Rezultāti Detalizēti rezultāti | PDF formātā | XLS formātāDaugavpils pusmaratons / 05.05.2019

SNJ

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiČipa laiksFinišs
1. EmīlijaUpmaleFOLKMAŅIJelgava200:45:47.850:45:52
2. ValerijaJevsejevaRīga200:50:00.700:50:07
3. IevaStallīteJelgava200:49:52.440:50:17
4. MilanaŠaplavskaPiranha runningRīga200:50:39.680:50:44
5. MairitaPolonskaDaugavpils200:51:29.750:51:45
6. Agija-DaceBidiņaRīga200:51:39.810:51:46
7. ElizabeteBraunaLYNXDOJORīga200:53:04.400:53:07
8. SofijaKolosovaRēzeknes 3.vsk./SK MagnenRēzekne200:52:58.540:53:21
9. AigaVanaga12. vidusskolaDaugavpils200:53:21.730:53:59
10. VeronikaMasjukoDaugavpils200:55:06.130:55:26
11. ZlataPancerkoDaugavpils200:55:17.920:55:35
12. AgneseKalvīteLudza200:58:00.200:58:11
13. LīgaParfenaDaugavpils Individuālo sporta veidu skolaDaugavpils200:57:55.970:58:30
14. EvitaSalītenRīga200:58:21.970:58:30
15. SofijaDaņilevičaDaugavpils200:58:30.530:58:59
16. AneteVircavaSalaspils200:59:43.931:00:14
17. SanijaVestfālezas pargaujacesis201:01:42.071:01:46
18. AnastasijaLapekinaDaugavpils201:04:45.201:04:51
19. MārītePlečkenaDaugavpils201:04:27.651:04:57
20. IevaPaškevičaBebrenes vispārizglītojošā un profesionālā vidusskIlūkstes novads201:05:29.391:06:05
21. AlīnaLazukoDaugavpils201:08:02.061:08:31
22. LīvaVilcāneSaules skolaDaugavpils201:09:06.151:09:17
23. DianaBulašaDaugavpils Individuālo sporta veidu skolaDaugavpils201:09:21.441:09:55
24. NadeždaJefimovaDaugavpils201:10:44.311:11:01
25. NataļjaTumanovaDaugavpils201:10:44.041:11:01
26. EvitaGorbikaDaugavpils201:11:30.041:12:12
27. JelizavetaBelousaDaugavpils Individuālo sporta veidu skolaDaugavpils201:12:33.151:12:42
28. IrinaSergejevaDaugavpils201:15:23.201:15:52
29. ViktorijaVišņevskaDaugavpils201:15:24.241:15:52
30. LauraGrigorjevaDaugavpils201:15:38.761:16:07
31. SandraSiņevskaDaugavpils201:17:51.851:18:27
32. LigitaJonāneDaugavpils201:19:51.831:20:32
33. LāsmaKucinaDaugavpils201:20:11.611:20:51
34. ViktorijaAdamovičaDaugavpils201:22:35.211:23:15
35. SvetlanaBogdanovaDaugavpils201:22:46.171:23:15
36. AnnaSpranceDaugavpils201:28:08.321:28:46
37. IneseMalinaDaugavpils201:28:23.151:29:01
38. VitaKuznickaDaugavpils201:28:26.291:29:04
39. ViktorijaSokolovskaDaugavpils201:29:13.201:29:48
40. LīvaLiepiņaDaugavpils201:29:14.971:29:50
- MegijaHakimovaHKDaugavpils0DNF

