28
544. MargaritaStoļarovaSaules skolaDaugavpilsST200:41:59.060:42:29
545. ArtūrsFedkinsDaugavpilsVTA200:42:29.910:42:33
546. ViktorijaPavlovaDaugavpilsSTA200:42:26.380:42:36
547. ViktorijaPlizkoDaugavpilsSTA200:42:25.990:42:36
548. JustineBaļikoSaules Skola DaugavpilsDaugavpilsSTB200:42:10.360:42:41
549. LauraPriedīteSaules Skola DaugavpilsDaugavpilsSTB200:42:10.760:42:41
550. AlesjaRadionovaDaugavpilsSTA200:42:29.860:43:06
551. VeraKoževņikovaDaugavpilsSTA200:43:07.480:43:18
552. LikaFjodorovaSaules Skola DaugavpilsDaugavpilsSTB200:42:54.860:43:23
553. AnastasijaPašķevičaDaugavpilsSTA200:42:45.570:43:23
554. TeodorsSolovjovsSaules Skola DaugavpilsDaugavpilsVTB200:42:56.800:43:25
555. LeonidsTihonovsSaules Skola DaugavpilsDaugavpilsVT200:42:55.750:43:26
556. AndrisBoltansRēzeknes Tehnoloģiju akadēmijaRēzekneVT200:44:06.870:44:19
557. ArtaNovickaSaules Skola DaugavpilsDaugavpilsSTB200:43:59.800:44:32
558. JanaJasinskaDaugavpilsST200:44:27.340:44:44
559. SolvitaMaļinaDaugavpilsSTB200:44:28.960:44:50
560. AleksandrsDauksteSK Ozolnieki 60+JūrmalaVT200:44:24.590:45:03
561. MārisČiževskisDaugavpilsVTA200:45:09.120:45:42
562. SofjaKločonokaDaugavpilsSTA200:45:08.910:45:42
563. GunaJākobsone-ŠņepsteRīgaST200:45:46.420:46:08
564. KarīnaSmilginaDaugavpilsSTA200:45:42.500:46:17
565. EvaTvopaDaugavpilsSTA200:45:42.910:46:18
566. DzintraRafaela-MačevskaJelgavaST200:46:46.380:47:07
567. KsenijaSemjonovaDaugavpilsSTA200:47:22.220:47:56
568. ViktorijaŠabkinaDaugavpilsSTA200:47:20.630:47:56
569. SerafimaPetrovskaDaugavpilsSTA200:47:40.770:48:19
570. EdgarsČerkovskisRīgaVT200:47:44.580:48:23
571. KarīneJepifanovaDaugavpilsST200:49:38.560:50:09
572. OļesjaŠuļjaSaules Skola DaugavpilsDaugavpilsSTA200:49:36.970:50:09
573. ViktorijaPopovičevaDaugavpilsSTA200:47:20.820:57:24
- AnastasijaKurahtanovaSTB0DNF