SN20

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiČipa laiksFinišs
1. BaibaŠņoriņaTalsu Pakalnu Sporta KlubsTalsi200:39:52.540:39:55
2. AnastasijaGerasevaJelgavas Sporta servisa centrsJelgava200:42:45.580:42:48
3. AugusteGrinyteOKZarasai200:46:45.940:46:50
4. KristīneJevsejevaDaugavpils universitāteDaugavpils200:47:44.370:47:49
5. TatjanaKuzņecovaLUDZALudza200:50:05.940:50:17
6. GunitaMiķelsoneAIZKRAUKLEAizkraukle/Skrīveri200:50:24.740:50:33
7. BrigitaKokankaite-Zarasai200:52:23.920:52:32
8. EvelīnaVasiļjevaDaugavpils200:53:43.860:53:51
9. Kristīne-KristaLejnieceZemgales ZiņasVentspils200:54:08.640:54:23
10. ĒrikaBužinskaSPORTLANDDaugavpils200:54:19.410:54:43
11. DanaVeselovaRēzeknes novadsRēzekne200:54:39.270:54:58
12. AnniTatsiValga200:54:34.020:55:08
13. LindaPiterāneFIZIOFITDaugavpils200:55:32.100:55:56
14. MargitaZariņaZAS PārgaujaCēsis200:55:52.090:55:56
15. AigaTurčinaSPORTLANDRīga200:56:17.960:56:33
16. AneteGrandāneASK Patria200:58:20.940:58:33
17. EvitaDzervinikaRēzekne200:58:58.760:59:13
18. KarīnaMamedovaDaugavpils RunnersDaugavpils200:59:07.480:59:50
19. DiānaBabjukaDaugavpils200:59:14.130:59:56
20. JūlijaIvanovaDaugavpils200:59:21.191:00:00
21. DaceMikažāneRēzekne201:00:05.471:00:15
22. KristīneRancāneLudza201:00:31.881:01:03
23. AigaRuciņaASK Patria201:01:46.381:02:06
24. AgitaPoleRīga201:01:55.161:02:09
25. JulijaBuinovaRiga201:01:58.011:02:34
26. MontaKrilovaRīga201:02:24.691:02:47
27. TatjanaPotrubeikoRiga201:02:47.101:02:54
28. LuīzeTjarveDaugavpils201:02:41.541:03:12
29. InitaKlidzejaDaugavpils201:06:29.121:07:04
30. AliseGromuleRīga201:07:01.751:07:29
31. AnnaRužaSaules skolaDaugavpils201:09:06.421:09:17
32. PoļinaPetruhina201:09:18.471:09:40
33. AigaŠternaSPORTLANDRīga201:09:29.291:09:53
34. LadaŠilovaDaugavpils201:11:13.261:11:35
35. DarjaŠilovaDaugavpils201:11:13.721:11:35
36. KristīneRabkevičaRēzeknes Tehnoloģiju akadēmijaRēzekne201:12:57.931:13:13
37. IngaZalāneMedaļas būs?Rīga201:12:54.631:13:32
38. BrigitaGreļevskaDaugavpils201:14:41.341:15:13
39. JanaKantāneDaugavpils201:14:41.841:15:13
40. JekaterinaSerajaRīga201:17:30.621:17:56
41. DaceMarķitāneRīga201:18:50.221:19:11
42. LauraŠubrovskaRēzekne201:19:49.391:20:05

SN30

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiČipa laiksFinišs
1. GundegaHeidingereMatisons Runner’s Club/NikeOgre200:41:05.200:41:07
2. SanitaLaicāneSK Tērauds-1Ādaži200:45:18.320:45:23
3. KristīneRogaASK Patria200:45:47.720:45:52
4. MarinaJumatovaMatisons Runner’s ClubVentspils200:45:59.060:46:09
5. InetaJerofejevaRīga200:46:21.910:46:28
6. IvitaŠaleAIZKRAUKLESkrīveri200:48:47.770:48:55
7. BeāteVecvagareSPORTLANDRīga200:48:48.780:48:55
8. LidaKolosovaBe ActiveDaugavpils200:49:12.080:49:26
9. AgnijaĀdamsoneLimbaži SKRIENLimbaži200:49:32.800:49:41
10. ValentīnaRomanovaRun For FunRīga200:53:46.720:54:03
11. DaceKovaļevskaSK OzolniekiOzolnieki200:54:35.980:55:05
12. GunitaMitenieceJēkabpils200:55:32.090:55:52
13. ZitaZariņaRiga200:55:59.810:56:17
14. LidijaRusakovaJēkabpils200:56:16.990:56:36
15. JeļenaVērdiņaRiga200:57:43.160:58:01
16. JūlijaBeļajevaBarbadosRīga200:58:00.830:58:40
17. LindaŪdre-RizgaSPORTLANDMadona200:59:20.440:59:30
18. SintijaLaugale201:00:16.231:00:40
19. IngaKrastiņaBabīte201:00:40.211:01:01
20. AiraJaunzareFOLKMAŅIRīga201:00:57.301:01:07
21. MarutaKrūmiņaMaratona klubsTukums201:00:59.731:01:12
22. IrinaBeluginaRiga201:00:58.901:01:25
23. JevgēnijaJasāneRīga201:00:59.021:01:25
24. LieneKrūzeMaratona klubsĀdažu novads201:02:05.611:02:13
25. SandraLauskaESDAUGAVPILS201:01:53.551:02:35
26. AnnijaBūmaneLiepāja201:02:56.331:03:31
27. AleksandraBērziņaBBBērziņiRīga201:03:16.681:03:55
28. IlzeSniegaJelgava201:03:56.551:04:24
29. JelenaKopasovaDa-maratonsDaugavpils201:04:27.211:04:56
30. IevaRuģeleBlondRunJēkabpils201:04:32.601:04:59
31. DiānaZačestaBlondRunJēkabpils201:04:32.681:04:59
32. LindaJurjureKuldīga201:05:23.741:05:57
33. ArtaPurvīteRīga201:05:57.481:06:39
34. RūtaKalniņaRun for funAizputes pagasts201:06:31.531:06:54
35. RudītePutniņaRun for funBuciņi201:06:31.011:06:54
36. YuliaYakupovaRiga201:07:50.561:08:37
37. EvitaFrančenkoJurmala201:08:06.531:08:43
38. InāraSaulevičaCeram OptecDaugavpils201:08:22.751:09:04
39. GunitaZablovskaLiepāja201:09:30.611:10:03
40. AgneseMeikšāneSPORTLAND/NIKE201:11:17.791:11:54
41. ŅinaFlaksmaneRiga201:11:45.911:12:21
42. LigitaKurmePREIĻI201:13:50.671:14:16
43. AnitaJansoneMazie mocītājiJelgava201:15:19.931:15:47
44. LindaPutniņaPutniņi.lvRagana201:15:30.661:16:04
45. MartaKiore-KučiereSalaspils201:15:50.821:16:24
46. MadaraStabeSkrunda201:21:16.521:21:50

SN40

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiČipa laiksFinišs
1. IlzeSermolīteJelgavas Sporta servisa centrsJelgava200:48:03.120:48:07
2. JūlijaVēvereJēkabpils200:48:09.250:48:28
3. IvetaSuvorovaMARATONA KLUBSRīga200:48:54.030:48:59
4. IlzeValerteMARATONA KLUBSVentspils200:52:47.800:52:53
5. ZaneGruberteRīga200:52:50.040:53:11
6. AnitaFišereMaratona klubs/FOLKMAŅIDobele200:53:52.940:54:00
7. MaijaPūpolaMARATONA KLUBS/Viesnīca-Vecais PastsAizpute200:54:40.530:54:47
8. AllaRadžabova-CinovskaMARATONA KLUBSAizpute200:55:38.580:55:49
9. SvetlanaKozlovaDaugavpils200:56:47.980:57:02
10. LāsmaMaltaViļāni200:57:00.970:57:22
11. AijaKandeleSwedbankPiņķi200:57:24.550:57:56
12. KristīneVolkova200:59:03.180:59:24
13. AneteBruževicaRīga200:59:46.641:00:03
14. VivitaVircavaSalaspils200:59:52.351:00:23
15. DanaRoneALOJA-STARKELSENRīga201:00:30.601:01:00
16. IngaNovikaALOJA-STARKELSENRīga201:03:31.241:04:01
17. RutaSusejaRēzekne201:04:31.251:05:03
18. AgraIelejaRīga201:05:07.471:05:28
19. TetianaNovoselskaHarkovs201:05:41.011:06:09
20. IntaHansoneDobele201:06:38.201:07:15
21. VēsmaUšpele1/4VIVAMalta201:06:29.511:07:15
22. OlitaPoplavskaSK MagnenKomanda201:09:48.831:10:11
23. IrinaSalovaJurmala201:43:05.191:43:51

SN50

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiČipa laiksFinišs
1. InāraLūseMatisons Runner’s Club/NikeCarnikava200:44:06.630:44:10
2. IlzeUrbāneRīga200:50:29.170:50:34
3. LilijaGrundmaneMARATONA KLUBSKuldīga200:52:13.670:52:19
4. IvetaLiepiņaSK Metroons/ NikeRīga200:57:35.780:57:49
5. RaisaMarčinkusS/K OZOLNIEKIJelgava200:59:33.310:59:43
6. SilvijaErvikaMaratona klubsAizpute201:03:27.441:03:49
7. GintaGusareRīga201:05:16.381:05:53
8. RutaKozlovskaMadona201:08:13.331:08:45
9. AstrīdaVēja-ĀboliņaSPORTLANDGulbene201:08:47.071:09:17
10. LīgaRužaLATRAPS skrienBabīte201:14:08.211:14:42
11. IlzePelēceVSK NoskrienOzolnieki201:15:10.741:15:35
12. MāraKļaviņaSK MAGNENRēzekne201:17:14.441:17:51

VNJ

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiČipa laiksFinišs
1. MārcisAdamovičsPreiļu BJSSPreiļi200:38:25.710:38:28
2. ArtjomsGajevskisDTCDaugavpils200:38:25.970:38:38
3. MareksMeženiksDaugavils novada SSKalupes pagasts200:39:20.830:39:22
4. VadimsSemjonovsDaugavpils Individuālo sporta veidu skolaDaugavpils200:39:16.300:39:34
5. VladislavsSuvorovsDaugavpils Būvniecības tehnikumsDaugavpils200:40:00.050:40:03
6. EdgarsGaraisDaugavpils200:43:32.390:43:41
7. DēvidsKristapsonsĀtrie vilkiMežezeri200:45:04.750:45:06
8. KristofersJeromānsSPORTLANDRīga200:45:51.210:46:29
9. RenārsVasiļjevsDaugavpils RunnersJēkabpils200:48:17.280:48:23
10. VilmārsSettarovsDaugavpils200:48:18.870:49:01
11. EdgarsŠkaparsDaugavpils200:49:00.640:49:01
12. GustsAgafonovsRēzekne200:48:50.790:49:05
13. AleksandrsŽigalkoDaugavpils Individuālo sporta veidu skolaDaugavpils200:48:56.210:49:06
14. AleksandrsŠinkerenkoDaugavpils Individuālo sporta veidu skolaDaugavpils200:49:31.980:49:41
15. RaimondsČernišenkoDaugavpils200:49:55.510:50:32
16. Oskars-MartinsEglitisSkrienam LiepājaLiepāja200:51:07.340:51:15
17. RenārsSusejsRēzekne200:51:36.480:52:09
18. AdriansKalniņšRun for funLangstiņi200:51:48.140:52:11
19. DanielsLeitānsDaugavpils200:53:36.780:53:44
20. KristersVērdiņšDaugavpils200:53:14.060:53:51
21. SergejsEšenvaldsDaugavpils200:53:26.320:54:04
22. EdgarsMaslovskisDaugavpils200:53:50.500:54:34
23. OliversVasiļevskisSPORTLANDRīga200:54:10.230:54:47
24. NikitaVolkovs200:56:21.290:56:42
25. DenissBazavovsDaugavpils200:56:48.510:57:06
26. RaivoCiematnieksDaugavpils200:56:58.230:57:21
27. RaivisVaikulsDaugavpils200:57:08.430:57:39
28. KonstantīnsPavlovsDaugavpils200:57:33.760:58:05
29. EmilsMihejevsSporta klubs DaugavaDaugavpils200:58:15.280:58:24
30. DaniilsŠevčenkoRēzeknes pilsēta200:59:18.640:59:33
31. ArtūrsBļinovsDaugavpils200:59:53.001:00:20
32. DmitrijsVišņevskisDaugavpils Individuālo sporta veidu skolaDaugavpils201:01:19.211:01:51
33. EversSkrimblisDaugavpils201:02:55.531:03:24
34. KristapsBicānsDaugavpils201:05:28.191:05:55
35. RihardsNovickisDaugavpils201:06:50.201:07:13
36. ElvisJaundzemsDaugavpils201:07:54.411:08:21
37. AleksandrsIvanovsDaugavpils201:11:15.251:11:24
38. ValtersSomsDaugavpils201:11:27.121:11:55
39. BaibaSvokaDaugavpils201:15:39.191:16:08
40. HaraldsSomsDaugavpils201:16:13.381:16:22
41. AleksandrsVilmanisDaugavpils201:17:32.031:17:48
42. AleksejsDubroDaugavpils201:17:11.311:17:54
43. AndrisRomulisDaugavpils201:17:59.391:18:32
- RolandsAleidzānsHKDaugavpils0DNF
- AndrisAščuksSK Metroons/ NikeRīga0DNF

VN20

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiČipa laiksFinišs
1. KristsSiņicinsSK Tērauds/NIKELiepāja200:35:18.970:35:20
2. JānisMežielsPATRIA SPORTLANDOgre200:35:23.020:35:24
3. JohnVolkenandtSK Tērauds-1Rīga200:36:33.860:36:36
4. JānisMūrnieksSK Tērauds-1Lielvārde200:36:57.590:36:59
5. IvoVancānsIPF DigitalRīga200:40:14.800:40:18
6. KārlisĀdlersSaldus200:40:49.290:40:53
7. ArtūrsOzoliņšSK Metroons/ Aqua-BrambisRīga200:41:00.620:41:02
8. MārisMeinertsDaugavpils RunnersDaugavpils200:43:55.860:44:02
9. EdijsTropiņšMARATONA KLUBSDundaga200:44:24.450:44:29
10. GatisŠtulbergsMARATONA KLUBS/Viesnīca-Vecais PastsSkrunda200:44:49.490:44:53
11. DāvisZelmenisMARATONA KLUBSVentspils200:46:55.010:46:59
12. DāvisBalodisJelgava200:49:31.220:49:47
13. RomansKoņuhovsRiga200:53:25.320:53:42
14. RaivisMainulisPreiļi200:53:54.050:54:25
15. GatisGrandānsJelgava200:54:45.720:54:57
16. JānisSniķerisDaugavpils200:55:33.380:56:18
17. EduardsĶernbinsDaugavpils200:58:55.470:59:27
18. LaurisGrudulsDaugavpils200:59:16.510:59:47
19. KrišjānisKaminskisRīga200:59:45.351:00:30
20. EdgarsZaicevsRēzeknes Tehnoloģiju AkadēmijaRēzekne201:00:26.081:00:42
21. KasparsKrauzeibimJelgava201:00:11.251:00:56
22. EduardsGrebežsDaugavpilsDaugavpils201:02:32.581:03:02
23. RalfsBrucisSPORTLANDRīga201:05:23.281:05:49
24. AleksejsČuvailovsSPORTLANDRīga201:07:43.211:07:57
25. MaksimsKuzminsDaugavpils201:08:01.261:08:35
26. AigarsEglājsMedaļas būs?Rīga201:12:54.551:13:32

VN30

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiČipa laiksFinišs
1. JevgēnijsTurkinsSK Tērauds/NIKEAiviekste200:34:50.590:34:52
2. JānisRazgalisSK Tērauds/NIKEMadona200:35:29.760:35:31
3. SergejsMaslobojevsNRC RīgaRīga200:36:43.560:36:46
4. DmitrijsVecgailisRīga200:37:13.400:37:18
5. ValdisAņikejevsSK Tērauds-1Jūrmala200:37:20.960:37:22
6. AndisDēzeMARATONA KLUBS/Kurzemes radioRīga200:37:29.580:37:30
7. RaitisGrablovskisLīvānu VKRiga200:38:31.460:38:36
8. DariusKilbauskasOKZarasai200:39:48.180:39:51
9. KasparsKravalisPļaviņas200:39:59.230:40:01
10. MairisPētersons-Ilzenes pag.200:41:00.410:41:04
11. VitālijsČibisovsSK Tērauds-2Rīga200:41:14.490:41:18
12. ViktorsJuransDaugavpils200:41:30.820:41:31
13. GuntisPeļņaSK MagnenRēzekne200:42:06.750:42:10
14. ArtūrsJansonsMARATONA KLUBS/Viesnīca-Vecais PastsKapsēde200:42:30.480:42:34
15. MārisMeļķisSK TēraudsValmieras pagasts200:42:51.120:42:55
16. AleksejsJevdokimovsDaugavpls200:43:07.160:43:13
17. VaidasGarbaciunasKaisiadorys200:43:17.670:43:26
18. AleksejGiacintovMARATONA KLUBSPleskava200:43:46.630:43:50
19. ViktorsMalihinsŽolneroviča skriešanas klubs200:44:20.190:44:24
20. RuslansKļaviņšLudzaLudza200:44:43.760:44:49
21. ĢirtsFišersFOLKMAŅI / MARATONA KLUBSDobele200:45:18.760:45:25
22. ĒriksBogdanovsASK Patria200:45:41.760:45:47
23. PāvelsGrigorjevsTransbalticsDaugavpils200:46:54.830:47:20
24. KristapsMaševskisRite200:47:34.570:48:00
25. EdgarsEižvertiņšRīga200:47:52.360:48:08
26. ArnoldsGeikinsSkrudalienaDaugavpils200:48:28.940:48:44
27. AldisPokšānsPreiļi200:48:24.540:48:46
28. ArtūrsMeluškānsRiebiņiRiebiņi200:48:44.390:49:07
29. AndrejsVasiljevsBe ActiveDaugavpils200:49:11.880:49:26
30. AinārsStraubergsLimbaži SKRIENLimbaži200:49:18.970:49:27
31. StaņislavsSuveizdaLATGOLADaugavpils200:48:54.100:49:38
32. VladislavsTihonovičsDaugavpils200:49:40.090:50:07
33. ElmārsBlūmsASK Patria200:50:15.800:50:35
34. IndulisĶerusRīga200:50:33.260:50:59
35. JānisVeipsSaurieši200:51:07.930:51:16
36. RolandsKursišsJelgava200:51:17.300:51:21
37. RolandsBoikoRēzeknes raj200:51:30.240:51:38
38. ArtūrsŽeibeRun 4 FunRopaži200:51:37.440:51:54
39. MihailsSidorenkoRīga200:52:06.680:52:23
40. MārtiņšPuķeValmiera200:52:48.100:53:01
41. DanielsRēķisRīgas satiksmeRīga200:53:22.530:53:35
42. GatisGaņģītiseBIOpowerKuldīga200:54:30.760:54:50
43. MārisKrūmiņšJelgava200:54:33.600:54:55
44. AivisMitenieksSwedbankJĒKABPILS200:55:53.160:55:54
45. KasparsJaunzemsJelgava200:56:00.120:56:06
46. AleksandrsDrizlionoksTK SniegpulkstenīteDaugavpils200:55:55.390:56:25
47. RenatsAstrausksIndividuāliGrobiņa200:56:01.830:56:38
48. AndrejsLeškevičsRīga200:56:31.330:57:06
49. EdgarsKucinsDaugavpils domeDaugavpils200:56:40.070:57:13
50. AndisBrakmanisDOBELE200:56:51.530:57:26
51. JānisBrakovskisJelgava200:57:51.440:57:57
52. MārtiņšBankovskisUpeslejas200:57:32.300:57:58
53. MaksimsProščenkoDaugavpils200:57:40.820:58:20
54. JānisFreimanisibimJelgava200:58:10.340:58:53
55. AleksandrsKruglovsRīga200:58:49.960:59:34
56. JurijsSkorodihinsRēzeknes novads200:59:29.960:59:45
57. AlvisMillersJelgava201:00:04.171:00:09
58. FjodorsSlabkovskis201:00:11.121:00:41
59. DidzisVeinbergsValmiera201:00:57.891:01:33
60. EdgarsLauskisESRĪGA201:01:54.001:02:35
61. DenissBartaševičsAna6isTbIRiga201:02:34.611:02:49
62. KārlisKrīgalisBarkava201:03:05.421:03:33
63. AntonsPoļskihsRīga201:02:54.701:03:35
64. ĒriksBērziņšBBBērziņiRīga201:03:19.921:03:59
65. DmitrijsProcvetovsOgre201:06:04.071:06:45
66. JānisKalniņšRun for funAizpute-Rīga201:06:31.411:06:55
67. GundarsBēmsJelgavas novads201:06:55.741:07:16
68. AndrejsTokarevičsRīga201:09:21.311:09:58
69. EduardsRuskihsGalantusRīga201:09:30.691:10:04
70. RomānsVasiļjevsRēzekne201:10:21.321:10:43
71. AlfrēdsRadvilsRīga201:14:42.831:15:22

VN40

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiČipa laiksFinišs
1. AnatolijsMacuksLīvānu VK/ Baltais/CompressportJēkabpils200:34:58.660:35:00
2. RičardasKanišauskasSK LukasŠiauliai200:39:07.600:39:12
3. OskarsBlausJelgavas Sporta servisa centrsJELGAVA200:39:20.980:39:23
4. ValērijsŠakelisLīvānu VKLīvāni200:39:23.630:39:32
5. AnatolyKazakovMARATONA KLUBS/Kurzemes radioPleskava200:40:40.790:40:43
6. AinoGošsMARATONA KLUBS/Viesnīca-Vecais PastsVentspils200:41:43.970:41:47
7. AndrisKozačkovsLudzaLudza200:42:03.930:42:10
8. JānisKapustānsSK TĒRAUDSRīga200:42:54.890:42:58
9. ImantsSuveizdaDaugavpils200:43:49.910:43:57
10. AntonijsSivkoVentspils200:44:23.120:44:30
11. ArmīnsGasjūnsFolkmaņiJelgava200:45:01.480:45:08
12. ArturasKarosasNEKO runnersVilnius200:46:12.510:46:24
13. AinārsKravalisSiguldas maratona klubsSigulda200:47:26.040:47:31
14. GatisLozbergsLIMBAŽI SKRIENLIMBAŽI200:48:07.990:48:16
15. JānisKrampeALPI JUMTI200:48:28.910:48:49
16. DmitrijsKarasenkoSalaspils200:49:53.920:50:01
17. MihailsBasmanovsRīga200:51:38.250:51:50
18. AlexanderSettarovDaugavpils 12.vskDaugavpils200:51:50.660:52:21
19. RomansLebedevsRezekne200:52:02.630:52:25
20. AnatolijsVarlamovsMalta Rezeknes novads200:52:47.290:52:57
21. OļegsIvanovsCeram OptecLīvāni200:53:04.380:53:14
22. AndrisMačevskisJelgava200:53:11.770:53:25
23. ValdisSkutelsPreiļi200:54:00.030:54:13
24. ModrisLaicānsCapoInčukalns200:53:46.870:54:20
25. IvarsTimkoJēkabpils200:54:17.220:54:56
26. MihailsPaladijsDaugavpils200:55:30.710:55:49
27. RaivoPienisASK Patria200:56:06.000:56:11
28. GundarsKristapsonsĀtrie vilkiMežezeri200:56:08.900:56:19
29. DmitrijsSaharovsCeram OptecLīvāni200:56:29.620:57:05
30. AndrisRozentālsARRiga200:56:35.540:57:11
31. ArkādijsReimanisSigulda/JūrnieksSigulda200:57:10.700:57:44
32. ValdisĶerubiņšSK Metroons/ NikeJelgava200:58:42.480:58:50
33. SandisSokolovsSalaspils200:58:16.970:59:01
34. ViktorsGriņevičsABC SoftwareBaloži200:59:18.760:59:45
35. GintsBuraksRīgas satiksmeRĪGA201:00:12.101:00:56
36. KasparsPorietisĀdaži201:01:39.941:02:07
37. DainisSusejsRēzeknes tehnikumsRēzekne201:02:51.221:03:23
38. RenārsSladzevskisJamaica teamKingstona201:03:30.661:03:31
39. JānisBormanisnordic by natureVidzeme201:03:24.471:04:03
40. KasparsSniegsJelgava201:03:56.771:04:24
41. DairisKandelisRīga201:04:15.481:04:55
42. AleksandrsVoinoRīga201:12:24.861:12:25

VN50

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiČipa laiksFinišs
1. ArtisSmerliņšLiepa200:40:14.070:40:16
2. PēterisTrubačsLīvānu VKPreiļi200:40:26.350:40:28
3. ArvilsBušmanisLīvānu VKLīvāni200:42:19.590:42:22
4. AinisKanaviņšAIZKRAUKLERīga200:43:02.040:43:06
5. IvarsOrasevskiszas pargaujacesis200:43:39.820:43:43
6. NikolajsPetrovsLudzaLudza200:45:48.660:45:56
7. DidzisKalniņšMARATONA KLUBS/Viesnīca-Vecais PastsRīga200:46:50.780:46:58
8. HaraldsJansonsCarnikava200:49:00.950:49:05
9. ViktorsCirsisDaugavpils200:48:53.330:49:11
10. DainisUpenieksSK Ozolnieki BJelgava200:49:09.180:49:14
11. KimsSifersRīga200:49:14.440:49:22
12. IlmārsRomančuksRīga200:49:21.270:49:38
13. RonaldsLiepiņšSK Metroons/ NikeRīga200:50:38.390:50:46
14. IgorsKozlovsOlaines nov.200:50:47.310:50:55
15. AldisCiukmacisRēzeknes novadsRēzeknes novads200:51:18.520:51:28
16. DairisBodnieksOgre200:51:52.420:52:01
17. AskoldsBušmanisSalaspilsSalaspils200:51:44.860:52:02
18. AlfrēdsKokinsDaugavpils200:55:33.460:55:59
19. InārsSupeBalvi200:56:00.250:56:24
20. ValdisKļaviņšSK MagnenRēzekne200:56:08.140:56:39
21. JānisOzersJelgava200:58:32.100:59:09
22. ValdisGrozaLubāna200:59:31.540:59:56
23. AivarKaljusaarViljandi201:04:31.221:04:32
24. DmitrySalnikovRīga201:05:05.091:05:52
25. JurisBērziņšJurBerOlaine201:06:19.111:07:07
26. EgilsSmilgasia CartieroGulbene201:10:45.091:11:12
27. KārlisKalniņš-VindedzkalnsRīga201:13:35.901:13:56

VN60

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiČipa laiksFinišs
1. JānisSupeTirza200:46:37.820:46:44
2. JurijsStolarovsDaugavpils200:48:27.640:48:32
3. AinarsRencisPaBaso.lvValmiera200:50:27.720:50:37
4. AleksandrsLisovsSK MagnenRēzekne200:50:16.370:50:40
5. VladimirsJermaļonoksDa-MaratonDaugavpils200:52:33.250:52:39
6. NikolajsVasiļjevsSK MagnenRēzekne200:52:40.130:53:05
7. ĒriksApšenieksBalvi200:55:11.750:55:36
8. AndrisBērziņšPļaviņas200:56:21.240:56:59
9. DidzisKrīgersvalmiera200:58:10.470:58:38
10. JurisGaidelisMaratona klubsCēsis201:02:47.211:02:58
11. VasilijsBerjozaDaugavpils201:07:50.841:08:36
12. ArvīdsTareilaSK OzolniekiJelgava201:16:02.241:16:27
13. ViktorsSafutinsMARATONA KLUBSRīga201:16:09.141:16:54
14. ĒriksPūleRīga201:27:37.781:28:28